Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kıskanıyorum ben sizii yaaaa,ben de sizi görmek istiyorum uuufffff :KK14:
ben de seviyorum sizi,ben de özlüyorum,regl olamadım ben de duygusalım bugün benim de ilgiye ihtiyacım var bühüüü :KK43:
güzel memleketimdeki dukaniçeler nerede biz neden buluşmuyoruz.
bühüüüüü yaaa beni de o ağlak manitaya benzettiniz işteee :KK43::KK14::KK50:

maşallah canım tebrik ederim,inşallah bir an önce hedefine ulaşırsın :KK9:

çok çok güzel vermişsin tebrikler :KK9:

yawrum benim beeee,valla sen benden önce göreceksin 76yı heralde.olsun sen verdikçe ben vermişim gibi sevinirim kuzucan:KK16:

MEDASAAAAAAAAAAAAA ağlama sakın ben geleceğim yanına şuan kuşadasındayım yazlıkta dönünce geleceğim eylülde döncez ama olsun geç olsun güç olmasıııın:KK52::KK23: bir de bende de aynı sorun var regl olacağım wc düzensizlikleri ve tartıda 1 kilo fazla çıkıyorum :KK50: kaçamak yok bir şey yok elbet gidecek diyorum :KK76:

ne zmn gelcenki?

şu zaman diye bişey yok ama siz tarih belirlerseniz ben kendimi ona uydurmaya çalışıcam,yani iş seyahati ayarlayamazsam da artık yıllık iznimden alırım napiiim yaniii ama hani çok yakın bir tarih olmaz ise benim de altyapı çalışmalarım için daha iyi olur.yada siz kararınızı verin ben size uydurmaya çalışırım.anaaaaam ben çok heyecanlandım len kıslarrr :KK52::KK52:
ipekböcüğüm hangi şehirdeydi ki,onun da callen yapmış halini görmeyi çok isterdim doğrusu :KK9:
yok canım ya adaklarım iki kısımdan oluşmaktaaaa

ilki 75 kilo adağı kendisi bir miktar paradan ibarettir.

diğeri ise 64 kilo adağı ki asıl kallafi olan budur canım ben kuzuyu kestirttcem amaaaaaaa size yokkkkkk

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kız dana kestir bari de biz de yiyek :KK56:

şu zaman diye bişey yok ama siz tarih belirlerseniz ben kendimi ona uydurmaya çalışıcam,yani iş seyahati ayarlayamazsam da artık yıllık iznimden alırım napiiim yaniii ama hani çok yakın bir tarih olmaz ise benim de altyapı çalışmalarım için daha iyi olur.yada siz kararınızı verin ben size uydurmaya çalışırım.anaaaaam ben çok heyecanlandım len kıslarrr :KK52::KK52:
ipekböcüğüm hangi şehirdeydi ki,onun da callen yapmış halini görmeyi çok isterdim doğrusu :KK9:

kız dana kestir bari de biz de yiyek :KK56:

toplanıp danayamı girsek yav et ihtiyacımızı çıkarırız:KK70::KK70: yağlıca taraflarını güçlendirmedekilere veririz az yağlı yağsz seyirdekilere kalır :KK52:

kızlar toplantıya giriyorum patronumlaa üffff,bu bitene kadar siz gitmiş olursanız eger şimdiden iyi akşamlar...

