Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Oldu da bitti masallah damat olur insallah...Hayirli olsun canim..100 gr birsey olmaz..

vuhuuuu bence degis yaaa

Persembeye insallah degisecegim..

Bence gayet güzel bir liste ama kaymagi alinmis sütten yapilmis derken ne demek istedin anlamadim yani en cok 1,5% olmali..

Arkadasim da öyle diyor ben hic bu kadar zayif olmadim bu yasima kadar aynalara baktikca hic degisim görmüyorum sanki halen kiloluymusum hissine kapiliyorum diyor..

o yüklediğin fotolardan ne kdr belli canım benim...işte psikolojik olarak hep kilolu halimize alıştığımız için byle hissedioz

biraz sabret. ben de 20 kg verdikten sonra yaklaşık 1,5 ay takılmıştım. 500-600 gr mı alıp alıp veriyordum.
diyetine devam et sen. vücut çok yağ kaybettim diye panikleyip, yağ yakmayı bırakıyor. ama sen onun hakkından gelirsin. bakalım o mu inat, sen mi inat...

ben 1.5 ay takılırsam kesin bırakırım

Oyyy ben senin agzini yirim yirim..ne diyon sen 1,5 ay yasadin yani bu durumu...icime su serptin varya aliyecim sagolasin...Aliyemmm Birakmayi düsünmüyor canim ama 5 hafta tatilde güclendirme gibi yapacagim...

arkadaşlar kepekten fazla birşey beklemeyin. ekmek yapın yiyin. yiyebilenler için sorun yok ama ben de kekdi, helvaydı, krepti... yiyemedim onları en güzeli ekmek.

1 yumurta
1 kaşık yoğurt
1 küçük çay bardağı süt
1/2 çay kaşığı tuz

karıştırıp çırpın

1/2 paket kabartma tozu
4 yemek kaşığı yulaf
karıştırıp ekleyin.

yağlı kağıt serilmiş tepsiye dökün ya da muffil kalıplarına paylaştırın. normal fırında 150 derecede kızarıncaya kadar pişirin. benim fırınım çok dandik, fazla kabarmıyor. ama kepeğin en işe yarar hali bu oldu. dikdörtgen borcama döküp pişiriyorum. 2 günde tüketiyorum.

ben yaşıyorum vallahi. aynaya bakıyorum hep aynı gibiyim. ama öyle değilim biliyorum. zamanla geçer herhalde.

Oyyy ben senin agzini yirim yirim..ne diyon sen 1,5 ay yasadin yani bu durumu...icime su serptin varya aliyecim sagolasin...Aliyemmm Birakmayi düsünmüyor canim ama 5 hafta tatilde güclendirme gibi yapacagim...

zor bir durum. ben de o 1.5 ayda arada kaçamaklar yaptım, burdaya kadarmış falan diye düşündüm ama, ertesi gün yine başladım diyete. güçlendirme gibi yapsan da çok fazla kaybın olmaz. tatil sonrası yine devam edersin. ben de ramazanda güçlendirme gibi yapacağım. saf protein günlerine dayanamam oruçluyken.

ben geldimm..
hiçç abartmadım 2+0 denemesini ama eve döndüğümde gördüğüm rakam beni epey üzdü.. belki yoldan, adet öncesinden ve aten soğuk-sıcak şoklarının cenneti akçay'dandır bilemedim.. Şimdi oradan topladığım nar çiçeklerini kuşburnu ve yeşilçayla kaynattım.. içicem, epey de su içtim.. Yarın Protein günü (her halükarda) sabaha makul bir sonuç göremezsem (en azından tatil öncesi kilomu 1+1 ile devam edicem yine.. Yok yok hiç öyle kolay değilmiş sistem değiştirmek...

Son düzenleme:

hoş geldin adet öncesindende olabilir...

Cenim benim bozma moralini yoldan geldin birde adet öncesi ondan olmustur ben bile gece calisinca oturdugum icin 2 kilo fazla görebiliyorum 24 saat icinde..

duraklaynca yeşilçay kürü mü yapcaz?

Canim duraklayinca yumruk 3 gün sade beyaz tüketin yaziyor yesil cay kürünüde yapabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…