Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar yarın sağ el bileğimden ameliyat olacağım, sanırım bi süre uğrayamam hepinize bol eksili günler diliyorum, görüşmek üzereee...

Canim simdiden gecmis olsun en kisa zamanda bekliyoruz seni..:KK54:

bu arada bugün başladım. testte 6 gün atak çıktı iinşallah kilolar gidecek umudum dukann. yediklerimide akşama yazarım artık.

Hosgeldin asi..:KK16:

Kizlaaaar bugün yaptigimi yedigimi ettigimi yazasim geldi bugün protein sebze günüm bu günden cok korktugum icin fikir alasim var...

Kahvalti ve Ögle (gec kalktim): bir adet dukan krep ve hindi gögsü dilim salami (%2 yag orani) light krem peynir (%5 yag orani ile günlük limit bir yemek kasigi onun hepsini tükettim) + domates, biber ve taze reyhan

Ara: %0,1 yag oranli bir adet yogurt (tarcinli)

Aksam: Tavuk gögsü + Kabak + Kirmizi Biber Soteledim yagsiz tavada bol baharatli (tuzsuz)

Acikinca: yarim kasik yulaf kepegi hakkimi kullanmadim onu süte katip birazcik kakao ve tarcinla icerim galiba

suyumu elimden düsürmüyorum minimum 2 lt

ve pilatesimi yaptim accaip terledim:KK52:

yorum ve elestiriye acigim sayin dukan güzelleri:KK23:

Bence süper liste insallah __ görürsün canimcim..

ne olurdu şurda güçlendirmeye geçmiş bi sürü kişi olsaydıı, çok bocalıyorum 2.haftam güçlendirmede ve ben hala hiçbişeyi oturtamadım. Dün nişasta hakkımı kullandım misafirliğe gittiğim için yemek zorunda kaldım çayın yanına gelen şeylerden. Bugün de arkadaşlarla çıktığım için çikolata ve nişastalı bi öğün geçirdim bu da benim ödül öğünüm olsun dedim. 2 haftadır ödül öğünlerim hep kaçamak yaptığım için heba oluyo. Bugün de öyle oldu. Bikaç draje yedikten sonra mademki rejim bozuldu ödül öğünü hakkımı tüketeyim dedim kendime bi çikolata aldım ve sonrasında bi kase leblebi yedim. Ama içim hiç rahat diil yemek yerken hep ama hep suçluluk duyuyorum sabahları tartıya hep korkarak çıkıyorum :S yarın tartıya çıkmaktan acayip tırsıyorum mesela :18: o kadar korkuyorumki artı görcem diye :KK17:

Ne olur artı çıkmayayım, ne olur kilo almamış olayım ne olur, ne olur, ne oluuuurr :KK25: (tartıya çıkarken içimden geçen cümle tam olarak bu) yarın da böyle olucak. Kilo almıcağıma emin olana kadar, güçlendirme evresini sağ salim tamamlayana kadar bu hep böyle olcak sanırım off :44:

Canim birak tartinma bir kac gün tarti piskolijini bozuyor yediklerine dikkat ettigin ve asiriya kacmadikca bence öyle abarti bir kilo almazsin arada oynamalar olmasi gayet normal diye düsünüyorum..Arkadasim da 15 kilo verdi demistim ilk geldigimde buraya oda diyor herkes dahada zayifliyorsun diyor ama ben bigün arti görsem 3 gün sonra yine ayniyim diyor..:26:

Ben tickerimi degismiyorum 90kg gördüm ama 91.100 91,500 92,500 oynayip duruyor kilom kiviriyor yani bunca kivirmaya erimem lazim aslinda..:21::21:

$tanzen0012.gif $tanzen0011.gif

selam kızlar :KK43::KK43: zorlu bir sünnet macerasını atlatmış bulunuyorum :KK9::KK43::KK9::KK43::KK9: dün çok zor geçti, kuzum çok ağladı :KK43::KK43::KK43: benim diyet miyet kalmadı tabi, kendini memeye verdi sıpa, ben de süt artsız biras diye malt içeceği falan aldım, 2 gündür saldık yani :18: yarın ve ertesi gün protein yapıcam, hemen farkedermi bilmiyorum ama 100 gr farkediyor kilom:KK53::KK53::KK53:

kepek yemekte zorluk cekenler, mikrodalgasi olmayanlar, galete krep sevmeyenler icin kepek tuketme yontemimi yaziyorum:

1 bardak ayran ve 1 kasik kepek guzelce karistirilip hizlica icilir.

Kahvaltidan 10 dk once 1, aksam yemeginden 10 dakika once de 2. Kasigimi bu sekilde yiyorum. Bence ogunde yenen yemek miktarini azaltiyor. Deneyin. :)

kepek yemekte zorluk cekenler, mikrodalgasi olmayanlar, galete krep sevmeyenler icin kepek tuketme yontemimi yaziyorum:

1 bardak ayran ve 1 kasik kepek guzelce karistirilip hizlica icilir.

