Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Canım kafana çok takıyor musun ?
Gerçekten çok etkiliyor kilo vermeni.
Hatırlar mısın bilmem ben nasıl zorlanmıştım sonra kendi haline bırakınca 2 haftada gitti sanırım 4-5 kg falan ..

Ne kadar da verdim.
Çok uzun sürede çünkü çok fazla al ver yaptım.
Bir al bir ver derken ama son 3 ayda sıktım kendimi 13-14 kgsı 3 ayda gitti.
Öncesinde karatay yapıyordum çok da memnundum da bir ara bırakınca tekrar başlayamadım.
Dukana başladığımda 57 küsür kg idim.
Şimdi 50-51 arasındayım.
Ama dukanda kaçamak yapmamak lazım gerçekten

anladim cok tesekkur ederim cewaplarin icin :)

Demem mi hiç ya demem mii ..
Resmen 1 damacana taşımışım üstümde tabi o damacanayı üstüme bağlayınca kıyafetlerin içine girmek de mümkün olmuyordu.
Hala alışamadım 38 deniyorum önce, genelde sevdiceğimle alışveriş yapıyoruz ona söylüyorum 1 beden küçüğünü getirir misin diye çok keyifli oluyor :KK60:

Maşallah canım ya hedef altında olmak çok güzel bu arada dukan amca bana 59 ol demişti ben korkmuştum düşemem diye ama dukan amcayı bile ters köşe yaptık :KK60:

Ayy hiç dert etmiyorum zaten olsun da benim için zaten düğün falan hep angarya oldu ikna olsalar da hiç yapmasak milleti eğlendirirken ben işkence çekeceğim resmen :KK1:
İnşallah evlilikten sonraki ilk aylarda da kilo almazsam tamamdır bu iş ..

Valla gerçekten küçük beden kıyafet denemesi nasıl keyifliymiş. :KK9:Ben hep bir büyüğünü istemek zorunda kalıyordum o da ya oluyordu ya ellerinde büyüğü olmuyordu. :KK47: Neyse ki o günler eskide kaldı :KK9::KK9:

Valla düğün konusunda da haklısın. Peki nikah yapılacak ya, evinizi de hazırlıyor musunuz bu arada? Yoksa düğün olana kadar ailelerle yaşamaya devam mı? Anlamadım ben:44:

Kitabımı dün aldım ama bir türlü yulaf kepeği bulamıyorum. herkes benim için seferber oldu ama yok. netten alacağım artık. ama ona da güvenemiyorum ya yanlış bir şeyse diye :/
ben deneme amaçlı gurme netten aldım, bir sorun çıkmadı, az önce de baktım doğalsan yulaf kepeğinde indirim varmış tanesi 4.99 valla 5 tane sipariş verdim sayende :KK9::KK9:
ama zamanın versa kızların da dediği gibi real , migros ve tansaşta bulabilirsin. hoşgeldin aramıza

selammmm bugün atakta 2. günüm sabah tartıldım 900 gr gitmiş inanamadımm :)) sabah haşlanmış yumurta, peynir sonra bir bardak süt içtim az önce tavuğumu yogurdumu yedim,yaa hep böylemi devam edicek açlık hissetmiyorum yanlız şu yulafla bi anlaşamadık netten tarif alıp fırında ekmeğini yaptım ama oda yenecek gibi değil :KK43:(yulaf kepeğinin tariflerini rica ediyorum sizden yoğurtla yiyemiyorum çünki,bidee kitapta kabızlıktan bahsediyo çok korkmuştum ama ben dünden beri çok fenaaa kabızlığın tam tersi oldum sizde böyle bişey yaşadınızmı yoksa anormallik bendemi..:):KK16:
iyi bir şey bu :KK9:
hoş geldin aramıza :KK42:

aa kızlar yerli malı yurdun malı kullanalım ama yabancılara para kazandırmayalım:KK34::KK1::KK1::KK1:
TR ye gelince dolduracağız bavulunu onun :) şimdilik kullansınlar bırak :KK76:

selaammm kısslarrr

sabah giremedim nete kpss de görewliydimmm...

