Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

-bahçivanın bembeyaz diye bir peyniri var. (sütaş süzme peynirin çakması) onun lightını yapmışlar. geçen hafta migrostan aldım. pek beğendim. tavsiye ederim.

-ben bugüne kadar hep ru-sheim marka yulaf kepeği kullanmıştım. geçen hafta migrostan doğalsan aldım. rusheimden daha ince taneli. dolayısıyla 1 kaşığa daha fazla miktarda kepek geliyor. ayrıca, kepeği boşalttığım bir kabum var. ru-sheim marka o kabı tıka basa dolduruyorken, aynı gramajda doğalsan yarısında kaldı. ince taneli olduğu için biraz daha az yer kaplaması normaldir ama yarı yarıya olmasını pek aklım almadı. gramaj aynıysa bile 1 kaşığa gelen kepek miktarının fazla olması, kullanım ölçülerini değiştirebilir.

-bu havalarda ayranı artırmak iyi olur. hem sudan sıkılanlar için iyi hem de fena halde şişiriyor. yalnız hazır ayran yerine evde yapmayı tercih edin. hazırlarda kıvam artırıcı birşeyler var sanırım.

canlarimmmm

okuyamadim gecmisi , dedigim gibi en son, hep geziyorum hep geziyorum

o yüzden okuyamadim ama bir iki sayfa gecmise bakabilirim belki. canlarim hepinizi cok özlüyorum

ama su aralar SIK giremiyorum pek. heicinizi öpüyorum..

hala 76 kg yum ne eksik ne fazla. iki haftadir böle .. ama bozmuyorum moralimi takmiyorum da.

dikkat edin kendinize birtaneciklerimmm

bugünkü menüm

sabah

peynirli yumurta

öglen

haslanmis tavvuk + yogurt

aksam

inegöl köfte seklinde hazirladigim köftelerrrrrrrrr...........mmm miss

canlarim bu arada face deki grubunuzdan yeni haberim oldu.. cok sevindim ama kim kim nasi taniycam ben yaa bi yaziverin nolurr

Dualarınız için teşekkür ederim kızlar, Allah hepinizin gönlüne göre versin
amin dukanka, inşallah dualarımız sana faydalı olmuştur.

canım ben bembeyazı gördüm ama lightını bulamamıştım, dukancılar talan etmiş dedim içimden:)
bu arada doğalsan 400gr ru-sheim ise 500 gr oluyor ama yarı yarıya olması yine de tuhaf, ölçmek hiç aklıma gelmedi doğrusu.
şu anda doğalsan var elimde ama en kısa sürede ru-sheim de alıp bakacağım.

herkese hayırlı cumalar diliyorum.

Günaydin Dukancanlar...

Dün 91:300 iken bu sabah 92:500 benim vucudum sapitmis durumda.. Ya sabir ya sabir..

al bendende okadar yasenacimmm dün okadar dikkat ettim yinede 74,8 ciktim bir günde +500gr

kiiiiz cok vermissin ben cok begendim seniiiiii....idolümsünüz hepiciniz yaaa....bende cok iyi elektrikler aliyorum tüm güzellerden

gunaydın kızlar.

ben bu sabah aynıyım. tık yok. ve ben 1 haftadır wc ye cıkamıyorum. form çaylarından ıcmeme ragmen. bu akşam artık ilaca basvuracagım gıbıme gelıyor..

ya ben iki haftadir dukanlayim iki haftada sadece bi kez ciktim form caylar yesil caylar bendede ise yaramiyor bende mi dogal ilac kullansam:26:

Günaydın canım,

Evet gerçekten ıssız kalmış burası, sabahtan beri 2 sayfa olmamış hayret. Ben giremiyorum ofisten fransız kaldım tanışmalara :))

canimmm bende buradan konusalim orada resim paylasalim istiyorum facfe buranin tadini vermiyor

canim yaaa bak buralrdayiz birakmayizzz
asiksin bize medesa cim bizde sana asigiz kiz

Ustalarrrr ben caylak cekirge olarak bir iki sorum olacak size....

