Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

3 gündür dukana mukana uyduğum yok.27 mayıstan beri kaçamak falan yapmadığım halde 2.5 haftadır bi gram oynamadı kilom.bnde su böreği yedim magnum bademli yedim gofret yedim kıymalı börek yedim kutu kutu meyvesuyu içtim...ztn çok özel bi durumumda vardı ondanda sardım böyle yemeğe diye düşünüyorum...hiç pşman değilim şu anda ilerde nolur bilemicem...pzt salı çarşamba atak yapıp devam edicem artık..ooffff:KK36:

selam dukan güzellerii:))

dun gece sabaha kadar süren şiiddetli agrılarımın arddindan bugun regl oldum:KK52: İNŞALLAH olamayanlarda olur diye dua ediyorum siizn için dogrusu:)) cok gecikmişitm zaten anormal bi duzenım var. dukanla alakası yok yanı:)) bugun sımla hanımın sayfasındaki pizza krakeri yapmayi duusnuyorum orada 1yk süt tozu var . 15 adet cıkıyormus.hepsinin bi günde yermiyim bişi diyemicem amma sorun olurmu gunluk limit 1 tatli kasıgıydı sanırım. yapabilirmiyim.tadi nefis olursa belki dayanamam. birde canımız bişier istedignde yapiyoruz bişiler ama sınırları asmadiigmiz sürece sorun olabilrimi acep??

soru ustune soru:KK52:

İnşallah canımm, ben de dua ediyorum size.:KK16:

Ben de öpüyorum canım, iyi akşamlar, iyihaftasonları ve iyi güçlendirmeler.:KK16::KK54::KK55::KK55:

Canlarım, bitanelerim,

Hepinizi çoook çok öpüyorum. Herkese mutlu, sağlıklı, keyifli ve bol eksili bir haftasonu diliyorum. :KK16::KK16::KK16:

Seyir den yeni mezun medesam a da güçlendirme plaketi veririz artık pazartesi.:KK9:
Hepinizi seviyorum canlarım. :KK16::KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54:

temiz kalpli arkadaşım yaaaa resmen içine doğmuş :KK16:

3 gündür dukana mukana uyduğum yok.27 mayıstan beri kaçamak falan yapmadığım halde 2.5 haftadır bi gram oynamadı kilom.bnde su böreği yedim magnum bademli yedim gofret yedim kıymalı börek yedim kutu kutu meyvesuyu içtim...ztn çok özel bi durumumda vardı ondanda sardım böyle yemeğe diye düşünüyorum...hiç pşman değilim şu anda ilerde nolur bilemicem...pzt salı çarşamba atak yapıp devam edicem artık..ooffff:KK36:

cerooo senin burnunu falan ısırmak istiyorum şu andaa yaaaa :KK53:
salma kuzum kendini,inadına saldır.kaçamağında kralı olmuş haaa :KK9:
bir daha yapma sakın bebişim :KK20:
bu arada pazartesi günü size sürprizlerim olacakkkkkk :KK52::KK52:

temiz kalpli arkadaşım yaaaa resmen içine doğmuş :KK16:

cerooo senin burnunu falan ısırmak istiyorum şu andaa yaaaa :KK53:
salma kuzum kendini,inadına saldır.kaçamağında kralı olmuş haaa :KK9:
bir daha yapma sakın bebişim :KK20:
bu arada pazartesi günü size sürprizlerim olacakkkkkk :KK52::KK52:

fotomu eklicen ben baktımki o zmn da güzelmişin sen:KK16: ay evet öküz gbi yedim rsmen...ama bişi itiraf edim bnm midem küçülmüş bi koca cartedor bitiren ben bi magnum bitiremedim...2.5 hafta duraklayınca buldum kendmi börekçide:) bide dediğim gbi grçekten çok özel bi durum var...yarında uymucam dukana ama pzt gene eskisi gbi devam etcem hergn calenle birlikte.senide artık pzt güçlendrmede görürrz:)) mestmi içion ne içiosan iç iniver bi -400:KK34:

Bi bakmışızki haftasonu gelmiiişşş =)) bugün buralar tenha olur ama ben yine de yazayım :KK1: güçlendirme 2.günümdeyim, tartılmadım bu yüzden kendimi daha huzurlu hissediyorum. Ohh bee dünya varmışşş :KK36: dün hiç kaçamak yapmadım, bugün de aynı performansı göstermeyi bekliorum kendimden. :44: Arkadaşımda kalıcam bu yüzden aç kalma ihtimalim çok yüksek ama napalım idare etcez artık. Bu arada bugünlük menümü yazayım;

Sabah
Her zamanki lezzetli dukan pizzam :KK16: (domates+biber+ 2dilim salam ve kaşar)
Artı 2 dilim salam 1 dilim kaşar
2 meyveli yoğurt (artık şekerli bi şeyler yemek istediğim için meyveli yoğurtları hergün tüketmek istiyorum umarım sorun olmaz)

