Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

-bahçivanın bembeyaz diye bir peyniri var. (sütaş süzme peynirin çakması) onun lightını yapmışlar. geçen hafta migrostan aldım. pek beğendim. tavsiye ederim.

-ben bugüne kadar hep ru-sheim marka yulaf kepeği kullanmıştım. geçen hafta migrostan doğalsan aldım. rusheimden daha ince taneli. dolayısıyla 1 kaşığa daha fazla miktarda kepek geliyor. ayrıca, kepeği boşalttığım bir kabum var. ru-sheim marka o kabı tıka basa dolduruyorken, aynı gramajda doğalsan yarısında kaldı. ince taneli olduğu için biraz daha az yer kaplaması normaldir ama yarı yarıya olmasını pek aklım almadı. gramaj aynıysa bile 1 kaşığa gelen kepek miktarının fazla olması, kullanım ölçülerini değiştirebilir.

-bu havalarda ayranı artırmak iyi olur. hem sudan sıkılanlar için iyi hem de fena halde şişiriyor. yalnız hazır ayran yerine evde yapmayı tercih edin. hazırlarda kıvam artırıcı birşeyler var sanırım.

canlarimmmm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

okuyamadim gecmisi , dedigim gibi en son, hep geziyorum hep geziyorum :KK8:

o yüzden okuyamadim ama bir iki sayfa gecmise bakabilirim belki. canlarim hepinizi cok özlüyorum :KK43:

ama su aralar SIK giremiyorum pek. heicinizi öpüyorum..

hala 76 kg yum ne eksik ne fazla. iki haftadir böle .. ama bozmuyorum moralimi takmiyorum da. :KK76::KK76::KK76:

dikkat edin kendinize birtaneciklerimmm

bugünkü menüm

sabah

peynirli yumurta

öglen

haslanmis tavvuk + yogurt

aksam

inegöl köfte seklinde hazirladigim köftelerrrrrrrrr...........mmm miss

canlarim bu arada face deki grubunuzdan yeni haberim oldu.. cok sevindim ama kim kim nasi taniycam ben yaa bi yaziverin nolurr

Dualarınız için teşekkür ederim kızlar, Allah hepinizin gönlüne göre versin
amin dukanka, inşallah dualarımız sana faydalı olmuştur.

-bahçivanın bembeyaz diye bir peyniri var. (sütaş süzme peynirin çakması) onun lightını yapmışlar. geçen hafta migrostan aldım. pek beğendim. tavsiye ederim.

-ben bugüne kadar hep ru-sheim marka yulaf kepeği kullanmıştım. geçen hafta migrostan doğalsan aldım. rusheimden daha ince taneli. dolayısıyla 1 kaşığa daha fazla miktarda kepek geliyor. ayrıca, kepeği boşalttığım bir kabum var. ru-sheim marka o kabı tıka basa dolduruyorken, aynı gramajda doğalsan yarısında kaldı. ince taneli olduğu için biraz daha az yer kaplaması normaldir ama yarı yarıya olmasını pek aklım almadı. gramaj aynıysa bile 1 kaşığa gelen kepek miktarının fazla olması, kullanım ölçülerini değiştirebilir.

-bu havalarda ayranı artırmak iyi olur. hem sudan sıkılanlar için iyi hem de fena halde şişiriyor. yalnız hazır ayran yerine evde yapmayı tercih edin. hazırlarda kıvam artırıcı birşeyler var sanırım.

canım ben bembeyazı gördüm ama lightını bulamamıştım, dukancılar talan etmiş dedim içimden:)
bu arada doğalsan 400gr ru-sheim ise 500 gr oluyor ama yarı yarıya olması yine de tuhaf, ölçmek hiç aklıma gelmedi doğrusu.
şu anda doğalsan var elimde ama en kısa sürede ru-sheim de alıp bakacağım.

herkese hayırlı cumalar diliyorum.

