Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

nesliiiiiiiiiiiiiiii şişerse bi yerlerimiz sorumlusu sensin valla canımmmm:)))))

kuzum makine var mı.. makinenin silindirinde çeke çeke anca kıvam tutturduk.. en azından bu tarifle ... olmadı ben sana da yaparım alişim:KK16:

ben marketten aldım geldim böyleydi.. :KK53: yoksa ben sağlıklı kaplarda, ısı ve ışık olayına dikkat ederekten saklıyorum.. dolaba da koyarım ama o kadar zamandır bende durdu da bişey olmadı kaçç pakete.. o oürüne has bişey.. bi de dikkat ettim o pakette hava basılı değildi.. yani bi yerinden hava alıyor/veriyor olmalı.. diğerleri balon gibi genelde.. Alırken onu da kontrol etmek gerek demek..:26:

maaaaaaşallahhh bak iniyon iştee kuzumm:nazar::nazar:

ipekk harikasın tatlımm, yarın 70 lerdesin :KK34:

ne güzel haberler bunlarr, hepiciğinize kendimden çok seviniyorum yeminle:KK16:

realden aldım ortada hayvanat ebatlı bi kule yaptılardı.. kısa çöpü çektim herhal:KK53::KK37:

maaaşallah yavruş.. ancak ben öncesiyle sonrası arsında dukanlık bişey göremedim.. mazoşist misin lem yoksa:KK6:

gülüm dely'm.. ben bassit ve etkili bi tarif vericem.. bu tarifte yumurta eksiği var.. dolayısıyla çok uğraştık.. ama değdi mi değdi!
cerenimoya da didim, ben akçay'dan biraz da bu yüzden döndüm, rüyalarıma giriyodu bunu başarmak.. şükür yüzüm ak karnım tok çıktık bu işten :))

yolleeeecemm diyom ya anam yolleecemm :KK55:

soslanmış sunumu da ekeleyecektim ki yüce ve düşünceli insan cerenimo " ama canları çeker şimdi, yapma" dedi.. silkindim, boynumu büktüm ve göndermedim. ama o şimdi yola düştü ve ben şincü ekleyebilirüüümmm.. yaşasın kötülükkkk:KK53::KK53::KK53::KK53:

ben levin'le gelebilirim :26:

nan ekimmmm tee nereye kargo ediyon bi şurdan özel mesaj gönderemedin ne diyim sana :KK4:
olmayabilir canım.. tarifi biraz daha değiştirmek gerek ben makineyle çekmeme rağmen çok uğraştım.. doğru tarifi bulunca ve verince oklavayla açılır mutlaka.. :KK34:
kıyma yoğ idi biber şeettim :))
bu tabağımın yarısı, yarısını yedikten sonra dank etti zira:KK9::KK9::KK56::KK56::KK56:
Eki Görüntüle 463343

Tabi canım oynasın enikler...

Ya haftaya olsa gerçi haftaya ramazan sıcakta dilimiz dışarda dolaşırız artık. Bu kadar proteinden sonra ramazande ne yapacağız bilemiyorum. ALLAH yardımcımız olsun.
Ya hadi kepekli pide yapmaya çalışalımm. ne olur ne olur :)
saniyesinde pide tariflerini kurcalamaya başladım bile,, makarna yaptık ya onu da yaparız be ipek kuzusu...
yenüştenle gelsek maaaaaile olar mı pazar :)) biz yol iz bilmeyik de oralarda..:KK9:
nesliiiiiiiiiiiiiiii şişerse bi yerlerimiz sorumlusu sensin valla canımmmm:)))))

anam o nasıl laf şişer mişerrr
nesli'de pişer size de düşerrr:KK53:

