Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Günaydın kızçeler
2 günlük proteinden sonra bugün sebze+protein günüüüü
sabah 73,6 gördüm tartıda

Ya mübarek gün bi arının günahına girdim yaa
geçen görmüştüm pimapenin dış tarafında minik delik var, hava deliği galiba, ordan arı giriyodu, unuttum sonra ben bunu, bu sabah gördüm yine girdi kocaman bi arı hem deeeee :18::18::18::18:
ben de bekledim çıksın diye, çıkınca sakız soktum o deliğeee gelip gelip gidiyodu arı, dolanıyodu ordaaaa çok üzüldüm öyle görünce yaaaa ama napim çok korkuyorum arıdan, bi de oraya yuva falan yaparsa naparıızzzz:18::18::18: sonacıma bi baktım öteki deliğe girdi bu sefeeeerrrr :18::18::18::18: Onu da kapatcam ama arı yok ortada içerde mi acaba yaaaa
Eşim diyo o bulcak seni diyo bahçeye ininceee:18::18::18: yazdı seni diyoooo:18::18::18: her yerim kaşınıyo ya, çok huylandım, çok korkuyom, adrenalin kalori yakıyo mu acaba

abouuvv çok leziz görünüyo. benim gibi bir mantı canavarı için diyete uygun bu tabak hayaleden bilenem güsel
resimde kıyma yok emme ben ekledim hayal dünyamdan ve şu anda resmen işkencedeyim.çok pis canım çekti ya.. bunu makinesiz yapmak mümkün olsa keşke

canım ben 52 olayım demiştim sonra 50ye çektim hedefimi zaman içinde ama 50yi sadece bi gün gördüm şu an almasam yeter diorum açıkçası 50-53 arasında bi yerde kalmak istiyorum. boyum 1.50 bu arada

E tamam canım o zaman, 50 yi gördün demek ki aşağısı yok artık senin için. Kasma kendini, ağır spor yapma vücut bir alışsın bakalım, zaten en alt sınıra da inmişsin daha fazlası olmaz.

Günaydın kızçeler
2 günlük proteinden sonra bugün sebze+protein günüüüü
sabah 73,6 gördüm tartıda

73 e ne kaldı fıstığım

Alemsin canım yaaa, o arı seni yazdı ha Bişey olmaz, başka çiçekler bulur kuzum o, sen merak etme

Bizim eve de karınca giriyor ya, bahçekatının üstünde oturuyorum ben, yol yapıyorlar, bir görüyorum, iki görüyorum sonra temizliyorum, olmuyor yine görüyorum süpürgeyle çekmek zorunda kalıyorum, :26:valla çözüm bulamadım ben. İlaç falan da fayda atmiyor ama artık beni çok sevdiklerine karar verdim. Geçen yıllar ilkbaharda çıkar nisan sonunda vedalaşırdık ama bu sene onlar da şaşırdı mevsimler gibi. Günaha girmiyim diyorum, gördükçe sinirleniyorum. Mutfakta bişey bırakmıyorum, çamaşır suyuyla siliyorum, olmuyor, olmuyor. Karıncalarımla sonumuz ne olacak bilmiyorum.

E tamam canım o zaman, 50 yi gördün demek ki aşağısı yok artık senin için. Kasma kendini, ağır spor yapma vücut bir alışsın bakalım, zaten en alt sınıra da inmişsin daha fazlası olmaz.

ama şu an 52.3üm ve eminim bi kilo falan alırım geriye şimdi güçlendirmeye geçtiğim için. ben 50 kalmak istiyodum ya da en azından 52 :2: daha aşağısında gözüm yok valla
spor olayını terk ettim =) bi süre sporsuz devam etcem dediğin gibi vücudum bi alışsın güçlendirmeye de korumaya geçtiğimde de yapabilirim sporu vücudum şekillensin die sizinle birlikte başaracağıma inanıyorum ben bu güçlendirme işini. Tartı olayını da bıraktım haftada bi kere yeter, yoksa stres oluyorum

Canım ben 3 kiloya yakın verdim, sen de verirsin ama rahat ol, sıkma kendini, olayı akışına bırak Şimdi söylemek kolay biliyorum ben de öyleydim ama alışacaksın sen de

Ama o dukan egzersizlerini yap sen yine de evde :)) Haftada bir tartılmak da en iyisi canım.

ippekkkk allah da seni güldürsünn he mi!!!! kontrolsüz güç güç değildir yavruşş :))
AAAA
Söylemeyi unuttumm.
Ben bu sabah - 500 görerek 79,5 oldum. Umarım önümüzdeki 2 gün + görmem. Bu psikolojik sınır acayip mutlu etti beni. Heyoo heyoooo
:)
kop gel bayır aşağı ipekooo!!
günaydın kızlar

1 aylık güçlendirmenin sonucunu söylüyorum - 800 gr
bi güçlendirme bu kadar mı göze hoş gelir be ya!!
ben güçlendirmeyi iple çekiyorum 3 -5 de orda veriyoz durakladım mı derdi de yok.. vallahi gıpta ediyorum, maaşallah maaaşallahh
adrenalin ödem de yapabilüğğ.. alemsin tatlım ya.. eşin de fenaymış :))))
bu arada ben o delikleri doğrudan arılar için bıraktıklarına kanaat getirdim.. açıp bakasım geliyo petek petek olmuşmudur içerisi diye
ben bugün mantı yapıcimm, kıymalı mıymalı..