Günaydin Dukancanlar...:KK54:

Dün 91:300 iken bu sabah 92:500 benim vucudum sapitmis durumda..:KK47::KK47: Ya sabir ya sabir..:KK19:

al bendende okadar yasenacimmm dün okadar dikkat ettim yinede 74,8 ciktim bir günde +500gr

yaaaa var ya şimdi yükleyince daha dikkatli baktım resme,eski resimlerime bakarsanız anlayacaksınız sizde,şöyle ki eski resimlerde gıdığım çıkmasın diye var ya tavuskuşu mudur nedir onun gibi boyun havada çekilirdim resim yine de manyak gibi gıdık çıkardı,bu eklediğim resimdeki duruşumla deli gibi gıdık çıkması gerekir ama resmen gıdığım yok leennn anaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52:

ya kızlar var ya resmen şu an kendi kendime motive oldum çünkü açıkçası fırsat olmadığından ben diyete başladığımdan beri belki de eski resimlerime bakıp kendimi karşılaştırmamıştım.
az önce size önce sonra yapiiim diye eski resimlerden indirdim birkaç tane,var yaaa cidden inanamadım yaaa resmen danacık gibiymişim,cık'ı da kibarlıktan söyledim bildiğiniz kurbanlıkmışım yaaaa :KK9:
ciddi söylüyorum şoka girdim,ben kendime naapmışım yaaa diye sorguladım,inanılır g,b, değil ve şu an gördüğüm vücudum da inanılır gibi değilll :KK52::KK52::KK52:
işte ondan her h.sonu kaçıyorum tatillere ki plajlar hatun görsün,insanlar sevaba girsinnn,ohhhh kaç gündür süren korkunç moddan çıktım artık + da görsem umurumda değilll süppperrrr hisssediyoruuuummmmm:KK8::KK8::KK33::KK76::KK76:
bir de callen yapsaymışım vücudu iyice inceltirdim ama internet bağlatıp ona da başlıcam çok hırslandım yahuuu hedefimi de 60'a çekicem dermişimm bööö ,şımardımmmmmmmm :KK33::KK36:

bu arada var ya bizim dukaniçelerin tamamı fıstık gibiymiş yaaaa,ciddeen ne kadar güzelmiş kızların hepiciği dee :KK4:
ve herkes ne kadar güleryüzlü sıcakkanlı görünüyor yaaa,ciddeen burda neyse gerçektede öyleymiş harika yaaaa :KK9:
zaten hep kilolu insanları sempatik ve sıcakkanlı bulmuşumdurrrr,resimlerini göremediklerimiz de eminim öylelerrr,yaaaa ben hepinizi tümünüzü,familyalarınızı bileeee çooook seviyoruuuum yaaaaa :KK16::KK16::KK16:
hepimiz için herşey çoook güzel olsun inşallaaahhhhh:KK16:
yalnız ben fena pozitif enerji yüklendim,nolcak şimdiii bilmiyoruuum.benim ex nöbetten almaya gelse de callen nasıl yapılıyor biraz çalışsak ahahahahahaaa :KK9::KK9::KK9:

kiiiiz cok vermissin ben cok begendim seniiiiii....idolümsünüz hepiciniz yaaa....bende cok iyi elektrikler aliyorum tüm güzellerden:KK23:

gunaydın kızlar.

ben bu sabah aynıyım. tık yok. ve ben 1 haftadır wc ye cıkamıyorum. form çaylarından ıcmeme ragmen. bu akşam artık ilaca basvuracagım gıbıme gelıyor..:KK31::KK31:

ya ben iki haftadir dukanlayim iki haftada sadece bi kez ciktim form caylar yesil caylar bendede ise yaramiyor bende mi dogal ilac kullansam:26:

Günaydın canım,

Evet gerçekten ıssız kalmış burası, sabahtan beri 2 sayfa olmamış hayret. Ben giremiyorum ofisten fransız kaldım tanışmalara :))

canimmm bende buradan konusalim orada resim paylasalim istiyorum facfe buranin tadini vermiyor:KK20:

Günaydın canlaaarr!!

Yalnız bırakmayız kimsecikleriii :KK16: Ekimciiimm :KK54:

Ay zaten valla bi face bi burası :KK70: Yetişemez oldum, iş yapamaz oldum.. ay napıcam ben yaaa :S Sadece burasıyken bile zordu hayatım hahahaha :KK9::KK9: Zaten 3-5 kişi dışında hala isimleri de öğrenemedim :KK70: İnanır mısınız, kağıda yazdım önümde duruyo yaa hahahaha :KK9::KK9: Ay patron yok bi kaç gündür, ama bugün gelecekmiş.. Yandım ben yandım :KK70: Oturup duruyom yaa :S :KK70: Yani kk'da çalışıp duruyom yaa :KK70: Zaten işimi pek sevmem ben :KK31: Keşke böyle bi işim olsaymış :))
Yazıklarınızı okuyamadım dünden berii.. Öyle demeyin yine akşamdan beri olmuş baya :) Şimdi okuyup geliyorum :KK55::KK55:

Dely cimmmm sağol canım benim, bırakmayın beni burda, kestanemin hesabıyla gördüm seni akşam, ne tatlısın öyle, :KK16::KK16:ben de herkesi ezberleyemedim valla daha, listeyi önüme alıp bakıcam ilk fırsatta.