Son düzenleme:
Tabi canım oynasın enikler...
Ya haftaya olsa gerçi haftaya ramazan sıcakta dilimiz dışarda dolaşırız artık. Bu kadar proteinden sonra ramazande ne yapacağız bilemiyorum. ALLAH yardımcımız olsun.
Ya hadi kepekli pide yapmaya çalışalımm. ne olur ne olur :)
İstemez olur muyuukkk :KK16: Herkesi istiyom ben.. Aç gözlüyüümmm :KK52::KK52: :KK1::KK1:
Haftaya da ben tatildeyim... Sonraki hafta da sen çalışıyonnn... Ölmez de sağ kalırsak Ramazan sonrasına kalır :S :)) Ya da parti parti şeyedelim, ne edelim bilemedimmm :KK31:

saniyesinde pide tariflerini kurcalamaya başladım bile,, makarna yaptık ya onu da yaparız be ipek kuzusu...
yenüştenle gelsek maaaaaile olar mı pazar :)) biz yol iz bilmeyik de oralarda..:KK9:

Walla bende pek bilmem. Enişteyle olur tabi hemde ne güzeol olur. Hem belki eniştemin arkadaşları falan vardır. Şöyle bekarından....

İstemez olur muyuukkk :KK16: Herkesi istiyom ben.. Aç gözlüyüümmm :KK52::KK52: :KK1::KK1:
Haftaya da ben tatildeyim... Sonraki hafta da sen çalışıyonnn... Ölmez de sağ kalırsak Ramazan sonrasına kalır :S :)) Ya da parti parti şeyedelim, ne edelim bilemedimmm :KK31:

Elbet bir gün buluşacağızzzzzzz.

BAyramdan sonra full bi organisazyon yapalım o zman. Siz şimdilik bizsiz buluşun. Sonra görüşürüzz.
Hem demiyeyim diyorduma ama ben ilk fırsatta İzmir yolcusuyum. Medesamla aleme akacağız. Artık callenmi yaparız makarnamı bilemem :)

Hahahaha :KK9::KK9: Yahu ver ver hadii...!! 100 gr'ı da bana ver yaaa!! Hahaha :KK9: Lafı mı olur :))

ama bi de şu aşağı baksana hiihih:KK1:

Kihkih :))

Yaaaa :KK1::KK1::KK1::KK1: yanlış yazmışııım ahahahahahahaha:KK1::KK1::KK1::KK1: neyse bu hafta böle olsun, haftaya -100 yazarsın unutma taam mııııı :KK1::KK1::KK1::KK1:

yaaaaa yanlış şaaapmışsın beniiiii ben 73,9 değiliiiiim 73,8 iiimmmmmm :KK43::KK43::KK43::KK43: aslında 73 üm ama :KK34::KK34: onu kabul etmiyosun bari 73,8 olsuuuun :KK1::KK1::KK1::KK1:

Kader utansın bebem sen utanmaaa :KK76::KK76::KK76::KK76: benimkiler doom kilosu ondan çabuk gidiyo, doom kiloları gitti artık bakalım bundan sonra ne olacak asıl mesela bundan sonrakilerde :KK53::KK53::KK53::KK53:

hadi bakalim ozaman bayrama kadar verelim sunlari artik yahu yapisti kaldilar

Walla bende pek bilmem. Enişteyle olur tabi hemde ne güzeol olur. Hem belki eniştemin arkadaşları falan vardır. Şöyle bekarından....

BAyramdan sonra full bi organisazyon yapalım o zman. Siz şimdilik bizsiz buluşun. Sonra görüşürüzz.
Hem demiyeyim diyorduma ama ben ilk fırsatta İzmir yolcusuyum. Medesamla aleme akacağız. Artık callenmi yaparız makarnamı bilemem :)
Vayyyy!!! Bi de demicekmiiişşşş:KK20: :KK9::KK9: Sizi gidiler siziiiii :KK15: Ohhh akın bakalım :21: Bayramdan sonra mutlak olsun o haldee :KK66: Hepiciğimiz birlikte olsuunn :KK16::13:

