Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Dukanella

5 yk süt tozu
1.5 yk kakao
3 yk tatlandırıcı
1 çay bardağı süt
isterseniz vanilya karamel vs aroması

Bu tariflere birebir uyarak yaptım ben ilk başta biraz sulu oldu ama dolapta bi iki gün bekledikten sonra tam sürülebilir çikolata kıvamına geldi kaşık kaşık yedim birazcık kaldı onu da ilerleyen zamanlarda kek falan yaparsam üzerine sürer yerim diye saklamaktayım. Şimdiden yapacaklara afiyet olsuun =))

Bu arada asya_deniz yağsız kakao diil de yağı azaltılmış kakao şeklinde bulabilirsin paketin arkasına bak direkt orda yazıo yağı azaltılmış die, onları kullanabilirsin :KK34:

canım cok tesekkur ederım. aktardakı adamda yagsız kakao pahalı oldugundan satılmıyor dedı. kı zaten bıldıgın kakao gıbı bırseyde bekleme kepek gıbı acık renklı bısey dedı. istersenız getırteyım dedı bende cıx kalsın dedım. rengını vermıyorsa ne verecek. tadıda degısıyodur mutlaka.. ya ben marketlerde baktım goremedım ama paketlerın arkasına bakmamıstım bıde o sekılde bakayım.. dırek ustunde yazıyor sanıyordum. tekrar tesekkur ederım
:KK54:

herkeze günaydın

yaklaşık 3 haftadır tatildeydim uğrayamadım buralara. ilk 2 hafta gayet güzel uydum kurallarada son hafta yoldan çıktım bende ama 1 hafta ne bulduysam yemiş olmama rağmen sadece yerinde saydım ve bu bana güçlendirme evresi için inanılmaz motivasyon oldu.

bugün itibariyle 53 küsürleri görmüş bir insan olarak ramazana kadar devam etmeyi planladığım seyir evresine son vermiş ve güçlendirme evresine geçmiş bulunmaktayım. şükürler olsun ki.. aslında dukan bana temmuz ayında 57 sin demişti ama 4 kiloluk bir gol attım ona:KK23:
tam 3.buçuk aylı seyir serüvenim bitti. darısı hepinizin başına tez zamanda inşallahhhhh:KK55:

Hosgeldin Elif Tebrik ederim canim darisi basimiza insallah..Bende ramazana 1 hafta kala felan gececegim güclendirmeye insallah..:KK34:

Kızlarrr günaydııınnnn,
Bol eksili bir gün olsun inşalllahhhh :KK16:
bu sabah çok farkım yok _100 gr 77'yim.Umarım yarın sabah 76lı bişey görebilirim.:21:
çoook yoğun bir gün geçireceğim 10:30'da toplantım var,laçta çıkarım allah bilir ama mümkün oldukça sizden kopmamaya çalışıcam kuzular...

Günaydın kızlar,

Herkes için güzel ve keyifli bir gün olsun.

Ben hala yorgunum, tatilin yorgunluğu gitmedi, annem tur için gelmişti, hatun sadece organik domates, biber için arsa aldı, domatesleri ölecek diye tutamadım burda, akşam annemi adapazarına götürüp kapıdan geri döndüm, pestilim çıkmıştı yorgunluktan ama bitmedi, bugün ofise erken gelmem gerekiyordu saat 6.30 da kalktım. Çoook uykum var, öğleye doğru ayılırım sanırım.

Bu arada bugün 57,8 gördüm tartıda, ben bu kiloyu sanırım 15 yıl önce de görememiştim. :44:KK70:eğişik duygular içine girdim, yaşasın dukan.:KK9::KK9::KK16:

ohhh hayırlı uğurlu olsun canım,sen de mis gibi yersin organik sebzelerden afiyetle :KK56:
valla kuşum yorulmakta haklısın.ben de dağılmış durumdayım tek gece için bodrum,uykusuzluk falan filan dağıttı biraz.
dün erkenden yattım yani erken dediğim yine 12 olmuştu.sabah yine sürüne sürüne uyanmaya çalıştım:KK50:
ama benim ne yazıkki öğlen kaçamak yapma şansım yok.uykusuz ve yorucu bir hafta olacak kendi adıma.sana şimdiden iyi dinlenmeler canım,güzelce dinlen dukan yemekleri yap,yarın bomba gibi geri dön :KK76:

gunaydınlarrrrrrrrrrr:))

ya kıslar benim seyirde 6. gunum fakat sankı ben herseye tamamen uysamda sısıomusum gıbı gelıo tartıdada fasla cıkıo bu durum yasanılan bıseymı?

