Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

callan ne kızlar yaa merak ettim

ayyy magnum bademli yesem bi tanecik kilo alırmıyımki:18::18::18:

yok artık bir günde kilo alındığı nerde görülmüş canım bir günde kilo vermediğimize göre bir günde de almayız sanırım bi günde attığımızı ödem hariç kestane şekeri bu arada nikine bayldım kestaneye, de kestane şekerine de ve hatta kestaneyle yapılan ne varsa silip süpürebilirim çok seviyorum yaa

ayy yok yok rumuzunu değiştir bence şeytana uyabilirim aklıma getiriyo rejim bozdurcak bana bu rumuz:))

Bak baaaak, göz göre göre uyarı ha, aman canım yapma be, kocan meyve yemeyiversin evde, söyle bu akşam bitirsin hepsini.

he he olmaz tatlım ya onun ne kabahati var yesin garibim o zayıfzaten göstermeden yemeye çalışıyo herşeye dayanıyom meyveye geldimi sinir krizi moduna bağlıyom yani ben ben olmaktan çıkıom sanki o an herifi bilem muz suretinde görüyom

kızlar benden duymuş olun
"ekim"in sesi 34 beden!!

hehehe sesi 34 beden mi o ne yasesi kilo alsın biraz o zaman o bana çekirge deyip duruyoo bende ona çığırtkan mı desemama yok yok kıyamam o bana kıyar ama

Kendime silikon Muffin kaliplari ve Dondurma Makinasi aldim ah bu dukan ya ceyizime bakamiyorum dukana yetismekten

hay allah iyiliği versin ben de kendime silikon taktırdım die okumuşum ilk cümleyi gözler pörtledi birden nasıl okuduysam aceleyle

kesinlikle katılıyorum tenara ,deli gibi spor yapmak metabolizmayı yavaşlatır uyarıyorum yani herşeyin bir limiti var ayrıca kas kazandığın için verdiğin kiloyu tartıda göremez hali gelirsin yani yanılırsın onedenle sporu azalt bencede yürüyüş en güzelihem o ne öle erkek gibi vücut mu olsun istiyosun formda ol sıkı ol sarkma

Günaydin dukancanlar...Forumu eskisi kadar takip edemiyorum umarim herkesin keyfi yerindedir..Gün icinde o kadar paylasim varki yetisemiyorum sizlere..

Firsat buldukca buralardayim..

Günaydın kızlar,

Herkes için güzel ve keyifli bir gün olsun.

Ben hala yorgunum, tatilin yorgunluğu gitmedi, annem tur için gelmişti, hatun sadece organik domates, biber için arsa aldı, domatesleri ölecek diye tutamadım burda, akşam annemi adapazarına götürüp kapıdan geri döndüm, pestilim çıkmıştı yorgunluktan ama bitmedi, bugün ofise erken gelmem gerekiyordu saat 6.30 da kalktım. Çoook uykum var, öğleye doğru ayılırım sanırım.

Bu arada bugün 57,8 gördüm tartıda, ben bu kiloyu sanırım 15 yıl önce de görememiştim. :44eğişik duygular içine girdim, yaşasın dukan.

Daha cok ,daha cok ,cok, cok ___ gör insallah...

Canım, sen ödül öğününü haftasonu mu yapacaksın? Nişastalıyı hangi gün yiyorsun?

cnm ewt bundan sonra ödülü hafta sonu yapıcam..çünkü havuzdu denizdi derken mutlaka kacamak oluor..nişastalıyı henüz tam anlamıyla tüketmedim ama bugun tüketicem artk..ödül ile arasında bikaç gün olsun diorum..

yemek kaşığı olacak tatlı kaşığı deil..

Canım benim, rüzgar gibi geçti önümden ama muhteşemdi. Ellerine sağlık

sizi gidi siziiiii,,görüştünüz dimi siz Akçaydaaaaaaa

Günaydin dukancanlar...Forumu eskisi kadar takip edemiyorum umarim herkesin keyfi yerindedir..Gün icinde o kadar paylasim varki yetisemiyorum sizlere..