Ya aslında ben kosgeb2ten dişi girişimci şeysine meylolduydum.. öyle yatıyo sertifika, böyle bi geyiği gerçeğe çevirsek mi diye dürtükleniyom arada.. ortiim olsa dalarım mı acepp

inşallah darısı başımaa yaa =) ben de akışına bıraktım artık alsam da yılmıcam aynen devam etcem. Elimden bu kadarı gelio napayım fazlasını yapamıyorum. Zamanla dediğin gibi kendiliğinden gider umarım geri kalan kilolar

Canım karıncalar için pudra şekeri ile karbonatı karıştırıp serp gezdikleri yere onu yiyip ölüyolar, mideleri aside dayanamıyomuş, booooom diye patlıyolarmışşş, bi üniversitenin çalışması bu bir ara hamam böceği çıktı bizim evdeeee, ayyy iğrenç allam yareppim :18::18::18::18: onun için uyguladım kökünü kuruttuuu çok şükür

Çoook sağol canım ya, şimdi ne yapıyorlardır acaba, ev de boş Gittiğimde hemen deniyim canım, çok teşekkür ederim.

Günaydın kızanlar,
Naparsınız? :)

Dün akşamdan beri başım ağrıyo yine.. Bıktım heee.. Dünyadan bezdim yani pöööfff!!! Azaldı biraz ama.. Deliriyorum. Ağrıdıkça sinirleniyorum, uyuz oluyorum; ben uyuz oldukça o daha çok ağrıyo Tam delirmelik!!:95:
içimden de hiç iş yapmak gelmiyoo.. Eğlenceli bi işim olsun istiyooommmm!!

Bişey değil canım.. Günaydın.. Valla farkına varmamıştım :) ama ben hile yaptım Önce yidim yidim... Öyle olunca, sonra birden vermiş gibi oldum hihiih Giden 300 gr sonuçta 3 haftada :) ama iyiyim yani.. 57'lere çok az kaldı.. İnşallah görürüm.. Olmadı, kaderime razıyım hehhe :)) Böyle de fena değilim

Günaydın canım.. Özlettin kendini, bugün de özletcen sanırım.. Afiyet olsun, hakettin sen ye yeee!! Yağ olmasın.. Ben yapmıştım mercimek köftesi kaçamağı 1-2 tane, aşırı bi canım çekmedi yani hihi
Benim de işlerim var bugün, pek giremicem.. Senle de buluşsak yaaa!!!

Ay yerim seni Ne yapıcaksın canım, arılarla beraber yaşayamazsın ya.. Hem öldürmemişsin de sonuçta =) Üzülmeee.. Ben de her tür haşereden çok tırsarıımmmm :S Her yerde de hep beni bulurlar :111:
'Yılanların öcü' gibi 'Arıların öcü' olmasın sana hihihih Olmaz olmaz.. Korkmaaaa ama adrenalinin daha çok kalori yaktığını biliyorum O konuda haklısın

Ay karıncalar çok fenaaa... Yayıldıkça yayılırlaarr.. İnsan kıyamıyor ama yapacak bişey yok.. Gezdiği yere (tezgaha mesela) limon koy, gelmez derler.. ama 'derler' de 'derler'... İşe yarar mı bilmem :101:

İşlerim var canikler.. Arada bakabilirim umarım.. Öpüyorum hepiniziii.. İyi güüünnn :))

Son düzenleme:
Günaydin Kizlaaaaaaar kendimi cok halsiz hasta hissediyorum bugün buradaki hava berbat resmen deri ceketimi cikardim yine dolaptan donuyoruz...bu da beni mahvediyor....

günaydın kızlar

1 aylık güçlendirmenin sonucunu söylüyorum - 800 gr

masallah masallah

ekimim hosgeldin canim benim ayy eve öyle de tadina baktim ama bakalim öglene kizartmak istiyorum teflon tavaada

Buarada ben bu sabah kahvaltimi söyle yaptim önce listemi aciklayayim size sonra neden böyle oldugunu anlaticam:26:

Kahvalti: bi tabak 0,1% yogurt meyvecayi damlattim icerisine ve 3 damla tatlandirici + bi dilim 5% yag li peynir + bir cay bardagi soguk süt bi ck kahve ile karistirdim

