Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

cnm tşk ederimm..makarnayı heralde yarın aksam yapacagım bı aksılık cıkmaz ise.sende o tavugu dene güsel olursa,,bizle paylaş :KK16:

Tamam canım, deneyip yazacağim. :)

cok tşk ederim cnmmm...alacaksın kesinnn,,hiç şüphesizz :KK16:

ayyy hadi bende itiraf edeyimm,,bugün cok sekerli bişi istedi cnm,,kriz gibi geldi ama resmen 4 tane ikram bisküwi yedim :KK1:

Hahahaha, itirafcom a döndü bu ya, çok iyiydi :KK16::KK9::KK9::KK9:

Kizlar bana birisi corba tarifi verebilirmi acep???

tavugum var evde yayla corbasiyla doymam sanirim buldugum tavuk corbasi tarifide misir nisastasi istiyor oda burada yok maalesef:KK14:

ben de bulamıyorum, eminönü dediydin di mi güneyliii...istanbul'da alanlar, son aldıkları (ve tabiiki de memnun kaldıkları) yerleri paylaşıveğğsinler gaarii:KK24:

Canım ben malatya pazarından alıyorum, avm lerin içinde var, sitesinde yazıyor şubeleri

Kizlar bana birisi corba tarifi verebilirmi acep???

tavugum var evde yayla corbasiyla doymam sanirim buldugum tavuk corbasi tarifide misir nisastasi istiyor oda burada yok maalesef:KK14:

Canım tavuğu haşlayıp, didikle, kendi suyuyla yada başka bir suyla kaynamaya bırak, yulaf kepeği, bütün yumurta veya sadece sarısı, sarmısak ve limonu bir kapta güzelce çırp, çorbanın suyuyla ılıt karışımı sonra yavaş yavaş çorbana ekle, ohhh miss üstüne de karabiber :KK56::KK56::KK56:

Canım ben malatya pazarından alıyorum, avm lerin içinde var, sitesinde yazıyor şubeleri

Nesliiiiiiiiiiiiiiiiim senin mesajını bulamadım ama goji bery sana da gönderebilirim.:KK9: Şimdilik uzağım ya, ondan diyorum kuzum:KK1:

Ben mozaikçarşıdaki baharatçıdan aldım 2 defa, Adapazarına giderken berceste de var daha ucuz ama o tarafa kadar uzanamıyorum şimdilik. Ben 250 gr almıştım epey yetiyor zaten. Ama gerçekten gönderebilirim bak, şaka yapmıyorum
:KK19:

Ben hiç yapmadım canım ama simlanın sayfasında vardı

Diyet Usul Tavuk Çorbası | dukaniche

Dukan Tavuk Çorbası » Dukan Diyeti Yemek Tarifleri

Denemedim ama bunlara baksana canım

Canım tavuğu haşlayıp, didikle, kendi suyuyla yada başka bir suyla kaynamaya bırak, yulaf kepeği, bütün yumurta veya sadece sarısı, sarmısak ve limonu bir kapta güzelce çırp, çorbanın suyuyla ılıt karışımı sonra yavaş yavaş çorbana ekle, ohhh miss üstüne de karabiber :KK56::KK56::KK56:

süpersiniz kizlarrr okurken bile aciktim yani daha ne diyim kosaraak corbami yapip afiyetle iceceim:KK16:

Herkese iyi akşamlar kızlar,

Prensesim sen kalmışsın bir tek, :KK9: senin şahsında herkese iyi akşamlar diliyorum.:KK8::KK8::KK16::KK16::KK54:

Canım benim, benim de 14 Ekim :) :KK19: Kestanemin de 13 Ekim doğum günü, epey terazi var demek aramızda :)) O gün de burada oluruz inşallah :KK16:

O günlerde de burada oluruz inşallah ve inşallah o güne kadar da kimin için doğurduğunu görürüz ipekim:KK16:

Canım sen callan videosu mu istiyorsun, linkini atayım özelden sana.

Canım, bugün hafiften şöyle yaptım:

Çorba yasak ya hani 1 kase tarhana çorbası içtim, 2 tane de kuru hurma yedim. Bakalım ne olacak :))

Afiyet bal olsun canım benim, çokk sevindim. :KK19:
hurma mı... nan ben bunu nasıl unuttum, aha da benim en büyük sınavım.. hamilelikte büyük bir aşkla bağlandıydım hurmaya... başka da tatlı sevmem bende baklava gibisinden bi tatmin oluştururdu.. ramadannn ve hurma vay başıma gelenler...
bi de ölü helvasını severim ben:KK30: onu uzun uzun kavuruyolar ya:KK53: ondan sadece başka bi anlamı yok:KK19:
sağol kuzumcuğum, burda şu palladium ya da optimumda vardı herhal :44:
Nesliiiiiiiiiiiiiiiiim senin mesajını bulamadım ama goji bery sana da gönderebilirim.:KK9: Şimdilik uzağım ya, ondan diyorum kuzum:KK1:

Ben mozaikçarşıdaki baharatçıdan aldım 2 defa, Adapazarına giderken berceste de var daha ucuz ama o tarafa kadar uzanamıyorum şimdilik. Ben 250 gr almıştım epey yetiyor zaten. Ama gerçekten gönderebilirim bak, şaka yapmıyorum
:KK19:
ya bi git allah aşkına ya:KK1:
daha özelden mail adresini gönderemedin :KK20:gün akşam oldu :KK24: pehh bi de meyve yolleyeceğimiş peh:KK9:

$Yk.jpg İçinde böcekler var!! İlk aldığım paketlerden birinde de başıma gelmişti tekrar karşılaşınca önce ADANA'daki merkezlerini aradım, bu sorun hakkında bilgilendirme yapıp açıklama istedim.. Yetkilileri dışarıdaymış, telefonumu aldılar.. kimse aramadı.. Bugün tekrar aradım, siz biraz fazla geniş değil misiniz diye sordum.. Yine telefonlarım alındı ama hala aranmadım... Yani ürününe bu kadar sahip çıktıkları için buradan paylaşmam şart oldu.. Siz lütfen kutusundan çıkarıp şeffaf paketi incelemeden (böyle lif lif bağlı oluyor böceklendiğinde) ki ben bulgur tanesi kadar böcekler görüyorum açılmamış pakette.. Bir de kıllandım ya iyice dün ekinsu ile de konuştum marketteyken.. ben rastgele 4-5 paketi alıp oradaki balık reyonunun tartısında tarttım.. sadece biri 600 küsür gr geldi.. (fazla konmuş ona) ikisi 520-540 arası bir tanesi ise 460 gram geldi.. Yani dukan zengini bu kıytırık firmadan alıon ama çok dikkatli olun.... (mesai vakti telefona güvenlik çıkıyo, alalade bi sekreter bile yok) Diğeri pahalı geliyordu ama şimdi sinirlerim hoplamış durumda kararsız kaldım.. Hep alamam belki ama mümkün oldukça diğer markalardan alıcam..
Not: bunları yazarken, bi daha aradım yetkili şahsın telefonunu istedim ve ben aradım. yolda yolakta bi yerdeydi sanırım neyse anlattım durumu ve bu umursamaz hallere kızgınlığımı da belirttim.. kargo yapıp adana'ya yollayabilir misiniz dedi beyefendi, ben de buraya koymak için çektiğim fotoğrafı yollayayım dedim.. yolladım da .. yolladığımla kaldım.. ben müşteri hizmetleri mantığıyla yalandan da olsa bi ürünü sahiplenme, öyle ya da böyle bi durum izahı vs.. bekliyordum ama olmadı.. olursa onu da paylaşırım ama bu benim size olan kardeşlik borcum.. Tekrar söylüyorum dikkat edin açıp kontrol edin paketlerinizi..:nazar: hatta bi de tartın ..

Son düzenleme:
Hadi kızlar alın buzlu sularınızı hüpletelim hep birlikte. Hadi üşenmeyin gidin buzluğaaa. Bu sıcaktaa miss miss.

Bu arada bana bugün 2 kişi zayıflamışsın dedi. 10 kilodan sonra bunu 2 erkekden duymak çok yi geldi. Durun daha neler göreceksiniz demek geldi içimden yaa şımartmayayayım yüz verip dedimm:) Şİmdi kendi kendime şımarıyorum. Türk kahvem geldi. Buzlu suyum buzzz. Hadi bana afiyet olsun...

:)
ahh canım ya sana eşlik edemedim ama afiyet olmuştur inşallah :nazar:

aY 14 ZİYARETÇİ VAR AMA SİTEDE TIK YOK. Kızlar buyrun muhabbete. Hadii başlayın artık DUKAN a.
:KK9::KK9::KK9:
kızlar hadi ama üyelik parayla değil, çok memnun kalacaksınız:KK34:

oh afiyet olsun canim...medesa discideyken ben sana birsey itiraf edeyim iki üc gün oluyor derin dondurucuda hurma buldum gecen yildan kalma Allahim ne güzeller öyle dayanamadim 3 tane yedim:26:

bu aksam bende corba yapayim diyorum ya söyle yogurtlu tavuklu bi bakayim ne tür alternatifler var:nazar:
üffff hurmayı da severim :KK52:gerçi ben herşeyi seviyorum galiba :KK53:

cok tşk ederim cnmmm...alacaksın kesinnn,,hiç şüphesizz :KK16:

ayyy hadi bende itiraf edeyimm,,bugün cok sekerli bişi istedi cnm,,kriz gibi geldi ama resmen 4 tane ikram bisküwi yedim :KK1:

püü bana ben de ton balıkları yağlıydı diye dövündüm. valla kasmıycam sayenizde he :KK19:ayrımcılık yapan ayrı düşer di mi ya ben de ufaktan yanaşayım yanınıza barim :KK1:
ama sende benimkisi kadar kötü degil ben daha basindayim 8 kilom var ve 6 haftam sizce sizce diyorum cünkü deneyimli aslanlarsiniz:KK9:

bu mümkünmü? hergün bir bucuk saat yürüyüste yapiyorum:26:
canım elbette yapabilirsin . illaki olacak moralini yüksek tut, şu moral şeysi hastalıklara bile iyi geliyor bize de çok faydası var.En Büyük KK

Kızlar ben de halen bir değişiklik yok
bağırmak istiyorum
:KK43:üzülme lütfen, olacak illaki:KK55:hızla gidecek, bir anda:nazar:

süpersiniz kizlarrr okurken bile aciktim yani daha ne diyim kosaraak corbami yapip afiyetle iceceim:KK16:
afiyet olsun:)

Herkese iyi akşamlar kızlar,

Prensesim sen kalmışsın bir tek, :KK9: senin şahsında herkese iyi akşamlar diliyorum.:KK8::KK8::KK16::KK16::KK54:

cok cok öpüyorum seni bitanecigim yairn görüsmek dilegiyle....bize bol eksili sanada sapasaglam sabit bir kilo ile:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
iyi akşamlar, sabah güzel bir güne güzel başla olur mu :KK34:

hurma mı... nan ben bunu nasıl unuttum, aha da benim en büyük sınavım.. hamilelikte büyük bir aşkla bağlandıydım hurmaya... başka da tatlı sevmem bende baklava gibisinden bi tatmin oluştururdu.. ramadannn ve hurma vay başıma gelenler...
bi de ölü helvasını severim ben:KK30: onu uzun uzun kavuruyolar ya:KK53: ondan sadece başka bi anlamı yok:KK19:

sağol kuzumcuğum, burda şu palladium ya da optimumda vardı herhal :44:

ya bi git allah aşkına ya:KK1:
daha özelden mail adresini gönderemedin :KK20:gün akşam oldu :KK24: pehh bi de meyve yolleyeceğimiş peh:KK9:

:KK1::KK1::KK1:
hala mail gelmedi mi :KK17:

Eki Görüntüle 462659 İçinde böcekler var!! İlk aldığım paketlerden birinde de başıma gelmişti tekrar karşılaşınca önce ADANA'daki merkezlerini aradım, bu sorun hakkında bilgilendirme yapıp açıklama istedim.. Yetkilileri dışarıdaymış, telefonumu aldılar.. kimse aramadı.. Bugün tekrar aradım, siz biraz fazla geniş değil misiniz diye sordum.. Yine telefonlarım alındı ama hala aranmadım... Yani ürününe bu kadar sahip çıktıkları için buradan paylaşmam şart oldu.. Siz lütfen kutusundan çıkarıp şeffaf paketi incelemeden (böyle lif lif bağlı oluyor böceklendiğinde) ki ben bulgur tanesi kadar böcekler görüyorum açılmamış pakette.. Bir de kıllandım ya iyice dün ekinsu ile de konuştum marketteyken.. ben rastgele 4-5 paketi alıp oradaki balık reyonunun tartısında tarttım.. sadece biri 600 küsür gr geldi.. (fazla konmuş ona) ikisi 520-540 arası bir tanesi ise 460 gram geldi.. Yani dukan zengini bu kıytırık firmadan alıon ama çok dikkatli olun.... (mesai vakti telefona güvenlik çıkıyo, alalade bi sekreter bile yok) Diğeri pahalı geliyordu ama şimdi sinirlerim hoplamış durumda kararsız kaldım.. Hep alamam belki ama mümkün oldukça diğer markalardan alıcam..
Not: bunları yazarken, bi daha aradım yetkili şahsın telefonunu istedim ve ben aradım. yolda yolakta bi yerdeydi sanırım neyse anlattım durumu ve bu umursamaz hallere kızgınlığımı da belirttim.. kargo yapıp adana'ya yollayabilir misiniz dedi beyefendi, ben de buraya koymak için çektiğim fotoğrafı yollayayım dedim.. yolladım da .. yolladığımla kaldım.. ben müşteri hizmetleri mantığıyla yalandan da olsa bi ürünü sahiplenme, öyle ya da böyle bi durum izahı vs.. bekliyordum ama olmadı.. olursa onu da paylaşırım ama bu benim size olan kardeşlik borcum.. Tekrar söylüyorum dikkat edin açıp kontrol edin paketlerinizi..:nazar: hatta bi de tartın ..
ıyyy tiksindim şu an valla.

