Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

benimde 2 gün oldu aynı durumdayım oglen yemek zorunda oldugumdan zorla lıght sıfır yag ton balıgı yedım dunyaları yemıs gıbıyım halsızlık yok ama wc ye gıtmekten bunaldım:KK1:cok fazla agız kurulugu yaptı bende hafıfte bas agrım var ama sanırım ne kadar cok proteın alırsak o kadar hızlı kılo verıyoruz ama dedıgın gıbı tok tutuyor aksam ne yapacagımı yıne bılmıyorum :26: tuhaf bır sekılde 68 olan kılom sabah 65.5 cıktı cok pıs gaza gelıyorum umarım sonuna kadar basarırız hepimiz:KK16:

evet o ağız kuruluğu cok kötü bir şey ve hiç bir zaman olmayan ağız kokusu da cabası :) sakız çiğnemekten ağzım yoruldu o kadar.

Love ciğim, okudum arada ama bulup alıntı yapamadım. 4 yıl önceki kıyafetinin içine girmene çokkk sevindim canım.:KK16:

Bu arada makarnanı ne zaman yapacaksın?

Bu arada ben ipek imin sihirli yemekler miydi bir site vardı ya oradaki körili tavuk u yapmayı planlıyorum, biraz dukan a uyarlayarak. Çok güzel görünüyordu, sütle falan pişiyor, canım çekti valla deneyeceğim.

Sağol ipekim.

Öncelikle hoşgeldin,
Ama sadece yoğurt ve peynirle bu diyet yapılmaz, günde 1 öğünle de olmaz. :KK16:3 öğününü mutlaka yemelisin ve her ne kadar protein olsa da kırmızı ve beyaz et, yumurta çok çok önemli, mutlaka yemelisin.

Halsizliğe gelince evet vücut alışılmışın dışına çıktığı için halsizlik tabi ki oluyor ve seyirde geçiyor ama sen zaten hiç birşey yemediğin için yatağa düşmediğine dua et. Menülere bakmışsın güzel, ama sen onları bile yemiyorsun anladığım kadarıyla. Lütfen yemene dikkat et canım.:KK19:[/QUOTE]

Teşekkürler hoşbuldum :) yemeye calışıorum ama bu biraz zorla oluor. Diyet öncesinde yalnızca akşam yemeğim vardı. şimdiysse öğün şeklinde değil de ara ara ağzıma bişeyler tıkmaya çalışıorum. Umarım düzelir bu durum.

65 mesajı 100e tamamalamadaN MESAJ ATAMIYORUM:)))

1 daha eksildi desene. Hadi ha gayrettt

Love ciğim, okudum arada ama bulup alıntı yapamadım. 4 yıl önceki kıyafetinin içine girmene çokkk sevindim canım.:KK16:

Bu arada ben ipek imin sihirli yemekler miydi bir site vardı ya oradaki körili tavuk u yapmayı planlıyorum, biraz dukan a uyarlayarak. Çok güzel görünüyordu, sütle falan pişiyor, canım çekti valla deneyeceğim.

Sağol ipekim.

Rica ederim ni demekk :)

Senin korumaya geçtiğin gün benim doğum günüm. Aman ne güzel bi gün. İyiki doğmuşum. Beni anam kimin için doğurmuş kii.....

1 daha eksildi desene. Hadi ha gayrettt

Rica ederim ni demekk :)

Senin korumaya geçtiğin gün benim doğum günüm. Aman ne güzel bi gün. İyiki doğmuşum. Beni anam kimin için doğurmuş kii.....

