Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Sırrımı paylaşayım kızlar
1. Üşengeçlikten lezzetli dukan menüleri yapmadım
2. Spor yapmadım
3. 1 kaşık sabah 1 kaşık akşam üzeri yulaf kepeği aldım
4. günlük yemek listem : sabah 1 kaşık yulaf kepeği+100 gr light yogurt
öğlen: 150 gr tavuk
akşam üzeri 1 kaşık yulaf kepeği+100 gr light yogurt
akşam: 100 gr tavuk
gün boyu yarım litre light cola

protein+sebze günlerimde bunların yanısıra 2-3 domates

Başın sağolsun canım, Allah sabır versin herkese, mekanı cennet olsun.:26:

Afiyet bal olsun canım, sen ve midene bayıldım süper ikili olmuş.

Bence de faydasını göreceksin canım, sınırlıları azalt ve seyir ödülünüzü yiyin gari

Hahahaha, sorma dely ciğim ya, evet ama artık onlarla bütünleştik merak ediyoruz birbirimizi, o hale geldik. Ya beni çok seviyorlar, ya da akrabalarını öldürdüğüm için koloni halinde gelip bana ders vermek istiyorlar çözemedim. Yemek de bırakmadıydım ama onlar o kadar alıştı ki benim eve kendileri dolaba girer yaparlar da korkarım artık.

Evet ben kontrol edemeyebiirim gücümü
YUVARLANARAK GELİRİM İNŞALLAHHH .
Ayy mantıya bayılırımmmm
KOSKEB kadın girişimciler olayı süper. Ben yüksek lisansın ilk senesi kadın girişimleri ile ilgili teze yakın bir proje hazırlamıştım.
Dukan yemekleri yapılan bi yer süper olur. Hemde senin gibi yaratıcı biri ile.
İStanbulda otursaydım hemen girerdik bu işe. Aklıma çok yatıyor bu iş. Tabi dolu prosedür falan ama adım atmaya bakıyor bu iş...

günaydın güzellerr,
işe yeni geldim geçmişi okuyayım geliyorum hemen :)

Ay gel kuzummmm ya gel artık ama kendine gel önce. Ben geçen aftaki medesamı istiyorum. Sünger bobuda yanında görmek i,stiyorumm. Adam seni hak ediyor artık bu kadar ilgiyeee.

Hem bu konuya sakın sıkılma. Şans ver olmadı yol verirsinn. Yeterki vermeye niyetlenn...

:)

günaydın yenmeyen tatlılarım,
bugün biraz geç geldim ama işler gece 9 doğurmuş galiba

ohh canım, afiyet olsun. migros getirir herbişeyi merak etme sen.
alttaki mesajlarında pizza tarifi vermişsin yazdım not kağıdına
kısmetse pazar günü deneyeceğim
simlanın sayfasındaki denemiştim ama olmamıştı ekmek niyetine yedim ben onu. bu öyle olmayacak gibime geliyor

hayırlı olsun inşallah
bence de 1+1 yapman iyi olur, bıktırmıyor

hepimiz zaman zaman hatta sık sık yaşıyoruz bunu, panik yapma muhtemelen katı kilo konumundasın yani bir süre zor kırılan bir kiloya gelmiş olabilirsin. sabret, geçiyor.
ayrıca regl sonrası epeyce kilo verebiliyoruz
aynen kuzum, ben de yumurta ve peynir yemeyi öğrendim, dün de ilk defa lor aldım, aylarca onca beyaz peynirden sonra helva gibi geldi bana
yok sen prensessin
buyruuuuun yarin kizarmis resminide cekerim insallah ayyy tadina simdide bakabildim tabiiiki fistik gibi olmus yumurta kirmadim sevmiyorum yumurtaEki Görüntüle 463716

ımmmMMM güzel bir öğlen yemeği geldi önüme, zeroları doldurayım ben
bakıyım nasıl kızarttın
afiyet olsun canım.

