Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

tıkıt tıkır zayılıyosun işte bak...

Günaydınlarrrrrr çenesi kopasıca dukaniçelerim yahuuuu,buu neee bütün akşam yazışmışsınız.sabah beri oku oku helak oldum yaaaa p.be akşamı nöbetçiyim,p.be de takılın da beni yalnız bırakmayın bari.
herkesçikler iyi mi ,özlemişim sizi yahuuuu
şimciikkkkk hemen önemli bir duyuruda bulunayım ; dün 76.00 çıkan kilocukum bu sabahhhh 75.00 çıktıı
çok şükür yaaaa,dukanın hedefi olan 17 jilodan sonra kendi hedefim olan 3 kiloyu da vereceğim inşallahhh
bu arada dün eski işyerimden arkadaşlarımla çıkmıştım.çok acıktım ama gittiğimiz yerde pizza,patates,tavuk şinitsel ve nugget vardı.yani hiç biri bana uygun değildi.ızgara yada sebze yoktu,eve döndüğümde de geç olmuştu.bu sebeple öğlen yediğimle kalakaldım.neyse tartıda _1000 görmek güzeldi sabah sabah

E haftasonu döndüm memleket ziyaretinden be güzelim. Sonra da erkek kardeşimin taşınma işleri filan. Buralardayım bu hafta.

kuzuuum vaktin olursa kısa da olsa görüşelim.hem nerdesin sen göztepeye yakın bakiiim ?

kuzuuuu özelden mi yazıyosun napıyorsan bana da bildir hangi kanal hangi gün saat kaçta falan,ayyy çok görmek istiyorum seni.şimdiden başarılar kuzucan

aaa hadi yaa smileylerin altındaki [Fazlası] yazan yere bastın mı? ben ordan buldum bunları :44:

heee bende o fazlası basılı olmayabilir,ben bi basıp geleyim

oyyy kuzum biz bu yaşa kadar neler gördük yaşadık.ama artık anladım ki şu dünyadaki en önemli kişi kendinsin ve kimseye hakettiğinden fazla değer vermemelisin.sen değerlisin ve güzel bir hayat yaşamak elinde aslında.ben yaşadığım pek çok şeyden sonra kendi içimde şöyle birşey geliştirdim.beni mutsuz eden herkesi hayatımdan çıkardım.bu ailem,arkadaşım,dostum,sevgilim kim olursa olsun böyle oldu.ailemle de ilgili bişeyler paylaşmıştım zamanında burdan yine bir coşkuyla :)
beni üzen onlarsa onlardan bile uzak olmayı tercih ettim.bi tane hayatın ve bi tane sen varsın.seni üzen ve değişemeyeceğini düşündüğün kişilerden uzak durmaya çalış.seni mutlu edenlerle vakit geçirmeye çalış.her acının da bir sonu var bitanem.aşk acısını yaşamak da güzeldir,tecrübeyle sabit.ama gün geliyor üzüldüğüne değmediğini anlıyorsun.seni seviyorum güzel kuzum

anam callen mı buuu,uyyy lap top virüs kaçtığından kullanılamaz durumda.ben ne zaman yapıcam şunu yaaa,ben de istiyorumm...
bu arada neslinin resimlerinde gerçekten gözle görülür ciddi bir fark vardı haaa

Medesam selamsızımmmm özledim senii

Kızlar size sözz 60 lı kiloları göreyim. Kırmızılı resim paylaşacağım en özelindennnn :)

kız ne selamsızı,ben buralardayım sen yoksun böcüğüm.ben de özledim seni,kaybolma bi daha haberim olmadan
sen gel buraya ben çekeceğim senin kırmızılı resimlerini herkesle de paylaşıcammm

heyyy minnağım benimmm yaaaaaa maşallaahhh sanaaaaa
daha ne kadar küçülmeyi bekliyorsun 3xs falan mı giymeyi bekliyorsun çıtır seniiii

aferim kuzum,hiç yoktan iyidir
zati artık söz verdin,vermedin de ben verdin sayıyorum daha sık kilo verip daha sık ticker güncelleyeceksin,biz de heppp alkışlıcaz seniiiiii

arkadaşım, bir keresinde 1.5 aya yakın duraklama yaşadım ben. o yüzden biraz daha sabır diyorum. ekstra birşey yapma. diyetine devam et sadece. vücudunun direnci kırılacak bir yerde...

