Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Kiiiiz atasehirde kim kaliyor ki....Biz askitomla ev bakiyoruz Atasehir cok uygun belki orasi olacak tasinmadan komsu arkadas buldum yahuu

Hangi semtlerdesiniz kızlar???

istanbuldamı evlencen canım?mutlaka gelmek isterim.seneye evlencektin heralde dmi?

çoğu karşıdan yani, ben de kurtköydeyim istanbulun sonu ama farketmez benim için haftasonu olduğu sürece forum istanbula da gelebilirim

Istanbulda evlenicem Sekerim hepinizi bekliyorum.....

Biz ev icin Kadiköy Üsküdar Atasehir buralara bakiyoruz...

Forum istanbulda 3 saat olucam 23 Agustosta kuzular.....uzakmis cogunuza ama sonbaharda rahat rahat istediginiz yerde görüsebiliriz tabiiki

Kiiiiz atasehirde kim kaliyor ki....Biz askitomla ev bakiyoruz Atasehir cok uygun belki orasi olacak tasinmadan komsu arkadas buldum yahuu
ekim ne nesli ataşehirde...sen istanbulda yaşıcan sanrm evlendiğinde...ne güzel görüşürz hep:)

çoğu karşıdan yani, ben de kurtköydeyim istanbulun sonu ama farketmez benim için haftasonu olduğu sürece forum istanbula da gelebilirim

h.sonu taksim çok uygun bnce buluşmak içn.herkesn uygun olduğu bi hsonu ayarlayp buluşalm artık yaa
ne çok dukancan varmış istanbuldan

Son düzenleme:

Kadıköy üsküdar çok pahalıdır kira açısından, biz de en kısa zamanda köprüye yakın bir yere geçmek istiyoruz bakalım ne zaman olacak, benim bütün ailem avrupa yakasında ve burası merkezi bir yer değil çok sıkıcı oluyor :2::2::2::2: anca haftasonu eşim evde olunca geçebiliyorum karşıya, arabayla ile gidiyor çünkü

e
h.sonu taksim çok uygun bnce buluşmak içn.herkesn uygun olduğu bi hsonu ayarlayp buluşalm artık yaa

ay taksime gitmeyeli yıllar oldu yaaa, evlenmeden önce hemen hemen her haftasonu giderdik ama orada park sorunu var, araçlar ne olcek, bir de kapalı bir yer olursa çok sevinirim çünkü benim bebem var, biz takılırken eşim oğluşu gezdirir alış veriş merkezinde

Canim ben alisveris yapmadim ordan hic o bisküviler yerine dukan keki yap kabizlik gidericide mambo gibi bisey cigniyorsun galiba ona benzeri seneler önce schlecker de vardi drogeriye bak belki yine bulursun.

yaaa kuzularrr biliyorum ben de daha önce kullandım vee sonradan çok sancım oldu ciddden hırpaladı
e ama öte taraftan da c.tesi işten 11'de falan çıkıp pazar döncem,tek gecelik bir tatilim olcak ama 2 gün denize girip cup cup yüzebilirim bol bol.eeeee reglll olursam ne anlamı kalacak gittiğim tatilin
offff kafam karıştı,nolurdu gecikmese de adam gibi vaktinde gelseydi.

medesa

canimmm alinti yaptim yazmayi unuttum

yahu kuzum aklin fikrin callende kaldi ya yap bu hafta sonu callen giy baby doll arini veya satenlerini

hehehehe h.sonu belli mi olur belki tatilde callen yapacak bir gönüllü bulurum

heeee yok kuzum sen meyve olayına girme hiç,o dukanı bilmiyor tabi :)
değerlerin de normal çıkmış çok sevindim.
Allah bebişini de sana bağışlasın,isteyen herkese ve mümkünse bana da nasip etsin inşallahhh