Firsat buldukca buralardayim..

günaydın yasenaa..

günaydınn cnmmm..bende cumrtesi tartıda 54,1 görmüştüm dun protein yapmama ragmen bugun 54,8 gördüm yaaa acayip sinir oldummm

glshk arkadasım bosa uzulme ben fazla cıkıorum tartıda die.bak ben cumrtesı 54,1 gormustum pazar sadece doner yedim ceyrek ekmekle bide magnum.dun bunun cezası olarak kendıme protein gunu ılan ettım ve yedıklerım; sabah: 1 yumurta- öglen tavuk ızgara-aksamda hazır tavuk dönerlerden yaptım yulaf kepeklı yogurtla (cp tavuk döner -yag oranı:7,2).bak tam protein gunune uymus olmama ragmen bugun 54,8 gordum..evet sinir oldum biraz ama napayım artk..yanı vucut böle oyunlar yapabilio..sıkma canını

çok saol canım ya, inşallah vücudumuz bi an önce normal haline döner bize _ göstermeye devam eder. Açıkçası ben biraz hayal kırıklığına uğradım ondan böyle oldum =// ben güçlendirmede de verilir diye düşünmüştüm yani sabit kalmaya bile razıydım ama tartıda artı görmek üzdü beni =// gram falan da değil direkt 2 kg oynadı :S sen 54lerde dolaşıosun sanırım yakında sabitlenir kilomuz umarım. ben bu kilomda sabitlenmek istemiyorum ama napıym daha almayalım da buna da razıyım =))

Bu arada Ekim34 seni çok kıskanıyorum hala vermeye devam ediosun bu işin sırrı nedir böyleee??

günaydııınnn

dünkü + 300 bugün -200 olarak dönüş yapmış bulunmakta. gercekten bu + - leri anlamak mumkun degıl. canları ne ıstıyorsa yapıyorlar.

kakaon da olsaydı nutella yap derdim sana ben yaptım kaşık kaşık yedim geçen süperdiii ama bunlarla da kek yapabilirsin sanki

yagsız kakoyu henuz bulamadım. ama sen yınede bu nutellanın tarıfını ver bulunca hemen yapayım. malzemelerı aldıgımdan berı tatlı ıstegım tava yaptı. daha once nasıl dayandıysam..

ne ka güzel istedıgınde ayrılabılıyorsun. biz aksama kadar çalıscaaaaazzzz::84: kilo vermeye hala devam etmende cok ıyı.tebrık ederım. darısı bızlere ama senın kılona dusmem ımkansıııızzzz

Dukanella

5 yk süt tozu
1.5 yk kakao
3 yk tatlandırıcı
1 çay bardağı süt
isterseniz vanilya karamel vs aroması

Bu tariflere birebir uyarak yaptım ben ilk başta biraz sulu oldu ama dolapta bi iki gün bekledikten sonra tam sürülebilir çikolata kıvamına geldi kaşık kaşık yedim birazcık kaldı onu da ilerleyen zamanlarda kek falan yaparsam üzerine sürer yerim diye saklamaktayım. Şimdiden yapacaklara afiyet olsuun =))

Bu arada asya_deniz yağsız kakao diil de yağı azaltılmış kakao şeklinde bulabilirsin paketin arkasına bak direkt orda yazıo yağı azaltılmış die, onları kullanabilirsin

gunaydınlarrrrrrrrrrr:))

ya kıslar benim seyirde 6. gunum fakat sankı ben herseye tamamen uysamda sısıomusum gıbı gelıo tartıdada fasla cıkıo bu durum yasanılan bıseymı?

herkeze günaydın

yaklaşık 3 haftadır tatildeydim uğrayamadım buralara. ilk 2 hafta gayet güzel uydum kurallarada son hafta yoldan çıktım bende ama 1 hafta ne bulduysam yemiş olmama rağmen sadece yerinde saydım ve bu bana güçlendirme evresi için inanılmaz motivasyon oldu.

bugün itibariyle 53 küsürleri görmüş bir insan olarak ramazana kadar devam etmeyi planladığım seyir evresine son vermiş ve güçlendirme evresine geçmiş bulunmaktayım. şükürler olsun ki.. aslında dukan bana temmuz ayında 57 sin demişti ama 4 kiloluk bir gol attım ona
tam 3.buçuk aylı seyir serüvenim bitti. darısı hepinizin başına tez zamanda inşallahhhhh

super kılo wermıssın brawoooooooooooooooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…