Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Dely cimmmm sağol canım benim, bırakmayın beni burda, kestanemin hesabıyla gördüm seni akşam, ne tatlısın öyle, ben de herkesi ezberleyemedim valla daha, listeyi önüme alıp bakıcam ilk fırsatta.

Akşam tanışana ekleyene kadar konuşuldu ama sonrası yok tabii :)) Olsun bakalım, ilk heyecan normal şimdi, ben de kaderime küsüp işime dönerim

gitmeeeee... zaten ben face i ilk kez kullanıyorum, sayfanın yapısına alışamadım hala, muhabbetler burda devam etsin kızlar :)

günayydıınnnn

bugün -200 le başladımm 68.500 olduuu!!...

akşam arkadaşımın düğünü varr 40 beden bi elbise aldımm dün !!!

giyipp gidiciiimmmmm inanılırrr gibi deiillll

44 dar 46 bol gelirdii:S

Günaydın canım,

Ne güzel bir duygu, ben de tattım 15 yıl sonra 38 beden. Darısı çabucak bütün canların başına.

gitmeeeee... zaten ben face i ilk kez kullanıyorum, sayfanın yapısına alışamadım hala, muhabbetler burda devam etsin kızlar :)

Canımmm, sağol, gitmem, sizi bırakamam bennn :))
Herkes birbirini merak ediyor şimdi çok doğal. Normale döner herhalde, döner dimi kızlar :44:

gunaydın kızlar.

ben bu sabah aynıyım. tık yok. ve ben 1 haftadır wc ye cıkamıyorum. form çaylarından ıcmeme ragmen. bu akşam artık ilaca basvuracagım gıbıme gelıyor..

istersen ilaç kullanma yerine birkaç tane kayısı ye. diyete aykırı ama ilaçdan iyidir bence. 4-5 tane taze kayısı ve beraberinde 2-3 bardak su içersen çözüm olur. kayısıları en yeşillerinden seçersen şeker oranı daha düşük olur.

yaa ben 2-3 gündür 68.4 - 68.6 arasında gidip geliyorum. sabitlendim buralarda sanırım. neyse biraz dursun bakalım bu noktalarda nolcek?

ben dün akşam girdim facedeki gruba. yazıştık arkadaşlarla. face de olsun ama buradan yazışmak daha rahat

Son düzenleme:

sıkıntıların geçmesine sevindim, Allah uzun yıllar başımızdan eksik etmesin anneciklerimizi inşaallah
onca sıkıntı arasında kilo vermen bence çok iyi kem gözlere şiş olsun

Kızlar iyi akşamlar herkese.

Annem akşam yemeğine yayla çorbası yapmış yağını koymadan yiyebilir miyiiiiiiim? Nolur bir şey olmaz diyin tavuk balık yemek istemiyorum artık :18: o da yoğurt sonuçta
cıx kesinlikle olmaz nedeni diğer mesajlarda nedenlerini söyledikleri için tekrar etmiyim
sen var ya yeminle delisin:)
Mr Disney, senin hayal güçünün yanında haltetmiş (afedersiniz)

Sağol canım benim, cidden çok ıssız oldu burası ya, face e giremeyenler ölsün mü

Terk eder giderim buraları ben de kendi kendimle konuşamayacağıma göre

nere gidiyorsun aloooo.. biz burdayızya güzelim. ben işimden dolayı serı sekılde yazıp muhbabete katılamıyorum ama hep burdayım..

tam tabir valla.allah korusun hemoroid oluruz. hiç bişi yaramadı ise sen o ilacı al ama çok değil sonra cır cır paso weca desin hacııı

valla ben bun halımdense cır cıra razıyım beeaaa ..

buda ıyı olur. hem kaçamak olur hemde kaçamak yapmam ıcın iyi bir sebep

Sağol canım benim, cidden çok ıssız oldu burası ya, face e giremeyenler ölsün mü

Terk eder giderim buraları ben de kendi kendimle konuşamayacağıma göre

aaa olmazzz bendeee buralardann giderimmm eger sen yoksannnnnn

günayydıınnnn

tebrikler ikejjo..sende gelsene face.e

günaydın kızlaaaarrr. fotolarınıza bakıyorum maaşallah gerçekten hepiniz birbirinizden güzelsiniz komplekse gircem ben walla :)

kendine haksızlık etme sekerimmm..seninde geri kalır yanın yokkk

günayydıınnnn

şöööyle salına salına güzel bir yürü de Dukan güzeli olmak neymiş görsün herkes bari arkadaşını da bizim için tebrik et,Allah bir yastıkta kocatsın bir ömür

Canımmm, sağol, gitmem, sizi bırakamam bennn :))
Herkes birbirini merak ediyor şimdi çok doğal. Normale döner herhalde, döner dimi kızlar :44:

normal canım, yakında her iki tarafı da ihmal etmeden yönetmenin yolunu buluruz, bizden kaçmaz nasılsa
sen de kendini hiç yalnız hissetme, baksana kekimiz, poğaçamız, ekmeğimiz ortak..
iş, güç sık gelip gitmeyi engelleiyor bazen canım ama elbette burada olacağız (en azından kendi adıma konuşayım)
üzülme tamam mı valla aklım kalacak sen de ona göre

nere gidiyorsun aloooo.. biz burdayızya güzelim. ben işimden dolayı serı sekılde yazıp muhbabete katılamıyorum ama hep burdayım..