heyyy şimdi beni dinle bakalım çekirgeeEn Büyük TÜRKİYE
bak ne güzel bana tavsiyede bulunuyorsunn,eeee o zaman sen neden pes ediyorsun bakalım :KK47:
bak şimcik kuzum,ben 6.5 kilo verdiğim zamanları hatırlıyorum hala kimse farketmiyordu.yada sen biraz kilomu verdin diyorlardı.hakaret gibi geliyordu,biraz mı 6.5 kilo verdim diyordum.sonra üzülüyordum niye böylee yaa niye farketmiyorlar diye.
sonradan belirginleşmeye başladı.yani 3 kilonun farkedilmemesi normal,senin kilonda da bence 5 kilo itibariyle farkedilir hal alacaktır.
çok haklısın görüntüm ciddi değişti,kendimi çok iyi hissediyorum.zayıfım diyemem ama en azından şişman da değilim artık:21:
kemiklerim iri benim istesem de çıtı pıtı olamam,kapı gibi hatun olanlardanım yani boy pos kemik falan bakımından :KK9:
çok yakında sizle resim paylaşmayı çok istiyorum.yarın akşam deneyeceğim nöbette fırsatım olursa.
hepinizi çok seviyorum,lütfen sen de bu kadar erken pes etme.inan başaramayacağın bişey yok.
düşünsene ben 33 yaşındayım yaaa,sonuçta kilo verme hızım da 20li yaşlardakilere göre daha yavaş olmalı ve bu yaşıma kadar ilk kez bir yöntem işe yarıyor.sen de biraz daha dayanırsan zaten _leri gördükçe,çevrenden yapıcı şeyler duydukça istesen de bırakamayacaksın.hadi kuzuum sizinleyim deee :KK16::KK16:

güzelim cok sagol destegin icin, malesef benim görünüsümde ayni karnim sis yani sanki güclendirmedeyimde kilomu koruyo vücudum hic bi degisiklik yok, kiyafetlerimdende anliyorum, ben bi ara 57 kiloya düsmüstüm ordan biliyorumki baya bi zayif duruyordum cok az bi göbegim kalmisti, yani ben 63 kiloyuda 60 kiloyuda cok gördüm hep alip verdigimden, o yüzden biliyorumki gözle görülür bi fark yok belki benim bünyemde degisik calisiyor, mesela elma diyetini basariyla sonuc alanlar vardi bende yaptim ama 14 günde 1 gram bile veremedim, halbuki onda da az ve SIK yiyorsun, yani hic ac kalmamistim isvec yaptim hemen zayifladim gün gün eksildim, hemen farketti bende, belkide benim bünyem ac kalarak zayifliyor yada ben diyetlerle öyle alistirdim :KK37: zaten dukani cok sevdim cok rahat bi diyet ama bende etki etmedi, dukan testini yapmistim coktan en az 4 kilo vermem gerekirdi :KK53: dukani ramazandan sonra yapcam insallah, yanni ozaman aranizda olabilirim, simdi bu diyeti yapsamda 2 hafta daha ayni kiloda olurum biraz vücudumu dinlendireyim cünkü üst üste cok diyetler yaptim, sana ve diger arkadaslara cook tsk ederim iyiki varsiniz :KK19: :KK19:

heyyyoooo sempatik arkadaşımm ama ben burda kime diyorum haftalardır izmirdeki arkadaşlarım nerde huhuuu buluşsak ya diye,sen neden benim sesimi duymuyorsun ki hemşooo yaaaaa.haydi biz de buluşalım ama ben hem izmirdekinde hem istanbuldakinde olmak istiyorummmm:21:

:) Medesacım çok da güzel olur. Önceki yazılanları kaçırmışım demek ki. Ne zaman uygun olursan planlayıp çıkalım. İzmir çıkarması yapalım valla.

mutlaka görüşelim...yasenada ağustosta gelcekti.inşallah onlada görüşcez.biz ataşehirde buluştuk canım...ztn bi ayarlayıp toplanamadık...istanbulda olanlar kimler dely love nesli ekim güneyli ya nolur toplanalım en kısa zmnda...

ben bahçelievler
love şirinevler
nesli ve ekim ataşehir
dely de halkalı sanırım
güneyli??? sen nerdesin kız:KK52:

çoğu karşıdan yani, ben de kurtköydeyim istanbulun sonu :KK53::KK53::KK53::KK53: ama farketmez benim için haftasonu olduğu sürece forum istanbula da gelebilirim:KK16::KK16:

güneylide taksimde kestane :21: bende dedim daha önce böle bi buluşma olsa kimler gelir die ama kimseden ses cıkmayınca çokta fazla ısrar edemedim..ama buluşsak eminim süper olur..medesam yaa hafta içi aksam cok zor bence cunku cogumz calısıoruz..ee ortalama 6 da cıksak sanırım bulusulacak yere gelmek cok gec olur..ama senelik iznimden ayarlarım dersen hafta sonu süper olabilir..:KK16:

Evet etten bıktım, hiç göresim yok. Hatta sebzeden de öyle :) Bu arada İzmir' de oturuyorum yoksa ben de çok isterdim sizlerle buluşmayı. 23 ağustos gibi de İsviçre de olucam. Şimdiden mutluluklar diliyorum sana. Güzel ve mutlu bir evlilik yaparsın ihşallah.
burdan anneler grubumuz var (facebooktan devam ediyoz şinci.. neyse ben arkadaşımı görücem diye d.bakır'a bile gittim. uzun yol tır şoförüsü gibiyimm.. izmir benim ilk göz ağrım. GSF'deydim.. ahha ahh gelem ya ben de .. özledim epey..
dondurma tarifi istiyooommm:KK16::KK56:
bunu mu kuzum yoksa yenisini deneyeyim sana :)
Eki Görüntüle 455512
1 litre yağsız/az yağlı/bla blaa işte kullandığınız süt her ne ise kuzular..
1,5 tatlı kaşığı salep (aktardaki kilosu 30 lira civarı olanlardan, bi de pahalısı var.. aman diyimm :KK66: )
vanilya aroması (abartmayın, lüzum yok, 4-5 damla neyinize yetmiyor efendimm :)
minimum 4 tatlı kaşığı tatlandırıcı (bunu tadına bakarak siz ayarlayın en iyisi)
1 tatlı kaşığı (silme) mısır nişastası
1 tatlı kaşığı süttozu

incüü ...
(iki kaşık tatlandırıcı ile birlikte diğer kuru mazlemeleri bi küçük kapta karıştırıverin,
sütten bir bardak kadarını bu kuru malzemelere karıştırın, pütür pütür bişey kalmasın (ben bu aşamada süzgeçten geçiriyorum :KK66:
sonnaacığıma..
sütü geniş bir tencereye alıp altını açın..
kaynamaya yakın kalan iki tatlı kaşığı tatlandırıcıyı süte karıştırın (yetmezse tatlandırıcı ekleyebilirsiniz.. sonra bu sütten kaşık kaşık alarak o ilk hazırladığınız malzemeyle ılıtın (kesilmesin)
sonra ılıttığınız malzemeyi yavaşça ve karıştıra karıştıra tencereye ekleyin...

şimdi zahmeti burada başlıyor...
süt kabarmaya da, dibine tutmaya da meyilli.. karıştırarak pişirmek gerek.. :KK8:
e bi de yağsız süt olunca toparlanması, kıvamlanması da geç oluyo..
nerden baksanız yarım saat ocakbaşı eziyeti var :) baştan söyleyeyim de bana söylenmeyin icraat esnasında :=)

puding pişiriyormuşsunuz gibi kıvamlanınca alın ocaktan..
(isterseniz buzdolabına koyacağınız kaba aktarabilirsiniz.. ya da tencereyle kalsın seçim sizin)
oda sıcaklığına gelirkene arada bi karıştırın ..
dolaba alınca da arada bir (saat başı - ya da işte 2 saatte bir) çıkarıp şöyle bi karıştırıverin..
(zaten hepi topu 4-5 sefer çıkarmanız gerekecek :KK66:

haaa karıştırmazsanız ne olur, böyle kıtır kıtır buzlanma olur.. seven varsa öyle tembelişi yapabilüü

BU kahramanmaraş dondurması kıvamında oluyo, bıçakla ya da sert kaşıkla oya oya çıkarmanız gerekiyo kabınızdan :KK66:

Hatta tarife uyarım, kıvamı da bulurum diyorsanız, hazır eziyete girmişken iki katı yapın.. nasılsa bozulmuyo :KK34:

Son düzenleme:
CAnim benim seneye insallah dügün...bu yil olmuyor gücümüz yetmedi:KK43: 2006 dan beri sevgiliyiz varya bura ma kadar geldi uzadikca uzadi:KK47: medesa vari darlanmalar baslayacak bendede simdi:KK9:

Güzelim işin zor kısmı doğru adamı bulmak zaten. Sen o kısmı geçmişsin. Gerisi gelir hiç canını sıkma. Bugünlerin de tadı başka. Tadını çıkar yine de. Ailenle güzel zamanlar geçir.Sonradan çok fazla fırsat olamıyor eskisi gibi.

Son düzenleme:
canim biz kismetse almayi düsünüyoruz hani olursa söyle kesemize uygun birseye ev kredisi alip ödeyelim diyoruz ama atasehirde hem cok yeni hemede cok ucuz evler var diger semtlere göre

Biz de bu evi hem eşimin işine trafik yoğunluğu olmadığı için hem de fiyatı uygun diye, diğer semtlerde bu daireyi 250-300 bin tl ye alabilirsin anca ama burası da yeni yapılanan bir semt ve çok sakin, çok güzel ama çok uzak işte her yere, biz de ataşehir yada çamlıca ile ümraniye arası bir yere geçmek istiyoruz, eşim çamlıcada çalışıyor, işine yakın olsun bari her gün 60 km yol yapıyor :KK50::KK50::KK50:
Belki de komşu oluruz kim bilir :KK52::KK52::KK52:

burdan anneler grubumuz var (facebooktan devam ediyoz şinci.. neyse ben arkadaşımı görücem diye d.bakır'a bile gittim. uzun yol tır şoförüsü gibiyimm.. izmir benim ilk göz ağrım. GSF'deydim.. ahha ahh gelem ya ben de .. özledim epey..

Nesli seninle görüşmek çok güzel olur.Muhabbetinden çok kafa bi tip olduğunu düşünüyorum. :) Ayarlayabilip gelebilirsen güzel olur İzmir buluşması.

Son düzenleme:
QUOTE=kestane_sekeri;25367473]dondurma tarifi istiyooommm:KK16::KK56:
bunu mu kuzum yoksa yenisini deneyeyim sana :)[/QUOTE]

canım çok teşekkür ederim...denicem yarın.görmemişin tatlandırıcısı olmuş :KK33:
levin nası?

Biz de bu evi hem eşimin işine trafik yoğunluğu olmadığı için hem de fiyatı uygun diye, diğer semtlerde bu daireyi 250-300 bin tl ye alabilirsin anca ama burası da yeni yapılanan bir semt ve çok sakin, çok güzel ama çok uzak işte her yere, biz de ataşehir yada çamlıca ile ümraniye arası bir yere geçmek istiyoruz, eşim çamlıcada çalışıyor, işine yakın olsun bari her gün 60 km yol yapıyor :KK50::KK50::KK50:
Belki de komşu oluruz kim bilir :KK52::KK52::KK52:

geçen sene kkdan tanıştığım arkadaşlarım var.2siylede 1seneyi geçti hiç kopmadık.bi derdim olsa hemen koşarlar...inşallah bizde böyle oluruz.hiç kopmayız.

