Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

sıkma canını kuzum yaaa :KK43: ben de dün 68.3 çıkmıştım, dün p+s günümdü bi önceki güne göre biraz daha fazla yiyince (diyet kurallarının dışına çıkmadan) hemen 68.6 çıkıverdim bu sabah. gün gün bakmakla çok anlaşılmıyor aslında, ben daha önce yaptığım diyetlerde 15 günde 1 kilo veriyodum ancak. bu kiloları da 2 ayda almadık ki kuzum zaten, ne kadar zaman insan üstü yediysek o kadar zaman sabretcez artık. çıktığımız vitesle inicez napalım. sen 3.5 ayda çok iyi kilo vermişsin ve bence moralini düzgün tutup devam edersen istediğin kiloya ineceksin yakında, zaten çok az kalmış. aslında en zoru hedefe çok yaklaştığında oluyor sanırım sabırsızlık artıyor biraz ve metabolik olarak da kilo verme hızı düşüyor.

Ay babyyy
Ben tam tersi olur nasılsa diye öle dedim. Hay benim şom ağzıoma....
Sen bundan sonra kilo aldım deme ama haksızlık olur. Kas onlar kas. Kas alıyorsun sen. Türk kası :) (yaa şaka tamam vurmaaa)
Senin tartı kafayı yemişş.10 dakika da 500 gramı ne yaptın böbreğinimi aldırdınnn.
YArın sabah çıkar ak koyun kara koyun. Sıkma canını. Ben 2 gün önce + 1000 gördüm herhalde dedim uyanamadım. ertesi gün 700 gitti. Bugünde 400. Ruh hastası oldu bünyeler...

Sıkma bebem canını. 40 beden pantalon olduya ohhh sefan olsun.

Birde şöle düşün bugüne o manyak yanında uyanabilirdin en azından kapıda karşına çıkıyor sünger bob...

Günaydın canlar,

Herkesin kandili kutlu, duaları kabul olsun inşallah.

Akşamdan bu yana bir sürü şey yazılmış henüz bakamadım biraz yoğunluğum var, bitince koşarak gelicem yanınıza.

Medesam senin mesajını okudum ve şaşırdım. 3,5 aydır konuşuyoruz ilk defa bu kadar düşük gördüm moralini. Akşam canım sıkıldı yazmışsın ya, evet bir an oldu öyle bişey ama sonra zaten deniz de anladı alınganlık yaptığını. Tartıya gelince de bence onun pili bitiyor, yoksa aksi mümkün değil. Birşey yemeden içmeden + çıkman mümkün değil.

Ben senin kıpır kıpır, cıvıl cıvıl hallerine alışığım bitanem. Lütfen derin bir nefes al, o sabah kapıda gördüğünün senin muhteşem cevapların karşısında yüzünün aldığı şekilleri düşün ve gülümse.:KK1: Ben bir de o ilk ağladığında senin yüzünün şeklini çok merak ettim ha :KK9:Seni çok seviyorum, hepinizi çok seviyorum.
:KK16::KK16::KK16::KK16:

Günaydın canım, tartıldın mı sabah yazmamışsın?:KK37:

canlarımmmm önceliklee hepinizin kandili mübarek olsun,umarım herkesin duaları kabul olurr :KK16:
benim için de dua edin bu gece hayırlı bir kısmet bulup yuvasının hanımı,eşinin geyşası,bebişlerinin anası olsun diyeeee :KK23:
çoookkk çoook sağolun valla yüzümü güldürdünüz sabah sabah.
ipekğim haklısın valla Allah korusun yanımda bulsam öyle hızla koşar kaçardım ki kesin bol bol _ görürdüm :KK9:
ekimim Allah senin de iyiliğini versin e mi,hakikaten sen öyle deyince birden o ilk böhüü böhüü diye sarılıp ağladığı zaman yaşadığım şaşkınlık ve şok aklıma geldi,hakikaten bi tuhaf olmuştum noldu şimdi yaw diye :KK53:
evet ben de kendimi ilk defa böyle keyifsiz gördüm,neden bilmiyorum.
dün akşamdan da etkilenmiş olabilirim,kimseyi üzmek kırmak istemem sonuçta.
neyse dün akşam 77.00 görünce de bu sabah 76lı bişey göreceğimden çok emindim,birden acaip bir + görünce neye uğradığımı şaşırdım.c.tesi/pazar 2 gün de abartmadan sebze yememe rağmen 2 gündür saf protein yaptım ve hatta tatlandırıcılı hiç bişey yemedim içmedim resmen cezalandırdım kendimi.karşılığını göreceğim derken çok şaşırdım.karnım da hafiften ağrılamalara başladı,bir an önce gelse de kurtulsam :KK50:

Herkese Laf yetistirdikten sonra bendende Günaydin Cankuslar....Kandiliniz mübarek olsun....

