Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

yaa ben de o kadar uğraştım beceremedim dondurma yapmayı sonunda dün 1 top madodan diyabetik dondurma yiyiverdim

kızlar yarın sağ el bileğimden ameliyat olacağım, sanırım bi süre uğrayamam hepinize bol eksili günler diliyorum, görüşmek üzereee...

günaydınn canlar mutluu pazarrlarrrrrrr

cuma ve c.tesi sebze günü yapmıştımm mecburiyetten(

neyseki sabah + görmedim dünkü kilomla aynıyımm..

ama yarın yine de pro. yapıcamm cezaa bana:/

kızlar yarın sağ el bileğimden ameliyat olacağım, sanırım bi süre uğrayamam hepinize bol eksili günler diliyorum, görüşmek üzereee...

Çok geçmiş olsun tenarcım..
of hava da çok sıcak ya eridik valla he..

TENAR cok geçmiş olsun..

tatli krize girdim. dun gece saat 1 de sufle yptim 1tanesini yiyemedim bari keke döndüreyim dedim . mikro dalgam yoktu fırında oda cok güzel oldugu söylenemez.

sportmen kedi sende bugun benim gibi evde olanlrdansın sanıırm..hava sıcak nem ,kizim ecrinlen yalniz kaldik evde bugun. :))) birazdan belki yürüyüşe cıkarim.kac gundur cıkamıyorum zaten off yaaa... görüsmek üzere....

arkadaslar merhaba,
dün tesadüf eseri dukan diyeti kitabını gördüm forumlarda biraz araştırma yaptım ve aksam iş çıkısı alıp hemen okumaya basladım.anlatımı genel olarak güzel fakat ben seyir evresindeki süre ayarlamayı anlayamadım.kilo basına 1 hafta diyor ya acaba 2 kilo vermek istiyoruz mesela 2 hafta mı bu evreye devam etmek gerekiyor.anlayanlar bana bir açıklarsa cok sevinicem

Günaydın kızlar

benim de dondurma makinem henüz gelmedi tc... dan sipariş etmiştim ama saleplerimi aldım tatlandırıcımda var hazırım

ben dondurma makinasini geri yolldim bebeim ya 30 euro sonucta ve ben mikrodalga alicam 60 euro bosuna gereksiz yapmim harcama dedim gayette makinasiz yapiyorum dondurmami

cok gecmis olsun tatlim

geçmiş olsn şimdiden,bir an önce sağlığına kavusursun inş.

mrb bu arada bayanlar:)

dn snava girdm btti çok şükür,ama diyeti bozdm mecbur napim sınav sonuçta,pişman değilim...

sbh ve öğlen ekmek yedm,akşm pro. sadece,
bgn de pro. yapyrm.

kilomda oynma yok bu arada + da değilim bunlara rağmen:)

bu arada sorular çalnmış fln diye haberler çktı bide sinir oldm:S
1,5 Yaşnda çocukla hem formasyon hem kpss hem yüksk lisans bbtn sene kendimi paraladm, cumada tez savuncam ve iptal olursa bida otrp çalışabilcek mecalim kalmadı artık...

bi de bn yağ oranlarına bakmyrm peynrn fln pek,light ve güvendim markaysa alıp geçiyorum:)
biraz daha dkkatli alayım bndn snra.

hedef kilona gelene kadar seyir yapıosun.

Sütaş 'ın light ürünlerinin tamamını kullanabilirsin. Yoğurt, ayran, süt, peynir, meyveli yoğurt. Aramıza hoşgeldin.

teşekkür ederim cevap için küçük bir ilçede oturuyorum ve herşeyi bulmak gerçekten zor oluyor evde kaymağını aldığımız sütten yapılmış yoğurttan yesem çokta aykırı davranmış olmam heralde başkada çarem yok şimdilik

bu arada bugün başladım. testte 6 gün atak çıktı iinşallah kilolar gidecek umudum dukann. yediklerimide akşama yazarım artık.

Kizlaaaar bugün yaptigimi yedigimi ettigimi yazasim geldi bugün protein sebze günüm bu günden cok korktugum icin fikir alasim var...

