Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bu arada oruç olan herkesin orucu kabul olsun inşşş.dün ayrıca civanzehirini içmeme gerek kalmadan regl oldum ama yine sancılar beni mahwetti acile gitmek zorunda kaldım gece hiç böle olmazdım,,ameliyattan sonra dengemde düzenimde şaştı kadın olmak ne zor sey benım protein gunum bugun yarın tartılıcam bakalım ama karnımdaki bu kütle ile hiç iç acıcı bi rakam görecegımı sanmıorum

hani hani yoksun nerdesin? :44:

kuzuuuummm çok afedersin yaaaaa,akşam nöbette bir misafirim geldi ve nöbet bitene kadar oturdu
ben de mecburen tabiki iş bağlantıları sebebiyetiyle ilgilenmek zorunda kaldım müşteriyle ve bilgisayarımın başına geçemedim hiç ama söz telafi ederiz

canım hoşgeldin aramıza.zaten arkadaşlar gerekli şeyleri söylemişler sana.
ne zaman başlamak istediğine sen kendin karar ver.zorlanmayacağını düşünüyorsan gazı almışken hemen başla
ama haklı da olabilirler.çünkü normalde bile atak sürecinde herkeste halsizlik,başağrısı falan oldu.eğer oruç tutacaksan bu sana biraz zor gelebilir ve pes etmene sebep olabilir.
fakat tıpkı prenssevgilisi gibi seni de çok azimli ve kararlı gördüm ve buna çok sevindim.
çünkü bu diyete başlayıp başarı elde edebilmek için öncelikle kararlı olmak şart
bana da dukan 5 gün ve 2.2 demişti atak için ama ben 3 kilodan fazla vermiştim.
senin yaşında genç ve sende 2.2den fazlasını bile verirsin.
ayyy kızlarrr bugün 20 temmuz olmuş.benim başlangıç 19 marttı yaaa,tam 4 ayım bitmiş yaaaa
kuzu bak ben bu 4 ayda hiç kaçamak yapmadım ve hedefime dukanın belirlediğinden daha erken tarihte kavuştum.
bana 17 kilo verecksin toplam demişti ben arsızlık yapıp kendimi zorlayıp şu anda toplam 18.1 verdim.
sen daha iyilerini de başarırsın.burdan kopmuyosun çekirgeee,biz hepimiz senin kulağından tutup seni hedefine ulaştırırız sen meraklanma

hehe wallaha da çiğ çok severim mantarı kıtır kıtır bi de tuzladım mı erik gibi ama dediğin gibi karbonhidratı proteininden fazlaaaa

yok kuzu karbonhidratı proteinden fazla demek istemedim,yanlış anladın.bak şöyle ki :

mantar denen sevdiğimiz yiyeceğimiz sebze grubuna giriyor.diğer sebzeleri tükettiğimiz gibi yanında daha fazla protein ile afiyetle yiyiyoruz,bende çok severim kendisini hayya bayılırım ama hiç çiğ kemirmemiştim kuzum,sen acıkınca gözün mü dönüyor kız

Yesari Asım Ersoy'dan Bekledim de Gelmediiiinnnn

Bekledim de Gelmedin - YouTube

oyyyy tenarrr var yaa kahkahalarla güldürdün beni,Allah da seni güldürsün arkadaşımmm,Allah iyiliğini versin e miii deli şeyy,gitmiş şarkı bulmuş bana yaaaa

Canım, bitanem,

Ben 9 gibi geldim 9.50 gibi oturdum, seninle sohbet edemedim ama yedek medesa yım ben şimdi, tenarr a söz vermiş gelmemişsin bak, yerin dolmaz ama çabalıyorum işte

oy kuzum müşteri geldi napiiim,onla ilgilenmek zorunda kaldımmm
hem aramızda sen ben mi var yaa,ben demek sen demekk güzel kuzum beniiimmm,güzel anneee

Günaydın kızlar
Dün 62.1' dim. Bugün 61.9 Yarın kim bilir kaç... :)
Yahu ben tartıda 61 i görmeyeli 13 yıl oldu, dile kolay. Dukan' ı yemeğe davet edesim var :)

sempatikaaa,nedense şu an pek sempatik gelmedin bacım sen bana.sen benim müstakbel eşimi ne demeğee yemeğe çağırıyon kii
onu çaığıyorsan ben de gelmek zorundayım mecburen valla kusura bakma,yalnız bırakmam vallahi kocişimi

öp beni sev beni .. çekirgeni..

oyy ben çekirgelerimi de master'larımı da hepiciğiniziii zaten tutkulu bir şekilde seviyorummmm
ekiimmmm bu arada bak yoga'daki şey master'dı işte dimiiiii ????

teşekkür ederim kedim ammaa artık sizin şu tebrik fışkırtmalarınıza ramazan münasebetiyle yorum yapamayacağım

yaa bi günaydın dedirtmediler sabah sabah başlıcam bunların işlerine haaa

günaydın dukan çiçekleri

67.5 u yine göremedim 67.6

aman kuzuuu attım ben senin 100 gramı gitti,bunun için mi üzüyonn kendiniiiii

Kuzuuum Allah kabul etsin,inşallah yardım eder de günü bitirebilirsin

canım çok çok teşekkür ederim ve size de Allah zorlanmadan tutmayı nasip etsin inşallah

tebrik ederim kuzucann
şimdi nereye girebiliyorsun bakalım ?

