Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Günaydın canlaaarr!!

Yalnız bırakmayız kimsecikleriii :KK16: Ekimciiimm :KK54:

Ay zaten valla bi face bi burası :KK70: Yetişemez oldum, iş yapamaz oldum.. ay napıcam ben yaaa :S Sadece burasıyken bile zordu hayatım hahahaha :KK9::KK9: Zaten 3-5 kişi dışında hala isimleri de öğrenemedim :KK70: İnanır mısınız, kağıda yazdım önümde duruyo yaa hahahaha :KK9::KK9: Ay patron yok bi kaç gündür, ama bugün gelecekmiş.. Yandım ben yandım :KK70: Oturup duruyom yaa :S :KK70: Yani kk'da çalışıp duruyom yaa :KK70: Zaten işimi ek sevmem ben :KK31: Keşke böyle bi işim olsaymış :))
Yazıklarınızı okuyamadım dünden berii.. Öyle demeyin yine akşamdan beri olmuş baya :) Şimdi okuyup geliyorum :KK55::KK55:

Dely cimmmm sağol canım benim, bırakmayın beni burda, kestanemin hesabıyla gördüm seni akşam, ne tatlısın öyle, :KK16::KK16:ben de herkesi ezberleyemedim valla daha, listeyi önüme alıp bakıcam ilk fırsatta.

Akşam tanışana ekleyene kadar konuşuldu ama sonrası yok tabii :)) Olsun bakalım, ilk heyecan normal şimdi, ben de kaderime küsüp işime dönerim:KK9::KK9:

gitmeeeee... zaten ben face i ilk kez kullanıyorum, sayfanın yapısına alışamadım hala, muhabbetler burda devam etsin kızlar :)

günayydıınnnn

bugün -200 le başladımm 68.500 olduuu!!...

akşam arkadaşımın düğünü varr 40 beden bi elbise aldımm dün !!!

giyipp gidiciiimmmmm inanılırrr gibi deiillll:KK70:

44 dar 46 bol gelirdii:S

Günaydın canım,

:nazar::nazar::nazar:

Ne güzel bir duygu, ben de tattım 15 yıl sonra 38 beden. Darısı çabucak bütün canların başına.
:KK16:

gitmeeeee... zaten ben face i ilk kez kullanıyorum, sayfanın yapısına alışamadım hala, muhabbetler burda devam etsin kızlar :)

Canımmm, sağol, gitmem, sizi bırakamam bennn :)):KK16:
Herkes birbirini merak ediyor şimdi çok doğal. Normale döner herhalde, döner dimi kızlar :44::KK9:

gunaydın kızlar.

ben bu sabah aynıyım. tık yok. ve ben 1 haftadır wc ye cıkamıyorum. form çaylarından ıcmeme ragmen. bu akşam artık ilaca basvuracagım gıbıme gelıyor..:KK31::KK31:

istersen ilaç kullanma yerine birkaç tane kayısı ye. diyete aykırı ama ilaçdan iyidir bence. 4-5 tane taze kayısı ve beraberinde 2-3 bardak su içersen çözüm olur. kayısıları en yeşillerinden seçersen şeker oranı daha düşük olur.

yaa ben 2-3 gündür 68.4 - 68.6 arasında gidip geliyorum. sabitlendim buralarda sanırım. neyse biraz dursun bakalım bu noktalarda nolcek?

ben dün akşam girdim facedeki gruba. yazıştık arkadaşlarla. face de olsun ama buradan yazışmak daha rahat

Son düzenleme:
Artık bende buralardayım anneciğim iyileşti şükür bu arada bende diyete devam ediyorum bırakmadım sadece hastanede üstüste sp yapmak zorunda kaldım şimdilik herşey yolunda kilo vermek acayip mutluluk veriyor....iyi hissediyorum kendimi. 13 MAYISTAN BU YANA 98.200 LE BAŞLAMIŞTIM ŞİMDİ İSE BUGÜN İTİBARIYLE 88 800 YANİ__ 9.400 OLDU..bu arada benide gruba ekleyin lütfeeeeeeen

sıkıntıların geçmesine sevindim, Allah uzun yıllar başımızdan eksik etmesin anneciklerimizi inşaallah
onca sıkıntı arasında kilo vermen bence çok iyi :nazar: kem gözlere şiş olsun :KK1:

Kızlar iyi akşamlar herkese.

