Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

sen zaten fıstıksın yaw tamam seni de aldım listeme, arkadaş çevremi biraz genişletmem gerekecek hehe

dely ciiiiiim iyi tatiller kuzummmmmm bikinili resimlerini bekliyorum

medesammm bobla barismana sevindim canim hayirlisi olur insallah

medesammmm bu ispanakli suflenin yarisi artti derin dondurucuya atsammii birsey olurmu:26::26::26:

bugün oruc tutamadim yarin niyetliyim insallah biterse regl yani bi kac gün kalmali orada:26::26:

Bende künefe isterim oz amannnn :)

söylemesi ayıp annem cok güsel künefe yapar,,ama bunun sogugu gelmez o yüzden bigün bizde gelip yemen lazım cnm Annemler İstanbula geldiğinde dawet ederim seni,Yalova dedigin surası ztn atlar gelirsin

lovecım çıtırsın fıstıksın walla. olgunu da çıtırı da sana kurban olsun

ayyyy cnmmm agzından bal damlayan dudaklarını sevsinlerr yanlıs anlasılmasın eşcinsel fln deilimmm heee,,sadece gaze geldim bu sözlere

ahan da güncelledim tickerımı

güncelle güncelle,,moral olsun

vazoyla callen mıı ahahahaha yok artııkkkk
kuzu sana izmirden bulalım birini,gel yamacıma

maşallah maşallah çok sevindim allah mesut etsin. yaa medesacım yakışıklı olur da bizim sektörde öyle pek kodum mu oturtan tip yok be cınım sen öyle seviyosun diye sölüyorum

ben ona bi kodum mu yapıştığı yerden kalakmaz vallahiii,neee koydumu oturtmasıı anaaaa
sen yanlış anlamışsın kuzummm o kadar da deel yaniii ama azıcık da erkek olduğunu,ağırlığını hiseetmek lazım babında dediydimm.yani onun yanındayken ben kendimi erkek gibi hissetmemmeliyim,o bakımdan

bakalım kuzum yaaa hayırlısı gerçekten,off ama zor bu işler yaaa
yani böyle sevgililik durumu iyi hoş da evlilik gibi ciddi bir durumda zor olur gibi,aman düşünmeyeceğim şimdilik bu detayları
niçüün teklikeli anlayamadım kuzucannn
yaaa ayrıcaaa artık en geç tatil dönüşü ekle şu resimlerini bebemm

sağol kuzum benim
yaa sebzeler buzluğa girip çıktı mı böylee bii gevşeyip yumuşuyorlar,bi garip oluyorlar ama yenmez diye bişey yok olur tabiii.
ben neyi bulsam atıyorum buzluğa,sonra çıkarırı ısıtır yersin.bak canım çekti h.sonu ben de yapiim bi ıspanak sufleciği

ahan da güncelledim tickerımı

tebrikler kuzuummm,Allah daha sık güncellemeyi nasip etsin inşallahhh

çizelgeye çoktan göz attımmm.hepinizle gurur duydum size imrenmemek elde değil :))

amanınnn yanlış anlaşılmışım yok canım tabii ki sana kodum mu oturtmasın öylesi kimseye olmaz yani masaya yumruğunu vurdum mu demek istedim yaa erkek gibi yani mert falan

çok teşekkürler kuzucuum amiinnn aminnn

ne kadar çok kilo vermişsiniz harikasınıızzz çok mutlu ediyo beni bunları okumak benmle paylaşmanz.motive oluyorum her defasnda daha fazla heyecnlanıyorum demekki oluyormş yapnca bunu görüyorum sizlerde :)) muhteşemsinizz.. çok çok hoşbuldum ben sizleri de forumu da :) olur tabi facete de görmk isterm hepinizi :)

heehh bak o olur,masaya vursun hoplatsın beniiii

kızlarr nedense bugün doğru düzgün bişey yiyemedim ve hiç aç hissetmiyorum kendimi.
sabah 1 tane haşlanmış yumurta ve süt o kadar.
öğlen yemek falan yemedim,onun yerine 1 dilim dukan ekmeğimi yaptım.
sonra da arada havuçlu tarçınlı kekimden yedim 1 dilim.
suyumu da içemiyorum yaa,şu saaatee kadar daha 1 litre içmişim,oysaki çoktan 3 litre falan olmalıydı
ayrıca karnımda da garip bir sancı var,sanki mest çayı içmişim gibi anlamadım niçün bugün böyle oldum ki,üstelik de sebze günüm ama canım hiç bişey istemiyor,karnım da hiç acıkmıyor.cins miyim ben :26:

çenesi düşükler :) seçmece mi yapıyonuzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…