Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Evet bu konuda sen doğruyu düşünüyorsun ilave söze gerek yok. :KK9:

Bırakma kuzum, biz burda yaşayıp gidelim, bir bakmışsın ben bastonla, sen de çoluk çocuğun liseye başlamış hala biz buradayız.:KK9::KK9:

evet evet....sende cocuklarimin sanal teyzesi olursun fena mi :KK9::KK9::KK9::KK9:

valla kafana taktın mı sıkıntıdan bile şişiyorsun,hani regl olmadım diye stres yaparsın,o inadına gecikir ya onun gibi bişey:KK9:
onun için en güzeli hiiç takma kafana kuzum,hem sebzeler hem regl'den dolayı öyle :KK34:

aynen öyle güzelim fitim diye saliniyorum.....iki gündür de medesa da yag kalmamis bendende yag gidiyor diyorum cok megolomanim ya:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

kızlarrrrr dün akşam evde ipek gibi kırmızı saten geceliklerimle olmasa da baby doll ile uzanmış tv keyfi yapıyorum,kapı çaldu bilin bakalım kim :KK23:

ex enisteee:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK53::KK53::KK53::KK53:

:)) cnm benım normal sartlarda cok dusenlıdır nerdeyse utanmasa aynı saatte olucak
erken olma ıhtımalı warmı bı kac yorumu okudum hep gec olmus <*
Ben once olan hıc duymadım. elbette gunude oln var ama gecıkende cok fazla.
Canlarım benim, mesajım yanlış anlaşıldı, öğleye doğru ancak ayılırım dedim ama ayrılırım gibi anlaşılmış, şimdi farkettim ben de, akşama kadar sizlerleyim canlarımmm.:KK16:

ya işte bizde ayılamamıstık ondan yanlıs okuduk :KK9:

kızlarrrrr dün akşam evde ipek gibi kırmızı saten geceliklerimle olmasa da baby doll ile uzanmış tv keyfi yapıyorum,kapı çaldu bilin bakalım kim :KK23:

kesın o ne ıstıyomus..

Son düzenleme:
Kızlaaaaarrrr hani güçlendirmedesinizya ve hani peyniri nasıl yıyecegınızı bılmıyosunuzya e ben en basından berı tam yağlı peynır yedım.
Tam yağlı süt içtim ilk başlarda. Şimdi artık süt hiç içmiyorum.
Yoğurtta normal eve alınan yoğurttan yedim. Ve onunla kendıme ayranlar yaptım içtim.

Ben bunları yapmasaydım kesın 20 kg vermıs olacaktım.

Ama ben az yağlı olanları tuketemıyorum yaaaaaaaaaaaaa&#8230;. Loruda kuru kuru yutamıyorum agzımda evır cevır yok gıtmıyo ya..

evet evet....sende cocuklarimin sanal teyzesi olursun fena mi :KK9::KK9::KK9::KK9:

aynen öyle güzelim fitim diye saliniyorum.....iki gündür de medesa da yag kalmamis bendende yag gidiyor diyorum cok megolomanim ya:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ex enisteee:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK53::KK53::KK53::KK53:

Fena olur mu, süper olur. :KK1:Ama diğer arkadaşlarım da bırakmaz bizi merak etme, kalabalık olucaz inşallah. :KK16::KK16:

Ben once olan hıc duymadım. elbette gunude oln var ama gecıkende cok fazla.

ya işte bizde ayılamamıstık ondan yanlıs okuduk :KK9:

..

Hahahaha aynen öyle olmuş. :KK55::KK55:

ahahahahahahahaaa hooopppp kaldır ayağını tam üstüne bastın:KK33:
h.sonu assos'taydı ordan bana yelpaze almış hediye babında.ben de çok teşekkür ederim çok naziksin dedim.
sonra da, iyi oldu sen bana buhran bastırdıkça yellenirim bari dedim ahahahahaaa :KK1::KK1::KK1:
neyse sonra biraz oturdu hiç yüzüne bakmadım tv seyrettim sonra gitti :KK53:
sabah evden çıktım ,işe geç kalıyordum anaaaa bir baktım bekliyor arabanın önünde :KK34:
damat gibi takınları çekmiş kırmızı kıravat falan,bu ne ya düğüne mi gidiyorsun sabah sabah dedim:KK9:.neyse işe bıraktı beni.
ben bozdukça çocuk yapışıyor,ayyy bunlara böyle davranmak gerekiyor heralde.gerçi iyi çocuktu ama işte böyle gurursuz davranışlar falan beni çok soğutuyor.oysa bilse ki kendini geri çekse belki o zaman ben yapışırdım ama bilmiyor tabiki :KK76::KK76:

ooof of bu erkekler de biraz kurnazlik olsa zaten elde edemeyecekler hatun yok ama ince düsünceli degiller iste sanslarina küssünler:KK9:

YA seni Baby Doll ile görmüs adam nasil sabah gelmesin:KK23:

Kim, senin kıskançlıktan çatlayan, ağlak suratlı mı yoksa:KK9::KK9:

h.sonu assos'taydı ordan bana yelpaze almış hediye babında.ben de çok teşekkür ederim çok naziksin dedim.
sonra da, iyi oldu sen bana buhran bastırdıkça yellenirim bari dedim ahahahahaaa :KK1::KK1::KK1:
sabah evden çıktım ,işe geç kalıyordum anaaaa bir baktım bekliyor arabanın önünde :KK34:
damat gibi takınları çekmiş kırmızı kıravat falan,bu ne ya düğüne mi gidiyorsun sabah sabah dedim:KK9:.neyse işe bıraktı beni.
ben bozdukça çocuk yapışıyor,ayyy bunlara böyle davranmak gerekiyor heralde.gerçi iyi çocuktu ama işte böyle gurursuz davranışlar falan beni çok soğutuyor.oysa bilse ki kendini geri çekse belki o zaman ben yapışırdım ama bilmiyor tabiki :KK76::KK76:

selam hanımlar

yaklaşık 1 aydır sizleri takip ediyor tariflerinize, deneyimlerinize dışardan ortak oluyordum. 25 mayısta başladığım dukan hayatıma izleyici olarak devam etmekten sıkılıp aranıza katılmak istedim :))

sevgilerle..

25 mayısta 89 hatta 90 kilo olarak başladığım macerama 79.70 kilo olarak devam etmekteyim :))

selam hanımlar

yaklaşık 1 aydır sizleri takip ediyor tariflerinize, deneyimlerinize dışardan ortak oluyordum. 25 mayısta başladığım dukan hayatıma izleyici olarak devam etmekten sıkılıp aranıza katılmak istedim :))

sevgilerle..

25 mayısta 89 hatta 90 kilo olarak başladığım macerama 79.70 kilo olarak devam etmekteyim :))

Hosgeldin Canim vay canina 1 ayda 10 kilo :nazar::nazar::nazar::nazar:

Yelpaze mi, başka birşey bulamamış mı? :KK9::KK9: Ama, lafı yapıştırma açısından süper olmuş, kendi malzemesiyle gelmiş. Ben de ordaydım ya h.sonu, bileydim sana güzel bişeycik gönderirdim onunla:KK1:

Tv seyretmene bozuldu demek, bak sen pek de alınganmış, sen zayıfladıkça ölüyordur o şimdi o kıskançlıktan, damat gibi giyinmiş ha. Yap canım yap, beter olsun.:KK1:

Birakmasinlar zati baksana ne güzel bir sinerji olustu:21:

ben dee bırakmammm sizleriiii çünkü artık kilo verme aşamasını geçtik yani ben cidden buradaki sohbetlerimizi,sizleri çoook özlüyorum yaaa.garip bir şekilde gerçekten kendi hayatımdaki arkadaşlarımı özler gibi belki daha bile çok özlüyorum siziiiii,üzülmeyin ben burda olacağım ve inşallahhh karşıma çıkan yeni aşkımı da,onun bana nasıl evlenme teklif ettiğini de,düğünümüzü de sonraaa hamile kaldığımı daa,bebişimin büyüdüğünü de pek çok kişiden önce siz öğreneceksinizzzz,düğünde de hepberaber halayy çekeriz artık.ayyy gelir misiniz valla gelseniz ben çok sevinirim,fazla mı hayal kurdum noldu yaw :KK9::KK9:

selam hanımlar

sevgilerle..

