Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

tamam 40 iyidir bana uyar )))

ne güzel demişsin. elbette diyet değil mesele, hayat. zaten kilolardan kurtulmaya da bu yüzden karar vermedik mi? üzerimizdeki yüklerden kurtulmak için.

dukan güzellerim :)) tenar tesekkürler :)))

dısarı cıkmam lazım . barim kafama göre tam tahıllı olmak kaydıylan bir ekmek alip gelelyim sizi beklersem ac kalırım ben sahura:))))

ya hep aklıma sorular var işte hep sizin yuzunuzden(( enerji degerleine felan neym bakmam gerekn bişi varmı öff hadi görüsürz..

Rica ederim canım.. Tatilden gelince pikinili fotolarım face'de boy boy hihihihih Şaka şaka.. O kadar da değil Ama accık cıbıl olabilir Ramazan ramazan da koymasam mı cıbıl Aslında foto buldum ama; ben kendim için, göbek basen değişimini görmek için göbişi açıp çekmiştim. Onları da buraya koyamıyom haliyle

bundan kaç tane var elinde. bak herkes isticek haberin olsun.bi de çeşitleri var mı. mesela ben 40-45 arası olanından varsa rica ediciim
Yani diyor ki bu beden küçük geldi, bunun 1 büyük bedeni var mı hihihiih
Canım sen zaten az daha zayıflarsan, senin yaş da küçülcek.. Sen de bu küçük bedenlerden kullanabileceksin

Bak tezgahın önlerine hep iyilerini koyuyorsunuz, torbaya çürükleri atıyorsunuz İyilerinden ver iyilerinden... Körpelerden.. Ahahahha

yaw her seferinde cevap veriyim sorularına diye heves ediyorum ama sen de hep bilmediğim yerlerden soruyosun be anacım
Çalışmıyosun işte böyle oluyo hahahahha Çalışmadığın yerlerden çıkıyo hep. Hepsine çalışcan..

Son düzenleme:
bayıldımmmm nesli ellerie sağlı deneyecem valla acaba talandırıcıyı içine koysak mı yoksa medesanın dediği gibi şerbet yapıp üstüne mi döksek hangisi daha güzel olur kızlar:)))
bul tabi hepimize bul sırayla:))en güzellerinden çürük çarık istemiyoz ama:)))
wallaha da bulurum ne sandım cicimm örneğin şu nasıl?

Eki Görüntüle 468697

bundan kaç tane var elinde. bak herkes isticek haberin olsun.bi de çeşitleri var mı. mesela ben 40-45 arası olanından varsa rica ediciim

delycim gitmeden göreydik seni iyiydi amaaaa:)))

eee işin raconu böyle şekerim iyiler önde durmalı ayrıca aliyeciğime de burdan sesleniyorum 5-6 yaşın lafı olmaz bee, fotodaki arkadaşımız 77 li temsil

çalışcam da bunlar üst sınıfın konuları ben daha seyirdeyim, hem dün akşam elektrikler kesikti çalışamadım

başaracaksın kuzuum,ben sana çok güveniyorum ve bu güvenimi boşa çıkarmayacağını da biliyorum

senin bobin var ya kız

ayyyy kızzz vallahi senin de dely'nin de gözünden kaçmamış,unutmuyorsunuz afferim vallahi
evet valla biz bob'la biraz barıştık artık yada neyse cümleten size basın açıklaması yapiiim baya bi barıştık artık
yaklaşık 5-6 aylık ayrılık ve sürüncemede kalan saçma sapan süreçlerin neticesinde yeniden mutlu günlerimize döndük.
aslında vallahi benim hiç niyetim yoktu ve tamamen vazgeçmiştim ama aylardır ciddi çaba sarfetti ve en sonunda oturup gördük ki biz aslında içimizde pek de bitirmemişiz birbirimizi
haaa çok da kaptırmak yada hiç bişeyi sorgulamak istemiyorum.şu an herşey keyifli,tadını çıkartıyoruz.
evlenir miyim bob'la pek sanmıyorum ama yine de büyük konuşmak istemiyorum.
ama tenarr'ın önderdiği gibi bir yakışıklı karşıma çıkarsa aynı anda satarım bob mob tanımam valla

