Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Cenim benim bozma moralini yoldan geldin birde adet öncesi ondan olmustur ben bile gece calisinca oturdugum icin 2 kilo fazla görebiliyorum 24 saat icinde..

Canim duraklayinca yumruk 3 gün sade beyaz tüketin yaziyor yesil cay kürünüde yapabilirsin.

yasena hani sen diyodun ya midem bulanıyo diye işte şimdi ben öyleyim...kıyma tavuk görmek istemiom:S:S

kızlar sohbetinize katılmak isterim.. ben 23 mayısdan beri yapıyorum ama sadece 6 kilo verdim.. 68 le başladım şimdi 62 yim..ve nerdeyse 15 gündür 62 yim.. birgün plates birgün eliptik bisiklet sürüyorum... ama son 1 haftadır karpuz yiyorum:KK43:( ama sanmıyorumm onun engellediğini:KK50:

kızlar nacizane bir uyarı.
bilenler bilir 4 ayda 16 kilo verdim.ciddi daraldım beden olarak.ama ben hala kendimi kilolu hissediyorum.bu aralar aynalarda sanki kiloluymuşum gibi geliyor psikolojik bir durum ve üzerine gidiyorum.belki aynı duyguyu yaşayan olur diye yazdım aman dikkat.çevremdeki herkes kızıyor artık:KK54::KK54:
Hİİİİİ aman dikkat kuzum sonra aneroksie falan olma psikolojik bir bozukluk biliyosun aman deyim sağlından daha önemli değil zaten bu şekilde sağlığınıda kaybetmiş oluyosun bırak artık rejimi bence ama alıştıra alıştıra nacizane tavsiyem:KK34::KK34::KK16:

güneylide bana ben hala kilolu görüyom kendimi dedi bacağım kadar beli var hatunun:KK52: bende dedim ztn hepimiz en son seda sayandaki hatice gibi olcaz vardı ya zapzayıf bi kız kendini şişman görüyomuş...ama çooooooooooooooooook zayıftı...

ona zayıf denmez resmen bir deri bir kemik deyiminin en somut örneğiydi yani allah korusun o bike düzeldi siz de düzelirsiniz yada eyimliyseniz öle şeyler düşünmeyin yaww:KK50::KK50::KK50::nazar::nazar:

umarım bunlardandır, yoksa eğer bu kadar kilo almaya meyilliysem hedefi medefi bırakıp iyice kilo alma payı bırakarak hesap edicem :KK43:

hay ben bu kadın milletinin çilesine..... bi de sabah akçay'dan ayrılırken annemin yakın bi akrabası geldi.. enişte akciğer kanseriymiş, söyleyememişler henüz,, hafiften hasta zannediyo adam, temiz hava alsın diye gidelim demişler oraya.. aman tam otobüse binerken göz pınarlarıma kadar şiştim yeminle..
bu vesileyle bişey anlatıcam şimdi... ben kefir yapıp içicem demiştim anımsarsanız.. bana kefiri gönderen hanım, kefirin yanında kombuçayı mantarı/kültürü de göndermişti.. Ben yanımda götürdüm, annemlerde yaptım, çoğalttım falan... annemde birkaç haftadır hemoroid oluşmuştu.. bu zımbırtı da bi dünya şeye iyi geliyo hesapta.. annem pamukla bunu kullandı,8 günde geçti :KK53: KK'da da çatlaklara iyi geliyo mucize mucizee vs..diye başlıklar var.. ee içecek olarak kansser tedavisine de destekmiş ben şimdi büyükçe bi mantar oluşturmak için mayaladım az önce... bu bahsettiğim enişte için kullansınlar.. zaten yapılacak bişey yokmuş, bi umut da bu oluversin dedim..

