Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Günaydın kızlar;
Haftasonu maşallah yazılmış yine baya.. Okumadım daha.. Gününüz aydın olsun, haftanız eksilerle dolsuunn..

Ben yine şişkoyum.. Hem de çok.. Hala regl olamadım yuhh diyorum kendime! Karnım ağrıyo arada, bütün kemiklerim ağrıyo.. Iıhh!! Yok da yok.. Şişko olmamın bunun dışındaki en önemli sebebi haftasonu yemiş olmam. Hem de baya baya... Hani vücudu şaşırt diyordunuz ya... Hehh!! Baya bi şaşırmıştır heralde. Canım ne istiyorsa yedim. Sinir oldum çünkü biliyorsunuz. Zaten regl öncesi olduğumdan , bir de üstüne bu "öncesi" olma durumu uzun sürdüğünden +1400 gr olmuştum. Sonra ben bunun üstüne kendimi ne kadar tutsam da, ne kadar eziyet etsem de kendime, diyete sonuna kadar uysam da bu gidişatla bi halt olmayacağını düşündüm bi anda..! Yine de uzun süre diyete ihanet edemem diye; dedim haftasonu bari ihanet ediyim.. içim yana yanaa yedim de yedim :KK70: Tatlılar börekler.. Ama çok da güzeldi hee :)) Yine yerken de diçi gidiyo insanın :S :)
İsteyen kızsın valla. Son şansım buydu. Dene diyordunuz, bir de bunu deniyim bakalım dedim.. Ama ne oldu; böyle normal yemeye benim sevgili vücudum nerdeeee bana +500 +1000 gösterecek. 2 gün kalori almam, oldu bana + 3500.. İnanamayanlar olabilir :KK70: ama böyle işte.. Tam +3500 gr. Benim vücudum böyle.. 1 hafta istediklerinizi yiyip +1000 görürsünüz, ben 2 gün yerim + 3500 görürüm. Canım vücudum benim :KK19: O artılar yağ değil muhtemelen de.. Olsun yani.. Şimdi onları geri vermek bakalım ne kadar sürecek.. Deney yapalım :) Hayır zaten veremiyordum.. Sadece aldıklarımı versem de bir şey değişmicek yani.. Regl şişkinliğiyle beraber 5 kilo almış görünüyorum da!
Bugün tamı tamınaaa 63,5 kilo çgördüm tartıda!! Diyetimin 1. ayının sonunda gördüğüm kilo sanırım böyle bir şeydi.. ki ben 3 ayı bitirdim. Neyyssee.. Tekrar atakla başladım. 4 gün atak yapıcam. Bu atak içinde 1 gün de beyaz gün yapmayı planlıyorum. Bakalım kaç kilosunu verebilicem...!
Siz bana bakmayın :KK66: Aynen devam edin. Benim vücudum manyak :KK70: Hiç sevmiyorum onu!! Haftasonu yazdıklarınızı okiyim... :KK66:

Canım benim, olsun ya, afiyet bal olsun, yağ olmasın gitsin inşallah.
:KK16:
Sen regl olamadığın için tamamen sabrının sınırına geldin. İnşallah proteinden sonra farkedecek canım, sonra beyaz, yeşil falan diye devam edersin ama eli mecbur gidecekler.

kızlar nasılsınız?bu sabah yoğurt karbonat yulaf kepeği yumurta ve lor peynrnden poğaça yaptm.süper oldu süperr:)) hatta 2 kaşık sınırımı aştm diyebilirm:KK17:

Kestanem şekerim, nasılsın? Herkes seni çok merak etti burda, hoşgeldin, iyi ki geldin. Afiyet bal olsun. :KK56:

günaayydddııınnnnn

1 aydır 71 den gram oynamamıştım

son 7 günde 70.300 dümm

ama bugün -800 gördüm baskülde 69.500!!!

ALLAHIMM 6 ile başlayan bi rakam gördüm sonunda..

ama tuhaf bi vücudum var vermio vermio sonra çoşuyooo!!!

