Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Ayy sesli güldümm.
Benim normal olduğum söylenemez pek :)
Yapalım ön eleme.
Zira benim buluşamadığım aşık olma ihtimalim olan adam kendinden nefret ettirdi bana telefonda becerdi hemde bunu. Safmıdır nedir. Bana mesaj atıyor sabahın körü. Mesaj bu "nbr" 3 harfcik. En uyuz olduğum tarz bu msn aşıkları gibi. Cevap yazmayınca da kızıyor neden yazmıyorsun diyee. Anlatmaya çalıştım ama algıda seçici bile değil moron. Yani keşke sünger olsaydı benimki direk PATRİCKKK
:)

Hahahhaa Ay çok uyuz bi tipmiş hakikaten Patrickkk haha Allah gönlüne göre versin

koptummmm buradaaa

Medesama hemen bi uçak bileti ayarlarız. İmece usulü halletikmi yol yorgunluğunuda medesacım göze aldımı adada çıp çıp yaparız pazar pazar krolarlaa :)

olarrr vallahi,beyaz bikini de alayım kendime de,ada sahillerinden bir yar gelir belki bana da belli mi olur

kuzuu eline sağlık,farkında mısın bu haftanın şampiyonu olmuşsun bebişim

yok öyle görüntülü bağlantı falaaannn,vallahi siz ortadan çatlatacaksınız beni
ama dediğiniz gibi bayram sonrası olursa var yaa 10 numara olur,size söz gelmezsem adiyim

ipek böcüğüüüm bekliyorummm kuzuuum,genciz güzelizz ahanda artık zayıfa da yakınızzz.akalım alemlere elbet yoksa evde kalcaz vallahii callen dururken yemişim makarnayıı

Neslikowski

ne yesem aksama kuzum sen söyle bari...öglene biraz patlican ve tavuk yedim aksama kabak mücver yapsammi yaninada tavuk corbam var yogurtlu....yoksa proteinmi olsun aksama sadece:26:

kuzu ye mücveri yaaa bişey olmaz.ama ben mücverin içine bolca lor koyuyorum protein babında,sen de öyle yap

valla ben de gide gele sünger münger ama bob'a kalcam gibi görünüyorrr

Bak ya banane ya kabak mücverimi yaparim ton balik köftesimi yaparim bilemem küstüm haftayada bi arti veya stabil göreyim siz sorumlu olursunuz

bunu görüp mesaj panelinden düzenleme yaptim hemen medesacimda yok terk eyledi beni zaten yazmistim cok utandim simdi tamam madem eve giderken alayim 0,2% Lor buldum (daha dogrusu lorun almanca karsiligini buldum)

bunu görüp mesaj panelinden düzenleme yaptim hemen medesacimda yok terk eyledi beni zaten yazmistim cok utandim simdi tamam madem eve giderken alayim 0,2% Lor buldum (daha dogrusu lorun almanca karsiligini buldum)

kuzuuuum hiçç terk eyler miyim ben sizii,müşterim gelmişti de ona çıktım
bu da bir garip olduu lennn otelde çalışıp da müşterim geldi ona çıktım deyincee sanki farklı meslek icra ediyor gibi oldummm
yani bir misafir geldi,onunla kahve içtik bahçede üstelik ve ne yazık ki bayandı

patrickk en sevdiğimm :)) erkekler ikiye ayrılır kuzum, algıda seçiciler, algıda s.çıcılar ben saa birincisinden bakınam
ayrıca normalden de kastım meşruluk

dün o kadar çok yürümüşümki ayakkabı ayağımı kesmiş bütün gün şiş durdu dolapta hiçbi şey kalmamış dışarı da çıkamadım. Olanlarla idare ettim şöyle bi menü oluşturdum:

Sabah:
dukan ekmeği
lor peyniri
3 dilim salam
2 dilim kaşar peyniri

Öğlen
kıyma kavurdum soğanla (evde bi tek kıyma kalmış)

Ara
3 dilim salam
2 dilim kaşar

Akşam
2 adet ton balığı

Canım acayip tatlı bi şeyler istiyo meyveli yoğurt yiyesim var ama buradaki 3 markette de bulamadım meyveli yoğurdu, değil meyveli yoğurt normal yoğurt bile bulamadım. Şu saatten sonra acıkırsam ne yerim onu hiç bilmiyorum :44:

Yarın menüme meyveyi ve 2 dilim normal ekmeğimi eklicem. az biraz da sebze yemeyi unutmıcam tabi. Domates biber gibi ama sadece bi tane

ya mis gibin yesilc ay demlemistim caaanim masama döktüm gülerken medesacim su ifadeyi artik medesa olarak cagiricam

hadi bakalim ozaman bayrama kadar verelim sunlari artik yahu yapisti kaldilar

Canım ben oruç tutmayı düşünüyorum, bakalım nasıl olacak, öyle iftara falan gitmem gerçi evde olurum genelde çünkü ailem avrupa yakasında ben anadolu yakasının en ücraaa köşesindeyim (İstanbul'a gelince anlarsın ) ama yine de emin değilim nasıl yapacağımdaan

kuzuuuum hep gülsün güzel yüzün inşalllaahhh
şu an face'e bağlandım.inşalllahh güncel bir resim paylaşabilicem sizinle.

canimmmm gördüm gördüm masallah diyorum subhanallah diyorum baskada birsey demiyorum nasil bir degisim bu olmayan kol tüylerim tiken tiken oldu

tatlimm bende tutucam oruc ama dukanla devam edicem:18:

canimmmm gördüm gördüm masallah diyorum subhanallah diyorum baskada birsey demiyorum nasil bir degisim bu olmayan kol tüylerim tiken tiken oldu

tatlimm bende tutucam oruc ama dukanla devam edicem:18:

kızz neyi gördünnn,durrr daha o değilll onun boydan olanını paylaşıcam da asıl önemli bir sorum varrrr önceki halimi de paylaşmak istiyorum ama ana sayfamdan kimse görmesin istiyorum.
o zaman grubun içindeyken foto paylaş dersem mi sadece grup görüyor,öyle miii cevap verin bakiiim.
nesliii sen de cvp ver bakiiim,ona göre paylaşcam

grubun icerisindeki resim paylas yerinden paylasacaksin hayatim yoksa herkes görür

ben simdi cikiyorum 4 km mi yürüyeyim eve gidip belki mücver yapicam daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…