Ben kac gündür sabitlendim dedigim gibi 74,4...yani +400gr

ama cumartesi, veya pazar regl im belkide ondandir bekleyip göriciiiz

yarin aksama kokteylimiz oldugu icin iki gün üst üste protein yapip yarin ise P+S günü yapicam ardindan yine iki gün protein günü (yarin kokteylde yine sadece sebze ve balik tavuk gibi seyler yicem ama onlar az da olsa yag koyuyordur bundan korktum ve bu karari aldik:KK23:

Ramazaana kadar -4 kg görseydim iyi olurdu

canlarımmmm önceliklee hepinizin kandili mübarek olsun,umarım herkesin duaları kabul olurr :KK16:
benim için de dua edin bu gece hayırlı bir kısmet bulup yuvasının hanımı,eşinin geyşası,bebişlerinin anası olsun diyeeee :KK23:
ipekğim haklısın valla Allah korusun yanımda bulsam öyle hızla koşar kaçardım ki kesin bol bol _ görürdüm :KK9:
ekimim Allah senin de iyiliğini versin e mi,hakikaten sen öyle deyince birden o ilk böhüü böhüü diye sarılıp ağladığı zaman yaşadığım şaşkınlık ve şok aklıma geldi,hakikaten bi tuhaf olmuştum noldu şimdi yaw diye :KK53:
neyse dün akşam 77.00 görünce de bu sabah 76lı bişey göreceğimden çok emindim,birden acaip bir + görünce neye uğradığımı şaşırdım.c.tesi/pazar 2 gün de abartmadan sebze yememe rağmen 2 gündür saf protein yaptım ve hatta tatlandırıcılı hiç bişey yemedim içmedim resmen cezalandırdım kendimi.karşılığını göreceğim derken çok şaşırdım.karnım da hafiften ağrılamalara başladı,bir an önce gelse de kurtulsam :KK50:

ee canım benim adet öncesi su tutmuş işte vucudun besbelli bee. karnın ağrımaya başlamış işte.

Canımcım regl öncesi vücut su tutmaya meyilli oluyor, senin gördüğün artılar su aslında moralini hiiiiiç bozma sakın :21::21::21::21:
Bu dönemde kiraz sapı veya maydonoz sapı kaynatıp içsen sana faydası olur sanırım:KK16::KK16:

günaydınn hanımlar ve hayırlı kandiller

ALLAH ramazana da kavuşmayı nasip etsin inşallah!!

dün benm potein günüm olmasına rağmen kilom bugün de aynı 69.100

ama itiraf edeyimm facedeki tariflerden süper bi buzluk çikolatası vardı onu yaptm minicik zaten 3 tane yedim (gece) ondan herhalll:p

AMİNNNNNNNNNNNNNN

Ay deli kız. Tamam işte sebebi o. Bi,r bebeğin olması için gereken kirli yumurta atık etkisi bunun adı.

AY pardon yaa kandil günü fena oldu bu :)

ekinsu bende hala oturtamadım walla bazı seylerii.güçlendirmedeki arkadasların buraya ugramaması çok kötü :KK43:

herkeze slm
2 gündür güçlendirmedeyim ama aslında 2 haftadır güçlendirmeye başlamıştım ufak ufak. ama bende bi sorun oluştu seyir dönemindeki disiplin kayboldu. yani tamam yine kaçamak yapmıyorum ama ödül yemeğini yada nişastalı gıda hakkımı bir türlü oturtamadım denk gelio mesela biraz pilav yiyorum ertesi gün birazcık kızarmış patates sonra durup düşünüorum bu nişasta hakkımmı ödül yemeğimmi sonra 1 dilim pasta yada ne bileyim bir tost ooff hepsi çorba oldu sanki o disiplin gidio bu dönemde. ama şükürler olsunki kilomda artma yada azalma yok. ama sürekli bi tedirginlik sürekli bi hesap kitap halleri oluştuı ki ben bunu uzun bir seyir dönemine alışmış olan vücudumun sudan çıkmış balık psikolojisine veriyorum.ama artık yavaş yavaş et balık yumurta olayını tencere yemekleriyle değişcem sanırım. yani artık kendime özel yapmak yerine daha az yağlı yaptığım sofra yemeklerinden küçük porsiyonlarla devam edicem. protein sebze hesabı yok artık dikkatli olursak evde pişen herşeyi rahatça yiyebiliriz bence.hem nereye kadar böyle giderki zaten. bir an önce normal düzene ufak ufak geçmek lazım ama hiç birimiz unutmayalım ki artık ömür boyu irade ve dikkat gerekio artık salmak gibi bir şansımız yok.
bu arada hepimizin kandili mübarek olsun.. rahmeti ve affı bol olan bu eşssiz gecede dualarınızın kabul olması dileklerimle..

kızlar kızlar, akşam koştura koştura sondurma makinesi aldım :) denicem bakalım nasıl olcak. bi de bişi sormuştum ama görmediniz sanırım, yağı azaltılmış kakao olarak yağ oranı en az %10 olanını bulabildim. bütün büyük marketleri aradım ancak bu şekilde bulabildim. doğru mudur sizin kullandığınız kakaonun da yağ oranı %10 mudur?

medesaa günaydin canim benim ama neden böyle yapiyorsun tartin sapitmis baksana:KK43:

sen böyle yaparsan biz ne yapariz ki :KK43:

SEN DÜSERSEN BIZ (BEN) SISKO OlURUZ KAPTAN:KK20::KK19: MORALI DÜZELT KAPTAN:KK47:

çok haklsıın kuzum,kusura bakmayın nolur sizin de motivasyonunuzu düşürmek istemem.ben birazdan toparlarım kendimi,regl öncesi ya biraz daha derin yaşıyorum duyguları sanırım.gecikti de kerata ondan heralde.az kaldı hop hoppp toplucam kendimi,dur bi kahve söyleyeyim kendime de neşem yerine gelsin :KK34:

Burasi koptugum yerdir....kovulucam ben yakindir evden bol bol paylasim yaparim yemeklerimi yaparim o vakit:KK9:

evett eveettt dua edin benim için,beyaz atlı prensim kurtarsın beni artık.bana otel alsın Alaçatıda falan patroniçe olayım sonra hepinizi davet edeyim çayımızın yanında dely kekleri,nesli poğaçaları,medesa tatlıları yiyelim.hatta her arkadaş gelirken kendi en iyi yaptığı dukan mamasını da yanında getirsin :KK56:

çok haklsıın kuzum,kusura bakmayın nolur sizin de motivasyonunuzu düşürmek istemem.ben birazdan toparlarım kendimi,regl öncesi ya biraz daha derin yaşıyorum duyguları sanırım.gecikti de kerata ondan heralde.az kaldı hop hoppp toplucam kendimi,dur bi kahve söyleyeyim kendime de neşem yerine gelsin :KK34:

evett eveettt dua edin benim için,beyaz atlı prensim kurtarsın beni artık.bana otel alsın Alaçatıda falan patroniçe olayım sonra hepinizi davet edeyim çayımızın yanında dely kekleri,nesli poğaçaları,medesa tatlıları yiyelim.hatta her arkadaş gelirken kendi en iyi yaptığı dukan mamasını da yanında getirsin :KK56:

söyle bi kahve tabii:nazar:

ayyyy ne güzel olur kiz havuzlu sauna li olsunki biraz daha fit olalim:KK23:

simdi bir sitede okudum yine dukan amca kabizlik sorunu cekenlere yulaf kepegi ile bugday kepegini karistirin demis bugün ekmegim bitti yarin krep yapicam karistirsammi ?:26:

ekinsu bende hala oturtamadım walla bazı seylerii.güçlendirmedeki arkadasların buraya ugramaması çok kötü :KK43:

herkeze slm
2 gündür güçlendirmedeyim ama aslında 2 haftadır güçlendirmeye başlamıştım ufak ufak. ama bende bi sorun oluştu seyir dönemindeki disiplin kayboldu. yani tamam yine kaçamak yapmıyorum ama ödül yemeğini yada nişastalı gıda hakkımı bir türlü oturtamadım denk gelio mesela biraz pilav yiyorum ertesi gün birazcık kızarmış patates sonra durup düşünüorum bu nişasta hakkımmı ödül yemeğimmi sonra 1 dilim pasta yada ne bileyim bir tost ooff hepsi çorba oldu sanki o disiplin gidio bu dönemde. ama şükürler olsunki kilomda artma yada azalma yok. ama sürekli bi tedirginlik sürekli bi hesap kitap halleri oluştuı ki ben bunu uzun bir seyir dönemine alışmış olan vücudumun sudan çıkmış balık psikolojisine veriyorum.ama artık yavaş yavaş et balık yumurta olayını tencere yemekleriyle değişcem sanırım. yani artık kendime özel yapmak yerine daha az yağlı yaptığım sofra yemeklerinden küçük porsiyonlarla devam edicem. protein sebze hesabı yok artık dikkatli olursak evde pişen herşeyi rahatça yiyebiliriz bence.hem nereye kadar böyle giderki zaten. bir an önce normal düzene ufak ufak geçmek lazım ama hiç birimiz unutmayalım ki artık ömür boyu irade ve dikkat gerekio artık salmak gibi bir şansımız yok.
bu arada hepimizin kandili mübarek olsun.. rahmeti ve affı bol olan bu eşssiz gecede dualarınızın kabul olması dileklerimle..

aynı durumu bende yasıorum ekinsu..yani bitürlü oturtamadım sankii sürekli bişileri yanlıs yapıorum gibi hissediorum :KK43:

sabahta yazdım okudunmu bilmiorum,,boşwer yapıor vücut arada böle terbiyesizlikler bizee,,sıkma canını :KK1: afiyett olsunnnn,,bu sünger bobda seni duygusala baglamıs olmasın azıcık:KK1:

Günaydın kızlar,
dün akşam tatilden döndüm ve bugün de izinliyim.Yarın işbaşı.3.3 kilo almış görünüyorum.:) çok yüzdüm ve yürüdüm.Kaslarımın su tuttuğuna inanmak istiyorum :p
Bugün saf P den başlayıp artılarımdan kurtulup kaldığım yerden devam edicem inşallah.

alemsinn medesa yaa :KK1:

bu arada artk bu işyerinde kanser olmak üzereyimmm..yaa yemin ederim insanlar böle cinnet geçiriomusss..cok sinirliyimmmmmm cokkkkkkkkkkkk:KK47: :KK47: :KK47: sinirimi bastırmak için bisküwi bile yemeyi düşündüm şekerli şekerli ii gider dieee,,sonrada dedim sacmalamaaa ne diosun sen daha sabah 54,8 cıktınnnn:KK4: :KK4: istifa edip ewimde dukanımı yapmak istiorumm zira bu işyeri artk gercekten beni çokkkkkk mutsuzzzz ediorrrr :2: :2: :2:

tatlım işe başlayalı yeni olmuş olmasın ilk 3 ay hep zordur.
bak ben 7.yıldır aynı yerdeyim ama bu son ay inanılmaz zor geçiyor, aynı nedenle. 1 kişi bile insanı sıfır moralli hale getiriyor. sana teselli olacaksa ben 6 adım uzağımda yüzyüze çalışıyorum öyle biriyle ama felsefem şu "be aldırırsam bana oluyor" aldırmıyorum o nedenle, iyiyse de kötüyse de iş dışında muhatap olmamaya gayret ediyorum.
bu düşünce beni çok rahatlatıyor, artık neredeyse takmıyorum bile :KK34:
ayrıca eğer ciddi olarak işten ayrılmayı düşünüyorsan yeni bir iş bulmadan bunu yapma. şu anda bu fikir sana çekici gelebilir lakin hepimizin hayatında olası mevcut durumlardan dolayı zaman aleyhine işleyebilir.
bunalıma girerseniz gebertirim valla :KK4:
ani karar verme hele hele hiç değmeyen insanlar yüzünden kendini sıkıntıya hiiiç sokma :KK48:

kızlar duanıza ihtiyacım vaaar
bu mübarek günde hepimiz için Mevlam hayırlar nasip etsin, iyilikler versin inşallah.