gecenlerde kestanesekerim ile konusurken sey gecti araqmizda sizde bir liste varmis günlük limitler olarak ben seyirde limit yok saniyodum kitabi aldim elime biryerde yanlis yapiyorsun sanirim diye orada gördüm elinde bulunan bi zahmet paylasabilirimi...

dün 100gr arti görürsem atak yapicam dedim ama yok siz onu son care olarak kullaniyorsunuz bende kullanmayayam o vakit seyire devam....ama su kabizliga baska birsey bulmam gerekecek formcaylar fayda etmiyor dukan amcanin sayfasinda kabizlik giderici birsey var onu alsammi ben ya:26:

yasena

kuzuuuuum sen goji beere bunlari nereden aliyorsun alamanyalarda bende gidip alayim ben bulamadim:26:

ağzını hayıra ac kız. yerın kulagı vardır.
Hihihiih Aman Allah korusun.. :)

Canım valla benim de gözlerim yaşardı heee Çok tatlısınız hepiniz.. Yasenacım yüreğine sağlık!! Kestanem, sen de üzme gari kendiniii

Canıımm
Boy fortoğrafı mıı Manken misin kız hihihiihha

Olmaaaaaaz, kızım sizin gibi çıtırların yanında beni görüp hayal kırıklığına uğratmam sizi.
Hani ordan beee çok da farkımız yok.. Hem sen, hem çıtır hem annesiinnn artın bile var

Hayırlı olsun canım sünnetiniz :)) Endişelenmee... 1 günlük de artık Dukan seni affeder yaa!! Napalım :)

-bahçivanın bembeyaz diye bir peyniri var. (sütaş süzme peynirin çakması) onun lightını yapmışlar. geçen hafta migrostan aldım. pek beğendim. tavsiye ederim.........
Migros marka light peynirin de yağı %4,3 sanırım Alternatif olabilir.. Haberiniz ola

Yarimi göremedim ben buralarda ,gerçi çok sık giremiyorum bende ,bilen var mı
Yarim buralarda değil artık ne yazık kii.. Umarım gelir...

canlarimmmm
.............canlarim bu arada face deki grubunuzdan yeni haberim oldu.. cok sevindim ama kim kim nasi taniycam ben yaa bi yaziverin nolurr
Hoşgeldiiinnn!!! Orda bi belge var. Herkesin nickleri yazıyor Valla belgeye nasıl ulaşılıyo ben de bilmiyorum da.. Bildirimlerde şu şu kişi "belge"yi güncelledi yazıyor. Ordan belge kelimesine tıklıyom :)

2. nin cevabını bilemicem :44:.. Bende 7 otlu çay aç karnına işe yarıyor gibi şimdilik çünkü.. ama limitler için bkz.
Eki Görüntüle 459235

Son düzenleme:

Sen diyince hatırladım şimdi bak, ben de sizi gördüm rüyamda

yasena

kuzuuuuum sen goji beere bunlari nereden aliyorsun alamanyalarda bende gidip alayim ben bulamadim:26:

canim goji beere bütün reformhaus larda biomarkt larda sonracima alnatura da var.

canimmmsinn tesekkür ederim beybi buldum

heppin izi cok begendim cok sevindim .. akilli bidiklar sizi böyle birseyi iyi ki düsünmüssünüz

ama ben iyice kilitli oldugundan emin olana kadar paylasim yapmayacagim

sadece okuyacagim.. cünkü ben simla nin sayfasinda bile ikinci face adresi aldim öle konusuyoirum. cünkü herkesin bu diyeti yaptigimi bilmesini istemiyorumm

croiselle cok sagol canim hemen bugün gidip alayimda kurabiye yapayim kendime

dely cok sagol tatlim bunu elimde gezdirecegim bu sebepten veremedim sanirim seyir haftamda

selam canım arkidilerim faceden baktım sizlere ayy sizlere ne seçilmiş ne hoş hatunlarsınız

dukan sonrası bekleyin bizi avanak erkekler :)))

kızlar benim diyet iyi gidiyo elleinizden öperdeeeee

liste yapabildikmi biz bu hafta benmi kaçırdım baktım bi türlü bulamadım merak ettim bilen gören sayfasını bildirebilirmi şekerler bi istatistik yapıcamm

öpüldünüz canlar

Kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle canım Sen bilirsin.. Zaten hala buralardayız..

croiselle cok sagol canim hemen bugün gidip alayimda kurabiye yapayim kendime
dely cok sagol tatlim bunu elimde gezdirecegim bu sebepten veremedim sanirim seyir haftamda
Çok abartmadığın, sınırları çok fazla aşmadığın sürece aslında o kadar etkilemez canım yaa! Ama bir de böyle dene tabii Belki seni daha çok etkiliyordur..

