Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

evet o ağız kuruluğu cok kötü bir şey ve hiç bir zaman olmayan ağız kokusu da cabası :) sakız çiğnemekten ağzım yoruldu o kadar.

Love ciğim, okudum arada ama bulup alıntı yapamadım. 4 yıl önceki kıyafetinin içine girmene çokkk sevindim canım.

Bu arada makarnanı ne zaman yapacaksın?

Bu arada ben ipek imin sihirli yemekler miydi bir site vardı ya oradaki körili tavuk u yapmayı planlıyorum, biraz dukan a uyarlayarak. Çok güzel görünüyordu, sütle falan pişiyor, canım çekti valla deneyeceğim.

Sağol ipekim.

Öncelikle hoşgeldin,
Ama sadece yoğurt ve peynirle bu diyet yapılmaz, günde 1 öğünle de olmaz. 3 öğününü mutlaka yemelisin ve her ne kadar protein olsa da kırmızı ve beyaz et, yumurta çok çok önemli, mutlaka yemelisin.

Halsizliğe gelince evet vücut alışılmışın dışına çıktığı için halsizlik tabi ki oluyor ve seyirde geçiyor ama sen zaten hiç birşey yemediğin için yatağa düşmediğine dua et. Menülere bakmışsın güzel, ama sen onları bile yemiyorsun anladığım kadarıyla. Lütfen yemene dikkat et canım.[/QUOTE]

Teşekkürler hoşbuldum :) yemeye calışıorum ama bu biraz zorla oluor. Diyet öncesinde yalnızca akşam yemeğim vardı. şimdiysse öğün şeklinde değil de ara ara ağzıma bişeyler tıkmaya çalışıorum. Umarım düzelir bu durum.

65 mesajı 100e tamamalamadaN MESAJ ATAMIYORUM:)))

1 daha eksildi desene. Hadi ha gayrettt

Rica ederim ni demekk :)

Senin korumaya geçtiğin gün benim doğum günüm. Aman ne güzel bi gün. İyiki doğmuşum. Beni anam kimin için doğurmuş kii.....

1 daha eksildi desene. Hadi ha gayrettt

Rica ederim ni demekk :)

Senin korumaya geçtiğin gün benim doğum günüm. Aman ne güzel bi gün. İyiki doğmuşum. Beni anam kimin için doğurmuş kii.....

Canım benim, benim de 14 Ekim :) Kestanemin de 13 Ekim doğum günü, epey terazi var demek aramızda :)) O gün de burada oluruz inşallah

O günlerde de burada oluruz inşallah ve inşallah o güne kadar da kimin için doğurduğunu görürüz ipekim

Tartıyla kardeş olduk Bugün yine 1 kilom daha gitti şuan 56 kiloyum ve çok mutluyum herkes ne kadar zayıflamışsın diyor , bütün gün evde eskiden olmayan ama şuan bol gelen herşeyi denedim çok sevdiğim bir pantolonum vardı füme rengi geçen sene giydiğimde resmen patlyacak gibi durmuştu ama bu sefer içine rahatça girdim ve biraz potluk bile yaptı . Herşeyim üstüme bol geliyor giyecek birşeyim kalmadı ama şikayetçimiyim aslaaa ! :) bugün 18. günümdeyim ve 4 kiloom gitti. Şuana kadar hiçbir sağlık sorunu ile karşılaşmadım herşey yolunda , !

cnm tşk ederimm..makarnayı heralde yarın aksam yapacagım bı aksılık cıkmaz ise.sende o tavugu dene güsel olursa,,bizle paylaş

evet o ağız kuruluğu cok kötü bir şey ve hiç bir zaman olmayan ağız kokusu da cabası :) sakız çiğnemekten ağzım yoruldu o kadar.
slm sofi bende yeni başladım tüm belirtiler bende de var zoraki yiyorum bunların yanında acayip mutsuz hissediyorum kendimi bu yüzden bir an önce seyire geçmek istiyorum hoşgeldin bu arada

braavvoooo tebrikler valla yaa hiç kıskanmadım desem yalan olur darısı tüm isteyenlerin başına

sıkma canını yarın sıfırdan başlrsın
bende senin gibiydim sonra birgün sihirli deynek deydi

atamazlar, sen ve yandaşların olarak gidilir ehh bu durumda başlık güme gider seçim yapmak zorunda kalmasın kimse

ahaha bayılıyorum bu yanlış anlamalara
konyalı sünger bob ötesi başka senin sünger bob başka canım, yani bu da benim anladığım
ama love01im tebrikler, ayrıca latin dansı filan bayılırım ole bana da uygun hem adam uzakta el şıngırdatıyo sadece:)))))))))))))
ole canımcım olee sana

kuzular ben şimdi kaçar,sonra görüşürük öpüyorum siziii fıstıklarrrr
güle güle kendine diakkat et güzellik

sana da güle güle canım, sinirlenme ya. valla 3 günlük dünya üstelik geçiyor

canımcım bugün neredeyse hiçbir şey yok gibi bir şey
bilemedim şimdi
sıkınca da çok sıkıyorsun diye kaçamak yapıyor olmayasın sakın, ne dersin :26:

bilemdim şimdi valla
baştan herşeye şartlandırmışsın kendini illa her türlü alacaksın vs vs
bence kitabı bir daha oku, şöyle üzerine bi güzel motivasyon gelsin, di mi ya

peynir ve yoğurt tek tip beslenme gibi bir şey olmuş
aç kalmayacaksın
et ve balık mutlaka yemelisin
yulaf kepeği kullanıyor musun?
tabii bi de hoş geldin

sıkma canını yarın sıfırdan başlrsın
bende senin gibiydim sonra birgün sihirli deynek deydi

Hadi kızlar alın buzlu sularınızı hüpletelim hep birlikte. Hadi üşenmeyin gidin buzluğaaa. Bu sıcaktaa miss miss.