canlarımm öğretmen adaylarımmm ter döktü 4buçuk saat!!!

umarım hepsi istedikleri illerde istedikleri okullara atanırlarrrr....

bu arada ben -200le başladmm güne 68.300 oldumm:KK70:

ama şöyleki öğle yemeğinde okulda olduğum için tek masum seçeneğim tavuklu salataydı 2 gün üst üste sebze günü oldu:/

2 gün protein mi yapsam acaba????
tartıda artı görmediysen bence rutin devam et, atak yapmaya alışmasın bünye :KK34:

Selam dukaniçeler,:KK16::KK16:
bugün ablamla abimlerdeyiz. abimde mikrodalga fırın var bizde yok ne zamandır şu ekmeklerden yapmak istiyordum allahııııııııııııımmm ( nurhayatstayla :KK9::KK9:)
o kadar güzel oldu ki hemi ekmekleri hemi keki. yuppi çok sevindim ben bu işe. o tavada yapılan dukan galetelerini filan sevmiyordum o yüzden pek kepek filan tüketemiyordum ne yalan sölim ama şimdi tüketebilicem bi sürü kekim ekmeciklerim oldu en az 10 gün rahatım oleey:KK52::KK52:

bu arada bu sabah düne göre -500 ama hala 600 gr artım var.. bugünde sınırlı izinlileri haliyle azıcık abarttım ama kaçamağım yok ki genelde haftasonları hep kaçamak yapardım daha önce.. bu sene akıllandım yapmadım bakın valla da billa da yapmadım :KK19::KK19:
hiiiii :KK53:
pek yulaf kepeği tüketmiyor musun?
olmaaaazzz:KK20::KK20::KK20:
kimbilir daha neler saklanıyor bizden :KK1:

ben bu sinirli yiyecekeri neden abartiyorum ki yaaaa dondurma yaptim neredeyse yarim kilosunu yedim (1 kg sütten yaptim):KK52::KK52::KK52::KK52:
vuF afiyet olsun diyorum başka da bişey demiyorum:KK14:

ama iyi degil ki canim ya sürekli artiyor kilom nedense yarin regl olucam ondanmidir:26:
olabiler :KK34:

bu arada perçem midir kahkul müdür nedir aldım ondan Love01im, bu ay regl korksun benden :KK4:teşekkürler sana da :KK31:

arkadaşlar bende başlayacağım dukana ama lıght yoğurt bulamadım bir türlü. siz hangi marka kullanıyosunuz. artık bende burdayım :KK23::KK42:
içimin ürünlerini tavsiye ederim, danone de güzel yağ oanları çok düşük bu arada kızlar içimin %0 yağlı sütü varmış yeni gördüm ben, tadı da iyi. tavsiye ederim

kızlar yarın sağ el bileğimden ameliyat olacağım, sanırım bi süre uğrayamam hepinize bol eksili günler diliyorum, görüşmek üzereee...

çok geçmiş olsun canım, söylemekte geç kaldım ama inşallah şimdi iyisindir.
Kizlaaaar bugün yaptigimi yedigimi ettigimi yazasim geldi bugün protein sebze günüm bu günden cok korktugum icin fikir alasim var...

Kahvalti ve Ögle (gec kalktim): bir adet dukan krep ve hindi gögsü dilim salami (%2 yag orani) light krem peynir (%5 yag orani ile günlük limit bir yemek kasigi onun hepsini tükettim) + domates, biber ve taze reyhan

Ara: %0,1 yag oranli bir adet yogurt (tarcinli)

Aksam: Tavuk gögsü + Kabak + Kirmizi Biber Soteledim yagsiz tavada bol baharatli (tuzsuz)