Canım benim, benim de 14 Ekim :) :KK19: Kestanemin de 13 Ekim doğum günü, epey terazi var demek aramızda :)) O gün de burada oluruz inşallah :KK16:

O günlerde de burada oluruz inşallah ve inşallah o güne kadar da kimin için doğurduğunu görürüz ipekim:KK16:

Tartıyla kardeş olduk :KK1: Bugün yine 1 kilom daha gitti şuan 56 kiloyum ve çok mutluyum herkes ne kadar zayıflamışsın diyor , bütün gün evde eskiden olmayan ama şuan bol gelen herşeyi denedim çok sevdiğim bir pantolonum vardı füme rengi geçen sene giydiğimde resmen patlyacak gibi durmuştu ama bu sefer içine rahatça girdim ve biraz potluk bile yaptı . :KK16: Herşeyim üstüme bol geliyor giyecek birşeyim kalmadı ama şikayetçimiyim aslaaa ! :) bugün 18. günümdeyim ve 4 kiloom gitti. Şuana kadar hiçbir sağlık sorunu ile karşılaşmadım herşey yolunda , !

Sağol ipekim.

cnm tşk ederimm..makarnayı heralde yarın aksam yapacagım bı aksılık cıkmaz ise.sende o tavugu dene güsel olursa,,bizle paylaş :KK16:

Herkese merhaba. Tam 15 kilo veren üniversite hocamı takip edip gayet sağlıklı bi şekilde kilo verdiğini görünce bende dukana başlamaya karar verdi. Bugün atak evremin 3. günü. başlangıcımı bilmiorum ama dün 64.4 kg cıktım. Yazdıklarınızı takip ediorum birkaç gündür özellikle gün içerisinde neler yediklerini yazan arkadaslarımızı. Yalnız kitapta herhangi bi sınırlama yapılmadıgını ve istediğimiz kadar yiyebilcegmizi okumustum. Böyle listeye döken arkadasların yedikleri bana oldukça az geldi. Burda bi tuhaflık olabilri mi? Kendim içinse yeme konusunu abarttığım söylenemez. günde tek öğün beslenen biri olarak canım zaten yemek yemek istemior. bir de bu protein oldukça fazla tok tutuor. Üzerimdeki şu halsizliği saymazsam herhangi bir sorun yok. Merak ettiğim acaba bu halsizliği atak evresinde siz de yasadınız mı? Canım yürümek bile istemior o kadar halsizim. peynir ve yoğurtla günümü geciriorum diebilirim tabi ligt olanlarıyla. Buna ragmen zerre açlık hissi yok. Bu evreyi benim gibi yaşamış olanlar var mı yoksa ben mi bi yerlerde yanlış yapıorum kızlar?

evet o ağız kuruluğu cok kötü bir şey ve hiç bir zaman olmayan ağız kokusu da cabası :) sakız çiğnemekten ağzım yoruldu o kadar.
slm sofi bende yeni başladım tüm belirtiler bende de var zoraki yiyorum bunların yanında acayip mutsuz hissediyorum kendimi bu yüzden bir an önce seyire geçmek istiyorum hoşgeldin bu arada
Tartıyla kardeş olduk :KK1: Bugün yine 1 kilom daha gitti şuan 56 kiloyum ve çok mutluyum herkes ne kadar zayıflamışsın diyor , bütün gün evde eskiden olmayan ama şuan bol gelen herşeyi denedim çok sevdiğim bir pantolonum vardı füme rengi geçen sene giydiğimde resmen patlyacak gibi durmuştu ama bu sefer içine rahatça girdim ve biraz potluk bile yaptı . :KK16: Herşeyim üstüme bol geliyor giyecek birşeyim kalmadı ama şikayetçimiyim aslaaa ! :) bugün 18. günümdeyim ve 4 kiloom gitti. Şuana kadar hiçbir sağlık sorunu ile karşılaşmadım herşey yolunda , !

braavvoooo tebrikler valla yaa hiç kıskanmadım desem yalan olur darısı tüm isteyenlerin başına