Kizlarrrr ben geldimmmm....

medesa kuzum masallah ya cok mutlu oluyorum siz verdikce sanki ben daha da motive oluyorum:KK24:

bugün birsey oldu az önce varya beni atin cöllerde susuz birakin ne yaparsaniz yapin hakettim:KK43:

Patroncuk geldi Adamin iyiligi tutmus (buarada 2 ayligina is yerinde promosyonumuz var dondurma dagitiyoruz) Dondurma alin diye yalvardi Allahim hayatimin kararini vermek üzereydim :KK53: yok yok yok hakikaten direndim......ama is arkadaslari bizde yemeyiz deyince aldim elime dondurma:KK52: yarisini zor yedim icim ciz ediyor yüzüm kizariyor siz geliyorsunuz aklima diger yarisini yemedim attim midem bulandi dedim ama cok kötü hissediyorum kendimi kizlar bugün 8 km kosmadan eve gitmek yok :KK50: aptal ben ya:KK31:
eee
şey
kem
küm
aptalım derken?
çözümsüz bir şey yoktur :KK34:
ama 8 km fiiuuuuvvv fiuuuvvv :KK14:

Yine su içmemişim ben ya :KK50::KK50: 1 litre bile içmemişim, 2 bardak kola içtim öğle yemeğinde tavuk sote ile, 2 kupa çay içtim sabah 2 yumurta omlet, biraz peynir ile.
Şimdi dizdim masaya 4 tane yarımlık, birini içtim :KK53::KK53::KK53: Düğün süresince de çok az su içebildim, su içmeyince sanki diyeti bozmuş gibi hissediyorum ben ya :KK17::KK17::KK17:

su+yulaf kepeği olmazsa olmaz olsun :KK34:
Valla kaçıp kurtulamazsın gelirim peşinden. Bu sondu, tamam dürüstçe söyledin sağol ama saklarsan da deşerim elimde kalırsın :KK9: Kızım burası mafya gibi, giriş var çıkış yok. Bir makina düşün, torna tezgahı, oraya bir malzeme girdi, kapı kapandı, incelmeden çıkarabilir misin, hayır, o yüzden çok fazla direnme ve artık kaçamak falan yapma. Sıkı tut elini, kaçamak yapma, bir an önce ver, sonra ödüllerde istediğin kadar cozut. Valla bak ben hiç kaçamak yapmadım hiç de başıma gelmedi. Artık çıkar yolun olmadığını anladığına göre ver kurtul canım, başka çaren yok. :KK9:
Canım benim, mecbur kalmış yarısını yemişsin, ne yaramazlar var burda, :KK9:bu hafifletici sebep. Evet 8 mi 6 mı ne kadar koşacaksan koş erit madem. :KK16:
deşmek :KK9::KK9::KK9::KK9:
özellikle de seni burada tanıdıkça ve sesinin 36 beden olmasından sonra nedense sana çoook uzak bir betimleme geldi bu bana.
deşmen herhalde şu facedeki dirtme gibidir :KK9::KK9:

sütlaçççç :))

MALZEMELER:
-2 yk yulaf kepeği
-2 su brd. yağsız süt
-2 yk toz tatlandırıcı
-1 yumurta sarısı
-4-5 damla vanilya aroması

Süt,kepek ve tatlandırıcı karıştırılarak yaklaşık 15 dk beraber pişirilir.yumurta sarısı bir kasede çırpılır ve kaynayan karışımdan azar azar eklenerek alıştırılır ve tencereye eklenir.bir taşım daha kaynatılarak vanilya aroması eklenir.ısıya dayanıklı kaselere paylaştırılır(3 kase çıktı)büyük bir fırın kabına su koyularak kaseler içine dizilir ve fırında üstleri kızartılır
mmmmmMMMMMmmmm missss
bu akşam kandil ama kısmet olursa inşallah yarın akşam deneyeceğim.
teşekkürler
kızlar ya bişiy sorcam şu yağsız peynirler fazla dayanmıyor sanki ya:44::44: ben iki defa aldım 5 günde bozulmaya başladı yani böle tadı ekşidi falan:KK37: hemen mi tüketmek gerek ama beş günde çok değil ki ya nerde yanlış yapıorum sizdede oluyomu?:KK50:
opss benimkiler hiç bozulması ama aldığım şekilde (Migros Light) muhafaza ediyorum, suyu filan içinde yani. ondan oalbilir belki, başka bir kaba mı koyuyorsun acaba?