Annem akşam yemeğine yayla çorbası yapmış yağını koymadan yiyebilir miyiiiiiiim? Nolur bir şey olmaz diyin tavuk balık yemek istemiyorum artık :18: o da yoğurt sonuçta :KK53:
cıx kesinlikle olmaz nedeni diğer mesajlarda nedenlerini söyledikleri için tekrar etmiyim :KK53:
yaaaa var ya şimdi yükleyince daha dikkatli baktım resme,eski resimlerime bakarsanız anlayacaksınız sizde,şöyle ki eski resimlerde gıdığım çıkmasın diye var ya tavuskuşu mudur nedir onun gibi boyun havada çekilirdim resim yine de manyak gibi gıdık çıkardı,bu eklediğim resimdeki duruşumla deli gibi gıdık çıkması gerekir ama resmen gıdığım yok leennn anaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52:

ya kızlar var ya resmen şu an kendi kendime motive oldum çünkü açıkçası fırsat olmadığından ben diyete başladığımdan beri belki de eski resimlerime bakıp kendimi karşılaştırmamıştım.
az önce size önce sonra yapiiim diye eski resimlerden indirdim birkaç tane,var yaaa cidden inanamadım yaaa resmen danacık gibiymişim,cık'ı da kibarlıktan söyledim bildiğiniz kurbanlıkmışım yaaaa :KK9:
ciddi söylüyorum şoka girdim,ben kendime naapmışım yaaa diye sorguladım,inanılır g,b, değil ve şu an gördüğüm vücudum da inanılır gibi değilll :KK52::KK52::KK52:
işte ondan her h.sonu kaçıyorum tatillere ki plajlar hatun görsün,insanlar sevaba girsinnn,ohhhh kaç gündür süren korkunç moddan çıktım artık + da görsem umurumda değilll süppperrrr hisssediyoruuuummmmm:KK8::KK8::KK33::KK76::KK76:
bir de callen yapsaymışım vücudu iyice inceltirdim ama internet bağlatıp ona da başlıcam çok hırslandım yahuuu hedefimi de 60'a çekicem dermişimm bööö ,şımardımmmmmmmm :KK33::KK36:

bu arada var ya bizim dukaniçelerin tamamı fıstık gibiymiş yaaaa,ciddeen ne kadar güzelmiş kızların hepiciği dee :KK4:
ve herkes ne kadar güleryüzlü sıcakkanlı görünüyor yaaa,ciddeen burda neyse gerçektede öyleymiş harika yaaaa :KK9:
zaten hep kilolu insanları sempatik ve sıcakkanlı bulmuşumdurrrr,resimlerini göremediklerimiz de eminim öylelerrr,yaaaa ben hepinizi tümünüzü,familyalarınızı bileeee çooook seviyoruuuum yaaaaa :KK16::KK16::KK16:
hepimiz için herşey çoook güzel olsun inşallaaahhhhh:KK16:
yalnız ben fena pozitif enerji yüklendim,nolcak şimdiii bilmiyoruuum.benim ex nöbetten almaya gelse de callen nasıl yapılıyor biraz çalışsak ahahahahahaaa :KK9::KK9::KK9:
sen var ya yeminle delisin:)
Mr Disney, senin hayal güçünün yanında haltetmiş (afedersiniz) :KK9::KK9::KK9::KK9:

hehehehehee neye koptun kızzzz,ayyyy ben çook eğleniyoruuuummmmm :KK76::KK76::KK76:
nolduğuna inanmayacaksınız,uleeeen keşke Allahtan başka şey dileseymişim yaaaaa,bu aradı beni kaçta çıkıyorsun nöbetten , alayım seni bir kahve içelim dediiiiii yuuuhhhh dedimmm ya bu kadar mı denk gelir şaka gibi ben de dicektim üstüne callen da yapcaksak olurr yoksa napiiim ben bu enerjiyle kuru kuru kahveyiii ayooolll ahahahahahahaa:KK23::KK23::KK19::KK19: :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
keşke başka birşey isteseymişsin, denk gelirdi hiç olmazsa :KK30:
ama callen ı onunla aklından bile geçirme, bak bundan sonra Colleney e bile benzese beim için o hep sünger bob kalacak maalesef, seni ona layık göremem bundan gayrı :KK34:

herkese selaaam. Evet Kilo bildirimimi yapayım biraz gecikti biliyorum ama netimde sorun vardı yeni girebildim. Bu gecikmeden dolayı listeye eklenmemiş olabilirim ama bildirim yapmak konusunda kendimi sorumlu hissediyorum.
Başlangıç tarihi: 26.04.2012
Başlangıç kilo:66.6
Hedef Kilo: 53.0
Geçen Hafta: 56.4
Güncel kilo: 55.8 ( sonunda 55 leri gördüüüüm hedef 53 lere :KK70:)

:nazar::nazar::nazar: süpermiş
Kizlaaaaaaar geldim kokteyl sandigimdanda güzel gecti dedigim gibi balik yedim sosu vardi biraz siyirdim ama ne kadar siyirabilirsen iste lkarnibahar ve brokoli haslamasi yedim birde light kola....insallah yarin arti gelmez 100 gr olabilir ama fazlasi olmaisn nolur eger 100 gr dan cok arti olursa bir gün ataktayim beybiler:KK76: simdi form cayimi icip yatiyorum cok kotkum yol boyu simsekler yagmurlar araba oradan oraaya savruluyor kocaman araba zaten:KK53: böyle geldim yol boyu neyse ki sag salim geldimde yatagimdayim suan yarin kaldigimiz yerden devam beybiler

Günaydin Dukancanlar...:KK54:
Dün 91:300 iken bu sabah 92:500 benim vucudum sapitmis durumda..:KK47::KK47: Ya sabir ya sabir..:KK19:
günaydın yasena, çooooooooook güzel bir gün olur inşallah
güzel haberler alırız, olumlu gelişmeler olur şahsımız için vs vs vs herşey bizim için hoş olsun

yasena boş ver canım su filan tutmuştur ben de sabah +100 düm
salaldım gitti :KK9:valla bu rahatlık ne zamandır bende bilmiyorum ama iyiymiş :KK76:

günaydın kızlaaar,
ben bugün tekrar atak yapmaya karar verdim aldığım kiloları vermek için bugün de saf protein yapayım diorum eğer vermeye devam edersem yarın da sp yapıcam sonra tekrar güçlendirmeden devam edicem aslında bunu kimse önermio ben de önermiorum devamlı olarak atak yapmayı ama napayım son çare buna başvuruyorum. :44:

hmm bu da olabilir aslında yani dün saf protein günümdü bugün sebze yemeliyim o zaman. İstediğim kiloya düşene kadar devam edeyim güçlendirmeye yavaş yavaş geçeyim belki önce meyveye vücudu alıştırıp sonra ekmeği eklemeliyim listeme. Böylelikle birden yükleme yapmamış olurum vücuda diye düşünüyorum. Bugünden itibaren yediklerimi ve kilomu gün gün yazıcam. Bir hafta daha seyire devam edeyim bakalım işe yarayacak mı. En azından tekrar 50 görsem ve öyle kalsam ona da razıyım güçlendirmede vermesem de olur yeterki almıym

Ya ben başarıyorum hatta hiç yemesem de olur yeterki verebileyim son kilolarımı ama işte vücudum bana oyun oynuo ne yaparsam yapayım bana mısın demiyo =// bak bi hafta güçlendirme yaptım biraz fazla yedim hemen geri almaya başladı verdiği kiloları. Ekinsu'nun dediği gibi tekrar seyir evresine döncem bakalım işe yarıcak mı. yaramazsa yumruk yapıcam 4 gün inşallah sonuç hüsran olmaz :44:

canım seyir daha iyi, ama çok takma kafana , o zaman inan daha inatçı oluyor yağcıklar :KK4:
bir dahaki güçlendirme çok iyi olacak :KK34:

kızlar bir de bugün benim bir sorunum var, benim protein günüm ama bugün eşimin kardeşi gelecek yemeğe, ispanya ya gidecek uzun bir süreliğine, ben de veda partisi şaapcam onun için kendi aramızda, börek pasta falan yapcam ama bunların tadına bakmam lazım yaparken, minnacık bakcam tabii ki ama bi sorun olmaz dimi? olursa boşuna protein yapmim bari yarın yapim? yarın da oğlum sünnet olcak gerçi benim için zor bi gün olcak belkim yarın boşlarım diyeti bilmiyorum :18::18::18::18:
öncelikle şimdiden hayırlı olsun, nice güzellikleri görürsünüz inşallah.
tadına bakmakla brşey olacağını düşünmüyorum ama sünnetle boşlamamaya çalış, en azından doludizgin gitme. herhalukarda üstesinden gelinebilir :KK34:

Yemeklerin tadina bende bakiyorum ama dolu dolu kasyk degil azicin ucundan yani...korkma birsey olmaz ama pismis böreginde tadina bakma..:KK1:

Allah oglunun damat oldugunuda göstersin insallah hayirli olsun..

canım ya sırf amin demek için alıntı yaptım.
di mi:) amin

Günaydın kızlar :KK16:

gunaydın kızlar.

ben bu sabah aynıyım. tık yok. ve ben 1 haftadır wc ye cıkamıyorum. form çaylarından ıcmeme ragmen. bu akşam artık ilaca basvuracagım gıbıme gelıyor..:KK31::KK31:
Bakinizz ben simdi ayriliyorum cok fazla kaynatmayin tek basina okurken kendi kendime gülüyorum size katilamiyorum...görüsürüz fistiklar..:KK54:

Günaydın canlaaarr!!

Yalnız bırakmayız kimsecikleriii :KK16: Ekimciiimm :KK54:

Ay zaten valla bi face bi burası :KK70: Yetişemez oldum, iş yapamaz oldum.. ay napıcam ben yaaa :S Sadece burasıyken bile zordu hayatım hahahaha :KK9::KK9: Zaten 3-5 kişi dışında hala isimleri de öğrenemedim :KK70: İnanır mısınız, kağıda yazdım önümde duruyo yaa hahahaha :KK9::KK9: Ay patron yok bi kaç gündür, ama bugün gelecekmiş.. Yandım ben yandım :KK70: Oturup duruyom yaa :S :KK70: Yani kk'da çalışıp duruyom yaa :KK70: Zaten işimi ek sevmem ben :KK31: Keşke böyle bi işim olsaymış :))
Yazıklarınızı okuyamadım dünden berii.. Öyle demeyin yine akşamdan beri olmuş baya :) Şimdi okuyup geliyorum :KK55::KK55:

günaydın kızlaaar :nazar:

Sağol canım benim, cidden çok ıssız oldu burası ya, face e giremeyenler ölsün mü :KK9:

Terk eder giderim buraları ben de kendi kendimle konuşamayacağıma göre :KK14:

cıx gitme , nereye gidiyorsun aşkolsun ya
yok burada değilsek illa face deyiz diye bir şey yok ekinim. mesela ben sabahtan beri dosya ayıklıyordum :KK9:
bu arada canım ya bu günlerde ayıptır söylemesi popo sorunu yaşıyorum. garip bir şekilde ağrıyor sanki. zayıflıyor mudur? diye düşünüyorum.
ama bilemedim yani
gerçi şu oturup ayakları sallama pasif cmlastiğinden de olabilir, baka sana yazınca bu da geldi aklıma :KK30:

günaydın KK :KK34:

Sağol canım benim, cidden çok ıssız oldu burası ya, face e giremeyenler ölsün mü :KK9:

nere gidiyorsun aloooo.. biz burdayızya güzelim. ben işimden dolayı serı sekılde yazıp muhbabete katılamıyorum ama hep burdayım..