Canlarım, zaten artık kk aralarında iş yapıyor olduk

Hiç bir yere gitmem ben, hepinizi çok seviyorum.

bu arada ben dondurmayı yine beceremedim :) yaa dondurma makinasının da kıvamı koyulaştırdığı falan yok, nasıl bir kıvamda koyarsan öyle çıkıyo, durmadan çevirip durmaktan başka yaptığı bişi de yok. şöyle ekmek makinesi gibi olsaydı ya malzemeleri içine atsaydık ta kendi yapsaydı...

Rica ederim canım.. ay olur mu öyle şeeyy Seviyorum hepiciğinizi.. Moralim bozuluyo istediğim kiloya gelemedikçe, uzadıkça, uzadıkça.. burda böyle bir şikayet bir dır dır yapıyorum :S :)) Sizler ne güzel veriyorsunuz kiloları.. Ben baş dırdırcı oluyom :S Canım da sıkkın olunca konuşasım gelmiyo Kendi içime dönüyom hehehe :) Ondaann..
Keşkee.... Ama olmuyo iştee... sizinle alakası yok canıımm

Hoşgeldiiinn! Geçmiş olsuunn.. Diyeti bırakmaman da ne güzel yaa :81: İnşallah daha da verirsin..

yaaa kızlaaarr benim de face hesabım yok açıcam sanırım yoksa çatlıcam ortamdan ikiye, aslında 2 ye ayrılsam fena olmaz kısa yoldan olayı halletmiş olurum :))
Hahahahah İyi fikir ben de isterim

çabana sağlık canım vücudun yağ görmesin inşallah
Anaaammmm!!! O ne güzel dua öyleeee Amin aminnn!!! Cümlemizeeee Sen böyle dualar edeceksen ben her gün yaparım bi çizelge

Ay sen kendine bak beee fıstık seniiii
Sen benim eski fotolarımı görmüşsündür canım heralde, böyle dediğine göre Eski çıtır günlerimi me baktın ki :)) Zaten öyle boydan yeni halim yok orda. Koyar mıyım yaaa Ben de senin eski fotolarını yeni gördüm :) Eskiden de fıstıkmışsın ki sen hihiihi

bncede delynin zayıflamaya ihtiyacı yok....
Saol canım Tatlı seniii Zaten 2-3 kilo daha vermek istiyooommm, ama gitmiyooo :S İyi kamufle etmişimdir ben, görmemişsindir göbişi hihiih Bi ara son helimel foto eklerim.. 58,5'a düşiyim de yine

ben kilo verene kadar o beni çoktaaaaaaaaaaaaaaannnnn unutur gider...
Aynen ayneennn!!! Öyle biri çıkar ki karşına; amaaannn, iyi ayrılmışız hödükle dersin hihiihi Valla eski sevgilim ben şutlayınca çok üzülmüştüm, hüngür foşurttt!! olmuştum hihi Yaş o zamanlar 21 falan Baya eski yani Sonra üzerinden zaman geçince, e tabi biraz zamana ihtiyacın var , anam ben arkadaşlarımla falan gezmeye tozmaya hayata dönmeye başlayınca, amaannn.. ben bunla ne kendimi heba etmişim, 2 kişilik hayat yaşıyomuşum dedim yaa :)) Bi eğlenmeye başladım ondan ayrılınca bi eğlenmeye başladım hihiih 2 sene sonra da kocamla çıkmaya başladım, çıkış o çıkış hihiih Ay hiç değmez canım.. Sen de unut zaten.. Hiiiçç bekleme.. Hatta gel desin, sen gitmee... son pişmanlık fayda etmez böyle şeylerde. Bugün kıymet bilmeyen yarın da %90 aynı olur.. Derdine yansın hıııhhh!! Sen elini sallasaaannn!!

aaa olmazzz bendeee buralardann giderimmm eger sen yoksannnnnn

Canım benimmm

Biliyorum canım benim, evet herşeyimiz ortak, face mi girecek aramıza di mi ama

Pasif jimnastiğine ölüyorum zaten, dün akşam 1 saat yürüdükten sonra evde biraz da ondan yaptım

biz ekimle buluştuğumuzda çok güldük sana:)) pasif cimlastiğine güldüük:))

Ben de akşam biraz yaptım

Canlarım, zaten artık kk aralarında iş yapıyor olduk

Hiç bir yere gitmem ben, hepinizi çok seviyorum.

ben cogunuza ımrenıyorum bu konuda.. hem iş yapıp hemn nasıl sureklı buraya yazıyorsunuz. aklım almıyo. ben sadece okumaya fırsat buluyorum.

Kizlar bugun hep ofis disindaym e telefondan alinti yapamiyorum insallah birazdan ofiste olurumda bakarim hemen alintilarima. ben bugun 74.8 geldim dun 74.3 idim bi kez normal yemege normal dedigim okudunuz uzere abartmadim ama tabi ben tuzu tamamen kesmistim oradakilerde az da olaa tuLuydu. ve cola icmicem artik gunde bir bardak tuketiyordum ama bitti. cok cok darda kalmadan asla. hi birde takvimime gore regl gunum pazar onunda etkisi olabilir bekleyip gorelim bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…