hoşgeldin dukancan,neden bu kadar geç kaldın aramıza katılmaya.ayrılma artık bizden.
bu arada süper yaa 1 ayda 10 kilo vermişsin,tebriklerrrr :KK9:

diğer izleyicileri de bekleriz :)
Sizin sormak istediğiniz söylemek istediğiniz yok mu, buyrun bizimle paylaşın

ben dee bırakmammm sizleriiii çünkü artık kilo verme aşamasını geçtik yani ben cidden buradaki sohbetlerimizi,sizleri çoook özlüyorum yaaa.garip bir şekilde gerçekten kendi hayatımdaki arkadaşlarımı özler gibi belki daha bile çok özlüyorum siziiiii,üzülmeyin ben burda olacağım ve inşallahhh karşıma çıkan yeni aşkımı da,onun bana nasıl evlenme teklif ettiğini de,düğünümüzü de sonraaa hamile kaldığımı daa,bebişimin büyüdüğünü de pek çok kişiden önce siz öğreneceksinizzzz,düğünde de hepberaber halayy çekeriz artık.ayyy gelir misiniz valla gelseniz ben çok sevinirim,fazla mı hayal kurdum noldu yaw :KK9::KK9:

Geliriz Kiiiiz siz daha benim Dügünüme geleceksiniz Seneye insallah 2013 te:21::21::21::21:

son günlerde yaşadığım durgunluk yüzünden ve bünyeme yumruk işlemediğinden sizlerin değerli ve eğlenceli önerileriyle durgunluğumu atlatmayı diliyorum. hoşbuldum :))

Merhaba kızlar
Benim atakta 6. günüm bitti toplamda 4 kilo vererek.Sevzeye geçtim bugün.Sabah 1 salatalık .1 domates lor,1 yumurta ve 1 yumurta beyazı yedim..Ama hala tuvale çıkamadım delircem..Probiyotik yoğurt yedim düm.Form çayları fayda etmiyor.Aptalbağırsak hiç mi çalışmaz yaaaa:KK47::KK47::KK47:

Bu arada dün güne gittim ..Kısırlar,poğaçalar,tatllar,turşular..Yedim ama sadece 1 kase yoğurt:KK1::KK1:Israr ediyolar ye bi kereden bişey olmaz insanlara laf anlatılmıyo ki:KK1::KK1:Ama yemedim bravo bana.:KK9::KK9:

Brawoooooooooooooooooooooooo

evettt kuzuuum kalan son birkaç paket margarinimi de atıp hemennn yanınıza ışınlanacağım inşallahhhh :KK55::KK55:

kız eylül değil ekim o :KK9::KK9:

Ay sesli güldümmmmm eylülll ekim olayınaaa

Bana alıntı yapmışsın ama cevap vermemişsin, yorumsuz olarak mı dikkate almalıyım ki :44::emir_bebek::emir_bebek:

Muhteşem HTML bilgimle yorumumu alıntının içine katmayı becermişim canım.

Ohhh callene ortakkkk :)

Amann bu muhabbet bensiz olurmuu.
İçeri aldığına şükretsinnn.
Yellenmek süper fikirr bastıkça
Kırmızı kravat iyiymiş yaz günü ssabah sabah. O da benden. Kırmızı sever gillerdennn
Zaten öle olur. Kaçan kovalanır memlekette bölee.

Olmazsa ben ona biraz tüyo vereyimmm adam oll len diyeyim. Delikanlı ol. Cıvımaaa...Hoyttt

Anammm olmayan tüylerim tiken tiken olduu. Olacakmı acaba bende görecekmiyim o bebişi kucağıma almayı. Çok merak ediyorum. Ben her yere gelirim valla. Bi organizasyon yapsak da buluşsak aleme gitsekk çıtır avına çıksakkk

:KK9:

diğer izleyicileri de bekleriz :)
Sizin sormak istediğiniz söylemek istediğiniz yok mu, buyrun bizimle paylaşın

Heee. Ben hep diyorumm. ne bakıyosunuz ordan gelin takılın da geçmişi okumak iin 3 saat mesai yapalım diyorum. AMa beni dinlemiyorlar. İlla kırmızı giyip resimmi yollayayımmm :)