Ögle: dün yaptigim enfes ton balik köftelerim

Aksam: bi yk kepek biraktim onunla yumurtali omlet yapip yemek istiyorum 0,2% oranli krem peynirimle

Menümü bilerek degistirdim, cünkü ben sabahlari krepi 2 yk kepekle yapiyordum yemekte zorlaniyordum tok karnina yersin gibi zorla indiriyordum mideye öglen yemegimide yiyordum amaa aksama ac bi ilac kaliyordum kepekte yok e saldir ozaman sinirli yiyeceklere bence bunun yüzünden ben inemiyorum kilodan:26: dukana uygun yesem bile yinede cok asiri yiyordum hepsini ayni anda dün 4km yürürken bunu düsündüm nasil düzeltirim diye falan filan iste

buna karar verdim sabahlari sadece metabolizmam calissin diye kahvalti yapiyorum oda böyle yogurt ve sütten olusuyor

aksamada omlet yapip yersem daha acikmam sanirim ve saldirmam atistirmalik seyleri cok seviyorum ama kepegimi onlara kullanmakta istemiyorum böyle bir cikmazdayim ben iste.....

kendi kendime karar verdim ne zaman 70 olursam kendime kek yapicam muffin yapicam dukancimla...hani seyir ödülü diyoruz biz buna (Biz Beynim ve Midem ) Dukanin sitesinden Kabizlik gidericik sakiz gibi birsey aldim, ama üzerine not düsmüs sadece cok daraldiginizda diye hic icmedim daha beklim biraz dedim dün form cay ictim onuda cok seyrek iciyorum hemen kostum wc ye afedersiniz....hani suan kilomun inmeme nedeni sadece regl olarak sinirli eskiden kabizlikta vardi...

Fikirlerinize acigim

Ay ne güzel anlatmışsın yaaa ahahhaha 'bbboooomm' diye patlıyolarmış hahahaha Parçalanmış cesetleri toplaması zor olmasın hahaha

Çoook sağol canım ya, şimdi ne yapıyorlardır acaba, ev de boş Gittiğimde hemen deniyim canım, çok teşekkür ederim.
Ne yapıyorlardır acaba deyince merak etmiş gibi olmuş "Ayy yalnız yalnız ne yapıyolardır acaba.. Yemek de bırakmadıydım.. Aç kalmasınlar" gibi

arkadaslar kkya giremedim telden baglaniyorum.cok sevdigim bi akrabamiz gece vefat etmis cok kotuyum ve suan yoldayim adanaya gidiyorum.kizlar yarin icin cok ozur diliyorum lutfen kusura bakmayin.bana kirilmayin.kotuyum cok daha gecende kandilde konusmustuk.kendinize iyi bakin

Son düzenleme:

Canımmmm, valla sana kosgeb küçük gelir, çoktaaaan hakettin onu layığıyla

Sağol canım benim, hoşbuldum, ben de sizi özledim

Başın neden ağrıyor kuzum benim ya, ilaç aldın mı? İnşallah geçer, yakın olsan ovardım azıcık :26:

Köfte kaçamağını hatırlıyorum, o bana çocukluğumu hatırlatır. Çayı 15 yıldır şekersiz içerim ama mercimek köfte, kısır, patates salatası olduğunda onlara özel şekerli, çocukluğumdaki gibi Şimdi tatlandırıcılı tabii.

Valla karıncalar fena mı fena, ilaç bişey yapmadı, limon da, en son salatalık kabuğu dediler o da olmadı Tek umudum rachelfine cığımın özel karışımı, umarım artık kökü kurur. :26:

Gel kuzum gel, ben de özlerim seni, ama iş de yapmak lazım dimi, işlerin kolay gele.

Hoşbuldum canım,

Neden hastasın sen bakalım, biraz da diyettendir ama sıkı giyin canım, üşütme kendini.

Hadi bakalım güzel köftelerin şimdiden afiyet olsun.

Merhaba bayanlar... Love01 in akrabası vefat etmiş Adanaya gidiyormuş facete paylaşmış ama görmezsiniz belki diye burdan da yazmamı rica etti... Yarın için özür diliyor :26::26::26:

öncelikle Love01 bassaglıgı dılıyorum allah sabır versin

bugun sebze proteinde ilk günüm yulaf krep maydanoz yarım domates 2 acı sıvrıbıber bır parca beyaz peynır ve bır bardak sut ıctım
işe geldim ve yesil cayımı sekersiz içtim
hı bıde goji berry attım agzıma azıcık
oglen tonbalıgım ve maydanoz yogurt var
aksama ıse kıymalı kabak ve yogurt yapcam
68 ıle basladıgım yolculugum 3.5 gün süren atak süremin sonunda sabah 64 kg olarak başladım hedef kılom 57
sizi sahiden tanımadan çok seviyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…