Yaaaa :KK1::KK1::KK1::KK1: yanlış yazmışııım ahahahahahahaha:KK1::KK1::KK1::KK1: neyse bu hafta böle olsun, haftaya -100 yazarsın unutma taam mııııı :KK1::KK1::KK1::KK1:
Tamam tamam :KK70: Haftaya düşcem :)) Beynime kazıdım hihi :KK1:

öyle canım aylardır makarna yemeyi,nce insan bi de böyle mis gibi makarneyı görünce canı çekiyor adamın:))) e canın çekince de bi yerlerin şier:)))

o zaman geliyoz biz.. ben makarna yapam sana, bi de kombu şeysi.. başka bişey var mı geliyoz bak harbiden:KK51:
rachelfine kiiiz sen benden sonra basladin benden öndesin anacim cok utandim simdi :18:

lem gelinciiikk!! nooldu bizim 70'ler yarışması!! ensendeyim bak ona göre :))

o zaman geliyoz biz.. ben makarna yapam sana, bi de kombu şeysi.. başka bişey var mı geliyoz bak harbiden:KK51:

nesliciiiiiiiiim sorma ya gelincik melincikkk ama sayiyior yerinde iyice....delycim beni 500 eksik yazmis sagolsun:KK52::KK52::KK52::KK52: insallah p.tesi görürüm 73,8 kg:KK76:

Aa senin kombuçhan büyüdümü?
Eskiden tamagoçhiler vardı. Gece kalkıp beslerdik falan.Ölünce ağlardık.
Senin ki ne durumda büyüdümü. Teyzesi yer onu...
Dermorollerim de gelmek üzere. Kambuçamıda sürdümmü olan çatlaklara veda etmeyi planlıyorum.

Kuzu yarın konuşalım ayrıntılı. Olmazsa siz Yalovaya gelin. Sİzi misafir edeyim gezdireyim. Ailecekk. Bide arkadaş falan hani demiştim yaaa. Bak artık sen bi çaresinee...

:)

Enişte de diyecek hayırdır bu hatun nerden çıktı bu kadar samimii :)

Neslikowski

ne yesem aksama kuzum sen söyle bari...öglene biraz patlican ve tavuk yedim aksama kabak mücver yapsammi yaninada tavuk corbam var yogurtlu....yoksa proteinmi olsun aksama sadece:26:

Aa senin kombuçhan büyüdümü?
Eskiden tamagoçhiler vardı. Gece kalkıp beslerdik falan.Ölünce ağlardık.
Senin ki ne durumda büyüdümü. Teyzesi yer onu...
Dermorollerim de gelmek üzere. Kambuçamıda sürdümmü olan çatlaklara veda etmeyi planlıyorum.

Kuzu yarın konuşalım ayrıntılı. Olmazsa siz Yalovaya gelin. Sİzi misafir edeyim gezdireyim. Ailecekk. Bide arkadaş falan hani demiştim yaaa. Bak artık sen bi çaresinee...

:)

Enişte de diyecek hayırdır bu hatun nerden çıktı bu kadar samimii :)
kombuça büyüdü etlendi butlandı stop!! işe yarayacağına dair keskin bir inancım var stop.. yarın konuşak ebet stop.. senle bi ön eleme yaparık stop..enişte bana alışık olunca seni yadırgamaz bilakis sevinir ben normalim diye stop :))

nesliciiiiiiiiim sorma ya gelincik melincikkk ama sayiyior yerinde iyice....delycim beni 500 eksik yazmis sagolsun:KK52::KK52::KK52::KK52: insallah p.tesi görürüm 73,8 kg:KK76:
:KK1::KK1: İçimden mi gelmiş nee :p Karışıklık olmuş istersen arttiriyim hihi :p Yok yok.. Kaderinmiş artık napalım :KK70:

Ben çıkıyorum kızlaarr.. Öpüyorum :KK54: İyi akşamlaaaarrr..!! Yani iyi akşam :))

X