heyyyoooo sempatik arkadaşımm ama ben burda kime diyorum haftalardır izmirdeki arkadaşlarım nerde huhuuu buluşsak ya diye,sen neden benim sesimi duymuyorsun ki hemşooo yaaaaa.haydi biz de buluşalım ama ben hem izmirdekinde hem istanbuldakinde olmak istiyorummmm:21:

tabiki geleceksin yoksa valla küserim,ne zamandı senin geliş tarihin burdakini ona göre ayarlayalım kuzum :KK34:

oyyyy bak şimdi mübarek günde aklıma düşeneee,yeriz de içeriz de kuzum benim.zaten sen de yolu yarıladın bendeki bu duraksamalarla sen beni de yakalarsın birlikte geçeriz güçlendirmeyeee hoooppp :KK55:

ekim gibi tatlim belki siz birinci görüsmeyi yaparsiniz ozamana:21:

ebettt severim hele de karşuluklu illaki yerim.. hatta güçlendirmeye denk getirelim de kuru kuru yememiş olalım sülün ve de sütun hatun :KK31:

tatlım adak için biraz daha zahmetli bir süreç/hedef belirleseydin keşke hemencecik olacak ki o:KK9:
bi de kuzu muzu kesme adakta biz yiyemiyozz:KK53::KK52::KK56:

nesrin iyi bakaydık belki onun bile aromasını yapmışlardır :KK76: ay ne saçma şeylerin aroması vardı o tedarikçilerin sitelerinde aboovv:KK9:

ay nesli bilmiyorum ama koklaya koklaya bi hal oldum iradeli olmaya çalışmak zor be:))

kızlar sizden bişey rica edicem,hepiniz çıkmadan yaziim dedim.bugün kandil.hepimizinki mübarek olsun...bnm için dua edermisinz.şuan gerçekten zor bi dönemden geçiyorum dualarınıza çok ihtiyacım var:KK14: üst üste hiç beklemediğim şeyler yaşadm.şuan onu kaybetmeye hiç hazr değilim gidicek diye çok korkuyorum:KK50: nolur bnm içi dua edin.bende hepiniz için edicem.gönlünüzden geçenlerin hepsi olsun inşallah:nazar:

RAMAZAN'DA DUKAN

Şunun şurasında 1 ay gibi bir zaman sonra Ramazan başlayacak.
Diyete başlamaya niyeti olanlar veya diyeti uygulayıp o dönemde seyir evresi devam edecek olanların en çok merak ettiği ve sorduğu sorulardan biri de Ramazan’da Dukan’ı nasıl uygulayacakları.
Dukan bu konuyla ilgili yazılı bir beyanat vermediyse de katıldığı bir tv programında ramazanda Dukan’ı uygulamak isteyenler için önerileri şu şekilde.

Dukan ramazanda seyir evresinde olanlar için seyirin her gününü
PROTEİN+SEBZE olarak uygulamayı öneriyor.

Bu oldukça iyi bir öneri olsa da bizim mükellef ramazan sofralarımız düşünüldüğünde oruç tutacakları pek tatmin edecek gibi görünmüyor.

-Seyirdeyseniz ve ramazan süresince iftar-sahur arası kaçamak yapma olasılığınız yüksekse bu dönemi güçlendirme ile geçirmeniz diyetten tamamen vazgeçmekten daha iyi bir fikir olabilir.

Hatırlarsanız ,Dukan’ın tatile gideceklere önerdiği uygulama şeklini geçen yaz paylaşmıştım.
(tatilde dukan)

Seyirde olup da yaz tatiline gidiyorsanız kaçamak yapma ihtimalinizi ortadan kaldırmak için o süre zarfında güçlendirme uygulamayı öneriyordu Dukan.
Nasıl mı?

*6 gün seyir evresinin sebze+protein günündeki gibi saf proteinler ve sebzelerle devam ediyoruz.
*Günlük öğüne 2 dilim tam buğday ekmeği,40gr kadar yağlı peynir ve bir porsiyon meyve ekliyoruz.
*1 gün ataktaki gibi saf proteinle besleniyoruz.
*haftada 2 öğün ödül yemeği yiyoruz(peşpeşe günleri veya öğünleri seçmemek şartıyla dukan’a uygun olma şartı olmayan başlangıç,ana yemek,tatlı )
*2 litre su içiyoruz.
*En az 25 dakika yürüyoruz.
Diyetinize ekleyeceğiniz meyve ,tam tahıl ekmeği ve arada yapacağınız ödül öğünleri diyete devam etmenizi sağlarken bu süreçte kilo almamanızı da garantiler.Ramazan bittiğinde seyire kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Normalde güçlendirmede olan saf protein günlerini de -ramazan’ın oldukça sıcak geçeceğini de düşünürsek- güçlendirmeye hiç eklememek ,her zamankinden fazla suya ihtiyaç duyacağınız bu dönemde vücudu saf proteinle yormamak adına daha iyi olacaktır.

