Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ben cogunuza ımrenıyorum bu konuda.. hem iş yapıp hemn nasıl sureklı buraya yazıyorsunuz. aklım almıyo. ben sadece okumaya fırsat buluyorum.

Valla canım, öyle bir bağımlılık yaptı ki, motor takıp yapıyoruz işleri yine yapıyoruz işte. E arada kalanlar olursa da toparlıyoruz, Asıl bilgi işlem farkedecek de engelleyecek diye ödüm kopuyor benim. bi defa 5746 mıydı sayfaya girememiştik de az korku atlatmamıştım

Son düzenleme:
ben cogunuza ımrenıyorum bu konuda.. hem iş yapıp hemn nasıl sureklı buraya yazıyorsunuz. aklım almıyo. ben sadece okumaya fırsat buluyorum.
Hahahahahha Ay çok güldüm Kendime gülüyorum heee Çünkü iş yapmıyorum yaaa Bir dukancının anıları adlı kitabımda işten nasıl kovulduğumu anlatırım hahaha Kovulmadan istifa mı etsem ahahahha

kızlaaarrrr günaydıııın,
nöbetçiydim yaaa pööffff çok zor uyanıp anca işbaşı yapabildim
nasılsınız bakaşom bu sabah ? Size bişey itiraf edeyim mi sabah gözümü açar açmaz siz aklıma geldiniz,dün resimleri falan da gördüm ya böyle gözümde canlandınız sonra dedim kızım manyak mısın niye uyanır uyanmaz aklına geliyor,sevgilin değil ki onlar anaaaa dedimmm,kız çok bağlanmışım ben size
bu arada sabah 77.3 çıktım 2 ileri 1 geri mehteran gibi oldum 2 haftadır durun bakalım nolcekkk :26:
ammaaa olsuuun dün akşam çoook güzel moral depoladım eski resimlerime baktıkça,onun için çok da mühim değil yani 2 kilo fazla eksik,sonuçta ben kendimi iyi hissediyorum o da yeter

Canım, yedek işimiz bile hazır ya, B planımız

Hoşgeldin fıstığım,

Valla ben de öyle, bizi düşün tabi sevgili ex mex seni düşünüyor, sen bize yoğunlaş.

Ayyy medesacım, bu arada akşam gördüm seni, o nasıl güzellik öyle, valla maşallahın var.

Sağol canım benim, cidden çok ıssız oldu burası ya, face e giremeyenler ölsün mü
Terk eder giderim buraları ben de kendi kendimle konuşamayacağıma göre
Gitmeee!! Sana muhtacıııımmmm!!!
Küsmeeee! Sana muhtacııımmm Hahahah Saol canım yaa Sen de mail falan göndeeerr :)) ben seni de görmek istiyoomm!!
Hahaha Evet yaaa!! O çok komikti ahhaha

Puhahahha Senin bu callan muhabbetine hastayım yaaa hahah
Ve de eveeett!! Herkes güzel be yaa Senin de gıdın mıdın yokmuş baaa Şimdi zaten hiç bir şeyin kalmamış

Günaydin Dukancanlar...
Dün 91:300 iken bu sabah 92:500 benim vucudum sapitmis durumda.. Ya sabir ya sabir..
Günaydııınn!! Su suuuuu Hepimizin ki sapıtıyo artık Delelndiler dellendileer :))

Ay sen ne güzel kilo vermişsin yaaa Ben neden böyleyiimmmm ühühühüüh Boylarımız da aynı gibi heralde.. Offf!! Ben de istiyoommm!! Gideceğin yere beni de götüürrr sorana Dukan'ın belalısı dersiiiinnn
Yazdım bile çizelgeye..

Günaydın canıımmm!! Aşkım bebeğğiimmmm hahahaha Hele başkalarını düşün ne yaparım ben sana hahaha Kızım sen süpersin be yaaa.. Daha da ne zayıflıcan zatiii

ağzını hayıra ac kız. yerın kulagı vardır.

yasenam...paketin geldi.ne kdr çok şey göndermişsin.gözlerim doldu yemin ederim.burda bütün kızların huzurunda sana çok çok çok teşekkür ediyorum...(kızlar yasena bana almanyadan gojiberry aromalar tatlandırıcı bitki çayları göndermişti o paket bugün elime ulaştı...)nası duygulandım anlatamam...