Bu arada bana bugün 2 kişi zayıflamışsın dedi. 10 kilodan sonra bunu 2 erkekden duymak çok yi geldi. Durun daha neler göreceksiniz demek geldi içimden yaa şımartmayayayım yüz verip dedimm:) Şİmdi kendi kendime şımarıyorum. Türk kahvem geldi. Buzlu suyum buzzz. Hadi bana afiyet olsun...

:)

aY 14 ZİYARETÇİ VAR AMA SİTEDE TIK YOK. Kızlar buyrun muhabbete. Hadii başlayın artık DUKAN a.

canım ya ben mesaj atamıyorum hakkım olmadığından videoları nasıl alcam senden?

tatlimmm o hareketlerin hepsi pilateste de mevcut bence yapmalisinnnn

tatlisimmmm ya herkes güclendirmeye kadar direniyor sen güclendirme de de zayiflamissin bence ödül ögünü arttir sabitlenmen gerekiyor ya hani

tatlimmm masallah cok sevindimmm sen atakta miydin zira kiskanadimmm

medesammm kesin dogrudur canim ya kac zamandir durmus kalmisti kilon hani cok mutlu oldum hadi bakalim azicik kaldiufukta güclendirme göründü

+ 400 ümün sebebi bumudur sizce

Eki Görüntüle 462121

o nedir ki kuzum pasta gibi duruyor

nesliiiii bayiliyorum sana kuzummmm bende sabaha 73,8 görür müyüm la yoksa kampanyasina katiliyorum hadi bakalim
öküzsele ayri bir sekilde bayildim

benimde siparislerim geldiiii nugat ve visne aromasi ama kek yapmicim yasakladim kendime 71 olana kadar öyle ekstralar yok

loveeeeelyyyyyy
canimmmm cok mutlu oldum ayrica benimde 20.haziranda yapacak ism yoktu uzun zamandir kk ya bakmiyordum dur bi bakayim dedim forum ujzantisini yazmadan baktim dukan yazisini okudum 21 dukan kitabimla krebimi pisiriyordum insallah bende senin gibi güzel sonuclar alirim

canim bi strese sokma kendini olacak de belki bir kac gün kacamaklar olacak ama yavas yavas eski iraden yerine gelecektir eminim

Canımmm, şimdi girdim ve bu mesajı gördüm, meyve çaylı yoğurdu söyleyen bendim :)) Ve işine yaramasına çok sevindim. Afiyet bal olsun canım.

cok yaradi ekimim coooook almanyada meyveli yogurtlarin cogunda en azindan 0,1 % yag oranli bulmak cok zor bir iki marka var onlardada domuz jelatini var sanirim mahrum kalmistim simdi istediigim tadlarda hem light hemde degisik degisik meyve yogurtlari yapip yiyecegim

canım ya ben mesaj atamıyorum hakkım olmadığından videoları nasıl alcam senden?

Canım sen callan videosu mu istiyorsun, linkini atayım özelden sana.

Canım, bugün hafiften şöyle yaptım:

Çorba yasak ya hani 1 kase tarhana çorbası içtim, 2 tane de kuru hurma yedim. Bakalım ne olacak :))

Afiyet bal olsun canım benim, çokk sevindim.

oh afiyet olsun canim...medesa discideyken ben sana birsey itiraf edeyim iki üc gün oluyor derin dondurucuda hurma buldum gecen yildan kalma Allahim ne güzeller öyle dayanamadim 3 tane yedim:26:

bu aksam bende corba yapayim diyorum ya söyle yogurtlu tavuklu bi bakayim ne tür alternatifler var

cok tşk ederim cnmmm...alacaksın kesinnn,,hiç şüphesizz

Canım, bugün hafiften şöyle yaptım:

Çorba yasak ya hani 1 kase tarhana çorbası içtim, 2 tane de kuru hurma yedim. Bakalım ne olacak :))

Afiyet bal olsun canım benim, çokk sevindim.

ayyy hadi bende itiraf edeyimm,,bugün cok sekerli bişi istedi cnm,,kriz gibi geldi ama resmen 4 tane ikram bisküwi yedim

cok tşk ederim cnmmm...alacaksın kesinnn,,hiç şüphesizz

ayyy hadi bende itiraf edeyimm,,bugün cok sekerli bişi istedi cnm,,kriz gibi geldi ama resmen 4 tane ikram bisküwi yedim

ama sende benimkisi kadar kötü degil ben daha basindayim 8 kilom var ve 6 haftam sizce sizce diyorum cünkü deneyimli aslanlarsiniz

bu mümkünmü? hergün bir bucuk saat yürüyüste yapiyorum:26:

evet canım callan videosu istiyorum ama netten indirdiklerim hep ingilizce gönderirsen sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…