Yelpaze mi, başka birşey bulamamış mı? :KK9::KK9: Ama, lafı yapıştırma açısından süper olmuş, kendi malzemesiyle gelmiş. Ben de ordaydım ya h.sonu, bileydim sana güzel bişeycik gönderirdim onunla:KK1:

Tv seyretmene bozuldu demek, bak sen pek de alınganmış, sen zayıfladıkça ölüyordur o şimdi o kıskançlıktan, damat gibi giyinmiş ha. Yap canım yap, beter olsun.:KK1:

ehehehehehe valla buluşsaydınız siz orda,patlatsaydın kafasını :KK22:
ya evet çok pis laf yapıştırıp çok pis bozuyorum çocuğu.aslında böyle bir insan değilim kimseyi kırmak üzmek incitmek hiç istemem.farkında olmadan kırarsam karşımdakinden daha çok ben üzülürüm ama işte bu çocuk benim de kimyamı bozdu.
ayy kuzuuu nasıl da bildin valla resmen kıskanç bişeye dönüştü.eskiden hiç böyle tripleri yoktu.sabah arabadan indim,üstümde de 40 beden pantolon :KK34: dön bakiim bi falan dedi,döndüm hahh çok güzel olmuş falan dedi.
başka bir gün üstümde bişey görse,sen böyle mi gittin işe diyor,eee ne var ki üstümdekinde diyorum,çok dikkat çekici olmuşsun diyor :KK23::KK23::KK23:
ayyy ben güzelleştikçe adam cozuttuuuu:KK9:
bir de dün göbeğini gösteriyor baaak ben de zayıflamışım dimi dediii,ayy kusura bakma kırmak istemem ama bana pek öyle gelmedi dedim,çık tartıya dedim 92.4 çıktı ama 97 falan görmüşlüğü vardı.vayyyy anammm ya ben bu diyete başladığımda onun gibi danacık gibi görünüyormuşum demekkiii:KK53:

Geliriz Kiiiiz siz daha benim Dügünüme geleceksiniz Seneye insallah 2013 te:21::21::21::21:

gelirik gelirik Allah nasip etsin inşallahhh,yulaf kepeği takarık takı olarak da :KK9::KK9:

son günlerde yaşadığım durgunluk yüzünden ve bünyeme yumruk işlemediğinden sizlerin değerli ve eğlenceli önerileriyle durgunluğumu atlatmayı diliyorum. hoşbuldum :))

ticker'ın çok güzelmiş dukancan yaa :KK34:

Brawoooooooooooooooooooooooo

Ay sesli güldümmmmm eylülll ekim olayınaaa

Muhteşem HTML bilgimle yorumumu alıntının içine katmayı becermişim canım.

Ohhh callene ortakkkk :)

Amann bu muhabbet bensiz olurmuu.
İçeri aldığına şükretsinnn.
Yellenmek süper fikirr bastıkça
Kırmızı kravat iyiymiş yaz günü ssabah sabah. O da benden. Kırmızı sever gillerdennn
Zaten öle olur. Kaçan kovalanır memlekette bölee.

Olmazsa ben ona biraz tüyo vereyimmm adam oll len diyeyim. Delikanlı ol. Cıvımaaa...Hoyttt

Heee. Ben hep diyorumm. ne bakıyosunuz ordan gelin takılın da geçmişi okumak iin 3 saat mesai yapalım diyorum. AMa beni dinlemiyorlar. İlla kırmızı giyip resimmi yollayayımmm :)

ayyy yok kuzuuuum şu aşamada onla callen yapmak falan çoook uzak ihtimal yaniii en azından benim açımdan :KK9::KK9:
normalde de var yaaa hiiç öyle giyinmez yazık bana fiyaka yapsın istemiş,ben de bozdum çocuğu ayy bazen çok gülüyorum kendime yaaa :KK53::KK53:
ya iyi de ben kaçmış olduktan sonra artık kovalasa nolcak ki,haa belki hani yaz aşkı babında gezelim tozalım olabilir ama o kadar.
dün akşam da ona biraz psikolojik öğütlerde bulundum.benim biraz iyidir psikolojim,aslında psikolog olmak istemiştim ama hayat buraya sürükledi.neyse ben anlattım o dinledi,haa ne anladı bence hiç bişey :KK9:

X