:KK60:
tam tabir valla.allah korusun hemoroid oluruz.:KK50::KK50: hiç bişi yaramadı ise sen o ilacı al ama çok değil sonra cır cır paso weca desin hacııı :KK60:

valla ben bun halımdense cır cıra razıyım beeaaa ..

istersen ilaç kullanma yerine birkaç tane kayısı ye. diyete aykırı ama ilaçdan iyidir bence. 4-5 tane taze kayısı ve beraberinde 2-3 bardak su içersen çözüm olur. kayısıları en yeşillerinden seçersen şeker oranı daha düşük olur.

buda ıyı olur. hem kaçamak olur hemde kaçamak yapmam ıcın iyi bir sebep :KK9::KK9::KK9:

aaa olmazzz bendeee buralardann giderimmm eger sen yoksannnnnn:KK1:

günayydıınnnn

tebrikler ikejjo..sende gelsene face.e :KK16:

günaydın kızlaaaarrr. fotolarınıza bakıyorum maaşallah gerçekten hepiniz birbirinizden güzelsiniz komplekse gircem ben walla :)

kendine haksızlık etme sekerimmm..seninde geri kalır yanın yokkk:KK16:

günayydıınnnn

:KK9::KK9::KK9:şöööyle salına salına güzel bir yürü de Dukan güzeli olmak neymiş görsün herkes bari :KK34: arkadaşını da bizim için tebrik et,Allah bir yastıkta kocatsın bir ömür

Canımmm, sağol, gitmem, sizi bırakamam bennn :)):KK16:
Herkes birbirini merak ediyor şimdi çok doğal. Normale döner herhalde, döner dimi kızlar :44::KK9:

normal canım, yakında her iki tarafı da ihmal etmeden yönetmenin yolunu buluruz, bizden kaçmaz nasılsa :KK34:
sen de kendini hiç yalnız hissetme, baksana kekimiz, poğaçamız, ekmeğimiz ortak..
iş, güç sık gelip gitmeyi engelleiyor bazen canım ama elbette burada olacağız (en azından kendi adıma konuşayım)
üzülme tamam mı valla aklım kalacak sen de ona göre :KK19:

sıkıntıların geçmesine sevindim, Allah uzun yıllar başımızdan eksik etmesin anneciklerimizi inşaallah
onca sıkıntı arasında kilo vermen bence çok iyi :nazar: kem gözlere şiş olsun :KK1:

cıx kesinlikle olmaz nedeni diğer mesajlarda nedenlerini söyledikleri için tekrar etmiyim :KK53:

Mr Disney, senin hayal güçünün yanında haltetmiş (afedersiniz) :KK9::KK9::KK9::KK9:

keşke başka birşey isteseymişsin, denk gelirdi hiç olmazsa :KK30:
ama callen ı onunla aklından bile geçirme, bak bundan sonra Colleney e bile benzese beim için o hep sünger bob kalacak maalesef, seni ona layık göremem bundan gayrı :KK34:

:nazar::nazar::nazar: süpermiş

günaydın yasena, çooooooooook güzel bir gün olur inşallah
güzel haberler alırız, olumlu gelişmeler olur şahsımız için vs vs vs herşey bizim için hoş olsun

yasena boş ver canım su filan tutmuştur ben de sabah +100 düm
salaldım gitti :KK9:valla bu rahatlık ne zamandır bende bilmiyorum ama iyiymiş :KK76:

canım seyir daha iyi, ama çok takma kafana , o zaman inan daha inatçı oluyor yağcıklar :KK4:
bir dahaki güçlendirme çok iyi olacak :KK34:

öncelikle şimdiden hayırlı olsun, nice güzellikleri görürsünüz inşallah.
tadına bakmakla brşey olacağını düşünmüyorum ama sünnetle boşlamamaya çalış, en azından doludizgin gitme. herhalukarda üstesinden gelinebilir :KK34:

canım ya sırf amin demek için alıntı yaptım.
di mi:) amin

günaydın kızlaaar :nazar:

yok burada değilsek illa face deyiz diye bir şey yok ekinim. mesela ben sabahtan beri dosya ayıklıyordum :KK9:
bu arada canım ya bu günlerde ayıptır söylemesi popo sorunu yaşıyorum. garip bir şekilde ağrıyor sanki. zayıflıyor mudur? diye düşünüyorum.
ama bilemedim yani
gerçi şu oturup ayakları sallama pasif cmlastiğinden de olabilir, baka sana yazınca bu da geldi aklıma :KK30:

biz ekimle buluştuğumuzda çok güldük sana:)) pasif cimlastiğine güldüük:))

ama bilemedim yani

nere gidiyorsun aloooo.. biz burdayızya güzelim. ben işimden dolayı serı sekılde yazıp muhbabete katılamıyorum ama hep burdayım..