Çok değerli dukaniçelerim, bitanelerim

Sabah geldim erkenden size laf yetiştirmek için ama işle ilgili bir görev değişikliği gündemde, açık ekranım ama asla ne bakabiliyorum ne yazabiliyorum telefonum saniye susmuyor manukyan misali aklım da sizde kaldı.

İnşallah fırsat bulunca yazıcam.

Hepinizi çok seviyorum bana ne olur dua edin. :26:

Görüp yazmıyor diye düşünmeyin, ya za mı yo rum ama iyiyim, hepinizi çooook öpüyorum.

İncelikler yansımıyor ne yazık ki bildirime :)) ama evet.. yağdan veriliyo gııı Sevin seviiinn!! :)) Ben yanına not düşerim, 'kiloya bakmayın, inceldi' diye

kısayolu da : 60 : ama arada boşluk yok, yaza yaza ezberledim kolayıma geliyo böyle
Var yaa!! Ben de tam yazacaktım kısayolu atmış diye Yapa yapa ezberledim hepsini

göstermem ben yaşımı genetik olaraktan. aman zaten eskidendi 40 orta yaş. şimdi genç sayılıyo. ya da bizim geldiğimiz her yaş genç sayılacak. nebileym, öyle bişey de olabilir.
Benimki de genç sayılsın benim ki deee... Ben de isteriiimmm!! :))

......
Kızlar size sözz 60 lı kiloları göreyim. Kırmızılı resim paylaşacağım en özelindennnn :)
Ahaaa Söz verdin kaçarın yok hahaha Bak gözlerim açıldı birden

Ay resmen koptum yaaa işte 60 burda lazım Hahaha Hanıımm hanıımmm!! O nası iştir yaa 2 tık tık -200 gram 3 vık vık -400 hahah Bi adımın -5 gr'a mı tekabül ediyo bibocan'la karşılaştırmış bi de hihi Sizin ev mi büyülü yoksa yaa marifet evde mi anlamadım ki
Ay şekerim zayıflamak çok zor iş di mii? Ticker değiştir falan... Of off!! Biraz daha zayıfliyim onun için de birini tutcam valla olmuyo böyle.. Tickercı başşşııı!!! değiştir şunu dicem.. Tamam

Niye dövmek istiyim loo Kötü bişey dedin de ben mi anlamadım acaba :44: hahaha
Valla öyle diyosan ben ancak sevinirim pisiii :124::124: Ben de diyom neden daha fazla zayıflayamıyorum hihihi Meğer 36'ymışım
Gerçek mi diyon bee!! Bak gider deneriimm.. Yok bi de olmazsaaa hepsini sana veririm, onların içine girene kadar koştururum seni Girebiliyon mu sen bilmiyom ama
Ramazan'da güçlendirmedeyim. Epinizi beklerim efeeemmm..
Bi de güçlendirme kilo almama muskası bilen var mııı?

.......
bu arada avatardakine bayıldım. isimlerde çok kopuk.. biber ya yerim ben onu menemenime katarım. facedeki resimlere de bakim. benim yolinin facede bir resmi var daha fazla yüklim tembellik etmiim bari
Ben de senin menemene bayıldım
Aaaaçç aaçççç!!
Canım ya bu Dukan kimisini tam tutturuyo işte ne yazık ki :S Ben de onlardan biriyim.. Gitmiyo bacım gitmiyoo.. Daha da gitmiyoo.. Ben de 55 istiyoduumm. Hatta tam 57 bile olsam tamam diyodum, o bilem olmadıı. dukan 57,7 falan dediydi sanırım bana :44: Umudum var ama.. Güçlendirmede ya alıcam ya zayıflıcam.. Öyle düşünüyorum..