canım adet dönemin yaklaşmış olabilir mi ?

herkeze günaydın

yaklaşık 3 haftadır tatildeydim uğrayamadım buralara. ilk 2 hafta gayet güzel uydum kurallarada son hafta yoldan çıktım bende ama 1 hafta ne bulduysam yemiş olmama rağmen sadece yerinde saydım ve bu bana güçlendirme evresi için inanılmaz motivasyon oldu.

bugün itibariyle 53 küsürleri görmüş bir insan olarak ramazana kadar devam etmeyi planladığım seyir evresine son vermiş ve güçlendirme evresine geçmiş bulunmaktayım. şükürler olsun ki.. aslında dukan bana temmuz ayında 57 sin demişti ama 4 kiloluk bir gol attım ona:KK23:
tam 3.buçuk aylı seyir serüvenim bitti. darısı hepinizin başına tez zamanda inşallahhhhh:KK55:

canıımmm epeydir kayıptın.çok tebrik ederim seni yaaa,en güzelini yapmışsın bence.sona doğru kaçamak yapma ihtimali artıyor insanın sanırım.düşünün ki o kadar irade gösteren ben bile,canım bişey çektiğinde aman nolcak zaten güçlendirmeye geçmek üzereyim falan diyorum kendi kendime.amaaa biliyorum ki o konuşan içimdeki şeytan :KK47: ona uymuyorum kesinlikle :KK20:
hedefe bu kadar ulaşmışken kaçamaklarla uzatamam o tarihi:KK34:
sen de yavaştan kaçırmaya başlamışken,üstelik hedefine de ulaşmışken en doğrusunu yağmışsın güçlendirmeye geçerek.
vallahi bravo canım :KK9: ama arada bağlanıp güçlendirmeyle ilgili de deneyimlerinizi paylaşın,bize de ışık tutsun :KK16:

kızlar motiwasyon amaçlı koyuorum az önce çekildiğim fotolarıı ama sizlerde ekleseniz hiçç fena olmucak artk yaniiii:KK47: :KK53: bu kotu shopping fest indirimi oldugu için Kotondan 35 tlye aldım,,bide gece elbisesi aldım yawru agzı cok güsel hemde 20 tlyeee :KK52: imkanı olanlar bi Koton.a ugrasın derim :KK1:Eki Görüntüle 455026 Eki Görüntüle 455024

Canım, malum erken gelince geçmişi okudum hızlandırılmış şekilde, muhteşem görünüyorsun.:nazar::nazar::nazar::KK9: Ben de fırsatını bulup bir resmimi koyacağım en kısa zamanda. Telefonla çekicem ama bilg. atma kablosu yok, onu edinmem lazım. Öncesini de arıyorum bu arada, sonrası kolay da:KK9:

herkeze günaydın

Elifçim tebrik ederim:nazar::nazar:

Bir medesacım var zaten bu kadar çabuk kilo veren bir de sen. Tebrik ediyorum, aramıza hoşgeldin. :KK16:

Maşallah nazar değmesin medesacıma da çabucak versin. :nazar::nazar:

Daha cok ,daha cok ,cok, cok ___ gör insallah...:KK34:

Çok sağol canım benim, darısı ennn kısa zamanda başınıza inşallah. Sen de 3,5 kiloyu hemencik verdin maşallah, inşallah diğerleri de hemen gider. :KK19:

cnm ewt bundan sonra ödülü hafta sonu yapıcam..çünkü havuzdu denizdi derken mutlaka kacamak oluor..nişastalıyı henüz tam anlamıyla tüketmedim ama bugun tüketicem artk..ödül ile arasında bikaç gün olsun diorum..

