Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ben de yedim az önce, light dondurmaaaaa, miktar konusunda bilgi vermek istemiyoruuuum ama regl oldum beeeen 2 saat önce, yarın tartı da ne görcem çooook merak içindeyim

kuzuuum hadi gözün aydin sen benden bi gün sorna baslamissin neden tickerin yok senin cicikom benimkisi 4 gün gecikti:26:

midem sırtıma yapıştı resmen açlıktan bugünkü menüme 2 dilim salam ve bi dilim kaşar eklemek zorunda kaldım gecenin bu saatinde umarım tartıya yansımaz :44: herkese iyi geceler diliorum. Yarın bol __li bi gün olsun herkes için

kızlarsss
100 gr namet dana jambom besin değerleri
19 gr protein
3.5 gr karbonhidrat
2.5 gr yağ
112 kalori diyor
ben bundan 150 gr üzerine 2 kibrit kutusu light tulum koyup yedim

maşallah diyin :)))))

sabah 1 yumurta 1 kibrit kutusu peynir
öğlen 1 yumurta 1 domates 1 kibrit kutusu peynir
ikindi 200 gr light yoğurt

kızlarsss
100 gr namet dana jambom besin değerleri
19 gr protein
3.5 gr karbonhidrat
2.5 gr yağ
112 kalori diyor
ben bundan 150 gr üzerine 2 kibrit kutusu light tulum koyup yedim

maşallah diyin :)))))

sabah 1 yumurta 1 kibrit kutusu peynir
öğlen 1 yumurta 1 domates 1 kibrit kutusu peynir
ikindi 200 gr light yoğurt

yapip sana linkini verebilirim istersen tatlim kiyamam mahsun kalma

yaa yıne ben yıne sorum varr
bugun atak gunum 2.5 gun oldu 68 ıdım 65.5 olmusum sabah tartıldım.
once bugun yedıklerımı bır lıste olarak sıze yazım en son yaptıgım hatamıdır onu soleyın
sabah:
bır yumurtadan beyaz peynırlı uzerıne azıcık kepek dokerek yedım bır bardakda sut lıght
oglen bı tane lıght ton balıgı
lıght ıce tea
aksam uzerın bır bardak ayran ıctım
5 cayında sekersız yesıl cay
eve geldım bı tane daha ton balıgı ve uc dort kasık yogurt ıcıne yıne yulaf k. koydum
buraya kadar ok
ama az once krep yaptım yulaf yumurtanın beyazı ve beyaz peynır koyarak
b son krep yemekle yanlıs yaptım sanırım bde sankı kepegı abarttım gıbı
uff bısı soleyın ne olur sızde bole seyler yasadınızmııı

kac kasik yulaf kepegi yedin tatlim 1,5 fazlasi yasak:26:

krep kesın 1.5
sabah tuz dokersınya ustune o sekılde doktum ustune
yogurt ıcınde bır kasık koydum ama yogurttu tamamlayamadım
offf ya bozdumdemı ne olcak sımdı:26:

ben unu, şekeri, pirinci haytımdan tamamen çıkardım, başta doyduğumu hissedemiyordum ama yavaş yavaş alışmaya başladım

Günaydınlar,
Günün ilk bildirimi benden olsun

Başlangıç : 22.06.2012
boy : 165 cm
geçen hafta : 64.4
bu hafta : 63.3 ( 2 hafta önce tatile gitmeden 63.0 hatta bildirim sonrası 62.9 )
regl olmama bir hafta var ona bağlıyorum

günaydın bebeklerimmmm

ben dün akşam regl oldum, çok karnım ağrıyo yaaa amaaaa sabah bi tartıldım ki ne göreyim ben 75 falan beklerkeeenn 73,8 olmuşum, regl den kaynaklanan ödem vs yi çıkarırsaaam sanırım 73 oldum beeeen hamilelik ve doğum sonrası yani yaklaşık 2 senedir gördüğüm en düşün rakam bu, sizin de çok katkınız var bebeklerim, seviyoreeeee sizi

Son düzenleme:
ama sende benimkisi kadar kötü degil ben daha basindayim 8 kilom var ve 6 haftam sizce sizce diyorum cünkü deneyimli aslanlarsiniz

bu mümkünmü? hergün bir bucuk saat yürüyüste yapiyorum:26:

yani ilk ay tabi tatlı krizleri daha yogun oluor ama zmnla azalıor..seninde kendini frenlemen lazım malesef

Kizlar bana birisi corba tarifi verebilirmi acep???

tavugum var evde yayla corbasiyla doymam sanirim buldugum tavuk corbasi tarifide misir nisastasi istiyor oda burada yok maalesef

ben tavugun gogsunu haslıorum.sonra dıdıklıorum.hasladıgım suyuna 1 yemek kasıgı yada fazla yaptıysam 2 gunde tuketeceksem 2 yemek kasıgı ew yapımı domates salcası koyuorum.tavuklarıda atıorum bu arada içine birazda öle kaynatıorum.sonra biraz limon ve bol nane.ohh ekşili ekşili cok güsel oluor..

Kızlar ben de halen bir değişiklik yok
bağırmak istiyorum

ne kdr zmndır duraklamadasın?

ekim sen kilosunu kaca alıosun arkadasım? eger uygun alıosan ben sana para göndersemde banada göndersen? cunku ben sewiorum gojiyi we bizim ordaki aktarda kilosu hem 70 tl hemde cok begenmiorum ben onu.bikere gurmenetten almıstım o daha guseldı ama sımdı onlardada yokmus..bi de bakalım senın aldıgın yerde kilosu ne kdr :)

cnm ben yulaf kepegının boceklendıgını buzdolabı dısında saklayanlarda,sıcaktan böceklendiğini duymustum.sen nerde sakladın onu? bu yuzden ben hep buzdolabında saklıorum..hıc böle bi sorun yasamadım daha cok sukur..ben ıkı markayıda kullandım hatta kampanyadan aldıgım elımde hala bi paket ru-sheim daha war,,aksam ewe gidince onu mutlaka tartıcam.. bu görüntü gercekten cok kötu..nerde sakladın sen buzdolabı dısında bı yerdemı?

ben bu yuzden işte ameliyat oldum yaaaa,,ama kurtaj ne alaka onu anlamadım...ben laparoskopi oldum,,öle aldılar kistleri..:2:

Günaydin Dukancanlar..

Oglumun okul saatini bekliyorum gönderip hemen yataga..

Bildirim yapmak icin ugradim... Tüm yol arkadaslarima bol __ bildirim günü diliyorum..

Baslangic tarih: 28.03.2012

Baslanginc kilo: 110kg

Hedef kilo: 65kg

Gecen hafta: 91kg 300

Bu hafta: 90kg 500

Günaydın ,

Dün sayfaya yazmıştım uğurlu geldi bugün tekrar yazacağım.

03.07.2012 59.10 / 12.07.2012 55.8 :)) hedefe 4 kilo kaldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…