Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

benim sınavda berbat geçti hayatımda girdiğim gireceğim en kötü sınavda dumura uğrattı ösym bizi resmen umutlar çöpe gitti43:

şimdi güçlendirme listesinin son hali bu mudur? eksik olan varsa tamamlayın

1- Love1
2-Ekim34
3-Glshk
4-Güneyli
5-Eski bir masal
6-Elif
7-Dukanka
8-Ben

ya pardon,tablonu gordum hayran kaldim,tebrikler wala

Kurt gibi acim kizlar nedeninide biliyorum sanki sabah gec kaldim yulafimi yiyemedimmmm aksama saklyiorum corba yapicam birazinida kurabiye simdi kosa kosa eve gidip tavucugumu yiyesim var

Son düzenleme:

İnşallah geçer :S 5 senede de bi zahmet geçsin yaaa ahahhah O zaman da geçmezse artık başlarım böyle sigaraya haha

Olsun canım, ani olsun... Gönüller bir olsun da hihiihi

Benim kiloları görüyosun işte.. Kaplumbağa bile benden daha hızlı ilerliyo Hala aynıyım nerdeyse... tık yok.. Hatta o ticker'daki 58,5 kiloyu göreli 1 ay falan oldu heralde :44: 1 kere gördüm, görüş o görüş.. Şimdi 59 lardayım.. Dukan tarihine geçicem yakında '4 ayda ancak 8 kilo veren kızın dramı' şeklinde :S :)) Ramazanda güçlendirmeye geçiyorum ben de.. Gınalar geldi.. :97:

Sen sanat tarihi mezunuydun değil mi öğretmenlik için mi girmiştin sınava

evet cnm sanat tarihi ama öğretmenlik değil aslında vardı öğr hakkımız..ama ama atanması yapılmıyo artık devlet almıyo liselere alıyodu bi zamanlar o nada formasyon gerek zaten o da kalktı... müzelerde, kültür ve turizm bakanlıklarında,MTA da iş bulabiliyoruz yada düz memuriyet yani ben düz memurluk olsada razıyım ama puan düşük gelcek sanıırm bu sene herkese:18::18:

amiiinn bukiloyu dukan la mi werdigini ve nekadar surede verdigini sorsam cevaplayabilir misin acaba? Ben de dukan i kafaya taktim buaralar,ve cok kilo aldim,2 ayda vermem lazim,kendime yontem ariyorum

Kaç kilosun? Kaç kilo olmak istiyorsun? Eğer protein yerim ben, irademe de güveniyorum dersen, hemen başla Sonra "neden böyle geç başlamışım" dersin

Kaç kilosun? Kaç kilo olmak istiyorsun? Eğer protein yerim ben, irademe de güveniyorum dersen, hemen başla Sonra "neden böyle geç başlamışım" dersin

hadi ya.84 kg um 60 a dusmem lazim.onumde 24 kg gibi butuk bisayi var yani.iradeliyim ama sadece protein ve sebze korkut beni seyir ewresindeki.ama kisa surede etkili oluosa sewe sewe yaparim.kitabini da okudum cok mantikli geldi ama canli ornek gormek istio insan iste

yumurta cok olmamis mi tatlim hani sarisi kisitli ya :26: yanlis anlama bilmiyorum bu nedenle soruyorum
olurmu cnm hiç neden yanlış anlayayım evde peynir yoktu mecburen kahvaltıda da yumurta yedim arada da
selam kızlar bgn itibariyle bende aranıza katılmış bulunmaktayım inşallah bozmadan devam edip şu fazlalıklarımdan kurtulabilirim
hoşgeldin cnm bende yeniyim burda 2. günüm dukanda da
bende kaçamak çok oluyor da söylemem hiç. insan kabahatini söyler mi, daha neler... bu sefer nasıl olduysa ağzımdan kaçıverdi.

Bence gayet güzel bir liste ama kaymagi alinmis sütten yapilmis derken ne demek istedin anlamadim yani en cok 1,5% olmali..

evde doğal olarak kendim mayalıyorum yoğurdu sütü kaynattıktan sonra bekletiyorum kaymağını alıyorum sonra yoğurt yapıorum

kızlar 1günde 1 kilo gerçekten gidermi:44::44::97: hala inanamıyorum yaşa sen dukan amcaaa

Son düzenleme:

Canım kafana çok takıyor musun ?
Gerçekten çok etkiliyor kilo vermeni.
Hatırlar mısın bilmem ben nasıl zorlanmıştım sonra kendi haline bırakınca 2 haftada gitti sanırım 4-5 kg falan ..

amiiinn bukiloyu dukan la mi werdigini ve nekadar surede verdigini sorsam cevaplayabilir misin acaba? Ben de dukan i kafaya taktim buaralar,ve cok kilo aldim,2 ayda vermem lazim,kendime yontem ariyorum

Ne kadar da verdim.
Çok uzun sürede çünkü çok fazla al ver yaptım.
Bir al bir ver derken ama son 3 ayda sıktım kendimi 13-14 kgsı 3 ayda gitti.
Öncesinde karatay yapıyordum çok da memnundum da bir ara bırakınca tekrar başlayamadım.
Dukana başladığımda 57 küsür kg idim.
Şimdi 50-51 arasındayım.
Ama dukanda kaçamak yapmamak lazım gerçekten

Bunca sene bu kadar kiloyu bosuna taşımışım, keşke Dukan'ı daha önce keşfetseydim diyor musunuz?

Sağol canım, iyiyim ben de.
Kilo alma pek oldu diyemem, şu an hedefimin 2 kg altındadım masalım. Senn de çok başarılı gerçekten.
Canımm aileler evet demişti, nasılsa dediler artık, çok dert etme. Canım yaaa nikahına da bişeycik kalmamış, hadi Allah hayırlı etsin inşallah, bir yastıkta kocayın sağlıkla, mutlulukla, huzurla.

Nikahınızı hele bir yapın da düğün de sonrasında daha kolay olur, daha kabullenmiş olur aileleriniz. Üzme kuzum kendini, yakında taze gelin olacaksın bak, ne mutlu sana.

Hahaha, evet canım anonsundan sonra baktım mesajına :)) Tanışmışsınız bakıyorum, bir sırt kontrolü yapsaydın nesliye ağlayan surat gülmeye geçtimi diye canlı canlı

buradaki herkesin ticker.larına bakarsan,,istemediğin kdr cok canlı örnek bulabilirsin..

Kilolu birini gördüğünüzde siz de eğilip kulağına DUKAN diye fisildamak istiyor musunuz?

evet ya benimde bzn aklıma gelmior deil bu düşünce

Bunca sene bu kadar kiloyu bosuna taşımışım, keşke Dukan'ı daha önce keşfetseydim diyor musunuz?

Demem mi hiç ya demem mii ..
Resmen 1 damacana taşımışım üstümde tabi o damacanayı üstüme bağlayınca kıyafetlerin içine girmek de mümkün olmuyordu.
Hala alışamadım 38 deniyorum önce, genelde sevdiceğimle alışveriş yapıyoruz ona söylüyorum 1 beden küçüğünü getirir misin diye çok keyifli oluyor

Maşallah canım ya hedef altında olmak çok güzel bu arada dukan amca bana 59 ol demişti ben korkmuştum düşemem diye ama dukan amcayı bile ters köşe yaptık

Ayy hiç dert etmiyorum zaten olsun da benim için zaten düğün falan hep angarya oldu ikna olsalar da hiç yapmasak milleti eğlendirirken ben işkence çekeceğim resmen
İnşallah evlilikten sonraki ilk aylarda da kilo almazsam tamamdır bu iş ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…