İftardan itibaren yavaş yavaş yemeye başlamak tüm oruç tutanlar için önerilen bir yöntem olmakla beraber ,diyet yapanlar için de doyma tatmini sağlamak için özellikle önemli.
Örnek bir menu oluşturmak gerekirse,

İFTAR:
-Dukan’a uygun bir çorba çeşidi.1 dilim tam tahıl ekmeği(25gr)

İFTARDAN 1 SAAT SONRA:
Dukan’a uygun olmak kaydıyla,
-Etli sebze yemeği ve/veya ızgara et-tavuk-balık
-1 dilim tam tahıl ekmeği
-Salata/köz veya haşlama sebze
-Yağsız yoğurt

İFTAR-SAHUR ARASI:
-1 porsiyon meyve ve/veya dukan tatlılarından arzu ettiğiniz biri

SAHUR:
-2 yk yulaf kepeğiyle yapılmış istediğiniz herhangi bir yiyecek
-Dukan’a uygun kahvaltılık seçenekleri

• Yukardaki menüye yaz olduğunu da hesaba katarak Dukan’a uygun diğer içecekler dışında 2-2,5lt su eklemeyi unutmayın.

belki faydalı olur kızlar

Paylasim icin tesekkürler canim bende aynen bu sekilde yapacagim insallah giderken yanimda yulaf kepegini götürecegim tam bugday ekmegi hakkimida yulafla ekmek yappip tüketecegim insallah kazasiz altirim cünkü 5 hafta boyunca Türkiye'nin farkli sehirlerinde olacagim offf offf...Burda hersey var ama hic birinin Türkiye deki gibi tadi tuzu yok Türkiye ye gelip bi cok seyden mahrup kalip dönmek...:KK43::KK43:

heyyy şimdi beni dinle bakalım çekirgeeEn Büyük TÜRKİYE
bak ne güzel bana tavsiyede bulunuyorsunn,eeee o zaman sen neden pes ediyorsun bakalım :KK47:
bak şimcik kuzum,ben 6.5 kilo verdiğim zamanları hatırlıyorum hala kimse farketmiyordu.yada sen biraz kilomu verdin diyorlardı.hakaret gibi geliyordu,biraz mı 6.5 kilo verdim diyordum.sonra üzülüyordum niye böylee yaa niye farketmiyorlar diye.
sonradan belirginleşmeye başladı.yani 3 kilonun farkedilmemesi normal,senin kilonda da bence 5 kilo itibariyle farkedilir hal alacaktır.
çok haklısın görüntüm ciddi değişti,kendimi çok iyi hissediyorum.zayıfım diyemem ama en azından şişman da değilim artık:21:
kemiklerim iri benim istesem de çıtı pıtı olamam,kapı gibi hatun olanlardanım yani boy pos kemik falan bakımından :KK9:
çok yakında sizle resim paylaşmayı çok istiyorum.yarın akşam deneyeceğim nöbette fırsatım olursa.
hepinizi çok seviyorum,lütfen sen de bu kadar erken pes etme.inan başaramayacağın bişey yok.
düşünsene ben 33 yaşındayım yaaa,sonuçta kilo verme hızım da 20li yaşlardakilere göre daha yavaş olmalı ve bu yaşıma kadar ilk kez bir yöntem işe yarıyor.sen de biraz daha dayanırsan zaten _leri gördükçe,çevrenden yapıcı şeyler duydukça istesen de bırakamayacaksın.hadi kuzuum sizinleyim deee :KK16::KK16:

al bendende okadar. 8 kg verdıgımde kımse bısey demıyordu. ama sımdı tanımadıgım ınsanlardan bıle zayıfladıgıma daır guzel seyler duyuyorum:KK12::KK12:

Paylasim icin tesekkürler canim bende aynen bu sekilde yapacagim insallah giderken yanimda yulaf kepegini götürecegim tam bugday ekmegi hakkimida yulafla ekmek yappip tüketecegim insallah kazasiz altirim cünkü 5 hafta boyunca Türkiye'nin farkli sehirlerinde olacagim offf offf...Burda hersey var ama hic birinin Türkiye deki gibi tadi tuzu yok Türkiye ye gelip bi cok seyden mahrup kalip dönmek...:KK43::KK43:

evet belki bu gelişinde bişeylerden mahrum kalıcan yemicen...ama bu sadece bi seferlik bunu sende biliyosun fıstığım.hem bidaki gelişinde fıstık olucan fıstık...bunu düşün hep:KK16: motive et kendini...

teşekkür ederim arkadaşlar desteğiniz için ayrıca güneylim ve burcuözzer size de canım

dediğinizi yapmaya çalışıyorum ,bu akşam kızı uyuttup ekmek ve krepleri hazırlayıp buzluğa dolduracam ,pes etmek yok haklısınız yaş olmuş 37 (sanırım hepinizden yaşlı olan benin herhalde :))40 a bişey kalmadı bu kilolarla 40 tan sonra daha fazla ve yorucu olacak vermek ,neyse ekime kadar süre biçti dukan ,düşe kalka o tarihe kadar devam ,bakalım bu kez başarabilecekmiyim,

bu arada sohbetlerinize ,neşenize bayılıyorum kızlar ,sadece okuma modundayım cevap yazmaya vaktim olmuyor ama böyle de güzel siz yazın ben okumaya devam

rica canım, ayrıca şunu bil kiii en yaşlımız sen değilsin:KK34: ama bir kaç kişi yakın yaşlarımız :21:gençiz yaa (kandırıkçıyım ben :KK9:)

mutlaka görüşelim...yasenada ağustosta gelcekti.inşallah onlada görüşcez.biz ataşehirde buluştuk canım...ztn bi ayarlayıp toplanamadık...istanbulda olanlar kimler dely love nesli ekim güneyli ya nolur toplanalım en kısa zmnda...

Hangi semtlerdesiniz kızlar???

ben bahçelievler
love şirinevler
nesli ve ekim ataşehir
dely de halkalı sanırım
güneyli??? sen nerdesin kız:KK52:
çoğu karşıdan yani, ben de kurtköydeyim istanbulun sonu :KK53::KK53::KK53::KK53: ama farketmez benim için haftasonu olduğu sürece forum istanbula da gelebilirim:KK16::KK16:

ben Taksimdeyim , bu nedenle Taksim olursa amaaanda ne güzel olur bana :KK76::KK76::KK76:

ekim ne nesli ataşehirde...sen istanbulda yaşıcan sanrm evlendiğinde...ne güzel görüşürz hep:)

h.sonu taksim çok uygun bnce buluşmak içn.herkesn uygun olduğu bi hsonu ayarlayp buluşalm artık yaa

ne çok dukancan varmış istanbuldan:KK9:

canımcım h.sonu h. içi ben kendi adıma birşey diyemiyorum zira kardeşimin nişanı için tarih bekliyoruz. Ramazandan sonrası için bir tarih verirlerse geldim bilin de önce verirlerse bana bir pervane almanız lazım, koşturmaktan biyerlerim ısınacak çünkü ya da şu dondurma makinasını deneriz tam mesai :KK33:

gerçekten İst. çokmuş ancak İst dünya başkenti sayılır, herkes her an gelebilir galiba :KK34:

X