26 martta başladığım dukan macerama 26 mayıs da verdiğim arayla (10 kg verdim.. Taşınma arefesi diye kasmamak için bıraktım ama :KK14::KK14: Büyük bir hata oldu bnm için :KK14::KK14::KK14: )
tekrar birtürlü başlayamadım 2 aydır 2 defa dened,m ama 3. Günü bıraktım dün 3. Defa tekrar başladım bugün yine bozdum (hamur işi yedim az) bana böyle neler oluyor bilmiyorum tüm herkes bu durumuma hayran olduğunu ve böyle iradeli olduğumu çok takdir ettiklerini söylüyorlar her gören ama ben böyle denilince resmen utanıyorum tekrar başlayamıyorum diye irademi tutamıyorum diye çok kötüyüm kızlar 29 bedene çok az kaldı halbuki :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
Ne kadar çok istiyorum yha 29 bedene rahatca girebilmek :KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:
Niye yha niye bir türlü tekrar başlayamıyorum :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: Ramazan da zaten yapamam bide 3-4 kg da muhakkak alırım buyüzden bu kg veripde ramazan a girmek istiyordum güya ozamanlar daha 2,50 ay var diyordum :KK25::KK25::KK25: Veririm diyordum ama şimdi :KK14::KK14::KK14:

sıkma canını yarın sıfırdan başlrsın
bende senin gibiydim sonra birgün sihirli deynek deydi

ayyy kızlarrr yaaa valla ben de şu callen'a başlamak istiyorum ama bu kadar geyiğin üstüne başka yere yorcanız diye diyemiyorum size:KK17:
ama bağlatıcam eve neti ve hemen başlayacağım.herkes çok etkili olduğunu söylüyor.verdiğim kiloların üstüne bir de çatıyı iyice daraltırsam daha da nolsun valla,ondan sonra gelsin pelvisler gitsin anüslerr uleen atacaklar beni sitedenn :KK9::KK9::KK9:
atamazlar, sen ve yandaşların olarak gidilir ehh bu durumda başlık güme gider :KK34: seçim yapmak zorunda kalmasın kimse :KK9:

kuzuuum çok sevindim senin adına yaaa,ne güzel 4 sene önceki kıyafetine girmişsin,harikasın kuzum artık sen zaten.oldukça da ince görünüyorsun,tam bir fıstık oldun :KK9:
sen de benim gibi konyalıyı boşadığına göre yeniden başlayabilirsin bile latin danslarına :KK34:
bir ara ben de gitmiştim ama resmen bundan gizli gidiyordum.aradığında duymamışım etmemişim diyordum oysaki o ara salsa yapıyordum :KK9::KK9::KK9: çok zor bu adamlar yaaa :KK50:
ayrıca benim konyalıyla sünger bob aynı kişi değil :KK1:
ahaha bayılıyorum bu yanlış anlamalara
konyalı sünger bob ötesi başka senin sünger bob başka canım, yani bu da benim anladığım :KK37:
ama love01im tebrikler, ayrıca latin dansı filan bayılırım ole bana da uygun hem adam uzakta el şıngırdatıyo sadece:)))))))))))))
ole canımcım olee sana

kuzular ben şimdi kaçar,sonra görüşürük öpüyorum siziii fıstıklarrrr:KK54:
güle güle kendine diakkat et güzellik

Onlar ilk zamanlarda hep oluyor. Kabızlığın çeşitli çözümleri var, adet de düzene giriyor zaten sonra..

Geçmiş olsun.. Ben de çıkıyorum..

Yani evet, dublajcıdan da Allah razı olsun ama :)) Hebele hübele.. yani biraz hihi :KK1: yine de saolsun kardeş :KK1::KK1:

Heyy!! Öyle "hoppidik!" diye kucağına atlamıcan olayın :KK70: Zuzana'yı takip et cicim takip edeceksen.. Onun başlangıç videolarıyla falan başlaman lazım :KK34: bunları yapamazsın tabii :107: Yapma da sakın.. Bi yerine bişi olur hee aman amaaann!! :))

Mail atiyim istersen canım, mail adresini yaz bana özelden.. Nerden indirdiğimi bilmiyorum çünkü :44: ama mail atarım :KK34: Sığmazsa maile bi yere upload ederim olmazsa, indirir isteyen :KK34:

Ne mutlu sana :KK16: :)) Daha da veremiyorum diye dert etme :KK66: Sen 52'yi de görürsün bence.. Daha yavaş gidecek belki bu sefer ama bak; veriyosun sonuçta.. :KK34:

Meraba canım.. Sen de mi güçlendirmede kilo verdin.. Aaahh ahh!! Ben de veririm inşallahhh.. Hadi bakalım.. Ama benim küçük de olsa arada kaçamaklarım oldu.. Vücut şaşırmayabilir o yüzden.. Hatta şaşırtmak için bilerek yediğim de oldu.. Bana mısın demedi.. Ama inşallah güçlendirme şaşırtacak onu :)) ben de geçicem Ramazan'da.. bizlere örnek olun, buralarda olun hee :KK66: Bence yaptığın güçlendirme stili de çok doğru :KK34: Bir daha da kilo almıcaksın böyle gittikçe, eminim :KK9::KK9: Bravo canım..

Kızlar ben de çıkıyorum.. Sinirlerim bozuldu biraz. Kahve içiyim de kendime gelirim belki..
Aaa! Ayrıca 1.63 boyum var ve 59 kiloyum :KK70: Beni bu halde minyon görenlere sonsuz teşekkür :KK1: :KK70::KK70: Yüzüm küçük gösteriyo biraz herhalde onun etkisi var :)) Öpüyorum hepinizi :KK54:
Sonra görüşrüüz..
sana da güle güle canım, sinirlenme ya. valla 3 günlük dünya üstelik geçiyor :KK14:

saf proteinde 2.günüm henüz tartılamadım ne olup bittiğini bilmiorum hiç yarın da saf protein yapıcam inşallah aldıklarımı vermiş olarak tekrar güçlendirmeye dönebilirim. Bu arada yazdıklarınızı okudum güçlendirmede kilo verenler olmuş ne güzel darısı benim de başıma inşşşaaaallllaaahhhh diorumm :KK1:

Dün ve bugün hep dışardaydım doğru düzgün bi şey yediğim söylenemez aslında, tekrar yazıorum iki günümü de yorumlarsanız çok sevinirim :KK16:
Dünkü menümü yazmıştım

Kahvaltı saat 7:00
dukan ekmeği
Lor peyniri
3-4 çay kaşığı dukan usulu çikolata
light kaşar + light salam (her ikisinden de 3 dilim)
2 adet meyveli yoğurt

Öğlen
Yoğurt ve tavuk

Akşam
sadece yoğurt

Bugün yine dışardayım
Sabah:
2 tane light ton balığı ve lor peyniri

Öğlen:
sanırım tavuk yiyebilcem yine kızarmış piliç satan bi yer bulmam gerekecek

Akşam:
yolda olacağım için bi şey yiyemicem 2 küçük yoğurt yiyip günü kapatmış olcam
canımcım bugün neredeyse hiçbir şey yok gibi bir şey
bilemedim şimdi
sıkınca da çok sıkıyorsun diye kaçamak yapıyor olmayasın sakın, ne dersin :26:

26 martta başladığım dukan macerama 26 mayıs da verdiğim arayla (10 kg verdim.. taşınma arefesi diye kasmamak için bıraktım ama :KK14::KK14: büyük bir hata oldu bnm için :KK14::KK14::KK14: )
tekrar birtürlü başlayamadım 2 aydır 2 defa dened,m ama 3. günü bıraktım dün 3. defa tekrar başladım bugün yine bozdum (hamur işi yedim az) bana böyle neler oluyor bilmiyorum tüm herkes bu durumuma hayran olduğunu ve böyle iradeli olduğumu çok takdir ettiklerini söylüyorlar her gören ama ben böyle denilince resmen utanıyorum tekrar başlayamıyorum diye irademi tutamıyorum diye çok kötüyüm kızlar 29 bedene çok az kaldı halbuki :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
ne kadar çok istiyorum yha 29 bedene rahatca girebilmek :KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:
niye yha niye bir türlü tekrar başlayamıyorum :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: ramazan da zaten yapamam bide 3-4 kg da muhakkak alırım buyüzden bu kg veripde ramazan a girmek istiyordum güya ozamanlar daha 2,50 ay var diyordum :KK25::KK25::KK25: veririm diyordum ama şimdi :KK14::KK14::KK14:
bilemdim şimdi valla
baştan herşeye şartlandırmışsın kendini illa her türlü alacaksın vs vs
bence kitabı bir daha oku, şöyle üzerine bi güzel motivasyon gelsin, di mi ya :KK34:

Herkese merhaba. Tam 15 kilo veren üniversite hocamı takip edip gayet sağlıklı bi şekilde kilo verdiğini görünce bende dukana başlamaya karar verdi. Bugün atak evremin 3. günü. başlangıcımı bilmiorum ama dün 64.4 kg cıktım. Yazdıklarınızı takip ediorum birkaç gündür özellikle gün içerisinde neler yediklerini yazan arkadaslarımızı. Yalnız kitapta herhangi bi sınırlama yapılmadıgını ve istediğimiz kadar yiyebilcegmizi okumustum. Böyle listeye döken arkadasların yedikleri bana oldukça az geldi. Burda bi tuhaflık olabilri mi? Kendim içinse yeme konusunu abarttığım söylenemez. günde tek öğün beslenen biri olarak canım zaten yemek yemek istemior. bir de bu protein oldukça fazla tok tutuor. Üzerimdeki şu halsizliği saymazsam herhangi bir sorun yok. Merak ettiğim acaba bu halsizliği atak evresinde siz de yasadınız mı? Canım yürümek bile istemior o kadar halsizim. peynir ve yoğurtla günümü geciriorum diebilirim tabi ligt olanlarıyla. Buna ragmen zerre açlık hissi yok. Bu evreyi benim gibi yaşamış olanlar var mı yoksa ben mi bi yerlerde yanlış yapıorum kızlar?
peynir ve yoğurt tek tip beslenme gibi bir şey olmuş
aç kalmayacaksın
et ve balık mutlaka yemelisin
yulaf kepeği kullanıyor musun?
tabii bi de hoş geldin

26 martta başladığım dukan macerama 26 mayıs da verdiğim arayla (10 kg verdim.. Taşınma arefesi diye kasmamak için bıraktım ama :KK14::KK14: Büyük bir hata oldu bnm için :KK14::KK14::KK14: )
tekrar birtürlü başlayamadım 2 aydır 2 defa dened,m ama 3. Günü bıraktım dün 3. Defa tekrar başladım bugün yine bozdum (hamur işi yedim az) bana böyle neler oluyor bilmiyorum tüm herkes bu durumuma hayran olduğunu ve böyle iradeli olduğumu çok takdir ettiklerini söylüyorlar her gören ama ben böyle denilince resmen utanıyorum tekrar başlayamıyorum diye irademi tutamıyorum diye çok kötüyüm kızlar 29 bedene çok az kaldı halbuki :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
Ne kadar çok istiyorum yha 29 bedene rahatca girebilmek :KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:
Niye yha niye bir türlü tekrar başlayamıyorum :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: Ramazan da zaten yapamam bide 3-4 kg da muhakkak alırım buyüzden bu kg veripde ramazan a girmek istiyordum güya ozamanlar daha 2,50 ay var diyordum :KK25::KK25::KK25: Veririm diyordum ama şimdi :KK14::KK14::KK14:

sıkma canını yarın sıfırdan başlrsın
bende senin gibiydim sonra birgün sihirli deynek deydi

Hadi kızlar alın buzlu sularınızı hüpletelim hep birlikte. Hadi üşenmeyin gidin buzluğaaa. Bu sıcaktaa miss miss.

Bu arada bana bugün 2 kişi zayıflamışsın dedi. 10 kilodan sonra bunu 2 erkekden duymak çok yi geldi. Durun daha neler göreceksiniz demek geldi içimden yaa şımartmayayayım yüz verip dedimm:) Şİmdi kendi kendime şımarıyorum. Türk kahvem geldi. Buzlu suyum buzzz. Hadi bana afiyet olsun...

:)

aY 14 ZİYARETÇİ VAR AMA SİTEDE TIK YOK. Kızlar buyrun muhabbete. Hadii başlayın artık DUKAN a.

Hadi kızlar alın buzlu sularınızı hüpletelim hep birlikte. Hadi üşenmeyin gidin buzluğaaa. Bu sıcaktaa miss miss.

