Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

sana özell fıstığım.. duyduk sbs anası çekimserliğini, gerginliğini , ürkekliğini.. ondan çullandık

yok yaaaa, bu akşam böyle...

İyi denk geldi o zaman, nesli nin dediği gibi. Sağolun canlarım

Sbs annesine müsade, annelik görevlerime dönüyorum şimdi.

Çoook teşekkür ediyorum kızlar, canım sıkkındı iyi geldi bana, evden girmeyen arkadaşlar sabah biraz fazla mesai yapacak ama olsun

Hepinizi çokk seviyorum. İyi geceler. Yarın görüşürüz inşallah.

iyi aksamlar dukancanlar...:)

Kac gündür yogun oldugum icin giremedim sizleride takip edemedim umarim herkesin keyfi yerindedir kilolar gram gram olsada gidiyordur insallah...Benim ikinci haftam bu hafta gececiligimin ve ben $i$tim ayaklarima terliklerim olmuyor dukana tam uyamadim ama regel dönemim yaklasiyor birde uyudugum icin kalktigimda tartinmak istemiyorum ama acikcasi cok merak ediyorum kac gösterecek diye neyse 15 gün sonra Allah kismet ederse vatan topraklarina ayak basacagim ve baba ocagina gidecegim heyecan dorukta ama halen bavul hazirlamaya koyulmadim..Özledim bu arada hepinizi...

ben de 1 ay yaptım, çok faydası oldu. ama kilo vermem durduğu için bıraktım. ramazanda yapamam belki ama ramazandan sonra başlayacağım. en çok duruşumda etkili oldu. yıllardır saklamaya çalıştığım koca midemden dolayı kambur dururdum. bana da kilo vermişsin yerine boyun uzamış dediler ki ben buna bi tarafımla güldüm yani. 40 yaşından sonra boy uzaması ama duruşum dikleşti bariz. dolayısıyla uzamış gibi görünüyorum.

kiiiiz bn senden 3 hafta sonra gidecektim ama ani kararla haftaya gidiorum insallah biletimi aldim

kızlaaarrrr ntv de karadeniz belgeseli var canım bi yayla peynirli pideyle bi de mıhlama çekti ki sormayın gitsin imdaaattt çekmesin canım çekmesin yaa:18:

kız nesli bişey belirleyelim, bi hareket, bi aksesuar falan... onunla bize selam yolla. hatta olursa aleni selam yolla...
yemin billah ben de bunla ilgili kısıtlı beyin fırtınası.. ya da en azından "beyin yeli" yapıyordum siz benden önce bulursanız bana bildirin, yapmayanı dukan çarpsın :130:

yahu başından beri alenen yazıyo 1971 diye... kaç defa da dillendirdin ama alişim ben şimdi bu son mesajında senin 40'lığına aydım kuzum.. şimdi şöyle bi algıda seçemeyicilik oldu galüba..
benim eşim 72'li.. o baa hiç 40 lık görünmediğinden ben 70 grubunu teenage sayıyom.. senin de resimler neyin cillopâne olunca ben ondan yanii... anladın sen gencoo

ha bi de sabah fırsat bulamam belki, yazmazsam da çatlarım, benim için önemli zira :))
sabah bile değil teee akşam 75 küsürleri gördüm.. 60 lara belki de bir ay kaldı diye bi heyecan sardı ki beni sormayın... kuşlar, dilerim kimse duraklama girdabına girmez de rutin rutin veririz fazlalıklarımızı... öpüyorum alnınızın çatından çatağından

Günaydın arkadaslar ben Pazartesi 73.5 ile başladım ve aynı gün regl oldum.bu sabah tartildim ve 71.2 olmuşum 2.3 kilo vermisim 2 gunde hemde regl olmama rağmen :))

günaydın bebeklerim

dün son iç gün diyeti biraz sallamanın bedeli ile + 400 görmüştüm, dün protein yaptım, bugün -600 ileeeee 73,4 gördüm
yarın anneme gideceğim sabahın köründe, ondan sebep bugün de protein yapıyorum, belkim yarın 72 li rakamları görürüm kim bilir görürsem sabahın köründe yaparım bildirim, göremezsem ben yarın yokum
öptüm hepicinizi
güzel bir gün olsun inşallah :82::82::82::82:

Al benden de o kadar.
Daha önceki 5 aşkımdan sonra aynı kötü günleri yaşadım. Sayıyı abartmıyorum. FAzlası var eksiği yok. İlk günler çok zor ama sonra çok komik geliyor.
Ve şunu bilir şunu söylerim...
ÇİVİ ÇİVİYİ SÖKER...

yarışmanın gününü saatini kanalını bizede söylemeyi unutma. şöyle bi boyunu posunu görelim.))