Eki Görüntüle 462659 İçinde böcekler var!! İlk aldığım paketlerden birinde de başıma gelmişti tekrar karşılaşınca önce ADANA'daki merkezlerini aradım, bu sorun hakkında bilgilendirme yapıp açıklama istedim.. Yetkilileri dışarıdaymış, telefonumu aldılar.. kimse aramadı.. Bugün tekrar aradım, siz biraz fazla geniş değil misiniz diye sordum.. Yine telefonlarım alındı ama hala aranmadım... Yani ürününe bu kadar sahip çıktıkları için buradan paylaşmam şart oldu.. Siz lütfen kutusundan çıkarıp şeffaf paketi incelemeden (böyle lif lif bağlı oluyor böceklendiğinde) ki ben bulgur tanesi kadar böcekler görüyorum açılmamış pakette.. Bir de kıllandım ya iyice dün ekinsu ile de konuştum marketteyken.. ben rastgele 4-5 paketi alıp oradaki balık reyonunun tartısında tarttım.. sadece biri 600 küsür gr geldi.. (fazla konmuş ona) ikisi 520-540 arası bir tanesi ise 460 gram geldi.. Yani dukan zengini bu kıytırık firmadan alıon ama çok dikkatli olun.... (mesai vakti telefona güvenlik çıkıyo, alalade bi sekreter bile yok) Diğeri pahalı geliyordu ama şimdi sinirlerim hoplamış durumda kararsız kaldım.. Hep alamam belki ama mümkün oldukça diğer markalardan alıcam..

yazik ediyorlar böyle yapa yapa da zaten iflas bayragini cekiyorlar....neslicim senide ayriyetten kutluyorum tatllim bu insani bir sorumluluk bence herkes senin kadar ugrasmaz belkide :KK54:

a
üffff hurmayı da severim :KK52:gerçi ben herşeyi seviyorum galiba :KK53:

canım elbette yapabilirsin . illaki olacak moralini yüksek tut, şu moral şeysi hastalıklara bile iyi geliyor bize de çok faydası var.En Büyük KK

afiyet olsun:)

iyi akşamlar, sabah güzel bir güne güzel başla olur mu :KK34:

canimmmm insallah bende güzel sonuclar bekliyorum bakalim:KK51:....buarada bende regl gecikenler kervanina katilmis bulunuyorum:KK8: bi hafta olacak bu pazar:26:
belki ondandir bu siskinlik deyip kendimi avutuyorum:KK19:

paylaşmakla iyi ettin arkadaşım. ben bu firmadan çok aldım. memnundum da. hatta geçen gün diğer markadan aldım ama baya bi eksik çıktı diye bir mesaj da yazmıştım. ben paketlere bakıp alıyordum hep ama hiç tartmadım tabi. bunlar ufak tefek dandik firmalar. ürünlerinin arkasında durmazlar zaten. halbuki dururlarsa büyürler o başka... ama yakındır, ülker de yapar yulaf kepeği, uno da yapar... yapmazlarsa da yaptırırız.

iyi aksamlar dukancanlar...:KK54:

Ne cok yazmissiniz masallah ya oku oku aklimda biseyde kalmadi...:KK1: Bu sabah kadin doktoruna gittim saat 10.da 3 tane nurtopu gibi kistim varmi sol yumurtaligimda bunlar sana kilo aldirir dedi adetim den sonra gitmezde kürdaj olman gerekiyor dedi..:18:isteyim suan uykusuzum sabah 3.kadar calismistim doktorada gidip geldikden sonrada uyuyamadim bir daha...

Attention please! :KK42:
kuzularr pazartesi (yol+adet öncesi sendromu vb sebeplerle) gördüğüme inandığım 81 kilo gibi öküzsel rakamlar 2 günlük atak sonnası bu sabah 77 olarak insanileşmiştir.. desteeeniz ve alaaakanız için minnet eder, gözlerinizden öperim..

bugün kahvaltıya domates ve minnak bi kırmızı biber eşlik etti.. ama yine de günün geri kalanında proteinle devam ederek,
"sabaha 76 görür müyüm la yoksa!"
adlı deneyi icra edeceğimdir :KK9:

Neslicim benim su öküzsel rakamlar da insanilesirmi guzum ya :KK9::KK9: halen 91,100 deli olcam...:KK47:

Nasil sinir bozucu bu böyle ekmek yapip yiyorsunuz insan sagligi bo kadarmi ucuz...ellerine saglik canim iyi yapmissin..bence heryerde paylasmalisin..

Son düzenleme:
X