Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

buluşcağınız yeri bana da söyleyin de bomba ihbarında falan bulunayımmmm,pööffff kıskanıyorummmmmmmmm

bulusamıoruzki cnmm bulusalım dioruz ama bi türlü toplanamıoruz,,üzülmee

Ipekcim bahsettiğim cumrtesi bu cumartesi ama suan henuz bişi yok kesinleşen

başlama tarihi 27 hazirandı galiba unuttum
başlangıç 67 kg
hedef 55kg
geçen haftakı kg 64.2
güncel kilom 63.9kg

şimdi oldu mu dur

Son düzenleme:
bulusamıoruzki cnmm bulusalım dioruz ama bi türlü toplanamıoruz,,üzülmee

Ipekcim bahsettiğim cumrtesi bu cumartesi ama suan henuz bişi yok kesinleşen

Ayy ben bu cumartesi çalışıyorum maalesef.
Pazar büyük adada falanmı buluşsak. Hem denize de girerdik. Yalovadan adaya vapur seferleri başladı 1 aydır. şıp şıp gider dönerdim. Çocuk getiren olursa ben de yeğenimi alırım oynar eniklerrr :)

başlama tarihi 27 hazirandı galiba unuttum
başlangıç 67 kg
hedef 55kg
geçen haftakı kg 64.2
güncel kilom 63.9kg

şimdi oldu mu dur

Bak beğendim Oldu.. İşi resmiyete döktük şimdi hahahha

E biz seninle aynıymışız ya Boy kaç boy? :))

Son düzenleme:
Medesama hemen bi uçak bileti ayarlarız. İmece usulü halletikmi yol yorgunluğunuda medesacım göze aldımı adada çıp çıp yaparız pazar pazar krolarlaa :)

kombuça bi de bu mu oldu şiimdi :)) not tutam ben kafa gidip geliyo
Ben bi de İstanbul'dayımmm. Yine de kimse benle buluşmuyooooo Ben de kıskanıyooommmm.... Böhühühü
ben pek buluşkanım, benle buluş kuzum :))

ah ya tabi işte enikler eniklerrrr bayıldım ben fikrine zikrine

cumrtesi sen,ben,dely,rachelfine bulusalım o zmnn,,olur mu ??? hadi bir iki dukan minibüsü kalkıorrr,,warr mı gelennnnn ???

İpekcim Pazar bana uymaz ama cogunluga uyarsa siz bulusun,,bende bidahakine derim artk

Tebrikler tebrikleeeerr

Aramızdan bi kaç arakadaşımızı da seyirden mezun edip güçlendirmeye geçirdik :)) Haftaya bu listede olmucaklar ama hep gönlümüzdeler hihiih

bir de 2 hafta üstüste bildirim yapmayan arkadaşlar vardı.. Onları listeden çıkardım ama; yanlış anlaşılma olmasın.. Ne zaman bildirirlerse, biz burdayız

Son düzenleme:
cumrtesi sen,ben,dely,rachelfine bulusalım o zmnn,,olur mu ??? hadi bir iki dukan minibüsü kalkıorrr,,warr mı gelennnnn ???

İpekcim Pazar bana uymaz ama cogunluga uyarsa siz bulusun,,bende bidahakine derim artk

benim kesin değil henüz... levin'i babaya satmama bağlı gibi.. şeyyy indi bindi kaç para

.......
maaaaaaşallahhh bak iniyon iştee kuzumm
.......
Saoolll

........
Buluşurum buluşuruummm
ama Pazar olmaz kuuu :/ Cumartesi olaaarr :))

Bana da Pazar olmaaazz... Cumanın ertesi olur amaaa..!
Saat kaçta, nerde hihiihi Saatlerimizi ayarlayalım. Medesa'yla da görüntülü bağlantı falan yapalım =)

nerde buluşcaz gari, söyleyin bakim, belkim ayarlarımmmm ben deeeeee

yaaaaa yanlış şaaapmışsın beniiiii ben 73,9 değiliiiiim 73,8 iiimmmmmm aslında 73 üm ama onu kabul etmiyosun bari 73,8 olsuuuun

kuzum özenli tablon için senii, 4 kiloluk ödemi 3 günde atıp eksiye geçebildiğim için kendimi kutluyomm
nerde buluşcaz gari, söyleyin bakim, belkim ayarlarımmmm ben deeeeee
faceten yazışak garii

canım ya yüzüm çıkmamış ya anlaşılmıyor fazla kilo, hepsini içime çekiyordum genelde , biraz da kıyafet kandırmacası tabe
makarna gerçekten nefis görünüyor, makarna pek yemem 40 yılda bir burda dilek pastanesinden yiyordum da şu hariçi protein servisinden sonra onu da bırakmıştım, kısa çöpü genelde ben çekerim yani
yine de seninkini canım çekti

bari güne karar verelim sonra tehdit mehdit:98: mecburen toplaşırız 3-5 kişi

Son düzenleme:
kombuça bi de bu mu oldu şiimdi :)) not tutam ben kafa gidip geliyo

Tabi canım oynasın enikler...

Ya haftaya olsa gerçi haftaya ramazan sıcakta dilimiz dışarda dolaşırız artık. Bu kadar proteinden sonra ramazande ne yapacağız bilemiyorum. ALLAH yardımcımız olsun.
Ya hadi kepekli pide yapmaya çalışalımm. ne olur ne olur :)

Kizlar öglen patlicanli tavuk yedim

aksama da kabak mücver yesem cok mu ileri gitmis olurum:26: yaninada tavuk corbam var dünden kalma

yaaaaa yanlış şaaapmışsın beniiiii ben 73,9 değiliiiiim 73,8 iiimmmmmm aslında 73 üm ama onu kabul etmiyosun bari 73,8 olsuuuun

Hahahaha Yahu ver ver hadii...!! 100 gr'ı da bana ver yaaa!! Hahaha Lafı mı olur :))

ama bi de şu aşağı baksana hiihih

Kihkih :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…