Bugün hem Dukan kitabını hem de yulaf kepeğinin siparişini verdim. Gelir gelmez başlıyorum bendeee :-)

İki aydır günde en az bir tane yedim activadan. Bazı günler iki taneyi gümlettim. Hatta sabahları kepeğimi direk onunla karıştırarak yedim. Kilo verdim mi evet. İki ayda 10 kilo. Ha yemeseydim ne olurdu? Belki daha çok verirdim. Ama buna da gerek yok zaten. Haftada ortalama bir kilo verdikten sonra activiayı kesmeyi düşünmedim açıkçası. Bu herkeste böyle de olmayabilir tabi.
ımm aktiva yiyemiyoruz ancak istersen sütaş'ın light meyveli yoğurtlarından günde 2 tane yiyebilirsin hem şeker hem meyve ihtiyaçını giderebilir.

Topige ara sira bakabiliyorum. Her baktigimda da biseyleri yanlis yaptigimi farkediyorum. Peyniri ve domatesi sinirsiz yiyodum. Sogan sarimsagin yasak oldugunu bilmiyodum. Diyet kolanin sinirli oldugunu bilmiyodum... Daha neler neler. Kitabi iki sene once almistim ben. Kullanmiyorum diye arkadasima verdim sonra daha geri almadim. Onun icin cogu seyi yanlis yapiyorum. Kitabi almama da daha iki hafta var. Offf napcam ben yaa. Guclendirmeye gecmek istiyorum ondan da korkuyorum verdigimi de geri alcam diye.
sanırım kitabı yeniden okumalısın ancak bu kadar yanlış bilgiyle acayip güzel kilo vermişsin, şaşırdım ben şahsen :KK53:

selam kızlar giremiyorum hiç yazamıyorum, valla maşallahınız var okuyamıyorum da :) ne çok yazmışsınız

benim güçlendirme iyi gidiyor ama hala oturtamadığım şeyler var haftalık 200 gr nişastalı hakkım mesela bozdur bozdur harca ne yapıcağımı bilemedim bir türlü :)) bu cuma artık adam gibi bir ödül yemeği yiyim diyorum başladığımdan beri davetti doğumgünüydü ödül yemeklerim hep güme gitti, oysaki seyirden beri hayalim başlangıç olarak içli köfte, kuru patlıcan dolması, ana yemek lahmacun, tatlı olarak künefe, bir tek şarabım eksik dukan onada izin vermiş ya sonuna kadar kullanmam lazım değil mi ama :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: onun dışında zaten her gün meyve tam tahıl ekmeğimi ve 40 gr yağlı peynir hakkımı düzenli olarak tüketiyorum kilom aynı bir sapma yok bu sabah 59 dum bu cuma 3 hafta bitmiş olacak güçlendirme de ay yazarken dikkat ettim şimdi ne çabuk geçiyor zaman
hiç mi almadın kilo :KK53:
tebrikler:KK9::KK9:

kızlar bugn seyre başladım ama şeytanlar beynimde gezip durdu ,o kadar yordu ki bu atak beni devam edip etmemede kararsız kaldım.açlık hissim tamamen gitti hiçbişey yemek istemiyor canım resmen aç kalsam banamısın demiyor midem,güya sebze günümdü bir parça haşlanım karnıbahar yedim tavuğun yanında ,canım sadece ekmek istiyor ...kızın kopardığı ekmekten bir ısırık aldım ve beynim başladı söylenmeye bu lezzeti nasıl birakırsın diye neyse uymadım şeytana ammma çok yakındapes edersem şaşırmayın...gücüm bitiyor kararlılığım bitiyor offff offff....

bu arada toplamda 3 kiloya yakın vermişim
:KK43: bence devam edebilirsin, biz güçümüzün bittiğine inanırsak biter güçümüz.
umarım toparlarsın kendini

bugün mide fesatı geçirmezsem iyidr.sabah neslinin poğaçası çay domates peynir hindi füme yedim.öğlen kırmızı pul biberli kekikli tavuk yedim hindi fümede yedim yanında ayran içtm.snra bi ara yoğurt yedim form çay içtim.snra ekimle buluştk kahve içtik çay içtik.11de eve geldim tavuklu biberli mantar yedim ayran içtim.bugün ekimle bana splenda aldık migrostan.onun büyüsüyle pancake yaptm tatlısızlıktan ölcektim artık onu yedim yanında limonata içtim.şimdi midemden tuhaf bi ses geliyo isyanda sanırım:KK9:
vay vay vay:)
verimli bir buluşma olmuş aferiiin size :KK76: bu arada ben de merak ettim nasıl tanıdınz birbirinizi :KK1:

haklısın ipek böcüğümmm,sürprizin +sı _si olmazmış.
2 gün saf proteinin üstüne dün 77.1 olan kilom akşam eve gittiğimde 77 idi.
inanılmaz sevindim akşam 77 görüyorsam sabah mutlaka 76lı bişeyler görürüm dedim.
tartıldım sabah,77.8 bu ne yaaa:KK14:
bi 10 dk sonra tekrar çıktım 77.3,manyak mı bu tartı.pili kaç ayda bir bitiyormuş ki bunların,pili bitmiş olabilir mi ki ?
ayy cidden bu sabah çok keyifsizim,dün zaten üzüldüm burda, üstüne de sabah bütün emeklerim +olarak dönüşünü görünce cidden ağlamak istiyorum şu anda.ilk defa kendimi bu kadar keyifsiz hissettim.
üstüne de güne manyakla uyandım yine,offffff :KK43::KK43::KK43:

cıx cıx cıx
yapma bunu kendine, gün ışığı moralini düzeltecek ve miss gibi olacaksın yine
hem + olsun ne olacak ki?
hepimiz yaşıyoruz bunu ve hepimiz biliyoruz ki geçiçi bir durum :KK34:
ayrıca sünger bobmuş o :KK9:bu bile neşelenmene yeter
ben bayıldım benzetmeye şahsen :KK9:
Ay babyyy
Ben tam tersi olur nasılsa diye öle dedim. Hay benim şom ağzıoma....
Sen bundan sonra kilo aldım deme ama haksızlık olur. Kas onlar kas. Kas alıyorsun sen. Türk kası :) (yaa şaka tamam vurmaaa)
Senin tartı kafayı yemişş.10 dakika da 500 gramı ne yaptın böbreğinimi aldırdınnn.
YArın sabah çıkar ak koyun kara koyun. Sıkma canını. Ben 2 gün önce + 1000 gördüm herhalde dedim uyanamadım. ertesi gün 700 gitti. Bugünde 400. Ruh hastası oldu bünyeler...

Sıkma bebem canını. 40 beden pantalon olduya ohhh sefan olsun.

Birde şöle düşün bugüne o manyak yanında uyanabilirdin en azından kapıda karşına çıkıyor sünger bob...
ahahahha evet kabus direk, yatakta bir dönüyorsun yelpazeli bi sünger bob
ıyyy
Allah korumuş, di mi.
pksnmz zekana bayıldım :KK9:çekip çıkarıverirsin sen insanı herşeyden :KK51:

Günaydın canlar,

Herkesin kandili kutlu, duaları kabul olsun inşallah.

Akşamdan bu yana bir sürü şey yazılmış henüz bakamadım biraz yoğunluğum var, bitince koşarak gelicem yanınıza.

Medesam senin mesajını okudum ve şaşırdım. 3,5 aydır konuşuyoruz ilk defa bu kadar düşük gördüm moralini. Akşam canım sıkıldı yazmışsın ya, evet bir an oldu öyle bişey ama sonra zaten deniz de anladı alınganlık yaptığını. Tartıya gelince de bence onun pili bitiyor, yoksa aksi mümkün değil. Birşey yemeden içmeden + çıkman mümkün değil.

Ben senin kıpır kıpır, cıvıl cıvıl hallerine alışığım bitanem. Lütfen derin bir nefes al, o sabah kapıda gördüğünün senin muhteşem cevapların karşısında yüzünün aldığı şekilleri düşün ve gülümse.:KK1: Ben bir de o ilk ağladığında senin yüzünün şeklini çok merak ettim ha :KK9:Seni çok seviyorum, hepinizi çok seviyorum.
:KK16::KK16::KK16::KK16:
senin de inşallah
bu vesileyle ben de hepimizin kandilini tüm kalbimle kutlarım.
hepmize hakkımızda en hayr olanlarla huzur, af, bereket ve mutluluklar versin Rabbim

Günaydin Dukancanlar :KK54:

“Azabından affına sığınırım. Dargınlığından rızana sığınırım. Senden sana sığınırım. Şanın yücedir. Sen kendi zatını övdüğün gibi, seni övemem.
”“Bunları hem sen öğren, hem de başkalarına öğret.”
Müminin Mümine Ettigi Dua Kabul Olurmus Dualarda Bulusmak Ümidiyle..Berat Kandilimiz Mubarek Olsun..Dukancanlar..Allah tekrarina nasip etsin insallah.

