Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Canim bence degis.. dedim ya bende almazdim ama dukanla salam larindan almaya basladim kiyma yine almiyorum kirmizi et de almiyorum.Netto da yine bu ürünlerin oldugu yerde shrimps var ilk acaba nasildir diye tereddüt ettim ama tadi güzeldi.Birde peynir var bu marka herz stück mü ne diye geciyor onada bak biraz kokulu ama söyleyeyim..

buyruuuuun yarin kizarmis resminide cekerim insallah ayyy tadina simdide bakabildim tabiiiki fistik gibi olmus yumurta kirmadim sevmiyorum yumurta

yarin tadina bakip fikrimi söylicem ama simdiden bile leziz gercekten

O zaman simdiden afiyet olsun canim bende yarin izinliyim cumartesi pazar yine gececiyim bende yarin iki günlük yiyecek yapayim bari sykyldim ayni seyleri yemekten...ama bu aksam yulaf kepegimi evde unuttum yogurdumu almisim onu unutmusum...evim yakin ama gidemiyorum almaya..

neden alamiyorsunki güzelim sen evden yemegini nerede calisiyorsun sen:26:

patrickk en sevdiğimm :)) erkekler ikiye ayrılır kuzum, algıda seçiciler, algıda s.çıcılar ben saa birincisinden bakınam
ayrıca normalden de kastım meşruluk

Aman bakındaaa sen bilirsin işini kuzu..

E-maile sigmiyor demissin ya dosya o dosyayi winrar la yada winzip le birde öyle dene yinede sigmazsa dosya yükleme sitelerin den dene daha kolay olur senin icin..mesela ben almanya dayim mahrum kalirim..

Aslında nette dolu video var her dilde. Medesamın evne net olmadığından böle bir yola girdik. Ayrıca maile zığmayan hali zip zatenn. SURUMi gibi :)

Evet canım farkındayız. Ben boşuna her gün hadi buzlu suları içelim diye naraa atmıyorum buralarda....

Calistigim is yerini birakamam parayla calisiyorum ben in spielhalle..

Hatuna bak. Biz neyle çalışıyoruzzzz. Gerçi ben şöle yakışıklı bi şeyi öpme karşılığı çalışabilriim bu aralar. Malum calleni düzenli yapmaya başladımm :)

Şaka bir yana eminim Almanya da farklı bir durumdur bu.Açıklarsın nasılsa az sonra :)

AAAA
Söylemeyi unuttumm.
Ben bu sabah - 500 görerek 79,5 oldum. Umarım önümüzdeki 2 gün + görmem. Bu psikolojik sınır acayip mutlu etti beni. Heyoo heyoooo

:)

günaydın kızlar

1 aylık güçlendirmenin sonucunu söylüyorum - 800 gr

Harika,

Belkide dukan hepimize kafamızdaki hedefin üstünde rakamları bunun için veriyordur. Nasılsa güçlendirmede de verilir biraz diye. Çok sevindim. Darısı başımıza...

günaydın kızlar

günaydın kızlar

1 aylık güçlendirmenin sonucunu söylüyorum - 800 gr

sonuç gerçekten harika. tebrikler.
ben bu aralar regl öncesi dönem ve ödemden vedeee bu dönemden dolayı diyetselde olsa öğünlerimde afedersin büyük baş gibi tıkındığımdan artılardayım hacılaaaaaaaaaaar...
o yüzden takmıyorum.
ama şey..:26:ben dün akşam iki tatlı kaşığı normal dondurma yedim.:26::26:
ay tamam hatalıyım atmayın domtisleri

eşim de benimle dalga geçiyor. iyice şiştin asla kilo veremicen veremiyorsun diye.
"kıskanıyorum çok güzelleştin" demenin onun dilindeki hali. napak idare ediyos

ben de bugün itibariyle tekrar güçlendirmeye başlıyorum. 52.3 kg ile başlıyorum bakalım ne kadarı geri gelicek. :44: ama bundan sonra bi karar aldım hergün tartılmıcam. Tartılma günlerini cuma olarak belirledim. Bu arada yediklerimi her gün yazmaya devam edicem. Siz sevgili dukan arkadaşlarım kontrol etsin beni uyarsın diee =)

Bu sabah:
Dukan pizzası (Dukan ekmeği üstüne 1 domates+1 biber+2 dilim kaşar peynir+2 dilim salam)
Ek olarak 2 dilim salam+1 dilim kaşar yedim
2 meyveli yoğurt

Birazdan
2 normal ekmeğimle tost yicem öğle yemeği niyetine

Acıkınca
Hindi göğüs +yoğurt

Akşam
Karpuz yicem meyve hakkımı kullanmış olcam

Sağol canım öteki türlü 1 saatte inmiyooo

rica ederimmm.torrent candır

Yaw bu meret netten satılıyormu. Bizim buralarda 2 yere sordum yüzüme baktılar böm bömm ne diyon bacım modunda. O kadar bahsettinizki bende almalıyım diye düşünüyorum...:)
bildiğim kadarı ile satılıyor. ama satıcıya kurt üzümü diye sor bir dahakine gojiberry olarak anlamamış olabilir

Dukaniceler, Kızçeler nasılsınız?

Dün ofis dışındaydım 1 gün aradan sonra geldim ama hepinizi çok özledim.

Umarım hepiniz iyisinizdir, herşey yolundadır, kilocuklar verilmiştir.

Ben güçlendirmeye 58,8 ile geçtim 4 haftayı tamamlıyorum ve şu an kilom 56,2 hala. :))
Herşeyimi yiyorum, aksattığım birşey yok veee bugün öğlen menümü yazıyorum kusura bakmayın ne olur Ama hiç kaçamak yapmadım seyirde. 4 aydır hayalini kurduğum mercimek köfte, poğaça, börek, tiramisu dan oluşan gün tabağı. Hepsini yiyemem muhtemelen ama hedefe ulaşmak güzel.

Bu arada sadece görsellere bakabildim:

Neslim, proteinli yulaf kepeği uyarısı için teşekkürler. Ayrıca erişteni de gördüm balım ellerine sağlık.

Güneylim, bayıldım sana, inceciksin ama yüzüne ayrıca bayıldım.

Prensesim, köften harika görünüyor, çiğ de yenebilir sanki.

Şimdilik bu kadar canlar, ara ara bağlanacağım size, hepinizi öpüyorum.

Günaydın canım,

Senin hedefin kaç? Ticker indan göremiyorum.

Günaydın canım,

Senin hedefin kaç? Ticker indan göremiyorum.

canım ben 52 olayım demiştim sonra 50ye çektim hedefimi zaman içinde ama 50yi sadece bi gün gördüm şu an almasam yeter diorum açıkçası 50-53 arasında bi yerde kalmak istiyorum. boyum 1.50 bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…