Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

teşekkür ederim kuzucum :KK19:

ahahaha bembeyaz dişer ya göz alıyordur, yüzüm çökmüş ama di mi :KK33::KK33::KK33:
muCks teşekkür ederim güzel bakışlarınız için
canım benim yok asla taş değil, haklıydın, ben de şahsen çooook uzun olunca atlangaçlık yapıyorum demek kiii kendim için istediğimi başkası için de isteyecekmişim :nazar: . kırmadım seni inşallah :18:

sacmalama sana asla kırılmayacagımı biliosunnn:KK16:

ben varım ki zaten şu kıytırık müstakbel kayınpederden bi haber gelmedi
ama c.tesim 3'e kadar dolu onun dışında uyarım size kızlar (Ramazana kalırsak iftardan önce hariç olmak üzere olur):21::21:

sanırım bencede ramazana kaldık :KK1:

Ellerinize sağlık kızlar. Süper görünüyor. Bunun üstüne sarımsaklı yoğurt ve kıyma koyacaksınn. Allahhh yemede yanında yat.

Bu arada bana kimse adresini yollamadı. CALLEN cd lerim elimde kaldı. Adreslerinizi atsanıza kızlar.
Love cım sen atıyorum demişsin ama ne gelen var ne giden. Medesama yolladım bileee. Üşengeç gacılar siziii...

attım cnmmmmmmmm,,ellerine sağlukkkkk:KK16:

Sabah haşlanmış yumurta, yağsız beyaz peynir ve 1 domates 1 de salatalık yedim. Yanında yeşil çay demledim.

Öğlen yağsız oğurt ve ızgara tavuk göğsü yedim 2 parça

Arada 1 bardak yağsız süte kahve koyup soğuk soğuk içtim

8-9 Bardak su içtim bu sürede

Akşam yoğurt, tavuk sote ve az da salata yiyeceğim

Dukan iyi ama ben araya maydanoz, domates ve salatalık koymadan doyamıyorum :p :KK52:

Tariiifffff :KK52::KK52: Süper buuuu!! Seni yiceeemmm!! Seni yiceeeemm!!! :KK56::KK52: Krep gibi mi yaptınız kızlaaaarrr?

şşşşt arif! ver bize lazım bu tarif :KK9:
üzerine direk mantarlı domates sos koydum hayalimde üstelik makarna da pek sevmem :KK53: çok güzel görünüyor
:nazar::nazar::nazar:elceğinize sağlık kızlar yürekceğizleriniz de dert görmesin gayri ama tarif lazım cidden :KK56:

Ellerinize sağlık kızlar. Süper görünüyor. Bunun üstüne sarımsaklı yoğurt ve kıyma koyacaksınn. Allahhh yemede yanında yat.
kuzular, 50 gr yulaf kepeği (ince elekten geçirdim)
5 gr süt tozu... her şeye koyuyom diye buna da koydum :))
25 gr süt
1 y kaşığı mısır unu..
1 yumurta sarısı

bu ideal tarifimiz değil.. ilk denemede mantık yürüttük.. yumurta sayısını çoğaltıcaz bi dahakine :KK66:
antika bi erişte/makarna makinesi vardı bizde.. hamuru kıvama getirip onda çektik :KK66:)
benimki soğumadan tabağıma döneyim hohaaa..
fırınlayınca da daha bi lezzetli oldu yahu:KK53:
şaka bi yana,, yapıp yapıp yolleeecez ya size işte!:KK76:

Bu arada bana kimse adresini yollamadı. CALLEN cd lerim elimde kaldı. Adreslerinizi atsanıza kızlar.
Love cım sen atıyorum demişsin ama ne gelen var ne giden. Medesama yolladım bileee. Üşengeç gacılar siziii...[/QU[/B]

hemen mail atıyorum canım:)))

Ben bu dukan amcanın türkcesini bulamıyorum nasıl cevirimi yapiosunuz .teskkkürler cvp için amma ben bunlari kaydedim en iyi hatda yazım önüme :)))

ben varım ki zaten şu kıytırık müstakbel kayınpederden bi haber gelmedi
ama c.tesim 3'e kadar dolu onun dışında uyarım size kızlar (Ramazana kalırsak iftardan önce hariç olmak üzere olur):21::21:
........
Pehhh!! :KK19: Gelsin artık be yaaa!! :KK37:

Sen nerde oturuyosuunnn? Du ben sana özelden şeyediyim accık :KK19:

Love cım sen atıyorum demişsin ama ne gelen var ne giden. Medesama yolladım bileee. Üşengeç gacılar siziii...
Zahmet olmasın diye şeyetmedim yaaww :KK17: Madem öyle diyon, e hadi atıyooommmmmm :KK55::KK55:

..........
canım bende 68-69 arasında gidip geliyorum niyetim 65e düşüp güçlendirmeye hatta ramazanla beraber geçmekti ama olmadı zaten 1 hafta kaldı daha da olmaz sanırım yok be canım atıştırmıyorum dediğim gibi h.sonu artık can sıkıntısından meyve yedim başka bişi yok tatlandırıcı ile yaptığım şetyleri hergün tüketmiyorum duraklamasın diye zero zaten içmiyorum daha napaayıom bilmiyorum alternatifleri tükettim ben ramazana kadar 1+1 sonrada güçlendirme ha bu arada haftada 4 gün 2 saat spora yapıyorum ve hergün ev-iş(5km) yürüyerek gelip gidiyorum
Ben de mecburiyetten geçiyorum işte.. Gitmiyo artık hıhhh:63:
Senin de yapacak bişeyin kalmamış artık.. Daha önce çok mu diyet yaptın ki sen de :44: Offf:KK31: Belki de bizim vücutlar güçlendirmede verecek :p kendim bile inanmadım ama hihihih :KK1: İnşallah almayız güçlendirmede diyorum sadece :KK43: Vay kader arkadaşııımmm :105::KK54:

Ahahahahha :KK60::KK60: ticker'ı bile 73 yapmış peşin peşin puhaha :KK9: Koptum yaa :KK70: Ben de bari 55 yapiyim. Önünde sonunda olurum heralde :76::76: Hahahahah :KK70::KK70:

Yarın tartının resmini yapıştırcam şaaaaak diye o zaman utanacaksın bu sözlerinden, altına da yazıcam dün ödemli ama gururlu bir genç kız vardı, onna dalga geçmiştiniz diyeeee:KK1::KK1::KK1::KK1::KK33::KK33::KK33::KK1::KK1::KK1::KK1:

Ben de mecburiyetten geçiyorum işte.. Gitmiyo artık hıhhh:63:
Senin de yapacak bişeyin kalmamış artık.. Daha önce çok mu diyet yaptın ki sen de :44: Offf:KK31: Belki de bizim vücutlar güçlendirmede verecek :p kendim bile inanmadım ama hihihih :KK1: İnşallah almayız güçlendirmede diyorum sadece :KK43: Vay kader arkadaşııımmm :105::KK54:
[/QUOTE]

aynen kader arkadaşım:))valla ben güçlendirmede hem de ramazan verebileceğimi sanmıyorum ki azıcık ekstra bişi yesem direk + görürken güçlendirmede verme ihtimali çok uzak geliyo ama güçlendirmedeki kızlr bizden çok veriyo :)))

kızlar bu hafta çok yoğunum fazla giremiyorum beni affedin.:KK16::KK16:
tam beş ihracat dosyam var böö geldi artık ama ekmek .. ö-hüm pardon davık parası malum :KK60:

tekrar günaydın kızlar
kilo bildirimim:
Başlangıç tarihi: 20.04.2012
Başlangıç kilo : 62
Hedef kilo : 48
Geçen hafta : 50.1
Bu hafta : 50.2

Eki Görüntüle 462908

aslında c.tesi 49.5 tim ve hemen güçlendirmeye geçtim. c.tesini baz alacak olursam bayaa almışım gibi görünüyor :KK9:
güçlendimede ilk haftamdı ama doğru düzgün yapamadım galiba, henüz ödül öğünü kullanmadım, h.içi tahıllı ekmeği de es geçtim (fısrat bulup alamadığım için)
ama onun dışında yedim yani:)

neyse abartmayayım, yine de memnunum tabii 49 lu bişey olsa tadından yenmezdi o başka :KK9::KK9::KK9:

Love01 seni kıramıyorum canım hemen sabah çektirdim bi resim
bu da önceki ve sonraki halim.
Eki Görüntüle 462906 En Büyük KK Eki Görüntüle 462907

güneyliiii...:KK53::KK53:
çok zekice bir kamuflaj.koptum valla. bu arada erimişsin resmen ama zaten çokta kilolu değilmişsin. darısı başımıza.güçlendirmen hayılır vedee ugurlu olsun:KK52::KK52:
benim başlayalı tam 3 hafta olmuş bugün 1.5 kg verebilmişim ama araya tatil filan girdi inşallah tam gaz devam ediyoruuuum :KK24::KK24:
sıfır kaçamaaak :KK24::KK24:.
beni kaçamağa zorlayan etkenleeeeer,:KK24::KK24:
hayatımdan tümüyle uzaaaak :KK24::KK24:
olacak olacakkk
bu iş olacaaaaaakk :KK24::KK24:

Günaydın çıtırcanlar,

Bugün sonunda, 3 hafta önce gördüğüm kiloyu gördüm tartıda :p Bi 300 gr da eksik gördüm :KK66: 58,2'yim bugün. 57'lere varaydım, iyiydi :KK66: Takılmazsam eğer yine, haftaya artık görürüm belkim.. Buna da şükür :)) artık soranlara 58 kiloyum diyebilirim :KK1: Regl de bitti tabi, şişlik de yok :KK66: Saf kilom bu :p

delyyyyyy..:KK52::KK52::KK52:
olmuş işte olmuş olmuş.
gitmiş birde 300 gr. aman maşallah.:nazar::nazar: gerisi de gelsin inşallah.
bence - evet elimde değil diyorsun ama- sen kendini veremiyorum diye kasmasan daha rahat giderdi.:44:

