Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Kizlar öglen patlicanli tavuk yedim

aksama da kabak mücver yesem cok mu ileri gitmis olurum:26: yaninada tavuk corbam var dünden kalma

huuu dukaniceler ne yiyiym ben sizin yüzünüzden ac kalicam :KK56::KK56::KK14:
Neslikowski

ne yesem aksama kuzum sen söyle bari...öglene biraz patlican ve tavuk yedim aksama kabak mücver yapsammi yaninada tavuk corbam var yogurtlu....yoksa proteinmi olsun aksama sadece:26:
prensesimseyirde değil miydin sen ben mi yanlış hatırladım yoksa canım? öyleyse eğer bence protein yap akşam

Walla bende pek bilmem. Enişteyle olur tabi hemde ne güzeol olur. Hem belki eniştemin arkadaşları falan vardır. Şöyle bekarından....

Elbet bir gün buluşacağızzzzzzz.

BAyramdan sonra full bi organisazyon yapalım o zman. Siz şimdilik bizsiz buluşun. Sonra görüşürüzz.
Hem demiyeyim diyorduma ama ben ilk fırsatta İzmir yolcusuyum. Medesamla aleme akacağız. Artık callenmi yaparız makarnamı bilemem :)
vaaayyy
amaaan tadını çıkarın kızlar, bizi habersiz bırakmayın da başka da birşey demiyorum :KK55:

kızz neyi gördünnn,durrr daha o değilll onun boydan olanını paylaşıcam da asıl önemli bir sorum varrrr önceki halimi de paylaşmak istiyorum ama ana sayfamdan kimse görmesin istiyorum.
o zaman grubun içindeyken foto paylaş dersem mi sadece grup görüyor,öyle miii cevap verin bakiiim.
nesliii sen de cvp ver bakiiim,ona göre paylaşcam
canımcım grubun sayfasına girip paylaşmalısın :KK66:
hatta dur ben de bakayım oraya :KK9: :9 : :KK9:

kızz neyi gördünnn,durrr daha o değilll onun boydan olanını paylaşıcam da asıl önemli bir sorum varrrr önceki halimi de paylaşmak istiyorum ama ana sayfamdan kimse görmesin istiyorum.
o zaman grubun içindeyken foto paylaş dersem mi sadece grup görüyor,öyle miii cevap verin bakiiim.
nesliii sen de cvp ver bakiiim,ona göre paylaşcam

hehe tabisi ben yoksa yapar mıydım teşhirci miyim ayol :KK66:

Şöyle yapalım.

Pksnmz et hotmail nokta com

Bu benim mail adresim

Bana adreslerinizi atarsanız size cd yollarım.

Bilgi işlemle sabahtır uğraşıyoruz. Maile sığmıyor dosya.

Hem göndereceğim cd de kitabınında tüm sayfaları resimleriyle mevcut.

Madem bu yola hep birlikte başvurduk koyacağız elimizi taşın altına....

Ay bildirimimide yapıp biraz çalışayım çok boşladım işi bu aralar

Başlangıç: 07/05/2012
Başlangıç kilo : 90,1
Geçen hafta : 80,9
Bugün: 80

Hedef: 62,80
Giden :10,10
Kalan: 17,20

Offf yarılasam artık şunuu

Hem psikolojik sınırıma sanırım yarın ulaşırım. 70 lerde takılmak istiyorum artıkkk.

:)

E-maile sigmiyor demissin ya dosya o dosyayi winrar la yada winzip le birde öyle dene yinede sigmazsa dosya yükleme sitelerin den dene daha kolay olur senin icin..mesela ben almanya dayim mahrum kalirim..:KK1:

Ayy şu an nasıl mutluyumm :KK16: evde hiçbi şey yok demiştim ya, saatler önce migrosun sanal marketinden alışveriş yaptım normalde 4-5 gibi gelmeleri lazımdı gelmediklerine göre beni takmadılar diye düşündüm beklemeyi kestim. az önce geldi siparişlerimm, yarın sabah için kara kara düşünüodum bu yaralı ayakla ben nereye nasıl gidip alışveriş yapcam die çok rahatladım. Bu arada gelen siparişlerden ayranımı açıp bi güzel içtimm :nazar: şimdi rahat rahat uyuyabilcem, sabahleyin de hayalini kurduğum dukan pizzamı yapabilcemm :KK16:

:KK1::KK1:yınee benn bugun 3 gunluk atak surem bıttı
68 kılo olarak basladıgım dıyetım sabah 64.6 kg olarak tamamladı
sımdı yarın sebzeye gececem ancak sormak ıstedıgım sey su gobek bolgemde yaglanma fazla basen ve bacaklarımda bır sıkıntı yok
ben nasıl bır yol ızlemelıyım 1+1 mı yapmalım? :26::26:

okii dokiii öptüm hadi,iyi yürüyüşler kuzuuum,bol ;_ olsun inşallah :KK16:

kaptirdim kendimi 4,5 km yürüdüm normalde 8km biliyorsunuz ama bugün cok yogun calistim :KK8: nesli ve dely cok gaza getirdiler bu hafta en büyük eksiyi görmezsem daha da görmem sanirim:KK9:
prensesimseyirde değil miydin sen ben mi yanlış hatırladım yoksa canım? öyleyse eğer bence protein yap akşam
evet canimin ici ben seyirdeyim....zaten eve gelirken kararimi degistirdim....yarim kasiktan fazla kepek hakkim vardi corbamda vardi (ben eskiden agzima yumurta sürmezdim) hemen bi yumurta kirip süt ve sogan ekledim en yesilinden krep yaptim yaninada bi kase tavuk corbami kasikladim oh mis bol bol - olur insallah....ayrica sebzelerimi saklamam lazim:18: ne sosyetik diyet bu yahu bi ton param gitti yemege icmeye:KK1: hani birde ben bekarim gecim olaylari yok kira yok aldigim maasta ortalamanin üzerinde daraldim resmen maddi konuda :26:

Ayy şu an nasıl mutluyumm :KK16: evde hiçbi şey yok demiştim ya, saatler önce migrosun sanal marketinden alışveriş yaptım normalde 4-5 gibi gelmeleri lazımdı gelmediklerine göre beni takmadılar diye düşündüm beklemeyi kestim. az önce geldi siparişlerimm, yarın sabah için kara kara düşünüodum bu yaralı ayakla ben nereye nasıl gidip alışveriş yapcam die çok rahatladım. Bu arada gelen siparişlerden ayranımı açıp bi güzel içtimm :nazar: şimdi rahat rahat uyuyabilcem, sabahleyin de hayalini kurduğum dukan pizzamı yapabilcemm :KK16:

glshk...ayyy bende isterdimmm ama güclendirme icin o tarifler degilmi?:26: afiyet bal olsun insallah bol bol -

glshk...ayyy bende isterdimmm ama güclendirme icin o tarifler degilmi?:26: afiyet bal olsun insallah bol bol -

dukan pizzasını seyirde de yapabilirsin canım ya, sebze+protein günleri için ideal :KK34:
Dukan ekmeği,
2 kaşık yulaf kepeği
1 kaşık yoğurt (sulu olmasın)
1 yumurta
1 tatlı kaşığı kabartma tozu

Bunları karıştırıp küçük bi tepsiye yayıyorum sonra üzerine domates dilimleri, çarliston biber, light salam ve light kaşar koyuyorum (kaşar kullanmıosan lor peyniri koyabilirsin) sonra afiyetle yiyorum. Gerçekten bi nebze de olsa pizza tadını alıosun. Mesela ben ödül öğünüm için pizza hayal ediodum bu tarifi yaptıktan sonra bi özelliği kalmadı benim için gerçek pizzanın :KK1:

Heyyy yoldaslar benn size cok yazmayin dimedimmi hii dimedimmi otur kalk otur kalk okudum cok sükür hem spor da yapmis olmusumdur demi...:KK1::KK1:

saraçoğlunun soğan kürünü denesene bir. eğer adetle gitme gibi bir durumu varsa bu kistlerin, soğan kürü işe yarayacaktır. saraçoğlu sağlıklı kadınların bile yılda 1 kez yapmasını öneriyor. ben de ve yapan herkes yararını gördü. zaten bir zararı da yok. geçmiş olsun arkadaşım

Canim cok tesekkür ederim bisey soracagim puko mu ne oda böyle birseymi gülme ama bilmiyorum..Aslinda ben tercümanlik yapiyorum Almanca /Türkce ama yinede bilmedigim cok kelime var.arastirip deneyecegim insallah ise yarar.Birde yeni Türk Kadin Dogum doktoru geldi ona gitmeyi düsünüyorum..

gel valla, 70'ler çok güzel :-)))

Benide davet et lütfennnnnn..:KK9::KK9:

çok sağol arkadaşım.. birde kızlar peyniri 1 kibrit kutusu falan yazmışlar ben baya lor yiyorum kahvaltıda, yanlışmı yapıyorum? yumurtadam midem bulandı bugün atakta 3.günüm sadece 800 r gitmiş :KK43: bişeyleri yanlışmı yapıyorum?

peynir sinirli ama kibrit kutusu kadar degil lor yiyorsan sorun degil bütün günde lor yeme ama..800gr 800gr birden eksi de görebilirsin..:KK34:

tekrar günaydın kızlar
kilo bildirimim:
Başlangıç tarihi: 20.04.2012
Başlangıç kilo : 62
Hedef kilo : 48
Geçen hafta : 50.1
Bu hafta : 50.2