Bu arada bana bugün 2 kişi zayıflamışsın dedi. 10 kilodan sonra bunu 2 erkekden duymak çok yi geldi. Durun daha neler göreceksiniz demek geldi içimden yaa şımartmayayayım yüz verip dedimm:) Şİmdi kendi kendime şımarıyorum. Türk kahvem geldi. Buzlu suyum buzzz. Hadi bana afiyet olsun...

:)

canım ya ben mesaj atamıyorum hakkım olmadığından videoları nasıl alcam senden?

Günaydın kızlar, dukanın kitapta bahsettiği ilk egzersiz varya, yatakta minder ve yastık desteği ile yapılan onu ben tam anlayamadım ya, ben kendi egzersizlerimi yapıyorum ama bunları da bir denemek istiyorum, diğerlerini anladım ama bunu anlamadım, yapan varsa bi anlatsın hayrına :KK34::KK34:

tatlimmm o hareketlerin hepsi pilateste de mevcut bence yapmalisinnnn

Günaydın Kızlar,

Nasılsınız? Ben bugün de 56,2 çıktım tartıda ya, inanılmaz, :26: günün birinde kilo veriyorum diye endişeleneceğimi söyleseler asla inanmazdım. :KK9: bu kiloyu da hayatım boyunca görmedim diyebilirim.

Acaba bu hafta 2 ödül öğünü mü yapsam? :44: Ya da ne yapmalıyım sizce?

Hadi kızlar, görüşlerinizi bekliyorum. Çoğunluğa göre karar vericem.

tatlisimmmm ya herkes güclendirmeye kadar direniyor sen güclendirme de de zayiflamissin bence ödül ögünü arttir sabitlenmen gerekiyor ya hani

günaydın kızlar.

bugunku raporumu hemen sızlere takdım edeyım. - 500 eveeeet bugunde -500 gittiiiiiiiiii....Allahım Şükürler Olsun Sana...:KK9:

ekiiinnn harıkasın yaa. boşver gıdıyor dıye uzulmıyceksın herlade gıden gıtsın kuzum. gıdenler bızden degıl. sen yap ödülünü neyim valla ooooooohhhh süper..:125::125::125:

tatlimmm masallah cok sevindimmm sen atakta miydin zira kiskanadimmm:KK9:

kuzuuularrrr günaydıııın,
bu sabah tartıya çıktım 76.1 gösterdi,sanırım kafayı yedi.bunun gerçek olabileceğini zannetmiyorum.çünkü reglimin 2.günü ve davul gibi şiş durumdayım :KK49: kesin pili bitiyor.yani regl halimle 1 günde 1.5 kilo veremeyeceğime göre kesin pili bitiyor amaa keşke gerçek olsaydı.o zaman güçlendirmeme 400 gr kalmış olurdu.bugün yeni pil alacağım,yarın doğru düzgün bildirim yapiiim :KK34:

medesammm kesin dogrudur canim ya kac zamandir durmus kalmisti kilon hani:KK8: cok mutlu oldum hadi bakalim azicik kaldiufukta güclendirme göründü:KK55:

+ 400 ümün sebebi bumudur sizce :KK43:

Eki Görüntüle 462121

o nedir ki kuzum pasta gibi duruyor

Attention please! :KK42:
kuzularr pazartesi (yol+adet öncesi sendromu vb sebeplerle) gördüğüme inandığım 81 kilo gibi öküzsel rakamlar 2 günlük atak sonnası bu sabah 77 olarak insanileşmiştir.. desteeeniz ve alaaakanız için minnet eder, gözlerinizden öperim..