Akşam tanışana ekleyene kadar konuşuldu ama sonrası yok tabii :)) Olsun bakalım, ilk heyecan normal şimdi, ben de kaderime küsüp işime dönerim:KK9::KK9:
canim yaaa bak buralrdayiz birakmayizzz:KK55:
kızlaaarrrr günaydıııın,
nöbetçiydim yaaa pööffff çok zor uyanıp anca işbaşı yapabildim :KK50:
nasılsınız bakaşom bu sabah ? Size bişey itiraf edeyim mi sabah gözümü açar açmaz siz aklıma geldiniz,dün resimleri falan da gördüm ya böyle gözümde canlandınız :KK34: sonra dedim kızım manyak mısın niye uyanır uyanmaz aklına geliyor,sevgilin değil ki onlar anaaaa dedimmm,kız çok bağlanmışım ben size :21:
bu arada sabah 77.3 çıktım :KK19: 2 ileri 1 geri mehteran gibi oldum 2 haftadır durun bakalım nolcekkk :26:
ammaaa olsuuun dün akşam çoook güzel moral depoladım eski resimlerime baktıkça,onun için çok da mühim değil yani 2 kilo fazla eksik,sonuçta ben kendimi iyi hissediyorum o da yeter :KK34:
asiksin bize medesa cim :KK23: bizde sana asigiz kiz

Ustalarrrr ben caylak cekirge olarak bir iki sorum olacak size....

gecenlerde kestanesekerim ile konusurken sey gecti araqmizda sizde bir liste varmis günlük limitler olarak ben seyirde limit yok saniyodum kitabi aldim elime biryerde yanlis yapiyorsun sanirim diye orada gördüm elinde bulunan bi zahmet paylasabilirimi...

dün 100gr arti görürsem atak yapicam dedim ama yok siz onu son care olarak kullaniyorsunuz bende kullanmayayam o vakit seyire devam....ama su kabizliga baska birsey bulmam gerekecek formcaylar fayda etmiyor dukan amcanin sayfasinda kabizlik giderici birsey var onu alsammi ben ya:26:

yasena

kuzuuuuum sen goji beere bunlari nereden aliyorsun alamanyalarda bende gidip alayim ben bulamadim:26:

ağzını hayıra ac kız. yerın kulagı vardır. :KK9:
Hihihiih:KK1::KK1: Aman Allah korusun.. :)

yasenam...paketin geldi.ne kdr çok şey göndermişsin.gözlerim doldu yemin ederim.burda bütün kızların huzurunda sana çok çok çok teşekkür ediyorum...(kızlar yasena bana almanyadan gojiberry aromalar tatlandırıcı bitki çayları göndermişti o paket bugün elime ulaştı...)nası duygulandım anlatamam...:KK16::KK16::KK16:
Canım valla benim de gözlerim yaşardı heee :KK43: Çok tatlısınız hepiniz.. Yasenacım yüreğine sağlık!! :KK16: Kestanem, sen de üzme gari kendiniii :KK54::KK54:

Canımmm yerim seni bennnn :)):KK19:

Ve gerçekten herkes çok güzel, çok pozitif. Gönderirim canım, şu elbisemle bi resim çektiremedim ki :)) Boydan fotoğraf çektirme fobisi oluşmuş kilolardan dolayı, bu yüzden hiç yoktur boy fotom. İlk işe girerken istemişlerdi bak onu hatırladım şimdi, :KK1:nedense o zaman boy fotoğrafı istiyorlardı :KK9::KK9:
:KK75::kk77::KK54: Canıımm :KK16:
Boy fortoğrafı mıı :KK70: Manken misin kız hihihiihha :KK1::KK9:

Olmaaaaaaz, kızım sizin gibi çıtırların yanında beni görüp hayal kırıklığına uğratmam sizi. :KK9::KK9:
Hani ordan beee :KK36: :KK1: çok da farkımız yok.. Hem sen, hem çıtır hem annesiinnn :KK16: artın bile var :KK34:

kızlar bir de bugün benim bir sorunum var, benim protein günüm ama bugün eşimin kardeşi gelecek yemeğe, ispanya ya gidecek uzun bir süreliğine, ben de veda partisi şaapcam onun için kendi aramızda, börek pasta falan yapcam ama bunların tadına bakmam lazım yaparken, minnacık bakcam tabii ki ama bi sorun olmaz dimi? olursa boşuna protein yapmim bari yarın yapim? yarın da oğlum sünnet olcak gerçi benim için zor bi gün olcak belkim yarın boşlarım diyeti bilmiyorum :18::18::18::18:
Hayırlı olsun canım sünnetiniz :)) Endişelenmee... 1 günlük de artık Dukan seni affeder yaa!! Napalım :)

-bahçivanın bembeyaz diye bir peyniri var. (sütaş süzme peynirin çakması) onun lightını yapmışlar. geçen hafta migrostan aldım. pek beğendim. tavsiye ederim.........
Migros marka light peynirin de yağı %4,3 sanırım :KK34: Alternatif olabilir.. Haberiniz ola :KK34:

Yarimi göremedim ben buralarda ,gerçi çok sık giremiyorum bende ,bilen var mı
Yarim buralarda değil artık ne yazık kii.. Umarım gelir...

canlarimmmm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
.............canlarim bu arada face deki grubunuzdan yeni haberim oldu.. cok sevindim ama kim kim nasi taniycam ben yaa bi yaziverin nolurr
Hoşgeldiiinnn!!! Orda bi belge var. Herkesin nickleri yazıyor:KK34: Valla belgeye nasıl ulaşılıyo ben de bilmiyorum da.. Bildirimlerde şu şu kişi "belge"yi güncelledi yazıyor. Ordan belge kelimesine tıklıyom :p :)

Ustalarrrr ben caylak cekirge olarak bir iki sorum olacak size....
gecenlerde kestanesekerim ile konusurken sey gecti araqmizda sizde bir liste varmis günlük limitler olarak ben seyirde limit yok saniyodum kitabi aldim elime biryerde yanlis yapiyorsun sanirim diye orada gördüm elinde bulunan bi zahmet paylasabilirimi...
2. nin cevabını bilemicem :44:.. Bende 7 otlu çay aç karnına işe yarıyor gibi şimdilik çünkü.. ama limitler için bkz. :KK34:
Eki Görüntüle 459235

Son düzenleme:
kızlaaarrrr günaydıııın,
nöbetçiydim yaaa pööffff çok zor uyanıp anca işbaşı yapabildim :KK50:
nasılsınız bakaşom bu sabah ? Size bişey itiraf edeyim mi sabah gözümü açar açmaz siz aklıma geldiniz,dün resimleri falan da gördüm ya böyle gözümde canlandınız :KK34: sonra dedim kızım manyak mısın niye uyanır uyanmaz aklına geliyor,sevgilin değil ki onlar anaaaa dedimmm,kız çok bağlanmışım ben size :21:
bu arada sabah 77.3 çıktım :KK19: 2 ileri 1 geri mehteran gibi oldum 2 haftadır durun bakalım nolcekkk :26:
ammaaa olsuuun dün akşam çoook güzel moral depoladım eski resimlerime baktıkça,onun için çok da mühim değil yani 2 kilo fazla eksik,sonuçta ben kendimi iyi hissediyorum o da yeter :KK34:

Sen diyince hatırladım şimdi bak, ben de sizi gördüm rüyamda :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

yasena

kuzuuuuum sen goji beere bunlari nereden aliyorsun alamanyalarda bende gidip alayim ben bulamadim:26:

canim goji beere bütün reformhaus larda biomarkt larda sonracima alnatura da var.

Hihihiih:KK1::KK1: Aman Allah korusun.. :)

Hoşgeldiiinnn!!! Orda bi belge var. Herkesin nickleri yazıyor:KK34: Valla belgeye nasıl ulaşılıyo ben de bilmiyorum da.. Bildirimlerde şu şu kişi "belge"yi güncelledi yazıyor. Ordan belge kelimesine tıklıyom :p :)