Şimdi çatlaklar için denemeye başlamak istiyorum,, zayıflamayla birlikte çoğumuzun sorunu olacaktır muhtemelen.. gelişme oldukça paylaşırım .. bilen eden varsa siz de bana bilgi verin olur mu?? hala içimlik kıvamı yakalayamadım hep haricen kullanmaya meyilliyim bu yüzden:26:

kız kestane şekeri, zaten sana gıcığım, çok gözüme batıyorsun. her gördüğümde canım kestane şekeri istiyor. nedir o bırakmak falan, gelmeyeyim oraya...:KK20::KK20::KK20::KK20:

aynen yabende dedim nikini değiştir die:KK1::KK1:bayılırım ya kestaneye ve türlerine utanmasam at kestanesine bile saldırcam:KK52::KK52::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

umarım bunlardandır, yoksa eğer bu kadar kilo almaya meyilliysem hedefi medefi bırakıp iyice kilo alma payı bırakarak hesap edicem :KK43:

hay ben bu kadın milletinin çilesine..... bi de sabah akçay'dan ayrılırken annemin yakın bi akrabası geldi.. enişte akciğer kanseriymiş, söyleyememişler henüz,, hafiften hasta zannediyo adam, temiz hava alsın diye gidelim demişler oraya.. aman tam otobüse binerken göz pınarlarıma kadar şiştim yeminle..
bu vesileyle bişey anlatıcam şimdi... ben kefir yapıp içicem demiştim anımsarsanız.. bana kefiri gönderen hanım, kefirin yanında kombuçayı mantarı/kültürü de göndermişti.. Ben yanımda götürdüm, annemlerde yaptım, çoğalttım falan... annemde birkaç haftadır hemoroid oluşmuştu.. bu zımbırtı da bi dünya şeye iyi geliyo hesapta.. annem pamukla bunu kullandı,8 günde geçti :KK53: KK'da da çatlaklara iyi geliyo mucize mucizee vs..diye başlıklar var.. ee içecek olarak kansser tedavisine de destekmiş ben şimdi büyükçe bi mantar oluşturmak için mayaladım az önce... bu bahsettiğim enişte için kullansınlar.. zaten yapılacak bişey yokmuş, bi umut da bu oluversin dedim..

Şimdi çatlaklar için denemeye başlamak istiyorum,, zayıflamayla birlikte çoğumuzun sorunu olacaktır muhtemelen.. gelişme oldukça paylaşırım .. bilen eden varsa siz de bana bilgi verin olur mu?? hala içimlik kıvamı yakalayamadım hep haricen kullanmaya meyilliyim bu yüzden:26:

nesliiiiiiiiii bende istiyorummm:KK52:

yasena hani sen diyodun ya midem bulanıyo diye işte şimdi ben öyleyim...kıyma tavuk görmek istemiom:S:S

Canim ben halen öyleyim iste bu yüzden yiyemiyorum halen..Balik tüketiyorum korkuyorum ondan da bikacam diye...:KK50:

kızlar sohbetinize katılmak isterim.. ben 23 mayısdan beri yapıyorum ama sadece 6 kilo verdim.. 68 le başladım şimdi 62 yim..ve nerdeyse 15 gündür 62 yim.. birgün plates birgün eliptik bisiklet sürüyorum... ama son 1 haftadır karpuz yiyorum:KK43:( ama sanmıyorumm onun engellediğini:KK50:

eevt var ama bir ona dur diyemiyorumm .. bide ilk defa bir dilim pasta yedim..buğün doğuum günüm 2 dak sonra bitiyoo:)) eşim pasta almışş tabiki bir dilim yedim:KK43:

Dogum günün kutlu olsun sevdiklerinle nice mutlu senelere insallah..Karpuza dur demelisin meyve yasak kacamak degil seninki 1 haftadir yiyorum yazdigin icin diyorum..Bende meyve olarak kacamak yaptim kayisi yedim 4 tane ama tazede olsa su bol icince bagirsaklarimi calistirdi birdaha ne zaman saldiririm meyveye bilmiyorum ama bende cogu seylerden uzak duruyorum ki tabak tabak meyve yerdim sabah ise baslamadan hergün elma yerdim..ama artik yok..hedefe ulasana kadar..Pasta da hergün olmayacagi icin hadi olsun bir catal alsaydin daha iyi olurdu mesela..:KK34:

Son düzenleme:
X