Canımmm yerim seni bennnn :))

Ve gerçekten herkes çok güzel, çok pozitif. Gönderirim canım, şu elbisemle bi resim çektiremedim ki :)) Boydan fotoğraf çektirme fobisi oluşmuş kilolardan dolayı, bu yüzden hiç yoktur boy fotom. İlk işe girerken istemişlerdi bak onu hatırladım şimdi, nedense o zaman boy fotoğrafı istiyorlardı

teşekkürrr ederimmmm.....tabikide gelirim sayfa adı ne???

sayfa gizlendi suan aratmakla bulamazsın ama beni eklersen facede,ben seni sayfaya ekleyebilirim..facedeki mail adresimi özelden atıorum..

aynen yaaa bi aşağı indim geldimm abariiiiiii neler yazılmıss,,bende sabahtan beri burayı takip etmeye calısmaktan hiçbişi yapamadım walla

Canım, yedek işimiz bile hazır ya, B planı

ya ekim hakkaten sende bi mail at bari fotonuda,,bizde seni görelim yaa..sen bana at,,ben facede yayınlarım

hayırlı olsun sünnetiniz oğlun kaç yaşında bizimkide sırada ama artık 6 dan önce olmaz diyorlar

sağol canım 15 aylık ama biz doğduğundan beri niyetliyiz yaptırmaya, sarılık oldu, gazı vardı, diş çıkarıyor derken bir türlü kısmet olmadı, artık daha fazla geç olmadan yaptıralım dedik çünkü 2 yaşından sonra 7 yaşına kadar önermiyor doktorlar, yada 3 yaş mıydı emin değilim tam erken sünnet çok sağlıklı onun için erken yaptırmak istedik.

Yemeklerin tadina bende bakiyorum ama dolu dolu kasyk degil azicin ucundan yani...korkma birsey olmaz ama pismis böreginde tadina bakma..

Allah oglunun damat oldugunuda göstersin insallah hayirli olsun..

Sağol canım inşallah mozaik pasta yaptım accık accık baktım tadını tutturuncaya kadar, göz kararı yapıyorum her şeyi hiç ölçü kullanamıyorum, ıspanaklı börek de yaptım onun harcının da azcık ucundan baktım, diğerlerine kendileri tat verirler artık onları geç yapıcam

ödem atıcı bir şeyler içiyor musun peki?

ya ekim hakkaten sende bi mail at bari fotonuda,,bizde seni görelim yaa..sen bana at,,ben facede yayınlarım

Olmaaaaaaz, kızım sizin gibi çıtırların yanında beni görüp hayal kırıklığına uğratmam sizi.

ne alakası var canım... çok su içtiğin için ödem yapmaz ki vücut. hatta ödem atmanın en iyi yolu su içmektir. sıcak ve nemli havalarda ödem daha çok oluyor tabi. gerçi sen sağlıkçıydın sanırım, daha iyi bilirsin bunları. boşver sen, iç bol bol suyunu, afiyet şeker olsun.

biz ekimle buluştuğumuzda çok güldük sana:)) pasif cimlastiğine güldüük:))
ahhh ahh orda olmak ve kendine gülmek varmış

Biliyorum canım benim, evet herşeyimiz ortak, face mi girecek aramıza di mi ama
Pasif jimnastiğine ölüyorum zaten, dün akşam 1 saat yürüdükten sonra evde biraz da ondan yaptım
Ben de akşam biraz yaptım

ekimcim ortak bir bağ kurmak adına ben de sizler gibi yürüyüş, callah (ahh o pelvis heleP) yapmak isterdim de canım inan düşüncesi bile zihnimi zayıflatıyor, iki lokma aklım var eriyip gitmesin beyin ceperlerimde, diye tutuyorum kendimi

şaka bir yana azminize gerçekten hayranım
o_ooOOO arada daha neler neler yapılabiliyor ama saymayayım şimdi

ana
kız sen nereye başvurdundu iş için

şahane fikir valla, görelim bir ya, yaşlıyım deyip duruyor ama benim yaşımda, ben de mi bi tuhaflık var ben hiç kendimi yaşlı olarak adlandıramıyorum.
bak şimdi konuştukça içimdeki başkaldırı canlandı yine
resim isteriz
resim isteriz
resim isteriz

Olmaaaaaaz, kızım sizin gibi çıtırların yanında beni görüp hayal kırıklığına uğratmam sizi.
det ekimim yaa det
resim isteriz

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…