Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Ben eşim için yemek yaptığım zamanlar tadlarına bakıyordum... Beni etkilemedi kilo vermede

hayırlı olsun sünnetiniz oğlun kaç yaşında bizimkide sırada ama artık 6 dan önce olmaz diyorlar

Canim hic yemeden olmuyor ben cok zorlaniyorum yumurta ve et yerken tek yiyebildigim balik...kimsenin motivasyonu kirmak istemiyorum cocuklara yumurta yaptigimda bütün gün midem bulaniyor..Ekmegin icinde bile yogun bir sekilde hissediyorum ben ama aslinda kokmuyormus...o zaman sen seyire dön bakalim insallah sonuc güzel olur..

Bu arada feyfdeki arkadaslar hepiniz ama hepiniz süpersiniz Love sen artik zayiflama fazlasida güzel degil...

Yemeklerin tadina bende bakiyorum ama dolu dolu kasyk degil azicin ucundan yani...korkma birsey olmaz ama pismis böreginde tadina bakma..

Allah oglunun damat oldugunuda göstersin insallah hayirli olsun..

Günaydın Canlarım,

Günaydin Dukancanlar...

Dün 91:300 iken bu sabah 92:500 benim vucudum sapitmis durumda.. Ya sabir ya sabir..

Ödem vardır canım, vücudun su tutmuştur

Sünnetiniz hayırlı olsun canım, merak etme çok rahat artık bu işler.

Günaydın Canlarım,

Ödem vardır canım, vücudun su tutmuştur

Vudumun su tuttugu kesin iki gündür ayaklarim dan anliyorum ayaklarim sis sanki geriliyor dün bahcede oturduk terliklerimi cikarmistim giyemedim bir daha..Kizdilar hatda hem ayaklarin su topluyor bende elinden sise düsmüyor diye...dün acayip bunalticiydi hava napim zorla icmedimki su...

gunaydın kızlar.

ben bu sabah aynıyım. tık yok. ve ben 1 haftadır wc ye cıkamıyorum. form çaylarından ıcmeme ragmen. bu akşam artık ilaca basvuracagım gıbıme gelıyor..

gunaydın kızlar.

ben bu sabah aynıyım. tık yok. ve ben 1 haftadır wc ye cıkamıyorum. form çaylarından ıcmeme ragmen. bu akşam artık ilaca basvuracagım gıbıme gelıyor..

günaydın asyacım
benim de bu sabah -400 daha çok gitmesini ummuştum zira hala +1000 artım var.
ama protein günü klasiği olarak dışarı çıkma olayım bitmişti oysaki tatilde afedersiniz ama sabah akşam yani...
neyse dün magnesie calc. isimli ilaçtan 3/2 ölçek almıştım o zaman cır cır yapmıyor ama çıkmaya yardımcı oluyor aynen öyle oldu hatta iyi ki almışım yoksa işim çok zor olacaktı
belki yarın sabah tümü gider artıların ya gitsinler artık yaa bugün 3. ve son protein günüm. sonrasında nasıl devam edeyim bilmiyorum ama sanırım 2+2 devam edicem

cnm hayırlı olsun öncelikle..ayrıca ucundan azıcık baktıgın sürece bende bişi olacagını sanmıorum..

canummmmm cok tşk ederimmmm..ben işte güçlendirmede artk almayayımda wermesemde olur

gunaydın kızlar.

cnm Tilaks.ı denedin mi? ben onu denemeden önce Mag.Calci.(tam adı yazmayayım) die bi ilaç war onu almıştım..ama o ishal yapıor we gün boyu karnında dozer çalışıor gibi sürekli gur gur gur..bak aktarlarda war bu çay,,onu al we dene hemen etkisini göreceksin..

Bakinizz ben simdi ayriliyorum cok fazla kaynatmayin tek basina okurken kendi kendime gülüyorum size katilamiyorum...görüsürüz fistiklar..

Günaydın canım,

Evet gerçekten ıssız kalmış burası, sabahtan beri 2 sayfa olmamış hayret. Ben giremiyorum ofisten fransız kaldım tanışmalara :))

oyy kuzum sen tek mi kaldın burada,,ben warımmm bak üzülmeee facedede yazdım ekim yalnız kaldı gelin dieee

Kalanda kolayca gıdecek goreceksın. benım totomda acımaya basladı afedersınız yaaa. ne kötü bişey bu.. normalde form çayı fayda ederdı bu sefer sert kayay rastladı galiba

evet canım tılaksta kullanıyorum. dıger forma caylarından fazla etkısı olmadı bende acıkcası. bunyeden bunyeye degısıyor galıba. hele bu 1 haftadır tık yok...normalde azda olsa ıse yarıyodular. proteın agırlıklı beslendıgım ıcın oldu galıba. sebze gunumde sebze yemeyı unuttum. dun p gunumde de unuttugumun yerıne bıkaç çatal taze fasulye yedım. sebze gunume sayılsın dıye.. aman artık okadar odaklanmısımkı gunlerım bıle karısmaya basladı..

Günaydın canlaaarr!!

Yalnız bırakmayız kimsecikleriii Ekimciiimm

Ay zaten valla bi face bi burası Yetişemez oldum, iş yapamaz oldum.. ay napıcam ben yaaa :S Sadece burasıyken bile zordu hayatım hahahaha Zaten 3-5 kişi dışında hala isimleri de öğrenemedim İnanır mısınız, kağıda yazdım önümde duruyo yaa hahahaha Ay patron yok bi kaç gündür, ama bugün gelecekmiş.. Yandım ben yandım Oturup duruyom yaa :S Yani kk'da çalışıp duruyom yaa Zaten işimi pek sevmem ben Keşke böyle bi işim olsaymış :))
Yazıklarınızı okuyamadım dünden berii.. Öyle demeyin yine akşamdan beri olmuş baya :) Şimdi okuyup geliyorum

Son düzenleme:
oyy kuzum sen tek mi kaldın burada,,ben warımmm bak üzülmeee facedede yazdım ekim yalnız kaldı gelin dieee

Sağol canım benim, cidden çok ıssız oldu burası ya, face e giremeyenler ölsün mü

Terk eder giderim buraları ben de kendi kendimle konuşamayacağıma göre

Kalanda kolayca gıdecek goreceksın. benım totomda acımaya basladı afedersınız yaaa. ne kötü bişey bu.. normalde form çayı fayda ederdı bu sefer sert kayay rastladı galiba

tam tabir valla.allah korusun hemoroid oluruz. hiç bişi yaramadı ise sen o ilacı al ama çok değil sonra cır cır paso weca desin hacııı

günayydıınnnn

bugün -200 le başladımm 68.500 olduuu!!...

akşam arkadaşımın düğünü varr 40 beden bi elbise aldımm dün !!!

giyipp gidiciiimmmmm inanılırrr gibi deiillll

44 dar 46 bol gelirdii:S

günaydın kızlaaaarrr. fotolarınıza bakıyorum maaşallah gerçekten hepiniz birbirinizden güzelsiniz komplekse gircem ben walla :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…