2. nin cevabını bilemicem :44:.. Bende 7 otlu çay aç karnına işe yarıyor gibi şimdilik çünkü.. ama limitler için bkz. :KK34:
Eki Görüntüle 459235

canimmmsinn tesekkür ederim beybi buldum

heppin izi cok begendim cok sevindim .. akilli bidiklar sizi böyle birseyi iyi ki düsünmüssünüz

ama ben iyice kilitli oldugundan emin olana kadar paylasim yapmayacagim :KK50:

sadece okuyacagim.. cünkü ben simla nin sayfasinda bile ikinci face adresi aldim öle konusuyoirum. cünkü herkesin bu diyeti yaptigimi bilmesini istemiyorumm :KK50::KK50:

croiselle cok sagol canim hemen bugün gidip alayimda kurabiye yapayim kendime:KK53:

dely cok sagol tatlim bunu elimde gezdirecegim bu sebepten veremedim sanirim seyir haftamda

selam canım arkidilerim faceden baktım sizlere ayy sizlere ne seçilmiş ne hoş hatunlarsınız

dukan sonrası bekleyin bizi avanak erkekler :)))

kızlar benim diyet iyi gidiyo elleinizden öperdeeeee

liste yapabildikmi biz bu hafta benmi kaçırdım baktım bi türlü bulamadım merak ettim bilen gören sayfasını bildirebilirmi şekerler bi istatistik yapıcamm

öpüldünüz canlar

.......
canimmmsinn tesekkür ederim beybi buldum
...
ama ben iyice kilitli oldugundan emin olana kadar paylasim yapmayacagim :KK50:
sadece okuyacagim.. cünkü ben simla nin sayfasinda bile ikinci face adresi aldim öle konusuyoirum. cünkü herkesin bu diyeti yaptigimi bilmesini istemiyorumm :KK50::KK50:
Kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle canım :KK66: Sen bilirsin.. Zaten hala buralardayız.. :KK34:

croiselle cok sagol canim hemen bugün gidip alayimda kurabiye yapayim kendime:KK53:
dely cok sagol tatlim bunu elimde gezdirecegim bu sebepten veremedim sanirim seyir haftamda
Çok abartmadığın, sınırları çok fazla aşmadığın sürece aslında o kadar etkilemez canım yaa! Ama bir de böyle dene tabii :KK66: Belki seni daha çok etkiliyordur..

.....
liste yapabildikmi biz bu hafta benmi kaçırdım baktım bi türlü bulamadım merak ettim bilen gören sayfasını bildirebilirmi şekerler bi istatistik yapıcamm
öpüldünüz canlar

Evet eveeett! Sayfasını bilmiyorum amaa.. Dün akşam 17 falan civarıydı heralde saat. Benim sayfamdaki "cevaplarım"dan da bulabilirsin herhalde..

Son düzenleme:
kızlarrrrrrr ayyyy gelen giden bitmedi sabahtan beriii yaaa offfff,sizi yakalayamadım bugün yazmayın biraz bekleyin beni de okuyayım yazdıklarınızııı :KK9:
ekiiimmm bizle resim paylaşmazsan küserim ben :KK19:
küsmem küsmem şaka yaptım ama yollasana yahuuu :KK3:

ben cogunuza ımrenıyorum bu konuda.. hem iş yapıp hemn nasıl sureklı buraya yazıyorsunuz. aklım almıyo. ben sadece okumaya fırsat buluyorum. :KK34:

kız benim popoma pervaneler takılı ondan öyle uçuşuyorum yetişiyorum arı maya gibi ordan orayaa :KK9::KK9:

Rica ederim canım.. ay olur mu öyle şeeyy :KK16: Seviyorum hepiciğinizi.. Moralim bozuluyo istediğim kiloya gelemedikçe, uzadıkça, uzadıkça.. burda böyle bir şikayet bir dır dır yapıyorum :S :)) Sizler ne güzel veriyorsunuz kiloları.. Ben baş dırdırcı oluyom :S Canım da sıkkın olunca konuşasım gelmiyo :KK43: Kendi içime dönüyom hehehe :p :) Ondaann..
Keşkee.... :KK31: Ama olmuyo iştee... sizinle alakası yok canıımm :KK16:

Hoşgeldiiinn! Geçmiş olsuunn.. Diyeti bırakmaman da ne güzel yaa :81: İnşallah daha da verirsin..