yaaaaaaaaaaaaa kıskanıyoruuummmm ama beeennnn,.atlamakkkk üzereyimmmmmmm,olmazzzzz bensizzz olmazzzz kambersizzz düğün olmazzzzzz,yaaaaa valla kudururummmm.ben de gelicemmm yaaaa bananeeeeee.nolurrrrr benim de gelebileceğim bir şekilde ayarlasak olmaz mıııı nolur nolurrrrr.kızlarrrrrr yaaaaaa offff,h.içi ve akşam olmaz mı bu herkese uymaz mı ki.ben de iş seyahatine gelir gündüz çalışır akşam sizle buluşurdum taksimde,yani akşam dediğim 5-6 gibi de olurduuu,olmaaaa mııııııı????
ben de sizi merak ediyorum valla kıskançlığımmdannnn eririm burdaaaaa

nedense senin icin aklimda 5+5 kalmisyazdigin bir mesajdan dolayi sanirim etten biktim falan filan
Evet etten bıktım, hiç göresim yok. Hatta sebzeden de öyle :) Bu arada İzmir' de oturuyorum yoksa ben de çok isterdim sizlerle buluşmayı. 23 ağustos gibi de İsviçre de olucam. Şimdiden mutluluklar diliyorum sana. Güzel ve mutlu bir evlilik yaparsın ihşallah.

canim biz kismetse almayi düsünüyoruz hani olursa söyle kesemize uygun birseye ev kredisi alip ödeyelim diyoruz ama atasehirde hem cok yeni hemede cok ucuz evler var diger semtlere göre
Canim ben alisveris yapmadim ordan hic o bisküviler yerine dukan keki yap kabizlik gidericide mambo gibi bisey cigniyorsun galiba ona benzeri seneler önce schlecker de vardi drogeriye bak belki yine bulursun.

ayyy bakayim bir schlewcker da iflas etti ama

maybeee medesa

bende yaaa ucarim oraya kizlar akilli olun ben geldikce bulusalim ama medesanin yanina gidiciiim ozamanda izmirli bulusmasi yapalim

sağol kuzum,inecek inşallah indireceğim
nesli yaa valla bir gün senle balık yemek isterim karşılıklı,sen de deniz sever balık seversin benim gibi
ebettt severim hele de karşuluklu illaki yerim.. hatta güçlendirmeye denk getirelim de kuru kuru yememiş olalım sülün ve de sütun hatun
tatlım adak için biraz daha zahmetli bir süreç/hedef belirleseydin keşke hemencecik olacak ki o
bi de kuzu muzu kesme adakta biz yiyemiyozz

bu nasıl irade savaşıdır ya her yer mis gibi kandil simidi kokuyor ama bbiz sadece koklayabiliyoruz:İ((İ( offf offf
nesrin iyi bakaydık belki onun bile aromasını yapmışlardır ay ne saçma şeylerin aroması vardı o tedarikçilerin sitelerinde aboovv

Son düzenleme:

yok canım ya adaklarım iki kısımdan oluşmaktaaaa

ilki 75 kilo adağı kendisi bir miktar paradan ibarettir.

diğeri ise 64 kilo adağı ki asıl kallafi olan budur canım ben kuzuyu kestirttcem amaaaaaaa size yokkkkkk

inşallah dilediğin gbi olur canım benim...

ne zmn gelcenki?

heyyyoooo sempatik arkadaşımm ama ben burda kime diyorum haftalardır izmirdeki arkadaşlarım nerde huhuuu buluşsak ya diye,sen neden benim sesimi duymuyorsun ki hemşooo yaaaaa.haydi biz de buluşalım ama ben hem izmirdekinde hem istanbuldakinde olmak istiyorummmm

tabiki geleceksin yoksa valla küserim,ne zamandı senin geliş tarihin burdakini ona göre ayarlayalım kuzum

oyyyy bak şimdi mübarek günde aklıma düşeneee,yeriz de içeriz de kuzum benim.zaten sen de yolu yarıladın bendeki bu duraksamalarla sen beni de yakalarsın birlikte geçeriz güçlendirmeyeee hoooppp

CAnim benim seneye insallah dügün...bu yil olmuyor gücümüz yetmedi 2006 dan beri sevgiliyiz varya bura ma kadar geldi uzadikca uzadi medesa vari darlanmalar baslayacak bendede simdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…