Eki Görüntüle 462908

aslında c.tesi 49.5 tim ve hemen güçlendirmeye geçtim. c.tesini baz alacak olursam bayaa almışım gibi görünüyor :KK9:
güçlendimede ilk haftamdı ama doğru düzgün yapamadım galiba, henüz ödül öğünü kullanmadım, h.içi tahıllı ekmeği de es geçtim (fısrat bulup alamadığım için)
ama onun dışında yedim yani:)

neyse abartmayayım, yine de memnunum tabii 49 lu bişey olsa tadından yenmezdi o başka :KK9::KK9::KK9:

Love01 seni kıramıyorum canım hemen sabah çektirdim bi resim
bu da önceki ve sonraki halim.
Eki Görüntüle 462906 En Büyük KK Eki Görüntüle 462907

Fistik cok hos olmussun...:KK54:

ya arkadaşlar ben de bişey sorcam, bu yulaf kepeği limiti üst limit mi acaba yoksa mutlaka alınması gereken mi? ben guclendirme evresine geçtim. seyirde 1buçuk kaşık zorla yiyodum. şimdi 2 kaşık çok fazla geliyo.

Benim zevkle yedigim tek sey balik ve yulaf kepegi yogurdun icine kat iki damlada aroma kullan süper oluyor..

Buarada bir sorum olacak 0,1% yag oranli yogurt icerisine 3-4 damla tatlandirici sinirsiz mi sinirli mi`? tabi ben bi kase disina cikmam tatlandiricidan dolayi ama yinede sorayim istedim:26: Kitaplta öyle yaziyor dogru anladiysam birde siz bakin nede olsa türkce sizdekiler:KK53:

buarada zero yu biraktim iki haftadir sabitim cünkü:KK14: o yüzden aralar icin evde yaptigim yogurdumu getiriyorum :KK56:

Canim tatlandirici yerine aroma damlatsan sevmezmisin...ben günde o yogurdun kutusunu bitiriyorum :26:

Anummm bunlar ne güzel olmusss himmmm yemede izle..ellerinize saglik kuzucuklar...:KK54:

Ben bu dukan amcanın türkcesini bulamıyorum nasıl cevirimi yapiosunuz .teskkkürler cvp için amma ben bunlari kaydedim en iyi hatda yazım önüme :)))

Hangi sehirdesin sen ben google chrome kullaniyorum ordan tercüme ediyorum.

maaaaaaşallahhh bak iniyon iştee kuzumm:nazar::nazar:

Gece calistigimdan sislik var vucudumda bunada sükür canim ya iki gün sonra yine cikiyo sonra iniyo anlamadimki :KK1::KK1:

Tebrikler tebrikleeeerr:KK9::KK9:

Eki Görüntüle 463378

Aramızdan bi kaç arakadaşımızı da seyirden mezun edip güçlendirmeye geçirdik :)) Haftaya bu listede olmucaklar :KK34: ama hep gönlümüzdeler hihiih:KK1:

bir de 2 hafta üstüste bildirim yapmayan arkadaşlar vardı.. Onları listeden çıkardım ama; yanlış anlaşılma olmasın.. Ne zaman bildirirlerse, biz burdayız :KK66: :KK34:

Canim ellerine emegine saglik...:KK54:

bunu görüp mesaj panelinden düzenleme yaptim hemen medesacimda yok terk eyledi beni zaten yazmistim cok utandim simdi:KK9::KK9::KK9::KK9: tamam madem eve giderken alayim 0,2% Lor buldum (daha dogrusu lorun almanca karsiligini buldum)

Aldigin loru nerden aldin marka ne pahalimi neymis almancasi heee:KK1::KK1::KK1:

:KK1::KK1:yınee benn bugun 3 gunluk atak surem bıttı
68 kılo olarak basladıgım dıyetım sabah 64.6 kg olarak tamamladı
sımdı yarın sebzeye gececem ancak sormak ıstedıgım sey su gobek bolgemde yaglanma fazla basen ve bacaklarımda bır sıkıntı yok
ben nasıl bır yol ızlemelıyım 1+1 mı yapmalım? :26::26:

1+1 uygulamani tavsiye ederim en kolayi :KK34: birde verecegim link deki hareketleri yapmani tavsiye ederim.:21:

Dukan Diyeti Egzersizleri (Günde 8 Dakika Yapın - Mucizevi Egzersiz!) - YouTube

dukan pizzasını seyirde de yapabilirsin canım ya, sebze+protein günleri için ideal :KK34:
Dukan ekmeği,
2 kaşık yulaf kepeği
1 yumurta