Kahvaltidan 10 dk once 1, aksam yemeginden 10 dakika once de 2. Kasigimi bu sekilde yiyorum. Bence ogunde yenen yemek miktarini azaltiyor. Deneyin. :)

ayy avrasya saol ya senin yazıda reçete yazar gibi olmuş tok karnına şu kadar ilaç al der gibi:KK1::KK1::KK1::KK1: işe yarar işalah:KK34: ben süte karıştdım ilk zaman ama yoğun oldu böle iğrençti ya:KK37: sonra yoğurt denedim baya farketti ama yoğurdu çok koymak gerek yoksa böle ağzımın içinde döndürüp duruyom yutamıom böggğğ:120::120::120:bide ayran deneyelim bakalım bi kaşık çok gelir gibi ama:44::44:

bugünkü menüm;

SABAH:
1,5 yk yulak kepeğinden ve 1 yumurtadan yapılmış krep
1 haşlanmış yumurta
2 kupa çay yarım tatlandırıcıyla

ÖĞLE:
1 küçük tabak sade tavuk sote
1 bardak ayran ( evde kaymağı alınmış sütten yapılan yoğurtla)

İKİNDİ:
1 yumurta
2 kupa cay yarımşar tatlandırıcıyla

AKŞAM:
3-4 çatal sade tavuk sote
1 bardak ayran

2,5 lt su, 20 dk yürüyüş ::::: yorumlarınızı bekliyorum kızlar ilk günüm böyleydi

saol cnm bu arada kpss ye sen girmişmiydin öle hatırlıyorum benim berbat geçti ya resmen kazıktı yetiştiremedim:18::18: senin nasıl geçti ?kusra bakma çok soru sordum:KK17:

yok tatlim ya ben almanyadayim :KK1: hayirlisi olur insallah yaptiklarin yeterli olur senin icin insallah

yok tatlim ya ben almanyadayim :KK1: hayirlisi olur insallah yaptiklarin yeterli olur senin icin insallah

ayyy noluyor bana böle erken bunama belirtileri göstermeye başladım:KK1::KK1::KK1: allah allah ya ben seni daha bi kaç gün önce gircem dua edin bana dediğini hatırlıyorum, yalan söleme bana dermişim:KK60::KK60:şaka bi tarafa kimdi o ya arayıp bulmam lazım sende çok uzaksın bea neyseki gönüller bir:KK34::KK34::KK16::KK16:

selam kızlar :KK43::KK43: zorlu bir sünnet macerasını atlatmış bulunuyorum :KK9::KK43::KK9::KK43::KK9: dün çok zor geçti, kuzum çok ağladı :KK43::KK43::KK43: benim diyet miyet kalmadı tabi, kendini memeye verdi sıpa, ben de süt artsız biras diye malt içeceği falan aldım, 2 gündür saldık yani :18: yarın ve ertesi gün protein yapıcam, hemen farkedermi bilmiyorum ama 100 gr farkediyor kilom:KK53::KK53::KK53:

kıyamam ben ona yaa...tez zmnda iyileşir inşallah:KK5:

ayyy noluyor bana böle erken bunama belirtileri göstermeye başladım:KK1::KK1::KK1: allah allah ya ben seni daha bi kaç gün önce gircem dua edin bana dediğini hatırlıyorum, yalan söleme bana dermişim:KK60::KK60:şaka bi tarafa kimdi o ya arayıp bulmam lazım sende çok uzaksın bea neyseki gönüller bir:KK34::KK34::KK16::KK16:

denizim ben girdim bide ekinsu girdi.ama ikimzde öylesine girdik...:KK1:

Uzun zamandır güçlendirmede olan biri olarak belki sen soruma cevap verebilirsin.
Haziranın başında 3 gün atakla başladım. 57'den 55,5'a düştüm.
Seyirde 52,5'u gördüm ama şu anda 54'teyim.
Dukan'ın takvimine göre temmuz sonunda 49'a iniyorum.
Sen de seyirde böyle duraklamalar hatta artılar yaşadın mı?
Ne kadar sabretmem gerekiyor? Temmuz sonu 49 gerçekçi mi sence de?

Şunu biliyorum, verilecek kilo azaldıkça eksilen kilo da az oluyor ve yavaş ilerliyor ama moralim bozuldu açıkçası.
selam mesajını yeni gördüm.aynı sıkıntıları fazlasıyla yaşadım yaşayan arkadaşlarımda oldu.sorun yok diyeti bozmadan aç kalmadan yersen kesinlikle gider kilolar.zaten dediğin gbi verilen kilo azaldıkça duraklama çok oluyor...

Son düzenleme:
kızlar nacizane bir uyarı.
bilenler bilir 4 ayda 16 kilo verdim.ciddi daraldım beden olarak.ama ben hala kendimi kilolu hissediyorum.bu aralar aynalarda sanki kiloluymuşum gibi geliyor psikolojik bir durum ve üzerine gidiyorum.belki aynı duyguyu yaşayan olur diye yazdım aman dikkat.çevremdeki herkes kızıyor artık:KK54::KK54:

kızlar nacizane bir uyarı.
bilenler bilir 4 ayda 16 kilo verdim.ciddi daraldım beden olarak.ama ben hala kendimi kilolu hissediyorum.bu aralar aynalarda sanki kiloluymuşum gibi geliyor psikolojik bir durum ve üzerine gidiyorum.belki aynı duyguyu yaşayan olur diye yazdım aman dikkat.çevremdeki herkes kızıyor artık:KK54::KK54:

güneylide bana ben hala kilolu görüyom kendimi dedi bacağım kadar beli var hatunun:KK52: bende dedim ztn hepimiz en son seda sayandaki hatice gibi olcaz vardı ya zapzayıf bi kız kendini şişman görüyomuş...ama çooooooooooooooooook zayıftı...

X