Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

hanımlar ben bu yulaf kepegini artik yiyemiyorum ne yapmaliyimyaa:KK43:(( sorularimida cevap vermediniz zaten:KK43:(ben bırı bı cevap yazar dıye ara ara bakiyordum.....

Kuzum sen ne sordun da cevap veremedik, kusura bakma, tekrar sorar mısın?

Yulaf kepeğine hiç bıkmadım ben 3,5 ay oldu ama genelde krep yaptım bir iki defa ekmek ve kek. Bazen omlet yaptım içine koydum, nadiren de yoğurtla. Omlet e koyduğunda hiç anlaşılmıyor ki, öyle dene bence. Ekmekler de muhteşem oluyor.

Hadi sor diğer sorularını da ben elimden geldiğince cevaplarım.:KK16:

Canım, sen ödül öğününü haftasonu mu yapacaksın? Nişastalıyı hangi gün yiyorsun?

İyi akşamlar güzellerim,

Yarın sağlıcakla ve daha hafif görüşmek üzere, hepinizi öpüyorum.:KK54::KK54::KK55:

Sanırım bu yulaf kepeği yemek kaşığı ile ben tatlı kaşığı ile yapıp ögunlere böluyorum tamamlıyorum 1.5 kasıgı yanlıs mı yapıyorum :26:

arkadasın yazdıgını anladım simdi ama o yazdıgım tatlı kasıgı ile yani :26:

Ben Hayal kuruyorum ilk ödül ögünüm Magnum olacak sanirim:KK39:

İnşallah canım, şimdilik çok göremedim ama neslicimin dondurma tarifi vardı son 3 gün içinde :)) daha okuyamadığım için emin olamadım:44: Ondan yapabilirsin. Bir de şunu söylemeliyim, ödül öğünlerini deli gibi bekliyordum ben de, serbest olunca hiç cazibesi kalmıyor inan. Haa bir de magnum un yerinitutmaz tabii ama kahve dünyasının light süt ve tatlandırıcıyla yapılan bir dondurması var, çok canın istiyorsa ondan yiyebilirsin. :KK54:

İnşallah canım, şimdilik çok göremedim ama neslicimin dondurma tarifi vardı son 3 gün içinde :)) daha okuyamadığım için emin olamadım:44: Ondan yapabilirsin. Bir de şunu söylemeliyim, ödül öğünlerini deli gibi bekliyordum ben de, serbest olunca hiç cazibesi kalmıyor inan. Haa bir de magnum un yerinitutmaz tabii ama kahve dünyasının light süt ve tatlandırıcıyla yapılan bir dondurması var, çok canın istiyorsa ondan yiyebilirsin. :KK54:

anam atladım ben de sazan gibi ama kuzular bakın eğer hazır çorba yapabiliyosanız bu dondurmayı da gayet harikasından yapabilirsiniz :) yoksa ben yapıp lokma niyetine kapı kapı dağıtıcammm hepinize:KK56::KK9:

ben toy olaraktan size küscem cixxsss:)))) sorularım coktu belki ondan es gectiniz beni sizi gidiler siziii sizi dukancılar sizii:)))

sorular cok ben karismam CEVAplaayana kadar yazarim bikarsiniz benden ama kovmazsınız dimi:)))

1) yulaf kepegini ilk krep yapiodum yıyemedim artik.sonra yogurtlan ıggg.. sonra kek eh işte. sora dun pohaca buda cıxss .omlet nasıl pekim. bide onu deiniyim. sırf su yulaf yuzunden bı ara dukanı bıraksammmı dıye dusundum valla . bööö geldi bana yaa offf. aslinda vermem gereken
kg kalmişken.
2) dun kıızmın dogum gunu vardi az da olsa bişiler yıyıp ustune 1 saate yakin yurus yaptim. simdi kac gun ceza olaraktan ataga gecicem.

3) şileden süt gelmişti bana piştikten sonra yagini alip kendimi ayri yogurt yapsam olarmı

aslında dukan guzel ama su yulaf kepegiibeni mahvediyo ya. tesekkürler..:)))))))

anam atladım ben de sazan gibi ama kuzular bakın eğer hazır çorba yapabiliyosanız bu dondurmayı da gayet harikasından yapabilirsiniz :) yoksa ben yapıp lokma niyetine kapı kapı dağıtıcammm hepinize:KK56::KK9:

Canım benim, rüzgar gibi geçti önümden ama muhteşemdi. Ellerine sağlık:KK9::KK9:

ben toy olaraktan size küscem cixxsss:)))) sorularım coktu belki ondan es gectiniz beni sizi gidiler siziii sizi dukancılar sizii:)))

sorular cok ben karismam CEVAplaayana kadar yazarim bikarsiniz benden ama kovmazsınız dimi:)))

1) yulaf kepegini ilk krep yapiodum yıyemedim artik.sonra yogurtlan ıggg.. sonra kek eh işte. sora dun pohaca buda cıxss .omlet nasıl pekim. bide onu deiniyim. sırf su yulaf yuzunden bı ara dukanı bıraksammmı dıye dusundum valla . bööö geldi bana yaa offf. aslinda vermem gereken
kg kalmişken.
2) dun kıızmın dogum gunu vardi az da olsa bişiler yıyıp ustune 1 saate yakin yurus yaptim. simdi kac gun ceza olaraktan ataga gecicem.

