Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Baslangic tarih: 21.06.2012
Baslanginc kilo: 77.0kg
Hedef kilo: 66.0
Gecen hafta: 74.3
Bu hafta: 74.3

Kizlar ne olacak benim bu sabitlenmem seyirde aldigim 300gr iki haftadir yapisti bana:26: reglim de 4 kez gecikti hic gecikmezdi :KK14: pazartesine kadar yine oynama olmazsa yesil cay kürü uygulamak istiyorum...siz neler tavsiye edersiniz....benim bünye simdiden güclendirmeye gecti:KK47:

çok teşekkür ederim cvp için atak evrem 6 gün çıktı testte ama ben testte çıkan kilodan fazla verdim bugün seyire geçsem olumu acaba ama 4 gün atak yapmış olurum şimdi kalbim halen çok sıkışıo anlam veremiorum neden oldu

olabilir ya, o kadar da büyük kayıp olmaz yani. ama maden suyunu ihmal etme. bence ondan olmuştur. potasyum eksikliği, kramp ve kalp sıkışması yapabilir. sebze olarak da yeşil salata ve yeşil biber ye mutlaka. c vitamini almış olursun.

ya arkadaşlar ben de bişey sorcam, bu yulaf kepeği limiti üst limit mi acaba yoksa mutlaka alınması gereken mi? ben guclendirme evresine geçtim. seyirde 1buçuk kaşık zorla yiyodum. şimdi 2 kaşık çok fazla geliyo.

canım benim ekim göndermiş akşam evde indirmeyi deneyim bi çünkü işyerinde indiremiyorum:KK43: dely denemediğim yol kalmadı ya 4 sp+beyaz gün 3 gün yeşil çay kürü yok ya bi gariplik var bende öle üzüldüm ki h.sonu saldım zaten meyve falan yedim canım istedi yedim ama pazartesi tekrar başladım sp günü olarak bikaç yüz gr gitmişti ama bu sabah geri gelmiş onlar anlamıyorum ki bigün gidiyosa ertesi gün geliyo:KK43:(((
Tamam o zaman bi dene sen, ben de yardıme derim :KK66:
Canım napıcaz işte.. Yapacak bişey kalmadı artık.. Aynıları ben de denedim, bir şey farketmedi.. İşte 300 gr. Ona da seviniyorum ama; yarın öbür gün yine alabilirim fazlasıyla.. Çok belirsiizzz :KK31: Benim 1-1,5 kilom kaldığı için hedefime, Ramazan'da güçlendirmeye geçip, artık öyle devam edicem.. Oysaki hedefimi 55'e düşürmek vardı aklımda bir zamanlar, herkesein verdiğini görünce.. Ben de veririm sandım.. ama bünye meselesi demek :KK43: Sen de 3 kilo falan daha verebilseydin keşke.. Yanlış bir şey yapıyor musun acaba? Çünkü kilon da bana göre fbiraz daha fazla ya, daha çabuk verebilmen gerekirdi aslında. Boyun kaç? Ticker'daki BMI doğru mu? Yeşil çay kürünü de denedin demek :KK43: Ben de bu hafta onu denicem.. bi o kaldı benim.. spor da yapıyordun di mii? Ödem yapabilecek şeyler mi yiyorsun içiyorsun acaba kii :44: Offf :KK31:
Ama işte.. Belki de sebebi yoktur :KK43:

tekrar günaydın kızlar
kilo bildirimim:
Başlangıç tarihi: 20.04.2012
Başlangıç kilo : 62
Hedef kilo : 48
Geçen hafta : 50.1
Bu hafta : 50.2

Eki Görüntüle 462908

aslında c.tesi 49.5 tim ve hemen güçlendirmeye geçtim. c.tesini baz alacak olursam bayaa almışım gibi görünüyor :KK9:
güçlendimede ilk haftamdı ama doğru düzgün yapamadım galiba, henüz ödül öğünü kullanmadım, h.içi tahıllı ekmeği de es geçtim (fısrat bulup alamadığım için)
ama onun dışında yedim yani:)

neyse abartmayayım, yine de memnunum tabii 49 lu bişey olsa tadından yenmezdi o başka :KK9::KK9::KK9:

Love01 seni kıramıyorum canım hemen sabah çektirdim bi resim
bu da önceki ve sonraki halim.
Eki Görüntüle 462906 En Büyük KK Eki Görüntüle 462907

Yüzlerine bayıldım canım hahahaha :KK9::KK9: Önce daha bir şişmanmış suratın ahahhah :KK9::KK9:
Maşallah maşalaaahhh :nazar::nazar: bişey de kalmamış hee.. Tam güçlendirmeliksin canım :KK9::KK9::KK54:

kızlar yaa bende çok fena ishallik var gecede çok fena bir şekilde göğüs kafesim ağrıdı ve beni uykudan uyandırdı resmen kalbim sıkıştı nefesim tıkandı midem bulandı soyumuzda kalp var ve aklıma bir sürü şey geldi bu diyet beni gerçekten zorluo evet güzel kilo veriorum ama sağlığımdan da olursam hiç bir işe yaramaz kızlar ne derseniz devam etmelimiyim yoksa azar azar ama herşeydenmi yesem
Ben de düşündüm ama :44: aklıma bişey gelmedi. Bence başka bir sorun var.. Hele ishal.. olmamalı. Bence de sen en iyisi seyire geç.. ve bir an önce de bir doktora git.. Mutlaka.. Herkesin bünyesi bir değil.. dikkatli olmalıyız..

Buarada bir sorum olacak 0,1% yag oranli yogurt icerisine 3-4 damla tatlandirici sinirsiz mi sinirli mi`? tabi ben bi kase disina cikmam tatlandiricidan dolayi ama yinede sorayim istedim:26: Kitaplta öyle yaziyor dogru anladiysam birde siz bakin nede olsa türkce sizdekiler:KK53:

buarada zero yu biraktim iki haftadir sabitim cünkü:KK14: o yüzden aralar icin evde yaptigim yogurdumu getiriyorum :KK56:

tekrar günaydın kızlar
kilo bildirimim:
Başlangıç tarihi: 20.04.2012
Başlangıç kilo : 62
Hedef kilo : 48
Geçen hafta : 50.1
Bu hafta : 50.2

Eki Görüntüle 462908

aslında c.tesi 49.5 tim ve hemen güçlendirmeye geçtim. c.tesini baz alacak olursam bayaa almışım gibi görünüyor :KK9:
güçlendimede ilk haftamdı ama doğru düzgün yapamadım galiba, henüz ödül öğünü kullanmadım, h.içi tahıllı ekmeği de es geçtim (fısrat bulup alamadığım için)
ama onun dışında yedim yani:)

neyse abartmayayım, yine de memnunum tabii 49 lu bişey olsa tadından yenmezdi o başka :KK9::KK9::KK9:

Love01 seni kıramıyorum canım hemen sabah çektirdim bi resim
bu da önceki ve sonraki halim.
Eki Görüntüle 462906 En Büyük KK Eki Görüntüle 462907

heyyy maşallaahhhh fıstık gibi olmuşsun arkadaşım,vallahi ciddi fark görünüyor züpppeerrrrrrr tebriklerrrr :KK9:
bana da o suratlardan yapıştırırsanız ben de önce/sonra resmi eklerim buraya yoksa eklemem :KK34:

Eki Görüntüle 462659 İçinde böcekler var!! İlk aldığım paketlerden birinde de başıma gelmişti tekrar karşılaşınca önce ADANA'daki merkezlerini aradım, bu sorun hakkında bilgilendirme yapıp açıklama istedim.. Yetkilileri dışarıdaymış, telefonumu aldılar.. kimse aramadı.. Bugün tekrar aradım, siz biraz fazla geniş değil misiniz diye sordum.. Yine telefonlarım alındı ama hala aranmadım... Yani ürününe bu kadar sahip çıktıkları için buradan paylaşmam şart oldu.. Siz lütfen kutusundan çıkarıp şeffaf paketi incelemeden (böyle lif lif bağlı oluyor böceklendiğinde) ki ben bulgur tanesi kadar böcekler görüyorum açılmamış pakette.. Bir de kıllandım ya iyice dün ekinsu ile de konuştum marketteyken.. ben rastgele 4-5 paketi alıp oradaki balık reyonunun tartısında tarttım.. sadece biri 600 küsür gr geldi.. (fazla konmuş ona) ikisi 520-540 arası bir tanesi ise 460 gram geldi.. Yani dukan zengini bu kıytırık firmadan alıon ama çok dikkatli olun.... (mesai vakti telefona güvenlik çıkıyo, alalade bi sekreter bile yok) Diğeri pahalı geliyordu ama şimdi sinirlerim hoplamış durumda kararsız kaldım.. Hep alamam belki ama mümkün oldukça diğer markalardan alıcam..
Not: bunları yazarken, bi daha aradım yetkili şahsın telefonunu istedim ve ben aradım. yolda yolakta bi yerdeydi sanırım neyse anlattım durumu ve bu umursamaz hallere kızgınlığımı da belirttim.. kargo yapıp adana'ya yollayabilir misiniz dedi beyefendi, ben de buraya koymak için çektiğim fotoğrafı yollayayım dedim.. yolladım da .. yolladığımla kaldım.. ben müşteri hizmetleri mantığıyla yalandan da olsa bi ürünü sahiplenme, öyle ya da böyle bi durum izahı vs.. bekliyordum ama olmadı.. olursa onu da paylaşırım ama bu benim size olan kardeşlik borcum.. Tekrar söylüyorum dikkat edin açıp kontrol edin paketlerinizi..:nazar: hatta bi de tartın ..

nesliiiiii varrr yaaa böyleee oldum :KK53::KK53:
daha dün geldi gurmenetten 4 paket siparişim,şu an yanımdaydılar açtım hemen kontrol ettim neyse ki bişey yok.
bundan sonra buzdolabında saklayayım bari,ay en çok da sevdiğim markaydı bu :KK50:

oh afiyet olsun canim...medesa discideyken ben sana birsey itiraf edeyim iki üc gün oluyor derin dondurucuda hurma buldum gecen yildan kalma Allahim ne güzeller öyle dayanamadim 3 tane yedim:26:

bu aksam bende corba yapayim diyorum ya söyle yogurtlu tavuklu bi bakayim ne tür alternatifler var:nazar:

eveeeetttt yaramaz bir çekirge yakaladım :KK52:
seni cadı seniiiiiii ben dişçiye de gitsem sonradan geçmişi okuyacağımı hiç düşünemedin miii :KK9:
neyse hadi bakalım hurma mübarek bir meyvemiz olduğundan affedildin :KK34:

Ah canıımmm!! Üzmene değmez kendini.. Herkes başardı. Az ya da çok.. Sen de başarırsın.. Kimi 10 kilo veriyo kimi 20.. Kar kardır :)) Sonuçta veremeyen yok.. Hiiiiçç sıkıntı yapmadan, hazırlıklarını yap ve en kısa zamanda başla..! Çok memnun kalacaksın hihi:KK1::KK34: Kendini de seeevv.. boşuna çektirme onaaa :KK16: Ne güzel kızın da vaaarr ooyyyy!!! Yerim ben onuuu!!! :KK16::KK16: Allah bağışlasııınnn!!! Bak ben o kadar uğraşıyorum, daha çocuğum yok, Allah kısmet ederse 2 sene içinde bi minnoş da bende olursa (hemi de kız istiyooommm :KK16::KK16: ) bi de bu verdiklerimin hepsini fazlasıyla geri alcam :S :) Ama feda olsun be, napalım.. Bak sen o işleri de halletmişsin :KK66: Miss gibi... Şimdi bi başladın mı, kim tutar seniii :KK4::KK34:

Canım yaaa!! Haksızlık yapma böyle kendineee :KK43: Üzülüyoruz biz deee.. O kadar yol kat ettin, şimdi bişeylerin tadını alınca, tekrar aynı zorlukları çekmek zor geliyor tabi sana.. Bir de herkesin iştahı, isteği bir değil ki.. Dayanma sınırı da bir değil.. Mesela benim tatlı isteğimi tarçınlı süt gidermiyooo, kola gidermiyo :101: Hani en basit bu aklıma geldi :)) Ama arakdaşların dediği gibi en güzeli düşünmek... Şimdi sen onları yedin ve pişman oldun.. "Ben iradesiz bi insan mıyım ki" diyeceksin.. Kimler neler başarıyor benim ne eksiğim var diyeceksin!! Bunca yıl çektiğim dertlerin çaresi var, bense hiç bir şey yapmadan nasıl duruyorum diyeceksin. Eski verdiğin kiloları unut.. Sadece başarısı kalsın aklında.. Herşeye yeniden başlaa.. en kilolu halini bu halin gibi düşün.. "Dukan'a başliyim ben" de kendi kendine.. Kimsenin zayıflamışsın iltifatlarına kulak asma.. Hayır, henüz zayıflamadım, de.. Bi 3 ay daha dayansan, 15 kilo daha gider.. Düşünsenee.. 2-3 beden daha ince olduğunu düşün.. Asıl o zaman duyacağın iltifatları düşün.. Sağlıklı olduğunu düşün.. Lütfeeeennn.... :109: Başarabilirsin canım yaaa :KK16:
bir de hiç ama hiç bir kaçamak yapmayacağını düşünme bence.. Onu düşündükçe insanın canı daha çok istiyor.. Bi 8-10 kilo daha ver mesela, sonra küçük bi ödül ver kendine, çok yemek istediğin bi şeyden küçük bi parça.. sonra yine devaaamm... Yaparsın seeeennnn!!! :KK19:

Hoşgeldin tekrar. 700 gr bir şey değil. 2 günde gider, merak etme :KK66: Hadi bakalım devam :nazar: :KK34::KK4:

Ah medesaaammm!! ama ne güzel vermişsin işte 800 gr. Hem de takıldım diyordun.. Hem reglin bitti miydi senin..? Hedefine de az kalmış ya ondan da oluyoo.. Çok az kalmış hem deee :KK9::KK9: çok heyecanlıı :)) Sen vereceksin bak ben eminim :KK54: Fıstık seniii!!

Kolay gelsiiinn!! Sen de öpüldüünn...

Hahahha!! :KK9: Böyle söylenince hep içimden şu benzetme geçiyor "Gel gel.. 70'ler çok güzel.. Önce biraz soğuk ama, girince alışıyosun" hahaah:KK9::KK9:

Yok yoookk!! Kibritle kutuyla işimiz yok bizim. Gördüklerin belki güçlendirmede olan arkadaşların yazdıklarıdır :44: Sen loru ye yiyebildiğin kadar.. Yağlı olmasın yeter..
Boyun kaş? Kaç gün atak yapacaksın? Dukan'ın sayfasındaki testi yaptın mı? Orda kaç vereceksin diyordu :)) falan filan :KK1::KK1: Bisürü etken var :KK70: 800 gr'da. Herkesin verme hızı farklı olduğundan.. Ben de 1 kilo vermiştim mesela..

dely,regl 3.günüm bugün off ama 800 gr gibi dursa da 1 bardak su içip çıkıyorum hooppp 400 gr geri geliyor falan sıkıldım.76 hatta 75 olayım gariii,bu nasıl bir takılma yahuuuu :KK14:

[

Yok yoookk!! Kibritle kutuyla işimiz yok bizim. Gördüklerin belki güçlendirmede olan arkadaşların yazdıklarıdır :44: Sen loru ye yiyebildiğin kadar.. Yağlı olmasın yeter..
Boyun kaş? Kaç gün atak yapacaksın? Dukan'ın sayfasındaki testi yaptın mı? Orda kaç vereceksin diyordu :)) falan filan :KK1::KK1: Bisürü etken var :KK70: 800 gr'da. Herkesin verme hızı farklı olduğundan.. Ben de 1 kilo vermiştim mesela..

