Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar atlatamazsanız psiko yardım alın bence ayıp değil yani moralman düzelirsiniz işalah

amaaaan boşversene, ben 38-40 beden olayım, güçlendirmeye geçeyim, yeni yeni ciciler alayım cillop gibi olur psikolojim valla. ))
şaka bir yana, kendi adıma yeni görüntümü algılamakta zorlanıyorum. neredeyse 15 senedir 46-48 bedendim. yeni halime alışmak kolay değil tabi ama eminim zamanla alışırım.

şimdi kaç bedensin?

ben de duydum onu ama içemem diye hiç kalkışmadım. haricen kullanıldığını bilmiyordum. çatlaklara da iyiyse çok güzel. sen bir mayala bakalım ne olacak sonuç.

nesliiiiiiiiii bende istiyorummm

bende daha şimdiden dolu çatlak var rejim biitnce türkiye haritasına dönecem desenizeoff ya selülitlerde çok napcem ben ya ne geliyosa kadınların başına geliyo ne zor kadın olmak yaa yok portakal kabuğu yok çatlak patlak yok sarkma yok kokma pöfff

ben de duydum onu ama içemem diye hiç kalkışmadım. haricen kullanıldığını bilmiyordum. çatlaklara da iyiyse çok güzel. sen bir mayala bakalım ne olacak sonuç.

Burda mantarini internetten alabiliyorsun baska yerde varmidir bilemiyorum ama ben hazir satilandan iciyorum..tadinida severim diyetden öncede iciyordum.Türkiye de satiliyormu..?Birde havaalindan gecirebilirmiyim bide o var...

Burda mantarini internetten alabiliyorsun baska yerde varmidir bilemiyorum ama ben hazir satilandan iciyorum..tadinida severim diyetden öncede iciyordum.Türkiye de satiliyormu..?Birde havaalindan gecirebilirmiyim bide o var...

satılıyor burda da. duydum ama almaya içmeye cesaret edemedim.

yasenacm çok teşekkür edrim 36 ya hoşgeldim dedimm...evett karpuzda hiç firenleyemiyorum düşün tatlısız günüm geçmezdi sabah kahvaltılarında nutella reçel olmadan kahvaltı yapamazdm hepsiini elimin tersiyle yok yemicem dedi ve yemedim ama şu karpuza bi hayır diyemedim.. pastaya gelince eşim almış getirmiş yapamadım ucuyla almak üzülürdü.. bende normal bir dilim yedim..ama şimdi 2 gün saf protein yapıcamm..bide bişey sormak isterim ben sebzeciyim sebze günlerinde sebzeyi fazla kaşırıyo olabilirmi ama sebzelerimi muhakkak yoğurtla yerim yanınna beyaz et tabi ki sıfırr yağğ.. sıfır tuz kullanırumm.. bu arada tüm yemeklere baharat kullanıyrm zencefil zerdeçal kişniş kimyonbunları öğüttürdüm bide pul biber bunları kullanıyorum extrada tavuk olursa köride atıyorum ve tabiki keten tohumu:)) ayy aktara döndüm :)) .. şu duran kilolar bir gitse sporda yapmama rağmen durmaması gerekirr

selam arkadaşlar eve henz teşrif ttim deniz sefasındaydıımm ama insan müsvetteleri güzelim doğanın içine etmişler ya çocuk bezimi yoktu sahilde çok fazla içki kutusu o kadar güzrl bir okadar pis bi yer olmuşşş

rejimi bozmadım ama meyve beni çok zorluyor.mangal yedim bol bol

dünde kendime dukan süt tatlısı yaptım iyiydi 1 ay sonraya kadar yapmam bida

Kızlar goj,bery aldım günde ne kadar tüketebiliyruz bide kiloyu yavaşlatırmı ona göre kullncam

öpüldünüzzzz

Sebzeyi fazla tüketmemeye özen göster her ögün olmamak sartiyla yaziyor kitapda zaten..bende nutellaciyim en cok onda zorlaniyorum

kızlar iyigeceler...- görelim tartıda inşallah...

iyi geceler canimcimm amin insallah...

Ben gojiyi alirken satici fazla tüketmemi önermistim ben 5-6 tane yogurduma katiyorum birde kek yaptigimda yine ayni miktar zaten cok pahali azar azar..

tamam aliş, fotoğraf da çekerim fark görünsün diye... doğumdan kalma üstte bacaklarımın ön tarafı da diklemesine çatlaklar var.. dukandan dolayı henüz olmadı.. :26:
argan yağı aldım bi de ordan.. üst deri ile alt deri arasındaki yağlanmaya etki ediyormuşş, ama güneş lekeleri için falan aldım ben.. epey de ucuza aldım netteki fiyatlara göre..
ne denersem ve iyi sonuç alırsam paylaşırım kuzum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…