Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

canım cok tesekkur ederım. aktardakı adamda yagsız kakao pahalı oldugundan satılmıyor dedı. kı zaten bıldıgın kakao gıbı bırseyde bekleme kepek gıbı acık renklı bısey dedı. istersenız getırteyım dedı bende cıx kalsın dedım. rengını vermıyorsa ne verecek. tadıda degısıyodur mutlaka.. ya ben marketlerde baktım goremedım ama paketlerın arkasına bakmamıstım bıde o sekılde bakayım.. dırek ustunde yazıyor sanıyordum. tekrar tesekkur ederım

Hosgeldin Elif Tebrik ederim canim darisi basimiza insallah..Bende ramazana 1 hafta kala felan gececegim güclendirmeye insallah..

Kızlarrr günaydııınnnn,
Bol eksili bir gün olsun inşalllahhhh
bu sabah çok farkım yok _100 gr 77'yim.Umarım yarın sabah 76lı bişey görebilirim.
çoook yoğun bir gün geçireceğim 10:30'da toplantım var,laçta çıkarım allah bilir ama mümkün oldukça sizden kopmamaya çalışıcam kuzular...

ohhh hayırlı uğurlu olsun canım,sen de mis gibi yersin organik sebzelerden afiyetle
valla kuşum yorulmakta haklısın.ben de dağılmış durumdayım tek gece için bodrum,uykusuzluk falan filan dağıttı biraz.
dün erkenden yattım yani erken dediğim yine 12 olmuştu.sabah yine sürüne sürüne uyanmaya çalıştım
ama benim ne yazıkki öğlen kaçamak yapma şansım yok.uykusuz ve yorucu bir hafta olacak kendi adıma.sana şimdiden iyi dinlenmeler canım,güzelce dinlen dukan yemekleri yap,yarın bomba gibi geri dön

gunaydınlarrrrrrrrrrr:))

ya kıslar benim seyirde 6. gunum fakat sankı ben herseye tamamen uysamda sısıomusum gıbı gelıo tartıdada fasla cıkıo bu durum yasanılan bıseymı?

canım adet dönemin yaklaşmış olabilir mi ?

canıımmm epeydir kayıptın.çok tebrik ederim seni yaaa,en güzelini yapmışsın bence.sona doğru kaçamak yapma ihtimali artıyor insanın sanırım.düşünün ki o kadar irade gösteren ben bile,canım bişey çektiğinde aman nolcak zaten güçlendirmeye geçmek üzereyim falan diyorum kendi kendime.amaaa biliyorum ki o konuşan içimdeki şeytan ona uymuyorum kesinlikle
hedefe bu kadar ulaşmışken kaçamaklarla uzatamam o tarihi
sen de yavaştan kaçırmaya başlamışken,üstelik hedefine de ulaşmışken en doğrusunu yağmışsın güçlendirmeye geçerek.
vallahi bravo canım ama arada bağlanıp güçlendirmeyle ilgili de deneyimlerinizi paylaşın,bize de ışık tutsun

Canım, malum erken gelince geçmişi okudum hızlandırılmış şekilde, muhteşem görünüyorsun. Ben de fırsatını bulup bir resmimi koyacağım en kısa zamanda. Telefonla çekicem ama bilg. atma kablosu yok, onu edinmem lazım. Öncesini de arıyorum bu arada, sonrası kolay da

Elifçim tebrik ederim

Bir medesacım var zaten bu kadar çabuk kilo veren bir de sen. Tebrik ediyorum, aramıza hoşgeldin.

Maşallah nazar değmesin medesacıma da çabucak versin.

Daha cok ,daha cok ,cok, cok ___ gör insallah...

Çok sağol canım benim, darısı ennn kısa zamanda başınıza inşallah. Sen de 3,5 kiloyu hemencik verdin maşallah, inşallah diğerleri de hemen gider.

Fıstığım, ben de karar vermedim henüz, deneye deneye alışıcaz inşallah, arkamızdan gelen arkadaşlarımız için kolaylık olur.