çok sağol cevabın için, dukanın sayfasındaki testi yaptım 53 küsür çıktı, 160 cm boyum 72 kiloyum şuan, 5,5 ay önce doğum yaptım..
tabi insan evlenince kilo alıp, daha veremeden hamile kalıp artı üstünede hamilelikte 25 kilo alınca böyle oluyor :KK43:

kızlar yaa bende çok fena ishallik var gecede çok fena bir şekilde göğüs kafesim ağrıdı ve beni uykudan uyandırdı resmen kalbim sıkıştı nefesim tıkandı midem bulandı soyumuzda kalp var ve aklıma bir sürü şey geldi bu diyet beni gerçekten zorluo evet güzel kilo veriorum ama sağlığımdan da olursam hiç bir işe yaramaz kızlar ne derseniz devam etmelimiyim yoksa azar azar ama herşeydenmi yesem

ishalsen muhtemelen gaz sancısıdır, sıkışma yapmış ve göğsünü sıkıştırmıştır ama dr a gitmen şart bence.
bu arada atakta ne içtin ki ishal oldun merak ettim:KK53:

kızlar merhaba;
kilo bildirimi yapıyorum geçen haftayla aynı ne yazıkki
başlangıç kilosu 122
hedef kilo 78
şimdiki kilo 109

neslinin de bildirimini napim
hedef kilo 70
geçen hafta ?
bu hafta 76.3

kendisi şuan makarna yapmaya çalışıyo inşallah olur kızlar makarna partisi veririz:KK9::KK9::KK8:
yaa var yaaa aferin size :nazar:

ya arkadaşlar ben de bişey sorcam, bu yulaf kepeği limiti üst limit mi acaba yoksa mutlaka alınması gereken mi? ben guclendirme evresine geçtim. seyirde 1buçuk kaşık zorla yiyodum. şimdi 2 kaşık çok fazla geliyo.
ahahah sen bi de güçlendirmeyi gör 2,5 kaşık :KK1::KK1: ama ben ekmek olarak çok seviyorum, bazen yetmiyor bana :26:
verilen ölçüler mutlaka alınması gereken ölçüdür :KK34:

Tamam o zaman bi dene sen, ben de yardıme derim :KK66:
Yüzlerine bayıldım canım hahahaha :KK9::KK9: Önce daha bir şişmanmış suratın ahahhah :KK9::KK9:
Maşallah maşalaaahhh :nazar::nazar: bişey de kalmamış hee.. Tam güçlendirmeliksin canım :KK9::KK9::KK54:
ahahah deyym :KK19:
evet de nedense benim sadece bacaklar güçleniyor gibime geliyor huF puF yani:KK14:

heyyy maşallaahhhh fıstık gibi olmuşsun arkadaşım,vallahi ciddi fark görünüyor züpppeerrrrrrr tebriklerrrr :KK9:
bana da o suratlardan yapıştırırsanız ben de önce/sonra resmi eklerim buraya yoksa eklemem :KK34:

tatlım teşekkür ederim ayrıca baş yerine olmasını istediğin şeyi söyle ben yaparım ya ne ki photoshop alttarafı.

mikrodalga keki yaptım, üzerine de alman pastasının sosundan ohhhhh missss, tatlı krizine muhteşem çözümmmm :KK56::KK56::KK56::KK56:

çok sağol cevabın için, dukanın sayfasındaki testi yaptım 53 küsür çıktı, 160 cm boyum 72 kiloyum şuan, 5,5 ay önce doğum yaptım..
tabi insan evlenince kilo alıp, daha veremeden hamile kalıp artı üstünede hamilelikte 25 kilo alınca böyle oluyor :KK43:

Bebeğin ek gıdaya geçti mi canım? mama mı alıyor seni mi emiyor?

saraçoğlunun soğan kürünü denesene bir. eğer adetle gitme gibi bir durumu varsa bu kistlerin, soğan kürü işe yarayacaktır. saraçoğlu sağlıklı kadınların bile yılda 1 kez yapmasını öneriyor. ben de ve yapan herkes yararını gördü. zaten bir zararı da yok. geçmiş olsun arkadaşım
bu kürle ilgiliçok iyi referanslarım var, ben de yapmayı düşünüyorum.
vucuttaki tüm iltahaplanmaları söküyor. yengemler yapmıştı ve çok memnun kalmışlardı.

