Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

mrb arkadaslar .. aylar önce ben de bir dukancıydım 11 kilo verdim atak ve seyir yaptım daha yapacaktım ama dersler filan derken vakit ayıramadım ..
sınav bittiii.... vee üniversiteye yepyeni bi benle başlamak istiyorum .
73 ten 62 ye inmiştim .. bu süre içinde 2 - 3 kilosunu geri aldım bugün 64.3 çıktım. amacım 55 olmak..
herneyse uzatmadan soracağım ..

ramazan için bu dukan amcanın bi önerisi var mı acaba .. yada sizin düşündüğünüz .. geliştirdiğiniz .. malum davetler misafirler vs vs ..

Hosgeldin insallah diledigin gibi gider bu sefer..

Burayi okumani tavsiye derim.. Dukan Diyeti Ramazan Ayı | Dukan Diyeti, Dukan Diyeti Tarifleri - dukandiyeti.co

iyi akşamlar arkadaşlar,

ps günlerinde sadece bir öğündemi sebze alabilirim? yani sabah kahvaltımda domates yediysem akşam sebzeli yemek yemeye hakkım yokmu?
birde bu ps günlerinde sebze aldığımız öğünde istediğimiz kadar yiyebiliyormuyuz, mesela dukana uygun dolma yapsam 6-7 tane yesem :) yanındada salata :) olurmu kızlar? bu acemi çaylağa yardım..

Abbbooooğğğğğğ ben de bu markayı kullanıyorum, şimdi migros da doğalsan mı ne onu gördüm, sepete attım sona geri bıraktım yine aynısını alayım diyeeeeee.
eşim geçen kipa dan ince bulgur almıştı, geçen dediğim de kışın yani içinde aynı seninkiler gibi kımıl kımıl böcükler geziyodu, götürdük verdik sonacıma geri böceklerini, alın didik biz bulgur alcaadık siz bize böceklerinizi vermişiniz dedik, baktılar kaldılar öle ama öle böle böcek değil sankim bulgurlar geziyodu poşetin içinde
Ben de alırken bakarım bir daha ki sefere, uyarın için teşekkür ederimmm

domatesi her öğünde tüketmemek şartı koymuş, yani domates yemen diğer sebzeleri kısıtlamana sebep değil.
Dolmanın içinde de sınırlı tüketilmesi gereken bir şey yoksa doyuncaya kadar yiyebilirsin, insani sınırlar içinde kalmaya özen göstersen iyi olur tabii ki

Her ögün olmamak sartiyla abatmadan yiyebilirsin yani sabah domates öglen domates seklinde olmayacak dolmayi sade kiymadan yapiyorsun zaten ben ondan doyanada kadar yiyorum yaninda salata degildi naneli yogur veya sade yogurt yiyebilirsin protein sebzeden her zaman fazla olacak yol arkadasim..

bütün kilolarını dukanlamı verdin

sanırım zor bi durum olacak .. misafirlik filan çok oluyor ..
okudum çok teşekkür ederim ama yapmak doğru olur mu bilemiyorum .. :44::44:

Bende agustos da 5 haftaligina türkiye ye izine gidecegim arti ramazan ben güclendirme gibi uygulayacagim benim icin daha cok zor olacak senelerdir hasret kaldigim tüm yiyecekler den yine istedigim sekil yiyemeyecegim...

Kızlar namet dana jambon yedim üzerine çok az peynir koyarak mikrodalgada biraz çevirdim yedim 150 kr kadar

sizce çok mu aşmışım kendimi

kizlar benim bu dondurma askim ne olacak resmen sigara bagimlisi gibi olmusum artik yemedim tabi ama burnumda tütüyo

kizlar benim bu dondurma askim ne olacak resmen sigara bagimlisi gibi olmusum artik yemedim tabi ama burnumda tütüyo

ben de yedim az önce, light dondurmaaaaa, miktar konusunda bilgi vermek istemiyoruuuum ama regl oldum beeeen 2 saat önce, yarın tartı da ne görcem çooook merak içindeyim

Kızlar namet dana jambon yedim üzerine çok az peynir koyarak mikrodalgada biraz çevirdim yedim 150 kr kadar

sizce çok mu aşmışım kendimi

çok değil ama aşmışsın. jambonlarda mısır nişastası var. mısır nişastası sınırlı izinlilerden

selam hanımlar. ben artık meyve yemeyi özledimmmmmmmmmmmmmm

birde su hazır dondurmalardan yiyebilecegimiz bir ürün varmı?

regl olamadim hala.ve kacamak yapmmak için kendimi zor tutuyorum hersey yapiyorum.agzim bos kalmıyor. kapya biber süt her aklıma bişi geldiignde zor duruyomm allahım ne olur yardım ett:))))))))))))))

birde asıl merak ettigim su konu var. dıyetımız i en güzel sekılde bitirdik asamalar btdi diyelim. biz yine yagsız urunler kulanmaya devammi edicez. temem edebilir< belkim ok.peki ya yulaf kepegi mesela hıc haytımızdan cıkmıcskmı bunlarıda merak ediyorum nasıl olucak ?

SABRET UNUTMA ZAYIF HALLERİNİ O YİYECEKLERDEN DAHA ÇOK SEVİYORSUN
VE UNUTMA Kİ BİR GÜN NORMAL İNSANLAR GİBİ YEMEK YİYECEKSİN
birde benim gibi olduğunu düşün regl erteliyorum cumartesi epilasyon randevum var diye
prımolut n içiyorum
hem depresifim hem sinirliyim hem ödemim var hem de burnuma tatlı ve reçel kokuları geliyor
ama yapmıyorum kaçamak

ay o böcekli şey neeeee aman yarabbiimmm

aslında o böcüklerin bize gösterdiği iyi birşey var. şöyle ki; onlar güve. uygun şartlarda saklanmayan bakliyat, tahıl ve tahıl ürünlerinde olur. eskiden evlerimizdeki bulgurlar, pirinçler, nohutlar, unlar v.b. güvelenirdi. son senelerde hiç görmüyordum. çünkü bu tür ürünlere de koruyucu ilaçlar katılıyor ki güvelenmesin ya da uzun süre dayansın diye. yoksa azıcık nemli bir ortamda güvelenme kaçınılmazdır. çok iyi şartlarda depolanması gerekir ki, marketlerin bu şartları sağladığını hiç sanmam. eğer bu kepek güveleniyorsa, koruyucu ilaçlar içermiyor demektir.
uzun lafın kısası, böcekli ürünü satıyor olmaları, kontrol etmemeleri, uygun şartlarda depolamamaları ve ürünlerinin arkasında durmamaları çok kötü elbette. ama bu devirde ne yazık ki böceklenen, bozulan ürün sağlıklı ürün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…