bugün kahvaltıya domates ve minnak bi kırmızı biber eşlik etti.. ama yine de günün geri kalanında proteinle devam ederek,
"sabaha 76 görür müyüm la yoksa!"
adlı deneyi icra edeceğimdir :KK9:

nesliiiii bayiliyorum sana kuzummmm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: bende sabaha 73,8 görür müyüm la yoksa kampanyasina katiliyorum hadi bakalim:KK9::KK9::KK9::KK9:
öküzsele ayri bir sekilde bayildimEn Büyük KK

kızlar gırmenetten siparişlerim geldii,çikolata aromam,petit beurre aromam,rom,vanilyaa :21::21:
akşama güzel kekler yapiciiiimmmm :KK56:
bu arada ben bugün 14:00'te aranızdan ayrılacağım,dişçiye gideceğim :KK53:
çok yazmayın heee,okuyamıyorum sonra öpüldünüzzz :KK54:
benimde siparislerim geldiiii nugat ve visne aromasi:KK16: ama kek yapmicim yasakladim kendime 71 olana kadar öyle ekstralar yok:KK19:

ayy kızlar sizinlede paylasayım sevincimiii,,sabahtan beri yazıcam yogundum yazamadım :KK1: ben İstanbul.a gelmeden önce Adanada iken 4 sene latin dansları yapmıstım,,o zmnlara ait dansa giderken giymeyi çok sevdiğim (ucları fırfırlı oldugun :KK1:) bi elbisem wrdı..onu senelerdir giyemedim hiç kilo alınca..Allaha sukur İstanbula gel işe şehire alış,şu bu derken bi 2 sene öle geçti bide bi 2 senede bende Medesa gibi Konyalı bi Sünger Ötesi Bob ile ilişki yaşama hatasına girince,,dans fln yalan oldu tabi.oturarak flnda calısınca hiç aktiwite yok nolcakk hopp geldi kilolar..ne demişler "Ana gibi diyar,Kıskanc Konyalı Sevgiliden yar olmaz" :KK1::KK53: gecen haftada terziye kıyafetlerimi werdim daralttırmaya,,dun onları almam lazımdı ama sıcaktan sanırım tansiyonum düştü ewe zor attım kendimi..bugunde yurt dısından musterı gelecek benim elbiseler hep terzide napıcammm derken,,bu elbisemi denedim we üstümde eskisi gibi durdugunu görünceeee ayyy ne mutlu oldumm ne mutluuu oldummmmm..walla kiloluyken kendime oz guwen falan hepsi gitmiştiii..neysekiiii tanımısım bu diyetiiiii..kk.nın giris sayfasındaki yazı ile bu diyeti duyup yapmaya basladım ben..o yazıyı orya ekleyen saygıdeger Kazen.e bikere daha sonsuz tşklerrrrr:KK1:

loveeeeelyyyyyy
canimmmm cok mutlu oldum ayrica :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: benimde 20.haziranda yapacak ism yoktu uzun zamandir kk ya bakmiyordum dur bi bakayim dedim forum ujzantisini yazmadan baktim dukan yazisini okudum 21 dukan kitabimla krebimi pisiriyordum:KK23: insallah bende senin gibi güzel sonuclar alirim

26 martta başladığım dukan macerama 26 mayıs da verdiğim arayla (10 kg verdim.. taşınma arefesi diye kasmamak için bıraktım ama :KK14::KK14: büyük bir hata oldu bnm için :KK14::KK14::KK14: )
tekrar birtürlü başlayamadım 2 aydır 2 defa dened,m ama 3. günü bıraktım dün 3. defa tekrar başladım bugün yine bozdum (hamur işi yedim az) bana böyle neler oluyor bilmiyorum tüm herkes bu durumuma hayran olduğunu ve böyle iradeli olduğumu çok takdir ettiklerini söylüyorlar her gören ama ben böyle denilince resmen utanıyorum tekrar başlayamıyorum diye irademi tutamıyorum diye çok kötüyüm kızlar 29 bedene çok az kaldı halbuki :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
ne kadar çok istiyorum yha 29 bedene rahatca girebilmek :KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:
niye yha niye bir türlü tekrar başlayamıyorum :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: ramazan da zaten yapamam bide 3-4 kg da muhakkak alırım buyüzden bu kg veripde ramazan a girmek istiyordum güya ozamanlar daha 2,50 ay var diyordum :KK25::KK25::KK25: veririm diyordum ama şimdi :KK14::KK14::KK14:

canim bi strese sokma kendini olacak de belki bir kac gün kacamaklar olacak ama yavas yavas eski iraden yerine gelecektir eminim