sağol canım benim vee afiyet olsun sizeee

oyy canım geçmiş olsunn yaaa,acile gidecek kadar kötü oldun demekkiii.ya şu doğadanın bayanlara özel çayından alın kızlarr,içindeki bitkilerden dolayı hem daha az sancılı geçirmeyi sağlıyor,hem de kuvvetli söktürüyor.benimki de bitti ama bulamadım,bulunca alıcam

tebrikleeerrr

Allah korusun yaa deme öyle şeyler. kötü oluyorum ben Geçmiş olsun acaba migren falan mı? minoset + geçiriyo benim ağrılarımı

madem işe yarıo diosun bende alayım aksam o zmn cnm migrosta görmustum..saolll..

oyyy sana da geçmiş olsun çok love. çikolata kisti miydi yumurtalıktan alınan ?:94:

yaaa cok hiycanlandim bende ulasmak istiyorum hedefime (29 günlük cekirgenin feryadi) banane banane banane yaa bende istiyorum bende bende bende

kuzucanlarr hedefime geçen c.tesi sabah ulaşmıştım.demekkiii cumartesiden bugüneee 1.1 kilo vermişim
ekimim ticker'ımı da güncelledimmm
delyyyyy canım şimdiden iyi tatillerr,seni çook özleyeceğizzz arada yaz bize durumunu

Kütahyadan kurtulmakmıı

Ben lisansı orada okudum. 97-2002 yılları arası.

Hayatımın en güzel yıllarıydı. Şimdi hadi deseler tekrar gider tekrar okurum.

İlk yurt, ilk ev, ilk büyük aşkkk..

Ahhh Kütahya ahhh.

O vazonun dili olsa da konuşsa....

Allah kabul etsin canım, ama dizim acıdı demişsin ya, :44:senin uyarı öyle mi oluyor, anlamadım ben.

:

Evet dizime 2 saniyelik bi sancı girer bilirim ki2-3 saate kadar hastalanacağım...
Akıllı benimki ve çok dakik...

ne diyodum işte!? hah! ondan sonra ben bi şımarr bi şımarrrr

vayy zıpa tebrik ederün
bu konuyu ayrıca görüşelim papatyam..
yavruluceylan! ne oldu ki acaba?? olur muydu öncesinde baş ağrısı??
kuzum benim ya senin tatsızlıklar zincirin bitsin artık, yoğun/yorucu geçti ya son dönem, belki ondan ağrın sancın artmıştır :44:

haticecim hoş geldin aramıza:) bnde 24 yaşındayım 122kiloyla başladım 27 mayısta şimdi 109 kiloyum.1 haftadır uymuyorum dukana ama gerçekten çok ciddi sorunlar yaşıyorum.sen bnm gbi yapma:) tekrardan hoş geldin...seni facebook grubumuzada ekleyelim:)

şekeeeeeeeeerrrrrrrrr sonunda geldin yaa özledik seni.

yaaa cok hiycanlandim bende ulasmak istiyorum hedefime (29 günlük cekirgenin feryadi) banane banane banane yaa bende istiyorum bende bende bende
,

feryat etme çekirgem,bak ben 120 gün koşmuşum bu yoluuu,olacak bitanem hem de çok daha kısa sürede ulaşacaksın sen hedefinee,azimli çekirgem benim
sen de gençliğimi,çekirgelik günlerimi görüyorummm ahahahaha

madem işe yarıo diosun bende alayım aksam o zmn cnm migrosta görmustum..saolll..

bana da bir arkadaşım önermişti,benim gerçi öyle çok ağrılı sancılı olmaz ama aldım denedim.kuvvetli söktürmesi işe yarıyor hem daha çok ödem attırıyordur belki bu şekilde

benim mesajlarim hep yukari kayiyior neden acaba yaa:18:

benimde öyle oldu bir ara F5 yaptım geçti kuzum

yaaaa ipeğimmmm vazoyla nasıl bir anın olabilir anlamadıım yaaa,duvarlar falan desen anlıcam da vazo ne yaaa

şekerim nerelerdeydin sen bakiiiim,sen öyle bunalınca niye bizden de uzaklaşıyosunnn,herkesten kaçabilirsin ama bizden uzaklaşma,merak ediyoruz seniii.sıkmayaya çalış canını artık bakeeem heem ne o 1 haftadır niye saldın.yemekleri yiyince sorunlarımız geçmiyor kiii.ne anlaştık biz senle kilocukları verip yeni aşklara yelken açmayacak mıydık

yok medesacım ni demek sen gelcem dedin diye takıldım ben sana

walla eskiden acıkınca sadece gözüm değil her yerim dönüyodu dukanım sağolsun kesildi accık iştahım.

oh 100 gram da sendense ben de güncelliyorum artık tickerımı 67.5 olarak :86:

evet ama yapamadım işte...o kdr kötüyümki anlatamam...halamlar falan yanımdaydı hiç uymadım diyete...regl oldum ağrım var.pzt 5 gün atakla başlıycam tkrar.bidada bırakmıcam.bu kilolar gtmeden bnm psikolojim düzelmicek

bu arada niyetli olanları da etkilemeden bişeyi paylaşmak istiyorum.. ne olduğundan ya da neye yakın olduğundan emin olamadığım bi ramazan tatlımız daha var sanırım resim paylaşın derseniz az kemirilmiş halini de paylaşırım.. ama yek başıma karar veremedim paylaşmaya?? iftarı mı bekleyeyim??

Son düzenleme:

Yavru şükür kavuşturanaa. Hepimiz çok merak ettik seni ve özledik.
Hepsi geçecek biliyorsun değilmi.
Ama dieti bırakmana kızmdımm. Hemen toparla bence kendinii.
Bizide merakta bırakma lutfennnn.

Seni çok seviyoruz güzellik...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…