Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

gidecek gülüm hepsi gidecek hiç merak etme, çok fıstıksın sen ben sana ne cillop çocuklar bulurum beee

sen antakyalı mısın gıcık mısın nedir bu kızım ya. zaten zor dayanıyorum. şu diyet bitsin, ilk yapacağım şeylerden biri küflü çökeleğin üstüne zeytinyağını basıp ooooooh missss. diğerlerinden de yerdim ama önce ona doymam lazım. )))

medesammmmmmm sen önderimsen ozaman yakindir hedefimi görmek

kestanem sekeriim neden böyle yapiyorsun sen gel yamacimiza ya ask olsun ama bizi neden terk eyliyorsun

ben de niyetliyim paylaş canım yaaa bişeycik olmazzz

şeker bırak bu çok ciddi sorunlar yaşıyorum ayaklarını. hangi sorun sana zincir vuracakmış şaşarı. ayrıca bu sorunların üzerinden biraz zaman geçince, o vakte kadar epeyce küçülmüş olan totonla güleceksin kendilerine emin ol. malum üzerinden zaman geçmi trajedilere, komedi denir. öptüm seni.

1 su bardağı kadar yoğurt
2 yumurta
3 kaşık yulaf kepeği
yarıdan biraz fazla kabartma tozu
damağınıza göre tatlandırıcı
(ben takita kullanıyorum tekrar edeyim)
vanilya veya limon aroması yine keyfen konulabilir
kek gibi cıvık cıvık karıştırıp kalıba dökün.. 180-210 arası beğendiğiniz-alıştığınız bir ayarda üzeri kızarıncaya kadar pişirin..

böyle kuru değil de aksine şerbetli bir tatlı gibi, ne bileyim revani gibi falan oldu.. afiyet bal şeker ola..

Son düzenleme:

ya bunu bende dusundum. artık sabahları degıl ıftardan once tartılmak gerek. verırımıyım acaba -2kg

canimmmmm cok sagolll dün aksam kriz gecirdimmmm tatli krizi cok tuhaf oldum yaaa bunu yapayimda stoklayayim

güncelle hadi bakalım,moral olsun herkeslere

canım seni anlıyorum,haklısın.bir anda çıkarıp atamıyor insan içinden ne yazıkki
ama inan bana zaman jerşeyin ilacı.daha o kadar gençsin ki,gün gelip de sana gerçekten değer veren insan karşına çıktığında bu çocuk için üzülmeye değmemiş olduğunu anlayacaksın
hem kendini bırakacağına,inadına asıl diyetine ki bir an önce ver kilolarını,fıstık gibi ol,bak o zaman kimleri kimleri elinin tersiyle iteceksin güzel suratlı şekerim benim

medesammmmmmm sen önderimsen ozaman yakindir hedefimi görmek

kestanem sekeriim neden böyle yapiyorsun sen gel yamacimiza ya ask olsun ama bizi neden terk eyliyorsun

yakın elbet kuzum,7 kilo dediğin ne ki.zaten böyle devam edersen bayrama kadar 4 kilosundan kurtulacağını garanti ediyorum

yakın elbet kuzum,7 kilo dediğin ne ki.zaten böyle devam edersen bayrama kadar 4 kilosundan kurtulacağını garanti ediyorum

seni sasirtik 5 vereyimmi kanaaat notu olaraktan ama bu günlerde hic spor yapamiyorum buradaki havalari bi görseniz piiiii yok böyle birsey

oyyy sana da geçmiş olsun çok love. çikolata kisti miydi yumurtalıktan alınan ?:94:

yok cnm cıkolata deildi ama baska bi ismi wardıda ben şimdi unuttum

bu konuyu ayrıca görüşelim papatyam..
kuzum benim ya senin tatsızlıklar zincirin bitsin artık, yoğun/yorucu geçti ya son dönem, belki ondan ağrın sancın artmıştır :44:

tmm cnm görüşmek istedigin an bi özelden sey et bu arada ewt artk bende su hayatım en kısa we en acılınden her yönden duzene girsin istiorum..zira yakındır böle giderse isyan bayragı cekmem :2:

hosgeldın cnm..

ewt cnm Antakyalıyız aslen..Küflü çökeleği ben sewmem ama ewdekiler sewer.Adanaya gidince getiririm sana

ben de isterim:))))

bende bende bendee...Tenar Tenar duy sesimiziii,,işte bu KK.nin ewde kalmıs kızlarının ayak sesleriiiii

Nesli yine elinden geleni ardına koymamışsın :)

ya bunu bende dusundum. artık sabahları degıl ıftardan once tartılmak gerek. verırımıyım acaba -2kg

verirsin tabi şekercim. bak akşam dersin -2 gitti diye. şimdi sen sabah yandığında tartıldıysan, öğlen yemeği öncesi tartılmış gibi oldun.

ellerine sağlık kuzum,tatlandırıcıyla şurup yapıp üstüne de dökülebilir,o zaman tam revani olurrr,ayrıyetten afiyeler olsunnn

seni sasirtik 5 vereyimmi kanaaat notu olaraktan ama bu günlerde hic spor yapamiyorum buradaki havalari bi görseniz piiiii yok böyle birsey

yapamazsın kii,veremezsinn kiii yoksa verebilir misin kızzz.bak sana söz sen bayrama kadar 5 kilo verrr,izmire geldiğinde sana en kral yemeği ısmarlayacağım diyete uygun ama en ödülü babında

ben de aynen yemekten bıktım yaa. bu dukan pek akıllı adam hep aynı şeyi yedirip insanları yemekten bezdirerek kilo verdiriyo hehehee
aynen öyle canım hayatımda ilk kez bu kdar uzun diyet yaptım ,senin boy kaç hedef kilon 52 mi ,aslında dukan amca bana 50 dedi ama gözüm yılmasın diye 55 yazdım ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…