Canımmm, şimdi girdim ve bu mesajı gördüm, meyve çaylı yoğurdu söyleyen bendim :)) :KK9:Ve işine yaramasına çok sevindim. Afiyet bal olsun canım.:KK16:

cok yaradi ekimim coooook:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: almanyada meyveli yogurtlarin cogunda en azindan 0,1 % yag oranli bulmak cok zor bir iki marka var onlardada domuz jelatini var sanirim mahrum kalmistim:21::21::21: simdi istediigim tadlarda hem light hemde degisik degisik meyve yogurtlari yapip yiyecegim:KK16::KK16::KK16::KK16:

canım ya ben mesaj atamıyorum hakkım olmadığından videoları nasıl alcam senden?

Canım sen callan videosu mu istiyorsun, linkini atayım özelden sana.

tatlisimmmm ya herkes güclendirmeye kadar direniyor sen güclendirme de de zayiflamissin bence ödül ögünü arttir sabitlenmen gerekiyor ya hani

nesliiiii bayiliyorum sana kuzummmm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: bende sabaha 73,8 görür müyüm la yoksa kampanyasina katiliyorum hadi bakalim:KK9::KK9::KK9::KK9:
öküzsele ayri bir sekilde bayildimEn Büyük KK

Nesliiiiii, öküzsell de ne ya, ben ne kaçırdım?

cok yaradi ekimim coooook:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: almanyada meyveli yogurtlarin cogunda en azindan 0,1 % yag oranli bulmak cok zor bir iki marka var onlardada domuz jelatini var sanirim mahrum kalmistim:21::21::21: simdi istediigim tadlarda hem light hemde degisik degisik meyve yogurtlari yapip yiyecegim:KK16::KK16::KK16::KK16:

Canım, bugün hafiften şöyle yaptım:

Çorba yasak ya hani 1 kase tarhana çorbası içtim, 2 tane de kuru hurma yedim. Bakalım ne olacak :))

Afiyet bal olsun canım benim, çokk sevindim. :KK19:

Çorba yasak ya hani 1 kase tarhana çorbası içtim, 2 tane de kuru hurma yedim. Bakalım ne olacak :))

oh afiyet olsun canim...medesa discideyken ben sana birsey itiraf edeyim iki üc gün oluyor derin dondurucuda hurma buldum gecen yildan kalma Allahim ne güzeller öyle dayanamadim 3 tane yedim:26:

bu aksam bende corba yapayim diyorum ya söyle yogurtlu tavuklu bi bakayim ne tür alternatifler var:nazar:

loveeeeelyyyyyy
canimmmm cok mutlu oldum ayrica :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: benimde 20.haziranda yapacak ism yoktu uzun zamandir kk ya bakmiyordum dur bi bakayim dedim forum ujzantisini yazmadan baktim dukan yazisini okudum 21 dukan kitabimla krebimi pisiriyordum:KK23: insallah bende senin gibi güzel sonuclar alirim

cok tşk ederim cnmmm...alacaksın kesinnn,,hiç şüphesizz :KK16:

ayyy hadi bende itiraf edeyimm,,bugün cok sekerli bişi istedi cnm,,kriz gibi geldi ama resmen 4 tane ikram bisküwi yedim :KK1:

cok tşk ederim cnmmm...alacaksın kesinnn,,hiç şüphesizz :KK16:

ayyy hadi bende itiraf edeyimm,,bugün cok sekerli bişi istedi cnm,,kriz gibi geldi ama resmen 4 tane ikram bisküwi yedim :KK1:

ama sende benimkisi kadar kötü degil ben daha basindayim 8 kilom var ve 6 haftam sizce sizce diyorum cünkü deneyimli aslanlarsiniz:KK9:

bu mümkünmü? hergün bir bucuk saat yürüyüste yapiyorum:26:

evet canım callan videosu istiyorum ama netten indirdiklerim hep ingilizce gönderirsen sevinirim

X