Biz malesef görüşemedik Akçay da, tur olduğu için fırsat olmadı, otel in yeri de değişmiş ama telefonla görüştük, rüzgar gibi geçtim diye nesli nin eklediği dondurma tarifinin resmini geçmişte gördüm ama bakamadım onu kastetmiştim. :)

Canım, senin vücudun daha yeni güçlendirmeye alışıyor, zamanla oturacak merak etme. Ben özel bişey yapmıyorum ama tur daydın biliyorsun, 3 gün dağ, tepe, bayır dolaştık sanırım ondan oldu biraz. Ben de dün sp gibi bişey yaptım, otelde zeytinyağlılara dikkat etmedim diye, su atmış olabilirim belki zaten 58 lere geri dönerim.

Yok be güzelim, ne ayrılması, o 6.30 benim kalkış saatimdi, :18:şimdi ofisteyim, akşama kadar devam.

Sağol canım benim, darısı en kısa zamanda sizlerin başına inşallah. Allah herkesi dilediği kiloya kavuştursun, bir daha da kilo aldırmasın inşallahhhh.

bende çok merak ediorumm

tebriklerr ve gözünn aydınnnn..bi güçlendirme arkadasımız daha olduuu,,cok sewindimm daha sık ugra buraya lütfen

çek çek bekliyorummm dörtt gözleee

hohohohohohoo ben hızlı mı kilo veriyorum yahu.nazar değdi bak 10 gündür yerinde sayıklıyor.gerçi o platoyu geçtim ama yokuş aşağı yuvarlanma hızım her zamankinden daha az bu sefer nedense.paket paket margarinleri attım ya vücut artık atcak yağ mı bulamıyordur nedir yahuuuu
ya bir ara o kadar hızlı gidiyordu ki,dedim bu dukan bana 20 temmuz dedi ohoooo ben o tarihten çok daha önce hedefe ulaşmış olurum diyordum.
ama adam işi biliyormuş yaa,duraksamaları falan da hesap etmiş heralde ki 20 temmuz demiş.durun bakalım ne zaman ulaşıcam onun hedefine

olur yaa olur bence kasmayalım o kadar da hehe :) yani tıkanır da kilo vermen durursa belki o zaman yemezsin sadece. ne dersiniz kızlar?

Kırmızılar ve pelvisss. Süper kombinasyonn. Bugün bu konuyu çok konuşmayacağım. Malum yarın kandil. Ayıp olacak :)
4 bile doğururumama adam adammı bilemem kiii

Amannn. Geçmişi boş veriyoruzz. Gelene hoşgeldin diyoruzz...

yaaa ben isi gücü bitirdimmm kara kara ramazaani düsünüyorum

ramazanda iftarda kahvalti yapip aksamiina da normal menü yeriz artik degil mi:44:

Bence ramazan çok güzel olacak. Bol bol çorba ve ızgaa planlıyorum. Birde pide yapan bi arkadaş çıksa @nesli gibi meselaaaaa :)

Tşkler acıklaman icin cnm ben bian yanlış bişimi yapıorum acaba oldumda ondan sordum..

Konu neydi anımsayamadım bu mesajı yazarken ama eğer peynir olayıysa yok öle tam yağlı peynir kaşar falan. Yağ oranları düşük olmalııı

Aaa beni sevgili bulunca ona söyleyebilirsin hiç bir mahsuru yok. Daha iyi işte adamın gözü dönerr :)

hanımlar ben bu yulaf kepegini artik yiyemiyorum ne yapmaliyimyaa(( sorularimida cevap vermediniz zaten(ben bırı bı cevap yazar dıye ara ara bakiyordum.....

Çorba yap. Yoğurt çorbası. Bayılacaksınnn

Ben Hayal kuruyorum ilk ödül ögünüm Magnum olacak sanirim

Benimde kesinlikle kuru patlıcan dolması olacak.

1. Et tavuk ne varsa ymurtaya bula sonra da yulafa. Yağsız tavada pişir. Çıtır çıtır pane oluyorr. Tavsiye ederimm

2.Az bişeyin ölçüsünü bilmek lazım.2 gün atak yeterli bence

3.Yağını nasıl aldın varmı öle bi teknoloji??

Balığın yanına kendini patates sanan yumurta yapabilirsin. Ben balıkla patatesi birlikte çok sevdiğimden böle bi çözüm buldum. Çok katı haşlayıp küp küp kesiyorum sadece beyazını. Üstüne kırmızı biber. Tabakta hoş duruyor göz dolduruyor. Ban balığın içine bol sarımsak ve defne yaprağı da koyuyorum. Golyoya sarıp fırınlıyorum. Ohhh yemede yanında yat..

DÜTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Ahh annemmm sen olmasan ölmüşüz. Şu 1 kaşık süt tozlu ekmeğin var ya. Favorim o. DÜn mikroda ısıttım. Resmen omlete bandırıp yedim .Ekmek yemiş gibi. Süperdi...

Kütahyada vişneli ekmek kadayıfı yemiştim. Sene 97 aylardan ekim.Hatta 11 ekim. İlk okula (ilkokul gibi oldu, üniversiyete) gittiğim gün. Babacım annecim beni yurdun önünde bırakıp gittiklerinde ağlamaktan şişen gözlerime kıyamayan sonraki 4 ay erkek arkadaşım olan Adanalı zat beni tatlı yemeğe götürmüştü. Tadı damağımda kaldı şimdi olsa ne yenir amaa..

hee hakkaten o da ne yaw?

Medesanın tanımıyla kendini zip dosyası sana balık :)

Canlarım benim, mesajım yanlış anlaşıldı, öğleye doğru ancak ayılırım dedim ama ayrılırım gibi anlaşılmış, şimdi farkettim ben de, akşama kadar sizlerleyim canlarımmm.

Ahh annemmm sen olmasan ölmüşüz. Şu 1 kaşık süt tozlu ekmeğin var ya. Favorim o. DÜn mikroda ısıttım. Resmen omlete bandırıp yedim .Ekmek yemiş gibi. Süperdi...

ya tatlım bu 1 kasık sut tozlu ekmek ne<? sırrı ne ? ben yaptıklarımı begenmıorum tarifini istiorum gusel bir ekmeğe ihtiyacım war :))

yağı azaltılmış kakao tozunun yağ oranı %10 di mi kızlar???

Konu neydi anımsayamadım bu mesajı yazarken ama eğer peynir olayıysa yok öle tam yağlı peynir kaşar falan. Yağ oranları düşük olmalııı

ewt peynir olayı..güçlendirmede kitapta izin verior ama ben ztn yinede light kullanıorum..

Kırmızılar ve pelvisss. Süper kombinasyonn. Bugün bu konuyu çok konuşmayacağım. Malum yarın kandil. Ayıp olacak :)
4 bile doğururumama adam adammı bilemem kiii

Hahahaha, sen konuşma ama ben iki kelam etmeden geçemiycem. Sabah erken geldim ve o callan muhabbetinizi okudum, nasıl eğlenmişsiniz ya, ben de yaptım ya iki defa bu akşam da başlıyorum kısmetse. Önceden yanılmıyorsam nesli diyordu ya ölmüş kadıncağız yüzüne bakarak nasıl yapıcam, bir de sırtım ağlayan surat gibi görünüyor diye bir de senin kırmızılar içinde o hareket aklıma geldikçe gülmekten nasıl yapıcam bilmiyorum. Başlayım ben size rapor veririm.

E tabi bir de onun adam olduğundan emin olacağız önce, hemen yapmayacağız. 4 yaparsan da kız çok olursa birini hemen alırım ben, verirsin dimi

E tatlım eskisi gibi margarin kalmadı tabi vücudunda, şimdi kalanları toplayıp bütün margarin haline getirmeye çalışıyor vücut. Sen yağı bile kasa çevirmiş süper arı mayasın maşallah E daha ne olsun.

cnm bence cok sıkıldıysan gec guclendırmeye ztn ordada azda olsa werilior..bu arada saka mısınız derken hangi konuda anlamadım ben orayı:44:

yok tatlım geçeceğim inşallah, ondan vicdanıma sesleniyorum biraz da:) şimdi Bursa'dan teyzem de geldi iki kız kardeş beynimi yiyorlar, elmecbur yani ama haftaya inşallah.

şaka mısınız derken
Dukan amcaya şaka mı yapıyorsunuz diyorum
adamcağız 1 kaçamağa bile ımmm cıss diyor ya, bizde maşallah yok yok yani ama vermeye devam ediyoruz, şaka gibi değil mi :26:
anlamındaydı

biz aramızda çok kullanırız ama burada olmadı galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…