Hahahahah :KK9::KK9: İyi fikir :KK70::KK70: ben de isterim :KK1:

Anaaammmm!!! O ne güzel dua öyleeee :KK9::KK9: Amin aminnn!!! Cümlemizeeee:KK52::KK52: Sen böyle dualar edeceksen ben her gün yaparım bi çizelge :KK1::KK1: :KK54:

:KK1::KK1: Ay sen kendine bak beee :KK9: fıstık seniiii :KK34::KK12:
Sen benim eski fotolarımı görmüşsündür canım heralde, böyle dediğine göre :KK1: Eski çıtır günlerimi me baktın ki :)) Zaten öyle boydan yeni halim yok orda. Koyar mıyım yaaa :p :KK1::KK1: Ben de senin eski fotolarını yeni gördüm :) Eskiden de fıstıkmışsın ki sen hihiihi :KK1:

:KK54: Saol canım :KK16: Tatlı seniii :KK16: Zaten 2-3 kilo daha vermek istiyooommm, ama gitmiyooo :S İyi kamufle etmişimdir ben, görmemişsindir göbişi hihiih :KK1: Bi ara son helimel foto eklerim.. 58,5'a düşiyim de yine :KK66:

Aynen ayneennn!!! Öyle biri çıkar ki karşına; amaaannn, iyi ayrılmışız hödükle dersin hihiihi :KK1: Valla eski sevgilim ben şutlayınca :KK70: çok üzülmüştüm, hüngür foşurttt!! olmuştum hihi :KK70: Yaş o zamanlar 21 falan :KK70::KK70: Baya eski yani :KK70: Sonra üzerinden zaman geçince, e tabi biraz zamana ihtiyacın var :KK66:, anam ben arkadaşlarımla falan gezmeye tozmaya hayata dönmeye başlayınca, amaannn.. ben bunla ne kendimi heba etmişim, 2 kişilik hayat yaşıyomuşum dedim yaa :)) Bi eğlenmeye başladım ondan ayrılınca bi eğlenmeye başladım hihiih :KK70: 2 sene sonra da kocamla çıkmaya başladım, çıkış o çıkış hihiih :KK1: Ay hiç değmez canım.. Sen de unut zaten.. Hiiiçç bekleme.. Hatta gel desin, sen gitmee... son pişmanlık fayda etmez böyle şeylerde. Bugün kıymet bilmeyen yarın da %90 aynı olur.. Derdine yansın hıııhhh!! :63: Sen elini sallasaaannn!! :KK54::KK54:

yoook ben eski fotolarını görmedim,laptopa virüs kaçmış açmıyor uyuz hiç bişeyi ama vaktim kalırsa bugün başka makinadan başlanıp bakıcam.bu arada ben diyete başladığımda o gördüğün eski resimlerimden de şişmandım,neyseki boy var da çaktırmıyorum :KK1::KK1:

Lütfen bana biri face de kim kimdir özelden mesaj atabilirmi. Ben cepten girebildiğim için ayrıntı göremiyorum. LÜtfen lütfen. Ay çok merak ettim. Profilime aynı anda bu kadar hatun eklenmemişti hiçç. Akraba ve iş çevresi dışındaa :)

Beni de buldunmu kuzuuu.
Callen candır...

Ohh hafta sonu da geldi şükürrr. Sen bu oğlanı bir daha bi değerlendir bence.

buldum buldum kuzum seniii güzell şey seniiiiii :))))))
ayy amannn napiiim h.sonunda onunla be yaa yok valla kızkıza takılcaz biz ohh miss :KK76::KK76:

Ya sen bizimle dalga mı geçiyosun ya :KK53::KK53: kaç kilosun sen doğru söyle bakim:KK53::KK53::KK53: yüzün ne kadar minnak, benim yüzüm tepsi gibi, zaten direk yüzden kilo alıyorum ve en son ordan veriyorum bütün fizik kurallarını alt ederek :KK47::KK47::KK47::KK47:
ince uzun bir yüzüm olması için neler vermezdim varyaaaa :KK5::KK5::KK5::KK5: çok uzun olmasın ama, kafamda azcık küçük olsun :KK1::KK1::KK1::KK1:

hehehehehe bunca zaman kandırdım sizi aslında 52 kiloyummmm :KK9::KK9:
kız neyse o valla 77.3'tüm bu sabah.kuzum boyum uzun diye çaktırmıyorum kiloyu yoksa boyum 1.60 olsa daha tombik dururdum tabii:KK34: çoook teşekkür ederim kuzuum benim,iyi hissettirdin kendimii :21::21:
az önce de iş arkadaşlarımdan biri yukarda kahve arasında gördü beni,boş boş bakıyor kadın.sonra daa aaaaa ben tanıyamadım sizi,baktım çıtı pıtı biri oturuyor bu da kim dedim ayy kusura bakmayın diyor,ayyy dedim en büyük kusurun bu olsun şekerim :KK8::KK8:

Günaydın canıımmm!! Aşkım bebeğğiimmmm hahahaha :KK9::KK9: Hele başkalarını düşün ne yaparım ben sana:KK20: hahaha:KK9::KK9: Kızım sen süpersin be yaaa.. Daha da ne zayıflıcan zatiii :KK66::KK54::KK12:

ya bişey söyliiim mi,bu ara birkaç kişi daha yeter artık zayıflama dedi ama kuzum öyle değil yaaa valla bak göbişim var hala,bacaklar da var maaşallaahh ama inceldim yani o doğru.:21::21:
offf teknolojik sorun yaşamasam,size önce sonralarımı koycam ama yapamadım bir türlü :KK50:
bu arada bana diyene bak ,kızım sen 40 kilo gibi duruyorsun valla bak,hiiçç takma artık kafana fazlalığın falan yok yaa,eskisi gibi de olmayıver,ben de şimdi 10 yaşımdaki kiloma düşeyim desem olmaz heralde dimi hehehe:KK9:
evlisin falan artık,bazı hormonlar değişebilir evlilik öncesindeki görüntüde olmak zor olabilir ama şu halinde zaten fıstık gibi daha ne:KK34:

yasenam...paketin geldi.ne kdr çok şey göndermişsin.gözlerim doldu yemin ederim.burda bütün kızların huzurunda sana çok çok çok teşekkür ediyorum...(kızlar yasena bana almanyadan gojiberry aromalar tatlandırıcı bitki çayları göndermişti o paket bugün elime ulaştı...)nası duygulandım anlatamam...:KK16::KK16::KK16:

ayyyy kuzuuu valla ben de çok duygulandım,afiyetle ye bitanem :KK34:
yasena yaa ben de teşekkür ederim sana,ne kadar güzel birbirmizi hiç tanımıyorken bile böyle arkadaşlıklar kurabilmek:KK16:
tanıdığın insan bile yapmaz şunu valla,Allah razı olsun arkadaşım :KK19:

Canımmm yerim seni bennnn :)):KK19:

Ve gerçekten herkes çok güzel, çok pozitif. Gönderirim canım, şu elbisemle bi resim çektiremedim ki :)) Boydan fotoğraf çektirme fobisi oluşmuş kilolardan dolayı, bu yüzden hiç yoktur boy fotom. İlk işe girerken istemişlerdi bak onu hatırladım şimdi, :KK1:nedense o zaman boy fotoğrafı istiyorlardı :KK9::KK9:

sen işe hangi sene girdin yahuuu :KK53::KK9::KK9::KK9:
kuzuuuum,seviyorum seniiii :KK54:

Canım, yedek işimiz bile hazır ya, B planımız :KK9::KK9:

Hoşgeldin fıstığım,

Valla ben de öyle, bizi düşün tabi sevgili ex mex seni düşünüyor, sen bize yoğunlaş.

Ayyy medesacım, bu arada akşam gördüm seni, o nasıl güzellik öyle, valla maşallahın var. :nazar::nazar::nazar::KK16::KK16::KK16:

Maşallah yüzünün güzelliği nasıl ortaya çıkmış di mi 15 kiloyu verince, zaten boy var endam var tüh tüh nazar değmesin.

bu arada doğalsan ve ru-sheimle ilgili bişeyler yazmışsınız gramaj olarak falan.ben tam anlamadım yani hangisini almak daha iyi diyorsunuz ? ben şimdi gurmenetten sipariş vereceğim de ona göre alayım.bu arada aromalarda 5 alana 1 bedavaymış da 5 tane ne alayım rom mu mesela :KK52:
tahim aroması çıkmış bi de yeni :)

bu arada doğalsan ve ru-sheimle ilgili bişeyler yazmışsınız gramaj olarak falan.ben tam anlamadım yani hangisini almak daha iyi diyorsunuz ? ben şimdi gurmenetten sipariş vereceğim de ona göre alayım.bu arada aromalarda 5 alana 1 bedavaymış da 5 tane ne alayım rom mu mesela :KK52:
tahim aroması çıkmış bi de yeni :)

ben hep rusheim alıyordum. bu sefer doğalsan vardı markette onu aldım. rusheim i tercih ederim.