Son düzenleme:
günaydın kızlaarrr

kızlar yaa işlerim yoğunlaşıyor, foruma ara ara takılabilicem iş yerinde de insana niye iş verirler ki hiç anlamıyorum

güzel arkadaşım nolur pes etme yaaa.ya ben dely pes etmedikçe kimse pes etmemeli diye düşünüyorum.hoş birbirinizden çok farkınız yok.ikinizde aynı şekilde duraklıyor ve zor kilo veriyorsunuz.eee ama şimdi pes edersen nolcak ? verdiklerini de geri alacaksın,belki sinir stresten kendini yemeğe vereceksin ve puffff bütün yaptıkların gidecek
yapma kuzum nolur yaaa,az az da olsa gidiyorlar.herkesin yapısı aynı değil ki,siz daha zor veriyorsunuz demekki.yada vücudunuzdaki yağ oranı az belki ondan gitmiyor.istersen spora biraz ara ver yada azalt.sporda da kas yaptığından tartıya + yansıyabiliyor.benim son doktor kontrolümde 4.2 kilo yağ verdiğim ama 2 kilo kas kazandığım görülmüştü.yani ben aslında toplam 6.2 kilo vermişim ama tartıda 4.2 kilo vermiş görünüyordum çünkü 2 kilo kas yapmışım,anlatabildim mi

canım bütün kalbimle dua ediyorum senin için,bunu çok diliyorum biliyorsun.Gönlüne göre olsun inşallahhh

Allah canını almasın dely iki nokta üstüste altmış iki nokta üstüste ben anladım mı nasıl iştir. oldu işte.
artık o ticker de değil zaten. tıkır tıkır tıkır tıkır

hep konuştuğumuz bişey vardı. duraklama dönemlerinde, vücut yağ yakmayı bırakıp, yaktığı yağların boşluklarına doğru sıkıştırıyo kalanları. yani inceliyo. valla ilk başta bu mevzu da dolunayda ödem yapmak gibi geyik olmuştu ama ben her ikisinde de ciddiyim. çünkü hep öyle oluyo. bak ben 75 den bu yana aynı ölçüdeyim. kilo gidiyor ama ölçülerde hiç değişiklik yok. sende de kilo gitm,yormuş gibi ama ölçü değişmiş.

merhabalarrrrr...

yazamadım hiç yaa of.

size ne diycem bakın.

hiç tanımadıgım, adını sanını ünvanını bilmediğim, gözgöze bile gelmediğim bir bayan beni durdurdu ve bana siz zayıyıfladınız mı dediiiiiiiiiiiii... hemde çok zayıflamışsınız dedi...

böyle demesinler ya ben şımarıyorum sonra

ahahaha iyiymiş kuzum da bayan kimmişş acabaa

şımarmaca yok. gaza gelmece var. ))) sevin işte bak tanımadığın insanlar bile farkediyor

oda burda çalısıyor görmüş beni demekki

çok sevindim canım benim yaaaa,insana gerçekten çok moral oluyor
geçen gün de ayakkabı boyacısı bana bir dolu iltifatta bulundu,insan bir hoş oluyor yaaa
hele sen bir de tamamla hedefini de bak gör o zaman insanlar tanıyamayacaklar seni kuzummmm

canım bende spor salonuna devam ediyorum orda ölçüm yapıyolar son iki ölçümümde ne su ne kas kaybı yaşadım yağdan gitti ama gitmiyor artık gram bile gitmiyor ne yapacağımı şaırdım hayır dikkat edip te veremeyi,nce moral filan kalmıyor boşver ye gitsin diyorum spora ara vermedim hiç ama ramazan mecburen ara verecem bilmiyorum bakalım o zaman nasıl bi etki gösterecek ama bu nasıl bir dirençtir çözemedim ki:))) yağlarım çok inatçıymış bunu anladım vücdumdaki yağ oranı normale düşmüş azaldığından mı gitmiyo anlamıyoum ki dukanin bana verdiği ideal kiloda 65,5 tu bende şu an bazen 69 bazen 69,5 görüyorum bi kez de 68,5 gördüm ama daha göremedim onu bilmiyorum canımmm moralm çok bozuk valla(

anaammm ben şimdi cidden 34 değil miyim?
hay senin kalıbına bravo

oranın kalıpları epey genüüüş. bu kiloda ben 36 beden incecik manken kibin oluyorum orada

eneeeee nettün sen kuzucan bir kilo birden gitti haaaa
çıkardım donu sütyeni senin için sallıyorum bebeyüm yihhuuuu:92::92:

çok yaşa sen emi, öldüm gülmekten
biz de seni seviyoruz

evet ne yazık ki yansımıyor.üzücü tabi ama ben hissediyorum. umarım reglden sonra yansır
----------------
valla gerçek diyom gıı. git kotonda dene bi etek benim için bitane de park bravo da. orada da sıfır beden çıkacasın bebeyüm

Ah canıımm Ben de çok korkuyoruumm. Mecburiyetten güçlendirmeye geçiyorum işte.. Ama ya gerçekten kilo vericem güçlendirmede, ki bu çok zor, ya da alıcam, ki bu büyük ihtimal.. aynen ben de senin gibiyim biliyosun Senin boyun kaç şimdi? Vücudun nasıl? Dukan kaç kilo olcan dedi? boyun kaç vs vs :) Benim bugün 2. günüm bi de yeşil çay kürü deniyorum.. İşte en son bi 300 gr vermiştim.. İnşallah almadıysam geri tabi :S Bari 57,9 oliyim diyorum.
Sakın bırakma canıımmm!! Sakıınn!! Verdiklerinin hepsini geri alırsınnn!! Tamam çok vermedik haklısın ama.. Yani 8 verdik 2 geri alsak yine kar kardır.. Ben de hiç istemiyorum yoksa 6 lara takıntım var.. İstemiyorum görmek.. 60'larda sabit kalmak istemiyoruumm ( ama napıcaz kiii 43:
Medesa'nın dediği gibi bence sen sporu azalt biraz. Sakın bırakma ama.. Yürüyüşlerle falan idare et.. Bi de işte aletlerle mekiktir şudur budur.. Fazla zorlama kendini.. Bakalım ne olacak.. :44: Sakın bırakmaa amaaa diyeti deee Bari güçlendirmeye geeeççç!!

Canım ama öyle durmuyorum yaaa :)) Kalçalar iyi yani, yerinde Göbek de bıngıl bıngıl sallanıyo... sonunda kestircem kurtulcam Başka derdim kalmadı aslında.. Zaten o son 2 kilo göbekte kalmış.. Ondan gitmiyo uyuz şeeyy
Sen de süpersin vallaaa 75 oldun yaaa!!! Tarih yazıyosun bebeeekkk

Ben hep dua etcem cicim sanaaa!! Allah gönlüne göre en iyisini versin inşallah...!!! Ben de seviyom ben deee

günaydın kızlaarrr
kızlar yaa işlerim yoğunlaşıyor, foruma ara ara takılabilicem iş yerinde de insana niye iş verirler ki hiç anlamıyorum
Hahahha Ben de en çok ona sinir oluyorum Ne alaka yani, ne işi... allah allaaahhh..

şu an gördüğüm kadarı ile 25 bmi nin hemen altındasın. dolayısı ile normal sınırındasın. bedenin alarm zillerini çaldı "eyvah yağlarım gidiyor" diye ve sen "amaaaaan nasıl olsa gitmiyor yiyeyim" mi diyorsun
bedeninin istediği de tam olarak bu. direnç evet psikolojik olarak çok zorlayıcı ama şimdi eğer tebdiri elinden bırakırsan hepsi geri gelecek.
birde ben salona gittiğimde kilo veremiyordum pek. beden direniyordu. bence de spora biraz ara vermelisin yada sadece yürüyüş yapmalısın

Son düzenleme:

çok ilginç..
bu yağların boşlukları sıkıştırması olayının bilimsel bir açıklaması var mı yoksa senin tahminin mi bu şekilde?
ve şu dolunayda su tutulması olayını da çok duydum ama pek detay bilmiyorum. biraz açabilir misin rica etsem?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…