sizi gidi siziiiii,,görüştünüz dimi siz Akçaydaaaaaaa:KK1:

günaydınn cnmmm..bende cumrtesi tartıda 54,1 görmüştüm dun protein yapmama ragmen bugun 54,8 gördüm yaaa acayip sinir oldummm:KK57: :KK57:

Fıstığım, ben de karar vermedim henüz, deneye deneye alışıcaz inşallah, arkamızdan gelen arkadaşlarımız için kolaylık olur. :KK55:

Biz malesef görüşemedik Akçay da, tur olduğu için fırsat olmadı, otel in yeri de değişmiş ama telefonla görüştük, rüzgar gibi geçtim diye nesli nin eklediği dondurma tarifinin resmini geçmişte gördüm ama bakamadım onu kastetmiştim. :)

çok saol canım ya, inşallah vücudumuz bi an önce normal haline döner bize _ göstermeye devam eder. Açıkçası ben biraz hayal kırıklığına uğradım ondan böyle oldum =// ben güçlendirmede de verilir diye düşünmüştüm yani sabit kalmaya bile razıydım ama tartıda artı görmek üzdü beni =// gram falan da değil direkt 2 kg oynadı :S sen 54lerde dolaşıosun sanırım yakında sabitlenir kilomuz umarım. ben bu kilomda sabitlenmek istemiyorum ama napıym :KK5: daha almayalım da buna da razıyım =))

Bu arada Ekim34 seni çok kıskanıyorum hala vermeye devam ediosun bu işin sırrı nedir böyleee?? :KK1:

Canım, senin vücudun daha yeni güçlendirmeye alışıyor, zamanla oturacak merak etme.:KK19: Ben özel bişey yapmıyorum ama tur daydın biliyorsun, 3 gün dağ, tepe, bayır dolaştık sanırım ondan oldu biraz. :emir_bebek::emir_bebek:Ben de dün sp gibi bişey yaptım, otelde zeytinyağlılara dikkat etmedim diye, su atmış olabilirim belki zaten 58 lere geri dönerim. :KK34:
günaydııınnn

dünkü + 300 bugün -200 olarak dönüş yapmış bulunmakta. gercekten bu + - leri anlamak mumkun degıl. canları ne ıstıyorsa yapıyorlar.

ne ka güzel istedıgınde ayrılabılıyorsun. biz aksama kadar çalıscaaaaazzzz::84: kilo vermeye hala devam etmende cok ıyı.:nazar::nazar:tebrık ederım. darısı bızlere ama senın kılona dusmem ımkansıııızzzz:KK31::KK31::KK31:

Yok be güzelim, ne ayrılması, o 6.30 benim kalkış saatimdi, :18:şimdi ofisteyim, akşama kadar devam.
:KK9:

Sağol canım benim, darısı en kısa zamanda sizlerin başına inşallah. :KK19: Allah herkesi dilediği kiloya kavuştursun, bir daha da kilo aldırmasın inşallahhhh.

çok saol canım ya, inşallah vücudumuz bi an önce normal haline döner bize _ göstermeye devam eder. Açıkçası ben biraz hayal kırıklığına uğradım ondan böyle oldum =// ben güçlendirmede de verilir diye düşünmüştüm yani sabit kalmaya bile razıydım ama tartıda artı görmek üzdü beni =// gram falan da değil direkt 2 kg oynadı :S sen 54lerde dolaşıosun sanırım yakında sabitlenir kilomuz umarım. ben bu kilomda sabitlenmek istemiyorum ama napıym :KK5: daha almayalım da buna da razıyım =))

Bu arada Ekim34 seni çok kıskanıyorum hala vermeye devam ediosun bu işin sırrı nedir böyleee?? :KK1:

bende çok merak ediorumm:KK1:

herkeze günaydın

tebriklerr ve gözünn aydınnnn..bi güçlendirme arkadasımız daha olduuu,,cok sewindimm:KK1: daha sık ugra buraya lütfen:KK16:

Canım, malum erken gelince geçmişi okudum hızlandırılmış şekilde, muhteşem görünüyorsun.:nazar::nazar::nazar::KK9: Ben de fırsatını bulup bir resmimi koyacağım en kısa zamanda. Telefonla çekicem ama bilg. atma kablosu yok, onu edinmem lazım. Öncesini de arıyorum bu arada, sonrası kolay da:KK9:Fıstığım, ben de karar vermedim henüz, deneye deneye alışıcaz inşallah, arkamızdan gelen arkadaşlarımız için kolaylık olur. :KK55:

Biz malesef görüşemedik Akçay da, tur olduğu için fırsat olmadı, otel in yeri de değişmiş ama telefonla görüştük, rüzgar gibi geçtim diye nesli nin eklediği dondurma tarifinin resmini geçmişte gördüm ama bakamadım onu kastetmiştim. :)

çek çek bekliyorummm dörtt gözleee:KK52:

Canım, malum erken gelince geçmişi okudum hızlandırılmış şekilde, muhteşem görünüyorsun.:nazar::nazar::nazar::KK9: Ben de fırsatını bulup bir resmimi koyacağım en kısa zamanda. Telefonla çekicem ama bilg. atma kablosu yok, onu edinmem lazım. Öncesini de arıyorum bu arada, sonrası kolay da:KK9:

Elifçim tebrik ederim:nazar::nazar:

Bir medesacım var zaten bu kadar çabuk kilo veren bir de sen. Tebrik ediyorum, aramıza hoşgeldin. :KK16:

Maşallah nazar değmesin medesacıma da çabucak versin. :nazar::nazar:

Çok sağol canım benim, darısı ennn kısa zamanda başınıza inşallah. Sen de 3,5 kiloyu hemencik verdin maşallah, inşallah diğerleri de hemen gider. :KK19:

Fıstığım, ben de karar vermedim henüz, deneye deneye alışıcaz inşallah, arkamızdan gelen arkadaşlarımız için kolaylık olur. :KK55:

Canım, senin vücudun daha yeni güçlendirmeye alışıyor, zamanla oturacak merak etme.:KK19: Ben özel bişey yapmıyorum ama tur daydın biliyorsun, 3 gün dağ, tepe, bayır dolaştık sanırım ondan oldu biraz. :emir_bebek::emir_bebek:Ben de dün sp gibi bişey yaptım, otelde zeytinyağlılara dikkat etmedim diye, su atmış olabilirim belki zaten 58 lere geri dönerim. :KK34:

Yok be güzelim, ne ayrılması, o 6.30 benim kalkış saatimdi, :18:şimdi ofisteyim, akşama kadar devam.
:KK9:

Sağol canım benim, darısı en kısa zamanda sizlerin başına inşallah. :KK19: Allah herkesi dilediği kiloya kavuştursun, bir daha da kilo aldırmasın inşallahhhh.

hohohohohohoo ben hızlı mı kilo veriyorum yahu.nazar değdi bak 10 gündür yerinde sayıklıyor.gerçi o platoyu geçtim ama yokuş aşağı yuvarlanma hızım her zamankinden daha az bu sefer nedense.paket paket margarinleri attım ya vücut artık atcak yağ mı bulamıyordur nedir yahuuuu :KK9::KK9::KK9:
ya bir ara o kadar hızlı gidiyordu ki,dedim bu dukan bana 20 temmuz dedi ohoooo ben o tarihten çok daha önce hedefe ulaşmış olurum diyordum.
ama adam işi biliyormuş yaa,duraksamaları falan da hesap etmiş heralde ki 20 temmuz demiş.durun bakalım ne zaman ulaşıcam onun hedefine :KK76::KK76:

iyi geceler dukancılar:))