Acikinca: yarim kasik yulaf kepegi hakkimi kullanmadim onu süte katip birazcik kakao ve tarcinla icerim galiba

suyumu elimden düsürmüyorum minimum 2 lt

ve pilatesimi yaptim accaip terledim:KK52:

yorum ve elestiriye acigim sayin dukan güzelleri:KK23:
ee çook iyi :KK34:

ne olurdu şurda güçlendirmeye geçmiş bi sürü kişi olsaydıı, çok bocalıyorum 2.haftam güçlendirmede ve ben hala hiçbişeyi oturtamadım. Dün nişasta hakkımı kullandım misafirliğe gittiğim için yemek zorunda kaldım çayın yanına gelen şeylerden. Bugün de arkadaşlarla çıktığım için çikolata ve nişastalı bi öğün geçirdim bu da benim ödül öğünüm olsun dedim. 2 haftadır ödül öğünlerim hep kaçamak yaptığım için heba oluyo. Bugün de öyle oldu. Bikaç draje yedikten sonra mademki rejim bozuldu ödül öğünü hakkımı tüketeyim dedim kendime bi çikolata aldım ve sonrasında bi kase leblebi yedim. Ama içim hiç rahat diil yemek yerken hep ama hep suçluluk duyuyorum sabahları tartıya hep korkarak çıkıyorum :S yarın tartıya çıkmaktan acayip tırsıyorum mesela :18: o kadar korkuyorumki artı görcem diye :KK17:

Ne olur artı çıkmayayım, ne olur kilo almamış olayım ne olur, ne olur, ne oluuuurr :KK25: (tartıya çıkarken içimden geçen cümle tam olarak bu) yarın da böyle olucak. Kilo almıcağıma emin olana kadar, güçlendirme evresini sağ salim tamamlayana kadar bu hep böyle olcak sanırım off :44:
tatlım ben geçtim güçlendirmeye
açıkcası çok fark göremedim kendimde
yani c.tesi kahvaltıda sürdüm terayğını incecik üzerine de incecik reçel afiyetle yedim :KK9:(kitap arkadaşımda bakamadım ama yağ ve reçel hatırlıyorum güçlendirmede ilk onu yaptım :KK1:yoksa biri beni uyarsın kitabı alana kadar)
light kaşar ve migros l.peynir, yanında yumurta , domates ,salatalık, ayrıca yulaf kepeğinden hakkımın yarısı
afiyetle yedim valla
canım ya kafaya takmıyorum şimdilik
perşembe görücem beni :KK4:

selam kızlar :KK43::KK43: zorlu bir sünnet macerasını atlatmış bulunuyorum :KK9::KK43::KK9::KK43::KK9: dün çok zor geçti, kuzum çok ağladı :KK43::KK43::KK43: benim diyet miyet kalmadı tabi, kendini memeye verdi sıpa, ben de süt artsız biras diye malt içeceği falan aldım, 2 gündür saldık yani :18: yarın ve ertesi gün protein yapıcam, hemen farkedermi bilmiyorum ama 100 gr farkediyor kilom:KK53::KK53::KK53:
a
yy canım benim yaa çok geçmiş olsun ikinize de
protein yapma hemen, bakalım duraklarsan yaparsın(bence).
oğluşunu da öpüver bizim yerimize :KK34:

kızlar nacizane bir uyarı.
bilenler bilir 4 ayda 16 kilo verdim.ciddi daraldım beden olarak.ama ben hala kendimi kilolu hissediyorum.bu aralar aynalarda sanki kiloluymuşum gibi geliyor psikolojik bir durum ve üzerine gidiyorum.belki aynı duyguyu yaşayan olur diye yazdım aman dikkat.çevremdeki herkes kızıyor artık:KK54::KK54:

yaa aynen ben kendimde hiç fark görmüyorum tamam tartı onca eksik ama bakınca cıx
ailem ve tabii kestane şekeri konuşmasından sonra güçlendirmeye geçtim çaresiz
yine de görmediğim kesin, bu hastalık değildir inşallah sadece bilinçaltım geç algılıyordur belki
güneylide bana ben hala kilolu görüyom kendimi dedi bacağım kadar beli var hatunun:KK52: bende dedim ztn hepimiz en son seda sayandaki hatice gibi olcaz vardı ya zapzayıf bi kız kendini şişman görüyomuş...ama çooooooooooooooooook zayıftı...
kıssss :KK54:gelmene sevindim
ama velet :KK33: komik iyi bir şey mi sen onu de bakiyim bana, yaşlı başlı kadına söylediğine bak hele :KK9::KK9:

ölesine girmekle iyi yapmışsınız çünki ölesine kazık bir sınavdı:KK53::KK43::KK43: Hayatımda girdiğim gireceğim ve de girip ilk saniyede çıkmak isteyeceğim tek sınav:d:KK1::KK1::KK1::KK1:
eee gçmiş olsun o halde:KK66:

kızlar sohbetinize katılmak isterim.. ben 23 mayısdan beri yapıyorum ama sadece 6 kilo verdim.. 68 le başladım şimdi 62 yim..ve nerdeyse 15 gündür 62 yim.. birgün plates birgün eliptik bisiklet sürüyorum... ama son 1 haftadır karpuz yiyorum:KK43:( ama sanmıyorumm onun engellediğini:KK50:

umarım bunlardandır, yoksa eğer bu kadar kilo almaya meyilliysem hedefi medefi bırakıp iyice kilo alma payı bırakarak hesap edicem :KK43:

hay ben bu kadın milletinin çilesine..... bi de sabah akçay'dan ayrılırken annemin yakın bi akrabası geldi.. enişte akciğer kanseriymiş, söyleyememişler henüz,, hafiften hasta zannediyo adam, temiz hava alsın diye gidelim demişler oraya.. aman tam otobüse binerken göz pınarlarıma kadar şiştim yeminle..
bu vesileyle bişey anlatıcam şimdi... ben kefir yapıp içicem demiştim anımsarsanız.. bana kefiri gönderen hanım, kefirin yanında kombuçayı mantarı/kültürü de göndermişti.. Ben yanımda götürdüm, annemlerde yaptım, çoğalttım falan... annemde birkaç haftadır hemoroid oluşmuştu.. bu zımbırtı da bi dünya şeye iyi geliyo hesapta.. annem pamukla bunu kullandı,8 günde geçti :KK53: KK'da da çatlaklara iyi geliyo mucize mucizee vs..diye başlıklar var.. ee içecek olarak kansser tedavisine de destekmiş ben şimdi büyükçe bi mantar oluşturmak için mayaladım az önce... bu bahsettiğim enişte için kullansınlar.. zaten yapılacak bişey yokmuş, bi umut da bu oluversin dedim..

Şimdi çatlaklar için denemeye başlamak istiyorum,, zayıflamayla birlikte çoğumuzun sorunu olacaktır muhtemelen.. gelişme oldukça paylaşırım .. bilen eden varsa siz de bana bilgi verin olur mu?? hala içimlik kıvamı yakalayamadım hep haricen kullanmaya meyilliyim bu yüzden:26:

ben kafa çatlaklarıyla ilgileniyorum kuzular
bilgisi olan varsa ihtiyaçı olan çok var ben dahil çevremde :KK53:

kısmet olur gideriz bursa'ya, kafkas'ın önüne otururuz, kutu bittikçe yenisini alırız :-)
üff bende bende bende
şu çikolatalılarından da yeriz di mi :KK39::KK17:

çatlaklara çok iyi geldiğini okudum...bıktım artık yaa kilo verdikçe dahada bi çoğaldılar sanki lanet olasıcalar:KK47:
sırayla kuzum sırayla :)

Valla gerçekten küçük beden kıyafet denemesi nasıl keyifliymiş. :KK9:Ben hep bir büyüğünü istemek zorunda kalıyordum o da ya oluyordu ya ellerinde büyüğü olmuyordu. :KK47: Neyse ki o günler eskide kaldı :KK9::KK9:

Valla düğün konusunda da haklısın. Peki nikah yapılacak ya, evinizi de hazırlıyor musunuz bu arada? Yoksa düğün olana kadar ailelerle yaşamaya devam mı? Anlamadım ben:44:

Cidden ya resmen nefret ederdim alışverişten popomdan çıkmayan pantalonlar yüzünden ağladığımı bilirim :KK1:
O kadar ağlayacağına yeme istediğin gibi giyin dimi biraz geç akıl etmişim ama neyse :KK1:

Kıbrısa gideceğiz zaten ev döşeli olacak orada yeni eşya almayacağız artık buraya gelince inşallah.
Biraz garip olacak bakalım zaten etrafa söylememeyi düşünüyoruz düğünden önce :KK17:

Uyuz herif,
2 trilyonluk anlaşma yapmaya gelmiş bana getirdiği şeye bakın. TULUMBA.
Şeytan diyo imzalama ama off offf.

