Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

canim arkadasimin verdigi tarife göre bugün ki sebze + protein ögünümü hazirladim

dukan ekmegi tarifi aynen arkadasimin dedigi gibi, ben üzerine ton baligi yesil sogan yesil biber domates biber tuz ekledim üzerinede sogan halkalari ekmegim pistikten sonra ise üzerine bir dilim %5 yag oranli kasar peyniri koydum enfes oldu ve resim de cektim! ve hepsini yiyemedim 2/3 ünü yedim cok doyurucu ve leziz

digeride dün yaptigim ton baligi köftesi pismis halinide ekleyecektim söz vermistim

Merhaba arkadaşlar atak süreci kaç gün olmalı ki 10 12 kilo vermek isteyenler 7 gün yapsın diyorlar benim bugün 4, günüm 2 kilo gitmiş.birde seyirde 2 gün protein pzartesi perşembe diğer günler nişastasız sebzeler eklenecek. Ben doğrumu yapıyorum yabancı siteden bişey anlamadım test yaptım gelmedi bişey... Bilen birileri varsa çok mutlu olucam benim en az 20 kilo vermem lazım

canim kitabi okumalisin öyle ha deyince yapilacak bir diyet degil bu maalesef....ortalama atak günü 5 gündür....seyirde 1+1 olarak devam ediyor:26:

bu sefer olacak, kafana takma tatlım
üçer beşer vericen artık ben de inanıyom sana kuzum
kızlar -500 gr bugundeee..
oooovvvvvv kalimeroya bak sennn :)))

Ben bu aralar ALABAŞ diye bir sebze keşfettim. Turpgillerden bir bitki. Yemeğini denemedim. Çiğ tüketiyorum. Tokluk hissi de veriyor. Dukan yemek tariflerini buldum ama hiç pişirmeyi denemedim. Çevremde pek bilen yok, deneyen var mı, yemeği nasıl deneyimlerinizi merak ettim.

ssst nesli yaptigim yimeklere bak ve -500 gr cicim naber
:129::129::129: ... ana biz yarıştaydık di miiii!!! :)) centilwomen olaraktan tebrik ediyom rakibeciğim

fofo ekleyebilir misin tatlım, belki başka isimle bilen de çıkar :26:

canım bu alabaş dediğin turpgillerden bir sebze değilmii galiba :44:adıda öle bişiydi galiba daha doğrusu böle nasıl dıya unuttum:44:böle içi kırmızı dışı beyazmıydı yoksa içi mi beyazdıdışımı kırmızı:44: ama çok lezzettli olduğunu sölemişlerdi pazarda tur gibi bişeymiş doğrumu ki

aa tatlım nerdeyse aynı kilodayız daha doğrusu benim boy 163 kilo 62 idi başladığımda ben bile verdiysem sen de verirsin inşallah

aa tatlım nerdeyse aynı kilodayız daha doğrusu benim boy 163 kilo 62 idi başladığımda ben bile verdiysem sen de verirsin inşallah

bu arada tecrübeliler daha iyi bilir ama 5+5 in 1+1 den farkı yok canım yani he leki vermen gereken kilo bi kaç kilo ise sakın 5+5 le falan uğraşma 1+1 de aynı sonucu veriyor kasmaya gerek yok biidğim kadarıyla 10 kilodan fazlası olanlar için 5+5.benimde 6 kilo fazlam var bende 1+1 yapıyorum seyiri yani.

kızlar siz buna rejim yemeğmi diyosunuz yaaa böle diyete can kurban

Canım, benim yemeği yazdığım yerde ipekimin sihirli yemek tarifleri diye verdiği siteden yaptığımı söylemiştim ya, sen de oradan aldın sandım.

O zaman buna da burdan bakarım sağol canım.

ekimim selamsana bşiy sorcam yine müsadenle şekerim alakasız olcak ama sen iyotlu tuz mu kullanıyosun iyotsuzmu

bugünün menüsünü sunarim...

kahvalti: bir kase quarkli yogurt

ara: bir fincan neskafe

öglen: glshk cimin pizzasindan

aksam: yarim tavuk gögsü

aksam bi kase yogurt
aciktikca da hindi jambon 2% yagli

bukadar hadi bakalim yarin bi eksi daha göreyimde haftaya güzel baslayayim

:129::129::129: ... ana biz yarıştaydık di miiii!!! :)) centilwomen olaraktan tebrik ediyom rakibeciğim

fofo ekleyebilir misin tatlım, belki başka isimle bilen de çıkar :26:

Marketlerde bulamıyorum, internetten alıyorum. Linkini ekliyorum. Orda foto var. Farklı kullanım şekilleri olabilir, mucize bitki diyolar. Gerçekten sindirim sistemini calıştırıyor. Kabızlık sorunu olanlara özellikle aç karna tüketmeyi öneriyorum. Haziranda düzenli tüketmeye başladım diyetle birlikte ve gerçekten kilo vermeyi hızlandırdı

Vitamini bol, kalorisi az harika bir sebze ALABAŞ - Bahçe Malzemeleri sahibinden.com'da - 93245287

Aynen öyle ama turp gibi acı değil. Tatlı sayılır. Çiğ lahana gövdesini andırıyor tadı ama öyle kokusu yok. Yazın beyaz, kışın kırmızı oluyor. Biraz araştırdım ben, kanser-kolestrol vb her derde deva. Avrupada biliyonomuş daha çok zaten. Burda da yetişiyormuş ama milli yiyeceklerden değil zannımca :) Denk gelirseniz deneyin derim mutlaka, özellikle kilo kontrolü diyorsanız yararını görmemek mümkün değil

iyi geceler dukancanlar ben anca gelebildim bugün 17:00- gece 24 kadar baska subede calistim ordan direk bu is yerine gectim suan ayaklarimi hissetmiyorum.. Neyse 3 saat sonra pamuk yatagimda olacagim ama fen uyku bastirdi...

Ben onu cig daha cok seviyorum dukan dan öncede cok yerdim gercekten cok güzel almanlar onu crema ile pisiriyor ama ben normal patates yemegi gibi yapiyordum birde yuvarlak yuvarlak kesip bir tepsiye diziyorum üzerine kiyma kavuruyorum kasar peyniri ile firina veriyorum ama biraz pisir önce alabas'i.

alabas böyle bisey canimcim...

Kızlar hepinize günaydın. Memlekette geçirdiğim güzel bir hafta sonrası eve döndüm en sonunda. Tüm yemekleri bana göre hazırladılar, benden fazla diyetimi gözettiler sağ olsunlar. İki kişiyi de dukana başlattım bu arada :) 63. 4 le çıkmıştım evden. Döndüm ve bir hafta sonra ilk kez tartıldım. 61. 4 e inmişim. İşin ilginç tarafı tam 7 gündür tuvalete çıkma sorunu yaşıyorum. Sanırım 60 kilonunda altına indim ben. Nasıl yaa dedim kendime. Bu bir hafta boyunca hiç meyveli yoğurt tüketmedim ve inanılmaz kilo vermişim görünüşe göre. Perşembe bildirimine katılamadım bu hafta. Ama herkes eksilerde gördüğüm kadarıyla. Haberler güzel yani.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…