Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Allah gönlünüze göre versin arkadaslar gecen konu disi sohbet ediliyor diye uyari almistik forumca hatirlatayim dedim..Dukan güzelleri sohbet alani diye forummu acsak napsak..

Ben ise gelmeden yulaf kepegimi yedim simdide 3 dilim balik yiyorum yaninda 1 bardak zerro.Simdiye 2 litre su ictim 1,5 litre zayiflama cayi..simdi ayaklarimin sistigini hissediyorum sabah 3.kadar nolurum ben burda..

Ben ise gelmeden yulaf kepegimi yedim simdide 3 dilim balik yiyorum yaninda 1 bardak zerro.Simdiye 2 litre su ictim 1,5 litre zayiflama cayi..simdi ayaklarimin sistigini hissediyorum sabah 3.kadar nolurum ben burda..

kuzum zayıflama çayını çok içmişin ya bi zararı olmasın

işte sinir bozucu diye kurtulmaya çalışıyoz ya...pes etme sende bırakma.yuvarlanır gideriz hep beraber

hayatta pes etmem dukani simdilik biraktim ama yediklerime dikkat ediyorum azar azar yiyorum, canimin cektiklerini yemiyorum zaten yesem hoopp gelir bana +lar insallah Allahim bizi en kisa zamanda kurtarir su fazla kilolardan bizde zayiflar grubuna gireriz

Son düzenleme:

Ben kavitasyona gidiyorum. Sali gunu yani dun 4. Seansima gittim esim de 10. Seansini yapti dun. Biz cok memnunuz incelmekten. Ama mutlaka diyet ve yuruyus gerekiyor. Diyet dedigim ölüm orucu degil elbette:)) az tuz, az yag, az ekmek, seker az hatta mumkunse hic yok.. Her aksam en az yarim saat yuruyus normal tempoda. Esim bunlarla yaklasik 1-2 beden inceldi hic giyemedigi gomleklerini atletle!!! Giymesine ragmen bol geliyor) inanilir gibi degil. Uzuunn yillardir ikili haneleri gorememistim diyor. Biz faydasini gorduk ama nereye yaptirdiginiza dikkat elbette...

pahalı mı bu kavitasyon?

canim ya yok internetten bakmiyormusunuz ben cok buldum biz tabi kocaman almicaz minicik ufacik tefecik etimiz ne budumuz ne bizim ama dedigin gibi kira ödemektense kendi evimizi aliriz insallah evet birazini pesin vermek istiyoruz bakalim ne kadar olursa artik ayy cok sagol ilgilendigin icin esinede tesekkürler hani bi yol gösterenimiz yok bizim bu konuda maalesef

kizlar yarinda 6 gündür oldugu gibi 74,4 cikarsam ne yapmaliyim...buarada sanki hatami buldum ben sinirili sayida ki yiyecekleri ben öyle sinirsiz gibi tüketiyordum cok sacma neden öyle bir hisse kapilmissam kitabi artik yanimda tasiyorum

bugün biriis pogaca tarifi paylasti ya kimdi o neslicim degildi sanirim bulamiyorum is yerindeydim kayit edemedim:26:

KIzlar bunu hepinize söylüyorum akrabalarim arkdaslarim var istanbulda ama yinede cok az evlenince beni yalniz birakmayin emi
aşkolsun yahuu, gel sen bi hayırlısıyla... seneye mi düğün ben anlamadım o kısmını gelincik :44:

Hahahaaa aklın yolu bir iştee. Bak medesamda aynı şeyi anlamışşş.
günahı boynuma diyim ne diyim :)))aklın yolu da haltın yolu da bir yavrukuş :))
bugün biriis pogaca tarifi paylasti ya kimdi o neslicim degildi sanirim bulamiyorum is yerindeydim kayit edemedim:26:

ben değildim tatlım,, ekmek niyetine mi istiyosun, arasına bişey koyabilmek için vs.. ona göre bişey diycem sanaa :)

evet kuzucum gelecek yil agustosta insallah...

iste beni bir kac gün idare edecek birsey ekmekte olabilir bulamazsam krep yapicam

arkadaslar dun gece yaptıgım dondurmamı az once yalamıs bulunmaktayım. az biraz yoğurt tadıda olmasaymıs tam bıldıgın dondurma olacakmıs..

ben bu güçlendirmeyi beceremiyorum kızlar yaa :2: 10 günde 3kg geri aldım bunun 2si güçlendirmede geri geldi. Yemiyorum yine de alıyorum demicem, yiyorum kendimi tutamıyorum ufak ufak da olsa kaçamak oluyo..offf bi rahatlık geldi durduramıyorum kendimi nasıl toparlancam, aldığım kiloları nasıl vercem hiç bilmiyorum yaa

arkadaslar dun gece yaptıgım dondurmamı az once yalamıs bulunmaktayım. az biraz yoğurt tadıda olmasaymıs tam bıldıgın dondurma olacakmıs..Eki Görüntüle 458213

ellerine saglik tatlim bende kalip aldim ama üsenmekten bi yapamadim belki yarin yaparim

ay canim benim ya sizler böyle söyledikce daha cok korkuyorum ben daha seyire gecer gecmez 400 gr aldim güclendirme de ne yapacagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…