ben demincek kendime lor peyniri yaptim.bimden yarim yagli sütüm vardi.yagsiz sütten olmaz dediler bende yarim yaglidan yaptim...ama yarinda light sütden denesembakalim ne olacak? 1 kg az bi sütlen deniyim dedim. sütün yag orani 1.7 idi .umarim dukana uygundur.cok az bi tuz serptim okadar suan dinlenmede kendileri azıcık bısı cıktı zaten.ne dersiniz sizce dukana uygun olarmi? yulafi ben bi arkadasin dedigi gibi parcalara bölemeye karar verdim 2 yk yulafi tatli kasiglariyla butun gunume bölüstürcem .yoksa böle yiyemicem yada dukan bıtecek benim için oda olmaz.sütü zaten ıkı tencere yogurt yaptim biri ev halki için digeri kücük tencereme benim için:) dıgerine nazaran benimki yagsiz gözüküyor amma içerigni bilemicem bende market yogurdun 5 kasık yıyosam bundan 2 kaisk yerim olmami ya:)))))))))))))))

tesekkür ederim:)))

olur yaa olur bence kasmayalım o kadar da hehe :) yani tıkanır da kilo vermen durursa belki o zaman yemezsin sadece. ne dersiniz kızlar?

Valla ben de kızdım bak, olsun şimdi ikiz yaparsınız inşallah, yaş farkını kapatmaz ama en azından iki çocuk birden olur, inşallah hayırlısı canım:KK16:

Hahahaha, ipek im ikinize de burdan yazayım. Evet ben de 2 defa yaptım ve o pelvis hareketini yapamıyorum diye ağladım ya, burda, bir tek de onu yapamıyorum gördün mü bak.:KK1:

Neyse ben en kısa sürede bu geyiği okumam lazım ama ipek im ben de canlandırma olayı var ya, seni kırmızı saten gecelikle o hareketi yaparken hayal ettim bak. :KK9::KK9::emir_bebek::emir_bebek:

Kırmızılar ve pelvisss. Süper kombinasyonn. Bugün bu konuyu çok konuşmayacağım. Malum yarın kandil. Ayıp olacak :)
4 bile doğururumama adam adammı bilemem kiii

kar pekmezi gibi bişey bu güzelmiş valla,yazın ne güzel olur serin serin.
ben de bunu rom aroması ve tatlandırıcıyla yapabilirm de karı netde bulacağım o da ayrı tabi :KK9:
manitaların aynı olmamasına sevindim,yapmazdı zaten benim kuzum öyle şey :KK19:
yahu biz seviyoduk aslında birbirimizi de evlilik süreci uzayınca,kara kedi de gelip ayakları yerden kesince olmadı işte.neyse kısmet değilmiş diyelim.hehehee benimki de izin veriyordu ama saat 21:30 22:00'da arayıp hadi artık saat kaç oldu diyordu,sanki balkabağına dönüşcem :KK9: huzur vermiyordu ki.10 kere arardı.ama olsun beee böyle sümsük olacağına öylesini tercih ederim.:KK34:

Amannn. Geçmişi boş veriyoruzz. Gelene hoşgeldin diyoruzz...

yaaa ben isi gücü bitirdimmm kara kara ramazaani düsünüyorum:KK1::KK1:

ramazanda iftarda kahvalti yapip aksamiina da normal menü yeriz artik degil mi:44:

Bence ramazan çok güzel olacak. Bol bol çorba ve ızgaa planlıyorum. Birde pide yapan bi arkadaş çıksa @nesli gibi meselaaaaa :)

Tşkler acıklaman icin cnm:KK16: ben bian yanlış bişimi yapıorum acaba oldumda ondan sordum..

Konu neydi anımsayamadım bu mesajı yazarken ama eğer peynir olayıysa yok öle tam yağlı peynir kaşar falan. Yağ oranları düşük olmalııı

amiin, hepimiz için inşallah (daaaa güçlendirmeye mi geçsem diyorum, bıktım ya 3 haftadır gr gr :KK33:)

cıx bir şey olmaz güzelim, keşke ben de snin gibi versem.
ama sağlığını gözetim altında tutmalısın,olumsuz bir farklılık hissedersen derhal tahlilleri yaptır.
30-40 kilo verenler yakalanmıyorsa herhalde birşey olmuyordur. pek çok arkadaşın iştahı kesildi (ben onlardan değilim tabi :KK30:)

ahahhahahhaha çok iyi

cıxxxxx yapamazsın, bu rejime değil bize de ihanet.
yapmaaaa
bize de örnek olmaaa
yersen ben de yerim valla:KK47:

şakasınız
şaka mısınız?
evet evet şakasınız :KK36:

herşey güzel olacak
endişe etme lütfen
ayrıca bu adrese de bir bak istersen:KK66: dukan diyeti tarifleri: RAMAZAN'DA DUKAN

callan hakkındaki söylediklerinizi de ağzım bÖyle açık okuyorum :KK14:
hepinizi söyliycem kocalarınıza, erkek arkadaşlarınıza, ebeveynlerinize :KK33::KK33::KK33:

Aaa beni sevgili bulunca ona söyleyebilirsin hiç bir mahsuru yok. Daha iyi işte adamın gözü dönerr :)

hanımlar ben bu yulaf kepegini artik yiyemiyorum ne yapmaliyimyaa:KK43:(( sorularimida cevap vermediniz zaten:KK43:(ben bırı bı cevap yazar dıye ara ara bakiyordum.....

Çorba yap. Yoğurt çorbası. Bayılacaksınnn

Ben Hayal kuruyorum ilk ödül ögünüm Magnum olacak sanirim:KK39:

Benimde kesinlikle kuru patlıcan dolması olacak.

ben toy olaraktan size küscem cixxsss:)))) sorularım coktu belki ondan es gectiniz beni sizi gidiler siziii sizi dukancılar sizii:)))

sorular cok ben karismam CEVAplaayana kadar yazarim bikarsiniz benden ama kovmazsınız dimi:)))

1) yulaf kepegini ilk krep yapiodum yıyemedim artik.sonra yogurtlan ıggg.. sonra kek eh işte. sora dun pohaca buda cıxss .omlet nasıl pekim. bide onu deiniyim. sırf su yulaf yuzunden bı ara dukanı bıraksammmı dıye dusundum valla . bööö geldi bana yaa offf. aslinda vermem gereken
kg kalmişken.
2) dun kıızmın dogum gunu vardi az da olsa bişiler yıyıp ustune 1 saate yakin yurus yaptim. simdi kac gun ceza olaraktan ataga gecicem.

3) şileden süt gelmişti bana piştikten sonra yagini alip kendimi ayri yogurt yapsam olarmı

aslında dukan guzel ama su yulaf kepegiibeni mahvediyo ya. tesekkürler..:)))))))

1. Et tavuk ne varsa ymurtaya bula sonra da yulafa. Yağsız tavada pişir. Çıtır çıtır pane oluyorr. Tavsiye ederimm

2.Az bişeyin ölçüsünü bilmek lazım.2 gün atak yeterli bence

3.Yağını nasıl aldın varmı öle bi teknoloji??

hayatımda kola içmedim :KK53: asitli içecek , çay , kahve vs içmem hiç içtiğim şeyler ayran , şalgam ve ıce tea :KK53::KK53: bide :nazar:

ben tek balık yiyim dimi severim zaten az kekikle yapayım fırında :KK52: sağol canım önerin için

Balığın yanına kendini patates sanan yumurta yapabilirsin. Ben balıkla patatesi birlikte çok sevdiğimden böle bi çözüm buldum. Çok katı haşlayıp küp küp kesiyorum sadece beyazını. Üstüne kırmızı biber. Tabakta hoş duruyor göz dolduruyor. Ban balığın içine bol sarımsak ve defne yaprağı da koyuyorum. Golyoya sarıp fırınlıyorum. Ohhh yemede yanında yat..

küsme kuzum, düdük bunnar, bana da cevap yazmıyolar :KK53::KK9::KK35::KK33:

ekmek meselesini kıvam olarak mücver gibi, teknik olarak ise kek gibi düşün tatlım.. peynirli yapıyordum başlarda ama son iki seferdir peynir koymuyorum, baya bayaa ekmeğe döndü artık :KK66: bir de süt tozu elinin altında olsun, bir çorba kaşığı eklendiğinde yaptığın/yapacağın zımbırtılar daha bi kıvamlı oluyor.. sonna mısır unu ve mısır nişastası da 1 yemek kaşığını aşmadıkça ve her gün her gün olmadıkça kullanabileceğin şeyler arasında.. ben 3 güne yetecek kadar (5 kaşık- 2 protein ve bir sebze protein gününe karşılık) ekmek yaptığımda bir yemek kaşığı mısır ununu da kattım mesela..
özünde unla yaptığın hemen her şeyi yulaf kepeğiyle de yapabileceğini yakında sen de farkedecek ve bizi tarife boğacaksın..:KK34:

DÜTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

dukan bıkkınlarıı sizler için çalışıyorum!!!
pazar gününe bilet ayırttım, kısa süreli dönücem istanbul'a..
eee noolmuş demeyinn

sizeeee spagetti yapıcammm:21:

(tekrar tekrar söylüyorum ama ne yapayım rüyama bile girdi (iştahtan değil yahu sevaba girmek için:128:
burda ufak ufak hamuru üzerinde çalıştım, vallaha da olacak gibii
evde de en italyanından en orijinalinden makarna makinam ayrıca da bu sektörde epey bi deneyimim ve kıdemim ve yeteneğim var zira fos çıkmam iddialıyım:))) :KK23: :KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

Ahh annemmm sen olmasan ölmüşüz. Şu 1 kaşık süt tozlu ekmeğin var ya. Favorim o. DÜn mikroda ısıttım. Resmen omlete bandırıp yedim .Ekmek yemiş gibi. Süperdi...

yok kuzum yok merak etme benim anoreksik olmama çoooook var daha hehe. 40 kilo versem anca :p şimdi anoreksik olsam da o şekilde kalmam mümkün diil şöyle önüme kaymaklı ekmek kadayıfını koydular mııı midem kalktı falan demem yutarım hemen hehe :) walla bana etin fazlası bıkkınlık verdi de pastanın fazlası hiç vermemişti şimdiye kadar :)) hindi pastırma ben de yiyorum canım tuzlu muzlu napalım yaa o kadar da olsun artık :)

Kütahyada vişneli ekmek kadayıfı yemiştim. Sene 97 aylardan ekim.Hatta 11 ekim. İlk okula (ilkokul gibi oldu, üniversiyete) gittiğim gün. Babacım annecim beni yurdun önünde bırakıp gittiklerinde ağlamaktan şişen gözlerime kıyamayan sonraki 4 ay erkek arkadaşım olan Adanalı zat beni tatlı yemeğe götürmüştü. Tadı damağımda kaldı şimdi olsa ne yenir amaa..

hee hakkaten o da ne yaw?

Medesanın tanımıyla kendini zip dosyası sana balık :)

Günaydın kızlar,

Herkes için güzel ve keyifli bir gün olsun.

Ben hala yorgunum, tatilin yorgunluğu gitmedi, annem tur için gelmişti, hatun sadece organik domates, biber için arsa aldı, domatesleri ölecek diye tutamadım burda, akşam annemi adapazarına götürüp kapıdan geri döndüm, pestilim çıkmıştı yorgunluktan ama bitmedi, bugün ofise erken gelmem gerekiyordu saat 6.30 da kalktım. Çoook uykum var, öğleye doğru ayılırım sanırım.

Bu arada bugün 57,8 gördüm tartıda, ben bu kiloyu sanırım 15 yıl önce de görememiştim. :44:KK70:eğişik duygular içine girdim, yaşasın dukan.:KK9::KK9::KK16:

Canlarım benim, mesajım yanlış anlaşıldı, öğleye doğru ancak ayılırım dedim ama ayrılırım gibi anlaşılmış, şimdi farkettim ben de, akşama kadar sizlerleyim canlarımmm.:KK16:

Ahh annemmm sen olmasan ölmüşüz. Şu 1 kaşık süt tozlu ekmeğin var ya. Favorim o. DÜn mikroda ısıttım. Resmen omlete bandırıp yedim .Ekmek yemiş gibi. Süperdi...

ya tatlım bu 1 kasık sut tozlu ekmek ne<? sırrı ne ? ben yaptıklarımı begenmıorum tarifini istiorum gusel bir ekmeğe ihtiyacım war :))

Dukanella

5 yk süt tozu
1.5 yk kakao
3 yk tatlandırıcı
1 çay bardağı süt
isterseniz vanilya karamel vs aroması