bendeeeee bendeeee

kuzum şans yok bizde valla yine takozlar çıkar,sen yine de önce memlekete dikkat et de gerçi kimin de ne çıkacağı belli olmuyor
yaa sen var ya fıstık gibi hatunsun,bence biraz gözünü aç eminim çevrende bir sürü insan var ama sen görmüyorsun
şans ver kuzum

yaw tickerımı güncellicem hazır medesam da 100 gr mımı silmişken size laf yetiştirmekten güncelleyemedim bi de benim işler vardı bi ara onlar noldu sahi

2.soruna cvp weremicem zira bunu hiç denemedim ama ben olsam sahsen içim raaht etmezdi gider tam bugday ekmegımı alır marketten onu tuketırdım.1.sorun ise 40 gram peynir bi kibrit kutusundan cok az buyuk oluor cnm.

tmm işte ben olgun erkek istiorum.35 olan,,iyisiinden banada ayırsana bitane

bu sözleri bende üstüme alınıorum güneylimm

,

yaaaa ipeğimmmm vazoyla nasıl bir anın olabilir anlamadıım yaaa,duvarlar falan desen anlıcam da vazo ne yaaa

aY SEN ÇOK YAŞA
Güldürdün beniii yineee.

Vazoyla callen yapıyordum canımm

Kütahyada şehrin ortasında kocaman bir vazo var. Malum seramik şehri. Şehirde tüm tarifler vazoya göre yapılır. Vazonun yanı arkası ordan sağa vazoda buluşalım vs...
Etrafında çok dönmüşlüğüm var zmaanındaa. Ondan öle dedim sanırım açıklığa kavuştu.. :)

Paylaş gülüm daha çok sevapp ki paylaşamışssın zatenn

gidecek gülüm hepsi gidecek hiç merak etme, çok fıstıksın sen ben sana ne cillop çocuklar bulurum beee

Bende isterimmmm yaaa. Lafta kalmasınnn. 78 ekim doğumluyum. Yüksek lisans mezunuyum. Denizcilik sektöründe yüksek uzman olarak çalışıyorum. Yalova da yaşıyorumm. Ankara ve İzmir civarına bile gidebilirim.
Bak kendimi de tanıttım. Yılbaşına kadar da fıstık olurum zaten kendimi inanılmaz severimmm.
Dedim ya lafta kalmasınnn :)

yaa hakkaten vazo ne yaa

Sanırım açıklamalarım yeterli olmuştur :)
Vazoda buluşacak adam istiyorum ben

ben de isterim:))))

Canoo bende Ankaraya gelmek istiyorum artık bi el atarsınnnn

Budurrr.
Ellerin dert görmesin

Bende künefe isterim oz amannnn :)

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Tamam artık iftar öncesi tartılıyoruz sabah tartılıp moral bozmuyoruzz

Ay ayyay ayyy
Ben,m mesaim bitmek üzere. Çok iyiyimiş böleee sevdim bu tarzıı. Şimdi annemle buluşup çarşı gezeceğim. DÜnya vakit var daha.
Tekrar hayırlı olsun Ramazan ayı. ALLAH seneye de yetiştirsin. Aİlelerimizle, olmayanlara eşlerle bebelerle İNŞALLAHHHHHH

maşallah maşallah çok sevindim allah mesut etsin. yaa medesacım yakışıklı olur da bizim sektörde öyle pek kodum mu oturtan tip yok be cınım sen öyle seviyosun diye sölüyorum

Hayırlısı olsun canişko Sevgi aşka varsaaa.. Oh ne alaaa.. :103: Bize pis bişi yemek düşer hiihihih
Sen üzülme yeter kii.. ama yazık tabi, o da üzülmesiiinn... Aşık çocuk aşık, napsın yaaww

Bi de ne dicem... Böyle biri benim karşıma çıkmasın bence, tehlikeli hahahaha

Hep bi bahane hep bi bahaneee

Patron iş bekliyo ben geyikteyim.. Biraz iş yapiyim hatrı kalmasın çaaavv :122:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…