25 gr süt
1 y kaşığı mısır unu..
1 yumurta sarısı

bu ideal tarifimiz değil.. ilk denemede mantık yürüttük.. yumurta sayısını çoğaltıcaz bi dahakine :KK66:
antika bi erişte/makarna makinesi vardı bizde.. hamuru kıvama getirip onda çektik :KK66:)
Ohohhh!! yiyin gariiii :)) Saolun canlar :KK66: Hemmen alıyorum tarifçiği.. Oyy :S Yalnız gram deyonuz yaa!! O biraz "tartı aaall" demek oliyy :) Alırım yavuuuuu :KK66: Napak.. :)
Ellerinize sağlıııkkkk!!!:KK54::KK56:

Onda öyle bir sınır hatırlamıyorum ben :44: Sadece, çok tatlandırıcı şişkinlik falan yapıyor, o kadar.. Onun sınırını bilmiyoruumm :101:

Seninki yine az canım. Üzülme bence.. Sonuçta vermişsin. Hem de reglsin hala. Reglden sonra benim bile azalıyor kilom :KK34: senin mutlaka düşecektir :129: Dediğin gibi gram gram gidince moral bozuluyor ama; hiç yoktan iyidir napalım.. Ben 3 haftada 300 gr eksi görünüyorum :S Belki de yarın geri gelmiş olacak, ama tartılmıcam o ayrı :KK66: Yine de öyle geri alacaklarını falan düşünme ve ileriye bak canım :KK54: Senin vücudun yapmaz öyle şeeeyy :KK34:

Ben de evlenince 10 kilo aldım :S Sigarayı bırakmanın da hediyesiyle beraber :KK66: ama şimdi gittiii... :KK34: Karar vermişsin artık; başlamışsın. 20 kilonun 10'unu gitmiş gibi düşün :KK34: Hem bebeğini emziriyor musun bakalım..? Kitabı okudun mu? Emziriyorsan farklı bir yol izlemen gerekiyor çünkü.. Dikkat :KK34: Ve de Allah bağışlasııınnn :KK16::KK16:

Hahah :KK70: olur mu canım öyle şey..!? Çok güzel zayıflamışsın, çok güzel fark etmiş.. E yani 12 kilo.. Farketmemek ayıp :)) :KK9::KK9::nazar: Maşallah!! Bravo canım:KK54: Hep beraber güçlendiricez inşallaaahhhhh!!!! :KK34:

Ben senin kulenin tepesne çıkarııımmm :KK53: Olursa olsun be yaaa :KK66: Dert değil :KK34:

:94:Geçmiş olsuuunnnn :94: İnşallah bir şey yoktur da, bir an önce kurtulursun..

pöfff verecek kilom kalmadı galiba ondan gitmiyorlar artık :KK34:

offfff var ya fenasınız haaa,ellerinize sağlık.kız daha fazla yapın da bize de yollayın,biz nerde bulcaz makarna makinası :KK9:

ayyy kız çok heyecanlandım ben şimdiiii ammaniiinnnn h.sonu da geliyor ,bol bol callen yaparım artık :KK9::KK9:

olabilir ya, o kadar da büyük kayıp olmaz yani. ama maden suyunu ihmal etme. bence ondan olmuştur. potasyum eksikliği, kramp ve kalp sıkışması yapabilir. sebze olarak da yeşil salata ve yeşil biber ye mutlaka. c vitamini almış olursun.
aliye çok saol şimdi bir maden suyu aldım elime içiyorum bakalım inşallah faydasını görürüm
ishalsen muhtemelen gaz sancısıdır, sıkışma yapmış ve göğsünü sıkıştırmıştır ama dr a gitmen şart bence.
bu arada atakta ne içtin ki ishal oldun merak ettim:KK53:

sudan başka hiç birşey içmedim bitki çaylarına duraklama döneminde başlarım demiştim zaten
Süt içmiştir :KK1::KK1::KK1: beni de ishal yapıyor:KK53::KK53::KK53: ama zehirlenmiş de olabilir, süt ürünleri tehlikeli biraz bu sıcakta amannn dikkat

sütü akşam içtim evet ama öncesinde vardı isallik zaten

teşekkürler yorumlar için

25 gr süt
1 y kaşığı mısır unu..
1 yumurta sarısı

yaratıcılığınıza sağlık nesly ve cerenimo.:KK16: çok leziz görünüyor. tadı da güzel olmalı ki tabaktan kopamadın.:KK52::KK52:
sos var mı üstünde sos :KK23::KK23:

Bu callanın torenti falan yok mu ki ????

olmaa mı
callanetics free download - 6 torrents

3-4 ay önceki üyeler bugün konuda yok. Acaba hepsi istediği kiloya düştü mü yaa bir ben mi kaldım şişman :) ocaktan beri 23 kilo verebildim. Kendimi beceriksiz olarak nitelendiriyorum :p

X