Kahvalti ve Ögle (gec kalktim): bir adet dukan krep ve hindi gögsü dilim salami (%2 yag orani) light krem peynir (%5 yag orani ile günlük limit bir yemek kasigi onun hepsini tükettim) + domates, biber ve taze reyhan

Ara: %0,1 yag oranli bir adet yogurt (tarcinli)

Aksam: Tavuk gögsü + Kabak + Kirmizi Biber Soteledim yagsiz tavada bol baharatli (tuzsuz)

Acikinca: yarim kasik yulaf kepegi hakkimi kullanmadim onu süte katip birazcik kakao ve tarcinla icerim galiba

suyumu elimden düsürmüyorum minimum 2 lt

ve pilatesimi yaptim accaip terledim

yorum ve elestiriye acigim sayin dukan güzelleri

E daha ne olsun güzelim. Başarılı bir çalışma olmuş.

ne olurdu şurda güçlendirmeye geçmiş bi sürü kişi olsaydıı, çok bocalıyorum 2.haftam güçlendirmede ve ben hala hiçbişeyi oturtamadım. Dün nişasta hakkımı kullandım misafirliğe gittiğim için yemek zorunda kaldım çayın yanına gelen şeylerden. Bugün de arkadaşlarla çıktığım için çikolata ve nişastalı bi öğün geçirdim bu da benim ödül öğünüm olsun dedim. 2 haftadır ödül öğünlerim hep kaçamak yaptığım için heba oluyo. Bugün de öyle oldu. Bikaç draje yedikten sonra mademki rejim bozuldu ödül öğünü hakkımı tüketeyim dedim kendime bi çikolata aldım ve sonrasında bi kase leblebi yedim. Ama içim hiç rahat diil yemek yerken hep ama hep suçluluk duyuyorum sabahları tartıya hep korkarak çıkıyorum :S yarın tartıya çıkmaktan acayip tırsıyorum mesela :18: o kadar korkuyorumki artı görcem diye

Ne olur artı çıkmayayım, ne olur kilo almamış olayım ne olur, ne olur, ne oluuuurr (tartıya çıkarken içimden geçen cümle tam olarak bu) yarın da böyle olucak. Kilo almıcağıma emin olana kadar, güçlendirme evresini sağ salim tamamlayana kadar bu hep böyle olcak sanırım off :44:

Tam olarak benim kaygım da bu. Seyiri çok iyi götürdüm. Şimdi ne yapacağım korkusu... Daha güçlendirmeye birkaç haftam var ama suyu değişen balıklar gibi afallamaktan korkuyorum. Bu arada güçlendirme evresi için Dukanın söylediği bir şey var. Ben bunu burada alıntılamıştım çok önemli görüp, sanırım senin de gözünden kaçmış. Güçlendirme ne kadar sürecekse mesela 4 aysa, ilk iki ayında haftada bir nişastalı öğünün var sadece. İkinci iki aylık dönemde iki nişastalı öğün hakkın var. Çok kişinin bunu yanlış uyguladığını görüyorum.

Son düzenleme:

canım ben tam da dediğin gibi afallamış durumdayım, tam arada derede bi dönem. Diyet bitti diyemiosun ama seyir kadar sıkı şekilde de devam edemiorsun. Böyle garip bi durum. Bu arada dediğin gibi nişastalı öğünün ilk dönem için bi kere olduğunu biliorum ikinci gün yediğim öğünü ödül öğünü olarak tükettim ben o konuda sorun yok yani ama yine de çok bocalıyorum. Seyirin disiplinini kurallı oluşunu özledim resmen güçlendirmede her şey birbirine girio yani en azından benim için öyle oldu 2.haftayı da sağ salim kilo almadan atlatırsam 3.haftada artık iyice alışmış olurum sanırım, yani inşallahhh öyle olur

Canim ben 3 gün yumruk yapmayi cok istedim ama benim sorunum artik yumurta ve et yutamiyorum basliyorum yiyemiyorum bu sefer yemedigim icin hic olmuyor...suan tam 90 da takildim insallah bir an önce gecer bu durum ama bir yarin evdeyim cuma ya kadar gece calisacagim cuma evdeyim cumartesi pazar yine gececiyim o zaman vucudum su topluyor yine + görüyorum sonra yine eksii sapitti benim vucud dengesiz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…