Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ay canim benim ya sizler böyle söyledikce daha cok korkuyorum ben daha seyire gecer gecmez 400 gr aldim güclendirme de ne yapacagim

Şu güçlendirme benim için de soru işareti. Şunun şurasında birkaç haftam kaldı geçmeye ama kafamda netleştiremiyorum. Miktarlar konusunda düşünmeli belki de.

Kaçamak dediğin ne mesela?

Yaa ben de hemen hemen hedefime ulastim. Ama korkumdan guclendirmeye gecemiyorum geri alcam diye. 2 kilo falasn fazladan vermeye calisiyorum nasdsa alcam diye

Yaa ben de hemen hemen hedefime ulastim. Ama korkumdan guclendirmeye gecemiyorum geri alcam diye. 2 kilo falasn fazladan vermeye calisiyorum nasdsa alcam diye
İşte tam da Dukan amcanın dediği durum bu. Birkaç kilo fazladan verip pay bırakma eğilimi tehlikeli. Bize önerilen kilo (doğru kilo) korunması en mümkün olan kilomuz zaten. Bu yüzden bu kilonun altına düşmek bedeni yıpratmak ve kiloyu muhafaza etme konusunda başarısızlık getirir diyo ki mantıklı geliyor bana da.

kesin yanlis yaptim ben ya peyniri sinirsiz sandim okudum kitabi kac kez ama aklimda öyle kalmis
Hiç sorun yok bence. Peyniri azalt tamamdır. İlk hafta seyiri oturtana kadar bocalaman normal. Ben de sebzelerden çok korkmuştum. Dedim, bu domatesi yersem bir çuval incir berbat olucak. Sonra miktarlar oturuyor insanın gözünde. Hiç dertlenme, yeni haftaya öğrendiklerinle devam et.

Son düzenleme:
evet kuzucum gelecek yil agustosta insallah...

iste beni bir kac gün idare edecek birsey ekmekte olabilir bulamazsam krep yapicam

ben önceki gün çoook erkenden evden çıkmak zorundaydım mikrodalgada yaptım mecburen.. ama tesadüfen ekmeğin (bildiğin normal ekmeğin hasını yapabildim :))
üşenmedim şimdi gidip senin için (tabii benim için de ) yaptım yarınki ekmeklerimi..

varsa mikrodalgan.. vereyim şimdi.. yoksa bugün için daha fazla günaha girmeden yarına bırakayım D

insallah tatlim ya aslinda cok dert etmiyorum gidecek biliyorum ama sabirsizlaniyorum

canim benim yok yok ugrasma yarina krep yaparim yarindan sonrasina bakariz artik mikrodalgamiz bozuk yenisini almamiz gerekiyor

yok demişsin ama hazır çekmişken paylaşayım ben yine de

2 kaşık y. kepeği
1 tatlı kaşığı süt tozu
1 paketten az kabartma tozu
(bunları bi harmanlayın)

1 yumurta kırın da karıştıtın
isterseniz miniminnak tuz
o kaa, bitti gitti çoğuu
buraya kadar 1 dakikanızı anca almıştır
beklesin 2 dakika, böyle kıvamlı tok bişey olmalı.. gerekirse azcık daha kepek ekleyin..
[ATTA
CH=CONFIG]458228[/ATTACH]
sonuncu kabarık ekmeğin arkasındaki ulusal ölçütümüzü gören olacak mı bakalım
böyle yayvan değil de tepecik şeklinde koyarsanız epey kabarıyo anlaşıldığı üzre..

rengi değil belki ama tat, kıvam budur abicim

((ha bi de 600 ayarında -4 kademeden üçüncüsü oluyo sanırım onda 2 dakikada pişti..
toplam 5 dakka bende yalan yok

Eklentiler

• $04072012146.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
kaçamak dediğim mesela kahvenin yanına gelen kurabiye, fazladan meyveli yoğurtlar (2den fazla), yemeğin yanında fazladan bi dilim ekmek vs. ama bunların hepsi bi araya gelince küçük kaçamak olmuyo =(( tartıya + olarak yansıyoo =//

canim yaaa ellerine saglik bu ekmegin görüntüsü icin bile mikrodalga alinir yahuuuu

mikrodalgam yoksa napcam:44:

Son düzenleme:
beni kimse görmemiş

bugun elektronik baskul aldım yeni arkadaslarım tartıldı hep 4 kilo fazla dediler ama ben 69 cıktım 3 gunde 5 kilo verip aslında 65 olma ihtimalim yoktur dimi :26::26:

mikrodalgam yoksa napcam:44:
kuzum diğer malzemelerin varsa şöyle bi 140 derecede falan denesene.. ama kaşık kaşık kurabiye gibi koyuver tepsiye.. ben yağlama yerine altına da kepek serpiyorum.. tekrar paylaşayım bu vesileyle
beni kimse görmemiş

bugun elektronik baskul aldım yeni arkadaslarım tartıldı hep 4 kilo fazla dediler ama ben 69 cıktım 3 gunde 5 kilo verip aslında 65 olma ihtimalim yoktur dimi :26::26:

umarım vardır kuzum o ihtimal

Ama guclendirmede kilo aliyo herkes. sonra tekrar mi veriliyo onlar anlayamamisim ben orayi

Ellerine saglik fistik benim tek gördügüm ordaki meyveler.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…