Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

merhaba canım arkadaşlarımmmm

uzun süre oldu yazamadım ama hergün az çok okudum sizleri ARAMIZA yeni katılan arkadaşlarım Hoşgeldiniz Umarım başarılı olursunuz

Dukan çok etkili bir diyettir bilersiniz benim gibi 5 kiloyu beş ayda veren biri bile 1 ayda 5,5 kilo verdim yaniiiii:)

şimcik canlarım yani kıdemli dostlarıma sorum biliyorsunuz uzun süredir adet olamıyordum dün oldum hele şükkküüüüür....

olmadan bir gün önce doktora gitmiştim kan değerlerie baktı bugünde sonuçları gösterdim Kanım Çok düşük çıktı adam nerelisin falan dedi nerdeyse akdeniz anemisi diycekti yaniii

neyse kızlar doktor bana günde 2 küçük şişelerde kan ilacı 3 ay kullanılacak dedi şimdi bu dukanı nası etkiler gerçi yemedikten sonra aynı vitamindeki gibi Güneyli canım da belirtmişti bişe olmaz sanırsam ama sizlere bi danışıyım dedim kansızlık okadar ileriki başımı kaldıramıyorum diyetle da alakalı olabilir ama bende çok eskiden beri var zaten.

ne yapiim ilacı kullanıcam ama sizce kilo vermemi etkilermi aranızda var mı kan ilacı kullanan

çok teşekkürler güzeller

kızlar yaa şu tatlandırıcıyı dukan bey tamamen serbest bırakmış baksanıza: kitabımızın 80. sayfasında ekstralar başlığının 2. maddesinde ne yazıyor;

Aspartam, yani dünyaca tanına en popüler tatlandırıcı dışındaki bütün şekerler kesinlikle yasaktır. hamile kadınlara bile zararı olmadığı test edilmiş olan tatlandırıcı cinsi ürünler içinse hiçbir sınırlama yoktur.

Sonuçta yapay bir şey ben tamamen zararsız olduğuna inanmıyorum, bu konuda çok muhalefet var, en iyisi her şeyi olduğu gibi bunu da abartmadan dozunda kullanmak.

splendayı şiddetle tawsiye ederim.
ben bu diyete baslamadan oncede kullanıodum tablet olanlarını sımdı toz olanıyla tatlı :))

canummmmmm öncelikle tşk güsel msjların içinn,,gercekten moral werdin,,thankss..yalnız beni deli eden patronum..adamın ego tatmini bi türlü bitemior yaaa..baba parası ile açılan sırkete gelmiş kurulmus sankı kendi tırnakları ıle kazımıs hawasında,,sadece kendisi süper kendinden baska herkes ise dünyanın en beceriksiz ve kafasız insanı..ya cidden bazn cinnet gecireceğimi hissediorum ama bakalım sabredioruz..1 yıldır burdayım ama bana sorsan 10 sene gibi :2: bu arada güçlendirmedede ne demek istediğimizi geçince anlarsın..ommurde böle diodu bende anlamıodum ama sımdı onu cok ıı anlıorum,,walla bi tuhaf oluor insan

hoşgeldin canım ben hilal pek giremiyorum o nedenle konuşamadık belkiiii

tatilin umarım iyi geçmiştir. bende senin gibi tatile gitmiştim geçen hafta kısa bi tatildi 2 günlük gelince tartıldım aynıydım 2 gün sonra bi tartıldım 1.9 gitmişti dediğin gibi kaslar şişmiştir etkisini görürsün canım birkaç güne

sevgiler

( imrendim.. tekrarını topluca isterükkk
QUOTE=pksnmz;25360630]Ayy kıyamama zuzuma. Gel ben seni ısıtırım 2 callen yaparızz :)
[/QUOTE]
ipekkk :)) alem sıpa seni :)) taaam tatlım benim
Yemek tariflerimizi kolayca bulabilmek için bir başlık açsak nasıl olur
başka başlık var ama orda da geyiğin içinde kaybolduğundan kelli... başka formul aramakta zarar yok
eee işte tamam bak her bi manada için şişmiş fıstığım iner iner :))
hilal, bende de kansızlık var, sakatatlara küçükten alıştırdılar beni.. dalak eksiği epey takviye ediyo bildiğim kadarıla.. hem yasak da değil.. bol baharatla biberle falan lezzetli bilem olabilüüğ

ayrıca kan şuruplarını da kullan tabiiki, yalnız 3 ayı bekleme de misal 20 gün sonna bi daha ölçüm yaptır

hilal bi de şıu balıkların kılçığının hizasında böyle siyah bi şerit oluyo ya hani... o da full demir )

evrelerde neler serbest neler yasak biri anlatırmı güzelce

bu diyet birilerinin güzelce anlatılması ile yapılabilecek bi diyet deil.önce kitabı alıp okumalısınız,,daha sonra takıldıgınız yerlerde sorularınızı sorarsanız mutlaka birileri yardımcı olur..

hilal bi de şıu balıkların kılçığının hizasında böyle siyah bi şerit oluyo ya hani... o da full demir )

Orası varya balığın en kıymetli yeridir aslında ama çoğu sıyırır atar orayı tadı acı diye, çocuklarda boy uzatan en güzel yerdir o siyah yer

Son düzenleme:
canım kansızlık çok ciddi bir durumben yıllarca o şişelerden aylarca da iğnelerden kullandım.
herşeye neden olabilen joker bir hastalık bu meret.
o nedenle önceliği lütfen tedaviden yana kullan, haa kilo aldırma meselesine gelince; regl durumundan daha az hasarlı aslında, biraz kendini tutma gayretin varsa zaten kilo aldırmaz, kilo aldırması iştahı artırmasından kaynaklanıyor aslında. biraz sapma gösterdiği gerçek lakin diyet zaten tokluk hissi veriyor zamanla. endişe etme bence ve tedavinin gereğini yerine getir.
ben senin yerinde olsam bir süreliğine diyeti esnetirdim, şu keçiboynuzu pekmezi (koskayı tercih et ya da eğer el yapımı bulabilirsen ondan getirt ve ya hakiki üzüm pekmezi) ile çekirdekli kuru üzümü muhakkak yapardım.

değerlerin cidden çok düşükse üstünde dur, sağlık herşeyden daha önemli.
kpss'ye girecek arkadaşlara dediğimiz gibi diyet nasılsa başka zaman da olur

yavrucum sana inanıyorum yine de seni şaşırtmayı umuyorum zira benim boğazım çok pistir

kızlar kan tahlilim çıkmış, hepsi çok iyi değerlerin biri hariç LY# değeri yüksek çıkmış az bişi, oğluş uyanırsa gidicem doktora, bilgisi olan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…