Birde şu yazıyı bir okurmusunuz. Yorum rica ediyorum.

AEROBİK EGZERSİZ NEDİR?

:KK9::KK9: Çok tatlısın fıstığım yaa, hiç güleceğim yoktu :KK1::KK1: Sen dukan yapıyorsun ya ondan iyi tatlı getirmemiş şekerim o, yoksa canın çekerdi :KK9::KK9:

Kıro ama para onda işte tatlım, düzen bu:KK34:

Cidden ya resmen nefret ederdim alışverişten popomdan çıkmayan pantalonlar yüzünden ağladığımı bilirim :KK1:
O kadar ağlayacağına yeme istediğin gibi giyin dimi biraz geç akıl etmişim ama neyse :KK1:

Kıbrısa gideceğiz zaten ev döşeli olacak orada yeni eşya almayacağız artık buraya gelince inşallah.
Biraz garip olacak bakalım zaten etrafa söylememeyi düşünüyoruz düğünden önce :KK17:

Sorma be güzelim, bazen hiç giyecek bişeyim kalmazdı, benim de göbek bölümünde bir simit maşallah, ince belden sonra korkunç bir görüntü vardı, kırk yılda bir denk gelir alır sonra uzun bir süre forma gibi olanlarla idare ederdim.:KK9:
Olsun be güzelim, geç olsun da güç olmasın. En azından başladık ve bitirdik şu anda da acısını çıkarıyoruz :KK8::KK8:

Evet, kıbristı, e tamam işte, gideceksin nasılsa, daha ne olsun be gülüm, hayırlı uğurlu olsun tekrar. Allah bir ömür boyu mutlu etsin.:KK16::KK16::KK16:

ben kendim evde peynir yapicam sanirim cünkü burada yagsiz peynir bulamiyorum cok daraldim hemp hindi füme yemekten:KK47:

Lor peynir çok işimi görüyor benim tadını da beğeniyorsan tavsiye ederim evde de yapabilirsin.

Sorma be güzelim, bazen hiç giyecek bişeyim kalmazdı, benim de göbek bölümünde bir simit maşallah, ince belden sonra korkunç bir görüntü vardı, kırk yılda bir denk gelir alır sonra uzun bir süre forma gibi olanlarla idare ederdim.:KK9:
Olsun be güzelim, geç olsun da güç olmasın. En azından başladık ve bitirdik şu anda da acısını çıkarıyoruz :KK8::KK8:

Evet, kıbristı, e tamam işte, gideceksin nasılsa, daha ne olsun be gülüm, hayırlı uğurlu olsun tekrar. Allah bir ömür boyu mutlu etsin.:KK16::KK16::KK16:

Aynen öyle forma gibiydi eskiyene kadar aynı pantalonlar üstüme hep uzun tunikler bacaklarımın arası acırdı birbirine sürtmekten çıkaralım artık dimi acısını hak ettikkkk ..

Amin canım amin gideceğim hiç bakmayacağım arkama :KK1:
Şakaya vuruyorum falan ama evlilik de korkutuyor beni normal mi olur mu böyle şeyler ?

Lor peynir çok işimi görüyor benim tadını da beğeniyorsan tavsiye ederim evde de yapabilirsin.

Aynen öyle forma gibiydi eskiyene kadar aynı pantalonlar üstüme hep uzun tunikler bacaklarımın arası acırdı birbirine sürtmekten çıkaralım artık dimi acısını hak ettikkkk ..

Amin canım amin gideceğim hiç bakmayacağım arkama :KK1:
Şakaya vuruyorum falan ama evlilik de korkutuyor beni normal mi olur mu böyle şeyler ?