Canlarım, zaten artık kk aralarında iş yapıyor olduk :KK9:

Hiç bir yere gitmem ben, hepinizi çok seviyorum. :KK16::KK16::KK19:

kestane şekeri, senin çizelgeni yeni farkettim. ne güzel kilo vermişsin. çok uzun zaman da olmadı sanırım. maşallah diyelim, aman nazar değmesin...

bu arada ben dondurmayı yine beceremedim :) yaa dondurma makinasının da kıvamı koyulaştırdığı falan yok, nasıl bir kıvamda koyarsan öyle çıkıyo, durmadan çevirip durmaktan başka yaptığı bişi de yok. şöyle ekmek makinesi gibi olsaydı ya malzemeleri içine atsaydık ta kendi yapsaydı...

...........
delycim ellerine sağlık yine
özletme kendini lütfen.
ne demek uymuyor, motivasyon düşüyor sözleri?
şahsen nickini görünce bile seviniyorum ben.
ama belki biz sana yetemiyoruzdur canımcım..
keşke yapacak birşey bulabilsek :2:
Rica ederim canım.. ay olur mu öyle şeeyy :KK16: Seviyorum hepiciğinizi.. Moralim bozuluyo istediğim kiloya gelemedikçe, uzadıkça, uzadıkça.. burda böyle bir şikayet bir dır dır yapıyorum :S :)) Sizler ne güzel veriyorsunuz kiloları.. Ben baş dırdırcı oluyom :S Canım da sıkkın olunca konuşasım gelmiyo :KK43: Kendi içime dönüyom hehehe :p :) Ondaann..
Keşkee.... :KK31: Ama olmuyo iştee... sizinle alakası yok canıımm :KK16:

Artık bende buralardayım anneciğim iyileşti şükür bu arada bende diyete devam ediyorum bırakmadım sadece hastanede üstüste sp yapmak zorunda kaldım şimdilik herşey yolunda kilo vermek acayip mutluluk veriyor....iyi hissediyorum kendimi. 13 MAYISTAN BU YANA 98.200 LE BAŞLAMIŞTIM ŞİMDİ İSE BUGÜN İTİBARIYLE 88 800 YANİ__ 9.400 OLDU..bu arada benide gruba ekleyin lütfeeeeeeen
Hoşgeldiiinn! Geçmiş olsuunn.. Diyeti bırakmaman da ne güzel yaa :81: İnşallah daha da verirsin..

yaaa kızlaaarr benim de face hesabım yok açıcam sanırım yoksa çatlıcam ortamdan ikiye, aslında 2 ye ayrılsam fena olmaz kısa yoldan olayı halletmiş olurum :))
Hahahahah :KK9::KK9: İyi fikir :KK70::KK70: ben de isterim :KK1:

çabana sağlık canım :KK9::KK9::KK9: vücudun yağ görmesin inşallah :KK1::KK1::KK1::KK1::KK16::KK16::KK16:
Anaaammmm!!! O ne güzel dua öyleeee :KK9::KK9: Amin aminnn!!! Cümlemizeeee:KK52::KK52: Sen böyle dualar edeceksen ben her gün yaparım bi çizelge :KK1::KK1: :KK54:

pehhhh ben de üye oldummiherkesçikleri gördüm de kim kimdir onu hiç anlamadım vallahiii:KK9::KK9::KK9:
bi tek kestane şekerini tanıdım senin ooo güzel suratını ısırırım ben :KK23::KK23:
veeeeee arkadaşlar bu yağlarından kilolarından kurtulamadığını söyleyen arkadaşımız dely var ya biblo gibi yaaa mini mini çıtı pıtı ayy ben öyle olssam neler vermezdimmmm:KK16:
:KK1::KK1: Ay sen kendine bak beee :KK9: fıstık seniiii :KK34::KK12:
Sen benim eski fotolarımı görmüşsündür canım heralde, böyle dediğine göre :KK1: Eski çıtır günlerimi me baktın ki :)) Zaten öyle boydan yeni halim yok orda. Koyar mıyım yaaa :p :KK1::KK1: Ben de senin eski fotolarını yeni gördüm :) Eskiden de fıstıkmışsın ki sen hihiihi :KK1:

bncede delynin zayıflamaya ihtiyacı yok....
:KK54: Saol canım :KK16: Tatlı seniii :KK16: Zaten 2-3 kilo daha vermek istiyooommm, ama gitmiyooo :S İyi kamufle etmişimdir ben, görmemişsindir göbişi hihiih :KK1: Bi ara son helimel foto eklerim.. 58,5'a düşiyim de yine :KK66:

ben kilo verene kadar o beni çoktaaaaaaaaaaaaaaannnnn unutur gider...
unutsun boşveeeeeeeeeeeerrrr. karşına daha ıyısı cıkınca ay ben onun ıcın uzulmustum ne aptalmısım (kusura bakma bunu yazdıgımıcın) diyeceksın.... bızzat yasadıgım ıcın bılıyorum. şimdide iyiki ayrılmısız dıyorum ex ıcın..
Aynen ayneennn!!! Öyle biri çıkar ki karşına; amaaannn, iyi ayrılmışız hödükle dersin hihiihi :KK1: Valla eski sevgilim ben şutlayınca :KK70: çok üzülmüştüm, hüngür foşurttt!! olmuştum hihi :KK70: Yaş o zamanlar 21 falan :KK70::KK70: Baya eski yani :KK70: Sonra üzerinden zaman geçince, e tabi biraz zamana ihtiyacın var :KK66:, anam ben arkadaşlarımla falan gezmeye tozmaya hayata dönmeye başlayınca, amaannn.. ben bunla ne kendimi heba etmişim, 2 kişilik hayat yaşıyomuşum dedim yaa :)) Bi eğlenmeye başladım ondan ayrılınca bi eğlenmeye başladım hihiih :KK70: 2 sene sonra da kocamla çıkmaya başladım, çıkış o çıkış hihiih :KK1: Ay hiç değmez canım.. Sen de unut zaten.. Hiiiçç bekleme.. Hatta gel desin, sen gitmee... son pişmanlık fayda etmez böyle şeylerde. Bugün kıymet bilmeyen yarın da %90 aynı olur.. Derdine yansın hıııhhh!! :63: Sen elini sallasaaannn!! :KK54::KK54:

aaa olmazzz bendeee buralardann giderimmm eger sen yoksannnnnn:KK1:

Canım benimmm :KK16::KK17:

:KK9::KK9::KK9:

normal canım, yakında her iki tarafı da ihmal etmeden yönetmenin yolunu buluruz, bizden kaçmaz nasılsa :KK34:
sen de kendini hiç yalnız hissetme, baksana kekimiz, poğaçamız, ekmeğimiz ortak..
iş, güç sık gelip gitmeyi engelleiyor bazen canım ama elbette burada olacağız (en azından kendi adıma konuşayım)
üzülme tamam mı valla aklım kalacak sen de ona göre :KK19:

Biliyorum canım benim, evet herşeyimiz ortak, face mi girecek aramıza di mi ama :KK9:

Pasif jimnastiğine ölüyorum zaten, dün akşam 1 saat yürüdükten sonra evde biraz da ondan yaptım :emir_bebek::emir_bebek:

Ben de akşam biraz yaptım :KK9:

Canlarım, zaten artık kk aralarında iş yapıyor olduk :KK9:

Hiç bir yere gitmem ben, hepinizi çok seviyorum. :KK16::KK16::KK19:

ben cogunuza ımrenıyorum bu konuda.. hem iş yapıp hemn nasıl sureklı buraya yazıyorsunuz. aklım almıyo. ben sadece okumaya fırsat buluyorum. :KK34:

Kizlar bugun hep ofis disindaym e telefondan alinti yapamiyorum :KK43: insallah birazdan ofiste olurumda bakarim hemen alintilarima. ben bugun 74.8 geldim dun 74.3 idim bi kez normal yemege normal dedigim okudunuz uzere abartmadim ama tabi ben tuzu tamamen kesmistim oradakilerde az da olaa tuLuydu. ve cola icmicem artik gunde bir bardak tuketiyordum ama bitti. cok cok darda kalmadan asla. hi birde takvimime gore regl gunum pazar onunda etkisi olabilir bekleyip gorelim bakalim

X