medesacım ben doğalsanınkini daha çok beğendim

sağol canım :KK16::KK16: 15 aylık ama biz doğduğundan beri niyetliyiz yaptırmaya, sarılık oldu, gazı vardı, diş çıkarıyor derken bir türlü kısmet olmadı, artık daha fazla geç olmadan yaptıralım dedik çünkü 2 yaşından sonra 7 yaşına kadar önermiyor doktorlar, yada 3 yaş mıydı emin değilim tam :KK53::KK53: erken sünnet çok sağlıklı onun için erken yaptırmak istedik.

benim en büyük pişmanlığım doğduğunda bilemedin 1 yaşına kadar yaptırmamaktır bencede iyi yapmışssınız
Sağol canım inşallah :KK16::KK16::KK16: mozaik pasta yaptım accık accık baktım tadını tutturuncaya kadar, göz kararı yapıyorum her şeyi hiç ölçü kullanamıyorum, ıspanaklı börek de yaptım onun harcının da azcık ucundan baktım, diğerlerine kendileri tat verirler artık onları geç yapıcam :KK51::KK51:

ödül yemeğimimi değiştirsem ne bayılırım ıspanaklı börek mozaik pasta birde yanına kısır ekle off offf

medesacım ben doğalsanınkini daha çok beğendim

sağol canım :KK16::KK16: 15 aylık ama biz doğduğundan beri niyetliyiz yaptırmaya, sarılık oldu, gazı vardı, diş çıkarıyor derken bir türlü kısmet olmadı, artık daha fazla geç olmadan yaptıralım dedik çünkü 2 yaşından sonra 7 yaşına kadar önermiyor doktorlar, yada 3 yaş mıydı emin değilim tam :KK53::KK53: erken sünnet çok sağlıklı onun için erken yaptırmak istedik.

benim en büyük pişmanlığım doğduğunda bilemedin 1 yaşına kadar yaptırmamaktır bencede iyi yapmışssınız
Sağol canım inşallah :KK16::KK16::KK16: mozaik pasta yaptım accık accık baktım tadını tutturuncaya kadar, göz kararı yapıyorum her şeyi hiç ölçü kullanamıyorum, ıspanaklı börek de yaptım onun harcının da azcık ucundan baktım, diğerlerine kendileri tat verirler artık onları geç yapıcam :KK51::KK51:

ödül yemeğimimi değiştirsem ne bayılırım ıspanaklı börek mozaik pasta birde yanına kısır ekle off offf

.........
yoook ben eski fotolarını görmedim,laptopa virüs kaçmış açmıyor uyuz hiç bişeyi ama vaktim kalırsa bugün başka makinadan başlanıp bakıcam.bu arada ben diyete başladığımda o gördüğün eski resimlerimden de şişmandım,neyseki boy var da çaktırmıyorum :KK1::KK1:
........
ya bişey söyliiim mi,bu ara birkaç kişi daha yeter artık zayıflama dedi ama kuzum öyle değil yaaa valla bak göbişim var hala,bacaklar da var maaşallaahh ama inceldim yani o doğru.:21::21:
offf teknolojik sorun yaşamasam,size önce sonralarımı koycam ama yapamadım bir türlü :KK50:
bu arada bana diyene bak ,kızım sen 40 kilo gibi duruyorsun valla bak,hiiçç takma artık kafana fazlalığın falan yok yaa,eskisi gibi de olmayıver,ben de şimdi 10 yaşımdaki kiloma düşeyim desem olmaz heralde dimi hehehe:KK9:
evlisin falan artık,bazı hormonlar değişebilir evlilik öncesindeki görüntüde olmak zor olabilir ama şu halinde zaten fıstık gibi daha ne:KK34:
........
Valla herkes kendini şişman gördüğü için böyle oluyo demek bebek :)) Göbişini görmedim ama; bana göre süpersin şimdik :128: :KK9:
Sen benim hangi fotoma baktın, de bakalım :)) Kıyafetimi falan söyle, ben anlarım heralde :44: :) Benim de göbeğim vaaarr, bacaklar kalııınnn... Ohooo!!
Yok canım 10 yaş da değil ama :KK70: 25 yaş olsa çok iyi olur :KK70: Çok değil -5 yılcık :) :KK34: :KK75::107: Hala komufle ediyorum çünkü göbişiii..!! Evet.. Ah şu hormonlar.. :KK31: Evlenilmicek de demek bu dünyada.. Puufff!! :KK31: :)

Son düzenleme:
X