Merhaba bayanlar... Love01 in akrabası vefat etmiş Adanaya gidiyormuş facete paylaşmış ama görmezsiniz belki diye burdan da yazmamı rica etti... Yarın için özür diliyor :26::26::26:
face'e daha bakamadım
Rabbim gani gani rahmet eylesin inşallah. tek teselli mübarek günler bu günler inşaallah mekanı cennet olur.Allah kalanlara da sabırlar versin , diyecek bir şey bulamadım.
kızlar ayrıca irtibat kurabilen varsa bir şeye ihtiyaçı olduğunda bize haber vermesini de söylesin lütfen. insan şaşırıyor böyle zamanlarda.

love01 canım başın sağolsun,Allah sabır versin inşallaah

AAAA
Söylemeyi unuttumm.
Ben bu sabah - 500 görerek 79,5 oldum. Umarım önümüzdeki 2 gün + görmem. Bu psikolojik sınır acayip mutlu etti beni. Heyoo heyoooo

:)

tebrikler ipek kuzusu

ilk fırsatta yapıcam şu pizzayı çok canım çekti valla,ellerine sağlık afiyet olsun fıstığım

tabikisiii vaaarrr,ben yaklaşık 2 aydır titreye titreye nefesim kesile kesilee duş alıyorum.daha bu sabah da donarak yıkandım,normalde yaz bile olsa çok soğuk su içemem ben,serin içmeyi tercih ederim :)
ama mümkün oldukça soğuk ve buzlu içmeye özen gösteriyorum.oturduğum yerden kalori yakıyorsam neden olmasın yani içerim

tebrik ederim canım çok güzel kilo vermişsin veee evet hepimiz birbirimizi tanımadan çook seviyoruz

kuzuuuum kızzzzz kendimdeyim yaaaa ben ,size yansımıyor mu bak üzüldüm şimdiiiii
benim o gün sadece tek günlüktü o melankolik halim.o da hem regl gecikmesinden,hem kilomun 3 haftadır duraksamasından,hem tatil yorgunluğundan,hem de tatilde bile bob ile karşılaşıp bir nebze kafamı karıştırmasından kaynaklıydı.ama ertesi güne geçti zaten,çok iyiyim bitanem ben.ben de bazen senin gibi düşünüyorum,çok uğraştı acaba olur mu diyorum sonuçta ciddi sorunumuz yoktu ama bi karar vermiş değilim,zamana bıraktım sadece.
bu arada son cümlen de bitirdi beni ahahaha

öyle yapicaaaaz tatlisim ya hepiniz idolümsünüz

cok sagol tatlim gözümün önünde ucusuyorlar suan o köftehorlar aksama pismis halini paylasicam

selam arkadaşlar bu liste tok tutuyor mu sizleri .....Yoksa bilerek mi azalttınız bana az gibi geldi de.....

Kizlar normal dana kiyma nasil etkisiz hale getirirlir :26: (yani icindeki yag nasil cikartilir yoksa olmaz mi:26:) ben düsndümki hani pisirince o et suyunda oluyor ya yaglar öyle yok edebilirmiyiz yagsiz kiyma bulamiyorum ya ve benim ihtiyacim var kirmizi ete eksiden hic yemezdim ama ellerim ayaklarim hep donardi doktor haftada olsada bikez yemelisin diyor simdi 3 haftadir hic yemedim yine üsüme basladi:26: yoksa bildiigniz baska cözümler var mi

kuzum.. allah geride kalanlara sabır, sağlık, ömür.. yanına aldığına da huzur, rahmet versin inşallah...

öğlen yemeeem

karamelize soğan yatağındaaaaa, yoğurt eşliğindeeee, hafif sotelenmiiiiiiiş semizotu

İpekim, 70 lere gelmişsin tatlım, tebrik ederim seni.

Kızlar, ödül öğünümü yedim bir güzel.

Bu arada söylemeyi unuttum ipekimin sihirli tariflerinden Körili Tavuk u dün akşam denedim, tabi pilavın üzerine koymadım, biraz daha sulu göründüğünden ama tadını çok sevdim, light sütle yaptım, muhteşem oldu. Akşam onu yedim bitirene kadar, sabah 1 kg fazla çıkarım sanıyordum ona rağmen 56,2 çıktım tartıda. Sağolasın ipekim tekrar.

fesleğeli limonlu tavuk da çok lezzetli oluyor tavsiye ederimmm

Kızlar,

Medesacım bana İzmir tulum peyniri göndermiş, üstelik almış evde unutmuş, tekrar alıp göndermiş.

Yedim az önce, şahaneydi.

Çok sağol bitanem ya, kalbine, yüreğine sağlık.

neyi kuzum?? resim mi ekliyosun yoksa??

yok yaaa,onu da yapıcam ama suratımı gizleyince,zaten dün sizin için faceten ekledim ama burdan da resim paylaşıcam daha sonra.hele ki yawrum love01 çok istiyordu resim paylaşmamızı,o da yok.inşallah p.tesi paylaşıcam.
ama 50 gram vermişim ticker'ımı güncellemek istedim,ama olmuyor nedense

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…