Evlilik başka bişey be tatlım, korkman normal biraz. Sen bir de memleket değiştiriyorsun ama sevdiceğin orda nasılsa, tabii biraz endişe edersin ama gidince korkacak hiçbirşey olmadığını göreceksin :)) :KK19:Güzel heyecanlar bunlar. Allah dileyen herkese kısmet etsin inşallah.:KK16:

Evlilik başka bişey be tatlım, korkman normal biraz. Sen bir de memleket değiştiriyorsun ama sevdiceğin orda nasılsa, tabii biraz endişe edersin ama gidince korkacak hiçbirşey olmadığını göreceksin :)) :KK19:Güzel heyecanlar bunlar. Allah dileyen herkese kısmet etsin inşallah.:KK16:

Zaten ben ailemden farklı bir şehirdeyim ama ne biliyim ev sorumluluğu sinirlenince telefonu kapatıp görmeme şansın yok ne biliyim biraz tedirgin oluyorum ama inşallah boşa çıkar hepsi.

Zaten ben ailemden farklı bir şehirdeyim ama ne biliyim ev sorumluluğu sinirlenince telefonu kapatıp görmeme şansın yok ne biliyim biraz tedirgin oluyorum ama inşallah boşa çıkar hepsi.

Korkma güzelim, korkma :KK19:

İki gönül bir olunca samanlık seyran olur. Evcilik gibi ikiniz beraber alacaksınız evinizin sorumluluğunu, ayy ne güzel şeyler bunlar. Az kalmış zaten, göreceksin yersiz endişe ettiğini ama bunlar da güzel heyecanlar be masalım. :KK16:Oradan da yaz ama mutlaka :KK34:

ben seni emziriyorsun güçlendirmeden başladın diye hatırlamışım , Miraaay nerdesin hafızam yok artık hep aklıma sen geliyorsun balık yemem lazım
Sen çok dikkatlisin hiç kızma kendine. Hamileler ve emzirenlerde dukan hakkında yazmıştım, ondandir

Korkma güzelim, korkma :KK19:

İki gönül bir olunca samanlık seyran olur. Evcilik gibi ikiniz beraber alacaksınız evinizin sorumluluğunu, ayy ne güzel şeyler bunlar. Az kalmış zaten, göreceksin yersiz endişe ettiğini ama bunlar da güzel heyecanlar be masalım. :KK16:Oradan da yaz ama mutlaka :KK34:

Ben de öyle diyorum evcilik işte bize göre daha :KK1:

Canım internet bağlatmayalım zamanımız orada geçmesin diye düşünüyoruz ama karar da değiştirebiliriz burası çok iyi geliyor gerçekten ..

Bu arada sabah Nesli ile tanıştık çocukların peşinde koşmaktan yorulduk dukana yaradı ter attık bol bol :)) Çok şeker çok tatlı çok sempatik aynı burdaki gibi cıvıl cıvıl çok sevdim kızı da çok tatlı ona benziyor zaten oğlumla biraz anlaşamadılar ama olsun anlaşırlar zamanla:KK1::KK1::KK1:
ay lütfen bi daha güzel, şirin, sempatik vs nitelikte olanlar hele de güçlendirme saltanatı sürenler benleennn buluşma talep etmesin:KK37::KK1:
bi de kendi yetmemiş güpgüzel sarı sarı hatunlarla gelmiş..pes diyorum :KK33:
:KK16:şaka bi yana çok tatlısın kuzum :KK66:

sizden sonra katıldım ya başka bi piknik tayfasına... yarın dukana başlıyor oradaki misafir kızcağız, lahana diyetiyle 12 kilo vermiş...
bayıldı dukan fikrine.. yarın kahvaltıya gelecek beraber dukan ekmeği keki işte ne bileyim tatlısı vs yapıcaz.. çömez yetiştiricem, KK'ya da gelecek :KK66:
Kilolu birini gördüğünüzde siz de eğilip kulağına DUKAN diye fisildamak istiyor musunuz?
evet evet evettt :)) misyoner oldummm hahaytt..
Hahaha, evet canım anonsundan sonra baktım mesajına :)) Tanışmışsınız bakıyorum, bir sırt kontrolü yapsaydın nesliye ağlayan surat gülmeye geçtimi diye canlı canlı :KK9::KK9:
ay ben de yalancı gibi oldum ama şiş idim bugün, sen bakarsın bu hafta içi buluştuğumuzda artık :KK66:
ben kafa çatlaklarıyla ilgileniyorum kuzular
bilgisi olan varsa ihtiyaçı olan çok var ben dahil çevremde :KK53:

ah işte tatlım ben kafa çatlaklarımı görmezden gelmek için döte başa sardım ya :) en iyi çare bu :KK53::KK9:

3 günlük serbestlikten sonra (2+0 'a dönücem zırvası vesilesiyle) bugün ilk protein günüm.. 81 görmüştüm sabah.. 76 küsürden sonra şoktaydım haliyle.. ama şimdi iki galon su içmeme rağmen 79 gördüm.. bu ne oynaklık yahu!! çift tartıda tartılıyorum üstelik.. galiba korktuğum gibi olmamış, sadece şişlik var..

ben 1+1 e dönmek istersem, hemen bugün protein yarın sebze protein şeklinde mi devam etmeliyim yoksa birkaç gün atak mı yapmalıyım.. ne dersiniz?:26:

:KK9::KK9: Çok tatlısın fıstığım yaa, hiç güleceğim yoktu :KK1::KK1: Sen dukan yapıyorsun ya ondan iyi tatlı getirmemiş şekerim o, yoksa canın çekerdi :KK9::KK9:

Kıro ama para onda işte tatlım, düzen bu:KK34:

Allahtan adam gibi bişey getirmemiş. Malum pazartesi bugün. Bizde pazartesileri ya nohut çıkar ya kuru fasulye. Denizci adetiymiş. Allahtan etli de içinden tırtıklıyorum. Adam düzgün bişey getirseydi dalabilirdim kazara. Açım malum şuan 3 parça et yedim ve yogurt.
Ama bunun yanında yemek koyan bayanlar beni kenara çekip sen çok zayıfladın dediler. Ay dedim onun için diyorum nohut koyma etini ayır diyee. SOnunda biri farketti kilo verdiğmi . 10 kiloya yakın canım anlayın artıkkkk dimi ama....

ay ben de yalancı gibi oldum ama şiş idim bugün, sen bakarsın bu hafta içi buluştuğumuzda artık :KK66:

ayy kızlar böle herkes birbiri ile ayrı ayrı gorusecegıne,bu hafta sonu cumrtesı mesela bi bulusma yapsakta herkes birbirini yakından tanısa daha ii olmaz mı? Ne dersiniz bu fikre arkadaslar? Eger olur derseniz,yer ve zmn belirleyelim.böle görüşelim sözleri lafta kalmasın artk yaa:2: :2:

3 günlük serbestlikten sonra (2+0 'a dönücem zırvası vesilesiyle) bugün ilk protein günüm.. 81 görmüştüm sabah.. 76 küsürden sonra şoktaydım haliyle.. Ama şimdi iki galon su içmeme rağmen 79 gördüm.. Bu ne oynaklık yahu!! çift tartıda tartılıyorum üstelik.. Galiba korktuğum gibi olmamış, sadece şişlik var..

Ben 1+1 e dönmek istersem, hemen bugün protein yarın sebze protein şeklinde mi devam etmeliyim yoksa birkaç gün atak mı yapmalıyım.. Ne dersiniz?:26:

bence 1+1 seklınde devam et :KK16:

3 günlük serbestlikten sonra (2+0 'a dönücem zırvası vesilesiyle) bugün ilk protein günüm.. 81 görmüştüm sabah.. 76 küsürden sonra şoktaydım haliyle.. ama şimdi iki galon su içmeme rağmen 79 gördüm.. bu ne oynaklık yahu!! çift tartıda tartılıyorum üstelik.. galiba korktuğum gibi olmamış, sadece şişlik var..

ben 1+1 e dönmek istersem, hemen bugün protein yarın sebze protein şeklinde mi devam etmeliyim yoksa birkaç gün atak mı yapmalıyım.. ne dersiniz?:26:

Kuzum bence 2 gün atak yap. Serbestlik sana yaramamış anlaşılan. Sonra hemen dönersin 1 + 1 e

X