Bencede kuzu
Adın ne ki yarışmanınnn

işlem tamam bak bakalım mailine :))

Şu maili bende görsem de feyz alsammm kuzucukkkk

benimkide dandik tüplü televizyon. (az daha dursun, müzeye vercem onu.) ama işte güzel bi tarafı var, olduğun gibi gösteriyor))))

Benim pc de 20 kilo!!! fazla görünüyor bakıp bakıp zaten bu kadar değilim diyorummm kendimimi kandırıyorum nee :) dermişimmmmmm

kız nesli bişey belirleyelim, bi hareket, bi aksesuar falan... onunla bize selam yolla. hatta olursa aleni selam yolla...

Yulafcanlara selam yollamak istiyorum demek lazım benceee. Yada 2 pelvis hareketiiii.

günaydın kızlar,
ben dayanamadım ve bugün tatile gitmeden önce tartıldım sonuç yine hüsran :2: ne yaparsam yapayım aldığım 3 kiloyu veremiyorum. 3 gün üst üste saf protein yapmıştım bi kilosunu verdim tekrar başladım güçlendirmeye ama yine almışım o 1 kiloyu da :S hedefim 50ydi 53.3kg'yu gördüm bugün. Gitmiyo, gitmiyo, gitmiooo son kilolaaar kaldım böylee püfff

bu aradaa tatil için 4 günlük ekmek yaptım kıvamı tadı görüntüsü şahane oldu kendimi zor tutuyorum valla bu dukan beni çok hamarat yaptı eskiden yumurta bile kırmaya üşenen ben tüm tarifleri tek tek denemeye başladım çok eğleniyorum yaa

ilk 53 ü korumayi denesen tatlim olmami:26:

ilk 53 ü korumayi denesen tatlim olmami:26:

aslında haklısın canım bu şekilde daha mantıklı olacak sanırım. 53te sabitlensin en azından daha fazla almak istemiyorum yaa :S bi de ben dün çok fazla şey yedim kuruyemişler meyveli yoğurtlar falan. sevgilimden ayrılmanın acısını bedenimden çıkarmaya çalıştım sanırım. normal insanlar çikoaltaya tatlıya saldırır benimki de dukan usulu bunalım oldu biraz evdeyken ağzımı durduramıorum hep bi şey yiyesim gelio şu 4 gün inşallah işe yarar da biraz verebilirim sonra da ramazan gelio zaten kaçamak yapmaya vaktim olmıcak

ipeeeekkkkkk! pelvis kadar yağ düşsün totondan!! çok güldüm, çok da gülünecek bu lafına bellii

ipeeeekkkkkk! pelvis kadar yağ düşsün totondan!! çok güldüm, çok da gülünecek bu lafına bellii

YArışmada aklına gelip krize girersen anlarım gerçekten güldüğünü kuzuuuuu
Yolla hadi bana da resimm meraktayımmm

hu hu herbikeşlere günaydın!!!

ben makarnayı bile süt ile pişirin die öneren bi insanın acıkcası leblebiye izin wereceğini pek sanmıorum..dedim ya ztn azda olsa yag war die..şahsen bana yanlış gelior ama herkesin kendi fikri ve secimi tabi

leblebiye izin verdiğini bende düşünmüyorum canım, varlığından bile haberi yoktur adamın şekerli birşey değil ve çok çok az yağ içerdiğinden güçlendirmedeki biri için kaçamak sayılamaz diye düşünüyorum o kadar.. tabi ki eninde sonunda herkesin kendi fikri ve seçimi

pehh ben leblebiyi zaten sevmemm bööö
bende valla

apla hangi gün ve saat kaçta apla bizde izleyelim arkideşimiz tivüye çıkmış deyüü ev ahalisine hava atalım

Yaklaşık on gün önce ablam bana kendisine gelmeyen yepisyeni ve tiril tiril bi eteğini vermişti. geçen pazartesi giydiğimde eteğin göbek kısmı sıkıyordu ve o zaman regl öncesi dönemde bile değildim.:44:şimdi bugün yarın halam geliyüüü ve o eteği yine giydim.karın kısmı gayet rahat.. ee ödem de var.. ay acaba yağdan mı verdim.. inşallah öyle olmuştur. ve fekat kilom fazla tartıda.. yarın ki bildirimde ne yapsam çok kararsızım. yine artılarda olacağım ama inceliyorumda sankim..:44:tuhaaafff çook tuhafff

Yulafcanlara selam yollamak istiyorum demek lazım benceee. Yada 2 pelvis hareketiiii.

Düşünsene, Nesli televizyonda dizlerinin üstüne çökmüş popo içeri pelvis yukarı obaaaaaa. Valla ben tanımam, selamını bile almam. yani dövüne dövüne gülme fadesini bulamadım, bulsam buraya çok uyardı ))))

kısayolu da : 60 : ama arada boşluk yok, yaza yaza ezberledim kolayıma geliyo böyle

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…