Bu tariflere birebir uyarak yaptım ben ilk başta biraz sulu oldu ama dolapta bi iki gün bekledikten sonra tam sürülebilir çikolata kıvamına geldi kaşık kaşık yedim birazcık kaldı onu da ilerleyen zamanlarda kek falan yaparsam üzerine sürer yerim diye saklamaktayım. Şimdiden yapacaklara afiyet olsuun =))

Bu arada asya_deniz yağsız kakao diil de yağı azaltılmış kakao şeklinde bulabilirsin paketin arkasına bak direkt orda yazıo yağı azaltılmış die, onları kullanabilirsin :KK34:

yağı azaltılmış kakao tozunun yağ oranı %10 di mi kızlar???

Konu neydi anımsayamadım bu mesajı yazarken ama eğer peynir olayıysa yok öle tam yağlı peynir kaşar falan. Yağ oranları düşük olmalııı

ewt peynir olayı..güçlendirmede kitapta izin verior ama ben ztn yinede light kullanıorum..

Kırmızılar ve pelvisss. Süper kombinasyonn. Bugün bu konuyu çok konuşmayacağım. Malum yarın kandil. Ayıp olacak :)
4 bile doğururumama adam adammı bilemem kiii

Hahahaha, sen konuşma ama ben iki kelam etmeden geçemiycem. Sabah erken geldim ve o callan muhabbetinizi okudum, nasıl eğlenmişsiniz ya, ben de yaptım ya iki defa bu akşam da başlıyorum kısmetse. Önceden yanılmıyorsam nesli diyordu ya ölmüş kadıncağız yüzüne bakarak nasıl yapıcam, bir de sırtım ağlayan surat gibi görünüyor diye:KK9: bir de senin kırmızılar içinde o hareket aklıma geldikçe gülmekten nasıl yapıcam bilmiyorum. :KK9: Başlayım ben size rapor veririm.:KK1::KK8::emir_bebek:

E tabi bir de onun adam olduğundan emin olacağız önce, hemen yapmayacağız. 4 yaparsan da kız çok olursa birini hemen alırım ben, verirsin dimi :KK1::emir_bebek:

hohohohohohoo ben hızlı mı kilo veriyorum yahu.nazar değdi bak 10 gündür yerinde sayıklıyor.gerçi o platoyu geçtim ama yokuş aşağı yuvarlanma hızım her zamankinden daha az bu sefer nedense.paket paket margarinleri attım ya vücut artık atcak yağ mı bulamıyordur nedir yahuuuu :KK9::KK9::KK9:
ya bir ara o kadar hızlı gidiyordu ki,dedim bu dukan bana 20 temmuz dedi ohoooo ben o tarihten çok daha önce hedefe ulaşmış olurum diyordum.
ama adam işi biliyormuş yaa,duraksamaları falan da hesap etmiş heralde ki 20 temmuz demiş.durun bakalım ne zaman ulaşıcam onun hedefine :KK76::KK76:

E tatlım eskisi gibi margarin kalmadı tabi vücudunda, şimdi kalanları toplayıp bütün margarin haline getirmeye çalışıyor vücut. Sen yağı bile kasa çevirmiş süper arı mayasın maşallah:nazar: E daha ne olsun.:KK54:

cnm bence cok sıkıldıysan gec guclendırmeye ztn ordada azda olsa werilior..bu arada saka mısınız derken hangi konuda anlamadım ben orayı:44:

yok tatlım geçeceğim inşallah, ondan vicdanıma sesleniyorum biraz da:) şimdi Bursa'dan teyzem de geldi iki kız kardeş beynimi yiyorlar, elmecbur yani ama haftaya inşallah.

şaka mısınız derken
Dukan amcaya şaka mı yapıyorsunuz diyorum :KK9:
adamcağız 1 kaçamağa bile ımmm cıss diyor ya, bizde maşallah yok yok yani ama vermeye devam ediyoruz, şaka gibi değil mi :26:
anlamındaydı

biz aramızda çok kullanırız ama burada olmadı galiba :KK53:

X