3) şileden süt gelmişti bana piştikten sonra yagini alip kendimi ayri yogurt yapsam olarmı

aslında dukan guzel ama su yulaf kepegiibeni mahvediyo ya. tesekkürler..:)))))))

Küsme kuzum küsme,

Normal beyaz peynirli omletin içine yulaf kepeğimi koyuyorum zaten hiç anlaşılmıyor, sen önce 1 kaşık koy, alışınca 2 kaşık koyarsın :))

Pasta için 2 gün atak yeter bence canım, ama bi daha yapma olur mu:emir_bebek::emir_bebek:

Süte gelince de bence madem sütün var, kaymağını alıp yoğurt yapabilirsin. Azar azar tüket günde, diğer yediklerinde yağ oranına daha çok dikkat et, sorun olmaz.

Yulaf kepeğini yiyemeyenler bence ekmek yapsın kekikli ekmek öyle cok guzel oluyor
ben omlet yaptım sabah guzelde oldu tadını almadım bile yani rahatsz etmedi hiç
yogurtlada yedim iyiydi :26:

balık ye yanındada kola iç kuzum bn hep öyle yapıom...seyire geçnce salata falan eklersin

hayatımda kola içmedim :KK53: asitli içecek , çay , kahve vs içmem hiç içtiğim şeyler ayran , şalgam ve ıce tea :KK53::KK53: bide :nazar:

ben tek balık yiyim dimi severim zaten az kekikle yapayım fırında :KK52: sağol canım önerin için

pasta cok az yeidim ama 3 tene zeytinyaglı sarma 4 tane mercimek köftesidi yedimdi .yulaf kepegini omletlen denicemve birde ekmek tarifi için smile sitesinin adresini verebilirmiisniz?
tesekkür ederim size.. benim kiz yaramaz olunca hep pcde kalamiorum.bıde buugn rahatsiizm zorlan yemek yiyorum.tesekkür ederim .

kızlar yulaf kepeginden mantı bile yapmıslar denicem mutlaka pratik fikirlere bayılıyorum:KK52::KK52::KK56:

beni benden aldın o kadar çok seviyorumki...bozarsam onun için bozucam valla yaa üüfff:KK53:

cooook seviyorum asigim ve bizim ofisteki buzlukta hic eksik olmaaaz ah ah

nesliciiimin verdigi tarifi yapicam bugün yarin kalip bile aldim:KK1:

ayyy magnum bademli yesem bi tanecik kilo alırmıyımki:KK17::KK17::KK17::18::18::18:

yemeeeeeeeeee :18:
kızlar yulaf kepeginden mantı bile yapmıslar denicem mutlaka pratik fikirlere bayılıyorum:KK52::KK52::KK56:

eveet cuma yapiyorum insallah :KK39:

tunaaaaaa hoşgeldin canıııım,nasılsın görüşmeyeli herşey yolunda mı :KK34:
bak sana şidddetle callan yapmanı tavsiye ediyorum,her derde deva bişeymiş kız :KK23::KK23:
kuzucan spordaki hocam ölçü biçti diyorum yaaa,gidiyorum spora.yürüyüş,b,s,klet,kandisyon aletler,kardio,aerobik,egzersiz vss...
ama üyeliğim bitti,yenilemeyi düşünmüyorum şu 2 ay için.
çünkü açıkçası her akşam yorgun argın çıkıp 2.5 saat popomdan ter gelene kadar kapalı salonda spor yapmak bu yaz mevsimi için baydı biraz.evim göztepede zaten,sahile yakın yani.artık diyorum giyeyim eşofmanları sahilde deniz havası ala ala yürüyeyim bol bol :KK8:
kışa doğru tekrar salona tıkılırım,hem belki yeni yakışıklı üyeler de gelir o zamana kadar :KK23:

medesacıım, günde 2.5 saat spor yaparken aniden azaltmasan çok iyi olur çünkü spor diyetten de nankör. bugün benim bu kiloda olmam sporu bırakmam yüzünden. 23-24 yaşına kadar haftada 5 gün spor yapıyodum, bunun içinde ağırlık çalışmaları ve haftanın en az 3 günü hızlı tempoda 10 km koşmak ta vardı. okul bitince iş güç depresyon bilmemne derken sporu bıraktım ve 46 kilodan kademe kademe 77 kiloya kadar çıktım. spor salonuna gitmesen de daha önce bu tempoda spor yaptığın için 1-1.5 saat yürüyüş, bisiklet tarzı bişi yapman çok iyi olur. bu arada şöyle güzel havalı eşofmanlar falan al da ooo sahilde bütün erkeklerin gözü sende kalır walla :)

X