.....
liste yapabildikmi biz bu hafta benmi kaçırdım baktım bi türlü bulamadım merak ettim bilen gören sayfasını bildirebilirmi şekerler bi istatistik yapıcamm
öpüldünüz canlar

Evet eveeett! Sayfasını bilmiyorum amaa.. Dün akşam 17 falan civarıydı heralde saat. Benim sayfamdaki "cevaplarım"dan da bulabilirsin herhalde..

Son düzenleme:
kızlarrrrrrr ayyyy gelen giden bitmedi sabahtan beriii yaaa offfff,sizi yakalayamadım bugün yazmayın biraz bekleyin beni de okuyayım yazdıklarınızııı
ekiiimmm bizle resim paylaşmazsan küserim ben
küsmem küsmem şaka yaptım ama yollasana yahuuu

ben cogunuza ımrenıyorum bu konuda.. hem iş yapıp hemn nasıl sureklı buraya yazıyorsunuz. aklım almıyo. ben sadece okumaya fırsat buluyorum.

kız benim popoma pervaneler takılı ondan öyle uçuşuyorum yetişiyorum arı maya gibi ordan orayaa

yoook ben eski fotolarını görmedim,laptopa virüs kaçmış açmıyor uyuz hiç bişeyi ama vaktim kalırsa bugün başka makinadan başlanıp bakıcam.bu arada ben diyete başladığımda o gördüğün eski resimlerimden de şişmandım,neyseki boy var da çaktırmıyorum

Maşallah yüzünün güzelliği nasıl ortaya çıkmış di mi 15 kiloyu verince, zaten boy var endam var tüh tüh nazar değmesin.

bu arada doğalsan ve ru-sheimle ilgili bişeyler yazmışsınız gramaj olarak falan.ben tam anlamadım yani hangisini almak daha iyi diyorsunuz ? ben şimdi gurmenetten sipariş vereceğim de ona göre alayım.bu arada aromalarda 5 alana 1 bedavaymış da 5 tane ne alayım rom mu mesela
tahim aroması çıkmış bi de yeni :)

ben hep rusheim alıyordum. bu sefer doğalsan vardı markette onu aldım. rusheim i tercih ederim.

medesacım ben doğalsanınkini daha çok beğendim

benim en büyük pişmanlığım doğduğunda bilemedin 1 yaşına kadar yaptırmamaktır bencede iyi yapmışssınız

ödül yemeğimimi değiştirsem ne bayılırım ıspanaklı börek mozaik pasta birde yanına kısır ekle off offf

medesacım ben doğalsanınkini daha çok beğendim

benim en büyük pişmanlığım doğduğunda bilemedin 1 yaşına kadar yaptırmamaktır bencede iyi yapmışssınız

ödül yemeğimimi değiştirsem ne bayılırım ıspanaklı börek mozaik pasta birde yanına kısır ekle off offf

Valla herkes kendini şişman gördüğü için böyle oluyo demek bebek :)) Göbişini görmedim ama; bana göre süpersin şimdik :128:
Sen benim hangi fotoma baktın, de bakalım :)) Kıyafetimi falan söyle, ben anlarım heralde :44: :) Benim de göbeğim vaaarr, bacaklar kalııınnn... Ohooo!!
Yok canım 10 yaş da değil ama 25 yaş olsa çok iyi olur Çok değil -5 yılcık :) :107: Hala komufle ediyorum çünkü göbişiii..!! Evet.. Ah şu hormonlar.. Evlenilmicek de demek bu dünyada.. Puufff!! :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…