çok sağol arkadaşım.. birde kızlar peyniri 1 kibrit kutusu falan yazmışlar ben baya lor yiyorum kahvaltıda, yanlışmı yapıyorum? yumurtadam midem bulandı bugün atakta 3.günüm sadece 800 r gitmiş :KK43: bişeyleri yanlışmı yapıyorum?

sen bize bakma o güçlendirmede yağlı peynir hakkıyla yendiğinden belirtmek için yazıyoruz (ben öyle yazıyorum en azından) yoksa yiyebildiğin kadar yiyebilirsin 8tabii abartının hepsi zarar)

atakta çok farklı kilo kayıpları oluyor genelde su atıldığı için değişken yani, belki sende fazla ödem oluşmamıştır ya da çok su içmediysen atamamışsındır vs vs.
ben 4 günde 1.200-1.500 arası birşey vermiştim galiba (1,200 olabilir).

bu arada kule olmasın diye diğer arkadaşlardan alıntı yapmadım fakat gördüğüm kadarıyla genelde başarılı bir hafta olmuş, tüm eksiltenleri :KK31:kutluyorum
aferin size :KK9::KK9::KK9:

Baslangic tarih: 21.06.2012
Baslanginc kilo: 77.0kg
Hedef kilo: 66.0
Gecen hafta: 74.3
Bu hafta: 74.3

Kizlar ne olacak benim bu sabitlenmem seyirde aldigim 300gr iki haftadir yapisti bana:26: reglim de 4 kez gecikti hic gecikmezdi :KK14: pazartesine kadar yine oynama olmazsa yesil cay kürü uygulamak istiyorum...siz neler tavsiye edersiniz....benim bünye simdiden güclendirmeye gecti:KK47:

Canım hormonal bişey olabilir, bi muayene olsan? hiç gecikme olmuyorsa normal değil böyle olması çünkü:KK50::KK50:

ishalsen muhtemelen gaz sancısıdır, sıkışma yapmış ve göğsünü sıkıştırmıştır ama dr a gitmen şart bence.
bu arada atakta ne içtin ki ishal oldun merak ettim:KK53:

Süt içmiştir :KK1::KK1::KK1: beni de ishal yapıyor:KK53::KK53::KK53: ama zehirlenmiş de olabilir, süt ürünleri tehlikeli biraz bu sıcakta amannn dikkat

çok teşekkür ederim cvp için atak evrem 6 gün çıktı testte ama ben testte çıkan kilodan fazla verdim bugün seyire geçsem olumu acaba ama 4 gün atak yapmış olurum şimdi kalbim halen çok sıkışıo anlam veremiorum neden oldu

Yerinde olsam koşar doktora giderdim, niye bekliyorsun anlamadım ki beeeeeen :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Canım hormonal bişey olabilir, bi muayene olsan? hiç gecikme olmuyorsa normal değil böyle olması çünkü:KK50::KK50:

ama arkadaslarimiz da diyor ya diyetten dolayi belkide hani 3 haftadir vücudum degisti metabolizma yani ondandir belki:26: hic olmazdi yazdim ama ara sira oluyordu tabi mesela türkiyeye gittigimde hava degisikligi iklim degisikligi falan bi bekleyeyim p.tesine kadar gelmezse doktora giderim:26:

ama arkadaslarimiz da diyor ya diyetten dolayi belkide hani 3 haftadir vücudum degisti metabolizma yani ondandir belki:26: hic olmazdi yazdim ama ara sira oluyordu tabi mesela türkiyeye gittigimde hava degisikligi iklim degisikligi falan bi bekleyeyim p.tesine kadar gelmezse doktora giderim:26:

Gelir inşallah o zamana kadar ama ne bilim ben korkuyorum bu sağlık şeylerinden, bi de adet gecikmesi zaten stres yapıyor insanda, üstüne bi de kilo verme stresi, valla benim kulaklarımdan ateş çıkıyor kaç gündür :18::18::18::18::KK17::KK17: bi de karnım ağrıyor ki sorma gitsin, geçen ay çok rahat olmuştum halbuki :KK37::KK37:

Gelir inşallah o zamana kadar ama ne bilim ben korkuyorum bu sağlık şeylerinden, bi de adet gecikmesi zaten stres yapıyor insanda, üstüne bi de kilo verme stresi, valla benim kulaklarımdan ateş çıkıyor kaç gündür :18::18::18::18::KK17::KK17: bi de karnım ağrıyor ki sorma gitsin, geçen ay çok rahat olmuştum halbuki :KK37::KK37:

ayyy benimkide gelir insallah yarin birgün cünkü gaz var karnimda :26: öyle basliyor bende regl cok garip insanim vesselam:KK9:

Buarada bir sorum olacak 0,1% yag oranli yogurt icerisine 3-4 damla tatlandirici sinirsiz mi sinirli mi`? tabi ben bi kase disina cikmam tatlandiricidan dolayi ama yinede sorayim istedim:26: Kitaplta öyle yaziyor dogru anladiysam birde siz bakin nede olsa türkce sizdekiler:KK53:
buarada zero yu biraktim iki haftadir sabitim cünkü:KK14: o yüzden aralar icin evde yaptigim yogurdumu getiriyorum :KK56:
Onda öyle bir sınır hatırlamıyorum ben :44: Sadece, çok tatlandırıcı şişkinlik falan yapıyor, o kadar.. Onun sınırını bilmiyoruumm :101:

.............
dely,regl 3.günüm bugün off ama 800 gr gibi dursa da 1 bardak su içip çıkıyorum hooppp 400 gr geri geliyor falan sıkıldım.76 hatta 75 olayım gariii,bu nasıl bir takılma yahuuuu :KK14:
Seninki yine az canım. Üzülme bence.. Sonuçta vermişsin. Hem de reglsin hala. Reglden sonra benim bile azalıyor kilom :KK34: senin mutlaka düşecektir :129: Dediğin gibi gram gram gidince moral bozuluyor ama; hiç yoktan iyidir napalım.. Ben 3 haftada 300 gr eksi görünüyorum :S Belki de yarın geri gelmiş olacak, ama tartılmıcam o ayrı :KK66: Yine de öyle geri alacaklarını falan düşünme ve ileriye bak canım :KK54: Senin vücudun yapmaz öyle şeeeyy :KK34:

Ben de evlenince 10 kilo aldım :S Sigarayı bırakmanın da hediyesiyle beraber :KK66: ama şimdi gittiii... :KK34: Karar vermişsin artık; başlamışsın. 20 kilonun 10'unu gitmiş gibi düşün :KK34: Hem bebeğini emziriyor musun bakalım..? Kitabı okudun mu? Emziriyorsan farklı bir yol izlemen gerekiyor çünkü.. Dikkat :KK34: Ve de Allah bağışlasııınnn :KK16::KK16:

.......
ahahah deyym :KK19:
evet de nedense benim sadece bacaklar güçleniyor gibime geliyor huF puF yani:KK14:
...........
Hahah :KK70: olur mu canım öyle şey..!? Çok güzel zayıflamışsın, çok güzel fark etmiş.. E yani 12 kilo.. Farketmemek ayıp :)) :KK9::KK9::nazar: Maşallah!! Bravo canım:KK54: Hep beraber güçlendiricez inşallaaahhhhh!!!! :KK34:

............
bu arada kule olmasın diye diğer arkadaşlardan alıntı yapmadım fakat gördüğüm kadarıyla genelde başarılı bir hafta olmuş, tüm eksiltenleri :KK31:kutluyorum
aferin size :KK9::KK9::KK9:
Ben senin kulenin tepesne çıkarııımmm :KK53: Olursa olsun be yaaa :KK66: Dert değil :KK34:

:94:Geçmiş olsuuunnnn :94: İnşallah bir şey yoktur da, bir an önce kurtulursun..

X