Ben gecen haftadan beri tartinmadim bu gece gececiyim ve yarin kesin + dayim amaa.... moralimi bozmamaya calisiyorum 20kg nasil gittiyse geri kalanda gidecek tipis tipis...
:KK34:
elbette gidecek
ve amin. inşallah.

kızlar kızlar, akşam koştura koştura sondurma makinesi aldım :) denicem bakalım nasıl olcak. bi de bişi sormuştum ama görmediniz sanırım, yağı azaltılmış kakao olarak yağ oranı en az %10 olanını bulabildim. bütün büyük marketleri aradım ancak bu şekilde bulabildim. doğru mudur sizin kullandığınız kakaonun da yağ oranı %10 mudur?
yağ %sine bakmak aklıma hiç gelmedi nedense. arkasında yağı azaltılmış kakao yazıyor. ondan işte :KK1:

ahahhaha güzel fikir
nedense emeklilik hayallerim alaçatıya doğru kaymaya başladı :KK9::KK9:
ben de kendime bir kahve söyleyeyim bari. ortak bir şey yapmanın yanı sıra morallimiz de düzelsin. di mi ya :KK31:

aynı durumu bende yasıorum ekinsu..yani bitürlü oturtamadım sankii sürekli bişileri yanlıs yapıorum gibi hissediorum :KK43:
yapmayın ama sadece yani bir atak dönemi bu sadece zihnin atağı, duruma alışmamak için direniyro zira daha önce ona dayattığımız şeyde ne kadar başarılı olduğumuzu gördü, şimdi çekemiyor :KK51:

ben kitapta adam ne diyorsa bilerek diyor, diye inanıyorum.
en basiti bana 50.9 dedi son kilo
al işte love01im gram gram oynuyor resmen kilo.
bence cidden dediğini yaparsak kazanırız
yapın:) gelicem yanınıza şimcik he En Büyük KK

Herkese Hayırlı Kandillerrrrrrrrrrrr
GUZEL BİR GUN OLSUN :)
hepimiz için amin canım, inşaallah.

Günaydın kızlar,
dün akşam tatilden döndüm ve bugün de izinliyim.Yarın işbaşı.3.3 kilo almış görünüyorum.:) çok yüzdüm ve yürüdüm.Kaslarımın su tuttuğuna inanmak istiyorum :p
Bugün saf P den başlayıp artılarımdan kurtulup kaldığım yerden devam edicem inşallah.
ahahahha süpersin:) valla diyecek bir şey bulamadım :KK9::KK9::KK9:

ay o kadar diyecek bir şey bulamamışım ki "hoşgeldin" bile dememişim:)
hoş geldin yeniden, iyi yaptın gelmekle:KK66:

Son düzenleme:
çok doğru. ben zortercihe göre daha fazla kiloda başladığım ve boyum daha kısa olduğu halde bana 5 gün atak vermişti mesela (resmi web sayfasındaki soruları yanıtlayınca kendi faz uzunluklarını belirliyor - Dukan Diet Official Site: Weight Loss Experts - Know How To Lose Weight). Sitenin Türkçesi var mı bilmiyorum ama akşama soruları çevirebilirim de.

kızlar dukan testi için türkçe sayfasında anlatımını buldum. Dukan Diyeti Türkçe Testi, Test Nasıl Yapılır? | Dukan Diyeti, Dukan Diyeti Tarifleri - dukandiyeti.co

kızlar kızlar, akşam koştura koştura sondurma makinesi aldım :) denicem bakalım nasıl olcak. bi de bişi sormuştum ama görmediniz sanırım, yağı azaltılmış kakao olarak yağ oranı en az %10 olanını bulabildim. bütün büyük marketleri aradım ancak bu şekilde bulabildim. doğru mudur sizin kullandığınız kakaonun da yağ oranı %10 mudur?[/QUOT]

Makınanız hayırlı olsun.

bende butun hafta boyunca yağı azaltılmıs kakao aradım. dun baktımkı markettekı butun kakaolarda" yağı azaltılmıstır ,yağı oranı en az %10 dur" yazıyordu. saf ben yağı azaltılmısı farklı bısey beklıyordum. hanı light olan urunler genelde pembedırya onun gıbı.. demekkı pıyasada yağlı kakao satılmıyormuş..

X