Öğlen
Normal ekmeğimle yaptığım tost

Akşam
Yanımda yoğurt götürcem artık onla idare edicem bugünlük napalım :KK25:
Et bulamam belki ama sebze bulurum belki salatalık falan yiyebilirim
Bi de meyve bulabilirsem meyve hakkımı tüketicem

Herkese iyi haftasonları ve bol __li günler diliyorumm, iyi bakın kendinizee :KK16:

tatlimmmm bugün protein ve sebze günümm bu nedenle geceden beri düsünüyorum bu güzel tarifi veren arkadasim kimdi kimdi acaba diye :KK9::KK9:

ne yaptin sen kiz güzelmiydi bari:KK9:
selam dukan güzellerii:))

dun gece sabaha kadar süren şiiddetli agrılarımın arddindan bugun regl oldum:KK52: İNŞALLAH olamayanlarda olur diye dua ediyorum siizn için dogrusu:)) cok gecikmişitm zaten anormal bi duzenım var. dukanla alakası yok yanı:)) bugun sımla hanımın sayfasındaki pizza krakeri yapmayi duusnuyorum orada 1yk süt tozu var . 15 adet cıkıyormus.hepsinin bi günde yermiyim bişi diyemicem amma sorun olurmu gunluk limit 1 tatli kasıgıydı sanırım. yapabilirmiyim.tadi nefis olursa belki dayanamam. birde canımız bişier istedignde yapiyoruz bişiler ama sınırları asmadiigmiz sürece sorun olabilrimi acep??

soru ustune soru:KK52:

bilemiciem tatlim seni oymak baslarimiza havale ediyorum regl olayinada cok sevindimn:KK23: darisi bana:KK16:

inşALLAH İNŞALLAH darısı basınıza.benimki cok gecikmişti.hamile kalsam artik belli olurdu herhalde:KK52:

şu süt tozu olayına ne diyorsunuz ?

Kizlar mrb, bende baslamak istiyorum! Dukanin sitesindeki hesaplamaya gore vermem gereken 4 kilo var ama diger diyetisylenlere gore 7 kilo vermem gerekiyor ideal kilom icin.bu arada 61 kiloyum boyumda 162. Dukana baslasam dedim arastirdim diyet seyir gunlerinde 1/1 yada 5/5 gidiyormus bu ikisi arasinda ne fark oluyo tam anlayamadim?5/5 de daha hizli mi bpveriliyor deneyen var mi?

dukan pizzasını seyirde de yapabilirsin canım ya, sebze+protein günleri için ideal :KK34:
Dukan ekmeği,
2 kaşık yulaf kepeği
1 kaşık yoğurt (sulu olmasın)
1 yumurta
1 tatlı kaşığı kabartma tozu

Bunları karıştırıp küçük bi tepsiye yayıyorum sonra üzerine domates dilimleri, çarliston biber, light salam ve light kaşar koyuyorum (kaşar kullanmıosan lor peyniri koyabilirsin) sonra afiyetle yiyorum. Gerçekten bi nebze de olsa pizza tadını alıosun. Mesela ben ödül öğünüm için pizza hayal ediodum bu tarifi yaptıktan sonra bi özelliği kalmadı benim için gerçek pizzanın :KK1:

ben buldumkiii, senin için tekrar yolluorumm :KK16:

bayanlar diyeti yapanlar arasında memnun olanlar veya olmayanlar var bende bir kaç kere başlama girişiminde bulundum ve bazı sebeplerden bozmak zorunda kaldım, bugün tekrar başladım sabah peynirimi şekersiz çayımı öğlen de yulaf kepekli yoğurdumdan (sadece 4 kaşık) yedim. ramazan yaklaşıyor bununla ilgili önerisi olan var mı? aç kalmamak adına neler yapılabilir? bu arada sıcakların bana tek getirisi bol bol su içmem oluyor, umarım kilo verebilirim.. :nazar:

Datlım, harika görünüyor, ellerine sağlık, yine bir yatak var orda, süper. :KK1::KK1: Ama garam masala bölümünü anlamadım ben:44::KK9:

Bi de patlıcanla biberi fırında mı közlüyorsun, ben ocakta yapıyorum ama çok kirleniyor yapmak istemiyorum o yüzden. Fırınım da uyduruk güvenemedim. Deyiver bakalım nasıl yapıyorsun?

tencere tava satılan yerlerde közleme tavaları satılıyor. bazı marketlerde de var. ocağın üzerine koyuyorsun, aynı közde pişmiş gibi oluyor. ocak da batmıyor. bende var bir tane 8-9 yıldır kullanıyorum. hatta mısır ve kestane pişirenler de varmış da ben denemedim.

X