Bunları karıştırıp küçük bi tepsiye yayıyorum sonra üzerine domates dilimleri, çarliston biber, light salam ve light kaşar koyuyorum (kaşar kullanmıosan lor peyniri koyabilirsin) sonra afiyetle yiyorum. Gerçekten bi nebze de olsa pizza tadını alıosun. Mesela ben ödül öğünüm için pizza hayal ediodum bu tarifi yaptıktan sonra bi özelliği kalmadı benim için gerçek pizzanın :KK1:

ayyyy cok sagol tatlimmm bunu haftaya insallah yaparim hemen:emir_bebek:

Canim tatlandirici yerine aroma damlatsan sevmezmisin...ben günde o yogurdun kutusunu bitiriyorum :26:

Aldigin loru nerden aldin marka ne pahalimi neymis almancasi heee:KK1::KK1::KK1:

canim bi damlacik damlatiyorum yetiyor bana...bugün yetti mesela :26:....

yaaa lor bildigimiz quarkmis yahuuuuuuuuu:KK16: ehrmann dan aldim 0,2% fett

Dukan ekmeği,
2 kaşık yulaf kepeği
1 yumurta

neee diyosuuuunnnn,süpersiiin bacııım sennn yaaaaaa,öpüyorummm muahhhhh :KK54::KK52::KK19:

neee diyosuuuunnnn,süpersiiin bacııım sennn yaaaaaa,öpüyorummm muahhhhh :KK54::KK52::KK19:

teşekkür ederim canımm afiyet olsun şimdiden, inşallah sizin damağınıza da uyar ama sanırım yiyeceğimiz şeyler sınırlıyken böyle değişiklikler çok güzel gelecektir size de :KK39:

Kızlar bu soğuk etkisinden haberiniz var mııııı? ben daha yeni okuyorum kitabın sonlarını, yeni haberim olduuu, şimdi gittim buzzz gibi duş aldım :21::21::21:, bi de oda ısısında su içiyordum ben, soğuk su doldurdum suluuuma :KK76::KK76::KK76::KK76:

delireceğim yahu delireceğim yine bidirim gününe geç kaldım biliyorum fakat moralim bozuldu. Bu hafta yerimde saymışım. Kendi kendine güçlendirmeye mi geçti vucut ne :KK70: geçen hafta :55.8 idim bu hafta yine aynı kilodayım. Benim işler kesat yani şu sıralar:KK19:

delireceğim yahu delireceğim yine bidirim gününe geç kaldım biliyorum fakat moralim bozuldu. Bu hafta yerimde saymışım. Kendi kendine güçlendirmeye mi geçti vucut ne :KK70: geçen hafta :55.8 idim bu hafta yine aynı kilodayım. Benim işler kesat yani şu sıralar:KK19:

Üzülme haftaya yaparsin ben napim bende 3-4 haftadir ayniyim bugün 90,500 gördüm yarin 91,500 görürüm böyle giciklik yapiyor iste..:KK52:

Gelincik bunlari incele bakalim...:KK34: ben dukandan önce et ürünlerini almazdim alman marketlerinden ama dukana basladigimdan beri tüketiyorum kiyma haric..

$Klosterquark_01-1024x768.jpg $5281596.jpg $5281596.jpg $7BSNP6O67GMKBN7B6Q5OMIHB_999x999.jpg $UCQB3AWBH53ICMWCIO0DLXUJ_999x999.jpg

Gelincik bunlari incele bakalim...:KK34: ben dukandan önce et ürünlerini almazdim alman marketlerinden ama dukana basladigimdan beri tüketiyorum kiyma haric..

Eki Görüntüle 463585 Eki Görüntüle 463586 Eki Görüntüle 463586 Eki Görüntüle 463588 Eki Görüntüle 463589

sagol tatlim yaaa ben hähnchenbrustfilet alirimda digerlerinden alamam tuhaf gelir bana zaten cok ette seven bi insan degilimdir....cok cok cok sagol :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54: bu markayi gördüm netto da hemen arastiricam

bu diyet bana yumurta yemegi ögretti hayatmda yiyemezdim:KK9: krep olarak basladim ama artik yulaf kepegini koymuyorum hic neredeyse omletimsi oluyor annem cok seviniyor:KK16:

ve adimi gelincik olarak degistirsemmi :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

aranizda hic ton baligi köftesi yapan var mi dukan usulü....

ben nette buldugum normal tarifleri cevireyim dedim ama tabiiki bi Nesli degilim:KK30: yapamam belki diye danisayim dedim :KK9::KK9::KK9:

bi kutu ton baligi bi yumurta lor peyniri yesil sogan tuz biber ve bi yk. yulaf kepegi olurmu acaba a dostlar:26:

X