tickerimi da deiştirmeyi hakettimmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Valla başka söylenecek bişey yok. :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar cumartesi işten erken çıktım 11'de,ondan sonra bastık gittik Bodrum'a :21:
cumartesi sebze günümdü sabah menemen,akşam da sebzeyle sotelenmiş dana bonfile yedim.
ama gelin görün ki ben pazar günü de sebze günü yaptım :KK50:
şöyle ki,kaldığımız otelde öğke yemeğine çıktık.açık büfe falan işte ohh mis gibi mamalar.:KK56:
dedim şimdi protein günümde aç kalıcam.sonra baktım köfte var ama o bize uygun değildir diye yemedim.tavuk vardı çok beğenmediğim türdendi küçük bir parça aldım.sonra bir baktım acaip güzel ıspanak kavurma var,içinde kırmızı paprika biber falan hatta dukan yaptığımı biliyor gibi bir de yumurta kırmışlar.olmuş bir güzel dukana uygun yumurtalı ıspanak.ben de onu yedim yanına da haydari:KK76:
akşam da offff o ne tatlılar yaa yanından bile geçmedim uzaktan yengeç yengeç kaçtım :KK9:
tandır vardı,ohhhh dedim mis gibi protein,yine yanına haydariyle yedim.gelin görünki sonradan acaba o kuzu eti midir diye bir şüphe düştü,korktum kuzu yedimse diye ama görevlilere de sormadım.öyleseyse de canım sıkılmasın diye.ve tabiki haydari de light yoğurtla yapılmamıştı ama o çok mühim değil.neyse sonuçta bir tatili daha kaçamaksız atlatmış bulunuyorum :21:
sadece 2 gün üstüste sebze yaptığım için şimdi de 2 gün p yapıcam.
bu sabah tartıda ne _ ne + görmedim.sabitim 77.1:KK76:
regl olmadım bende henüz.2 gün p ve üstüne regl olur atarsam sanırsam güçlendirmeye çok yaklaşmış olucam:KK52:
heee bu arada hani hatırlayın 2 hafta önce bodrum dönüşü söke outletten 44 beden pantolonlar almıştım da bol gelmişti ya,ben dün dönüşte onları değiştirdim veeeee şu an 40 beden pantolonum üstümdeyken size sesleniyorummmm :KK24::KK76::KK52:

canımmm benim hoşgeldinnn,ohhh sefan olsun Allah içine sindirsin :21::21:
turlar yorucu olur ama eğlencelidir de beee,otobüste şarkılar türküler falan grupça şeyleri seviyorum ben :KK34:
yemeklerin de gayet güzelmiş.tebrik ederim arkadaşım güçlendirmede olmana rağmen o hamsi tavayı yememeni de ayakta alkışlıyorum valla :KK9: ben olsam belki de yerdim,ne de olsa protein diye ihihihihih :KK9:

asıl birazdan sizle başka bişey paylaşıcam,benim için önemli ama şimdi aynı anda işe bakmam gerek sanırım yemekten sonra paylaşabilirim ama çatlıyorum :KK34:

Fıstığım, sen de bir tatil yaptın demek, önce kimle gittin onu söyle bakalım :KK9:

Afiyet bal olsun fıstığım, kaçamak da yapmamışsın bravo. O boyla 40 beden giymek de harika olsa gerek.:nazar::nazar::nazar:

Yaaaa bu arada çok merak ettim o paylaşacağın şeyi, hadi çabuk gellll :emir_bebek::emir_bebek:

ekimcim hosgeldın..ben dün havuzda kacamak yaptım sımdı onun cezası protein gunu yapıorum :KK1: bide sen bu salıncakta sallanan seyı nasıl yaptın yaa bende istiorum cok guselmişşş..ama ifadelerde yyok o :KK43:

Hoşbuldum canım, e yap bakalım, zor oluyor tabi her gün sebzeye alışınca ama yapacak bişey yok, aslında ben de bugün protein yapıyorum çaktırmadan, oteldeki zeytinyağlılardan dolayı. Bugün ve perşembe protein var bende de.:)) Salıncaklarımı gönderirim sana canım, bana da ömürcüm yollamıştı kulakları çınlasın.

AAAAA ben çok merak ederim ama. İNŞALLAH callene eşl,k edecek bir süprizdir bu :)
Ay darısı başımaaaa.
Bu arada ben oğlanla buluşamadım cumartesi akşam. Bizim düğün varmış paşa paşa gittim. En topuklusundan giyinince akrabalar falan wowwww oldular..Uzuzn ince gibi geldim heralde onlara. HAhaha bizim diet boy uzatıyor.

Oğlan biraz alındı tabi ama sonra açıkladım. Hem o hissediyormuş çok güzel olacakmış hayat bana gece öle mesaj atmış. Ahh dedim bide ben hissetsemmm.

İpekim wooow lara sevindim :) bi de ne oldu ben yokken ya, bu oğlan kim, okuyacağım ama 50 sayfa var ve birikmiş işlerim, yeni bir aday mı bu:44:

çok iyi gelmiştir tatil..keşke bide aç kalmasaydın:))

Evet canım, ama acemiliğime geldi biraz da, ilk tur deneyimim olduğu için, sonrakinde daha donanımlı olurum. Bir de vaktim yoktu stok yapamamıştım kendime, o yüzden zorlandım ama herşey tecrübe işte. :))

canim benim cok sagol terkrar sordugun icin.....ama ben Dogadan Form Cayi aldi buda olmazsa sarimsak yaparim dedim ama ise yaradi kostr kostur wc ile hasir nesir olmadim ama yinede ciktim lavaboya.....sarimsagi kitabima yazdim gizli silahim o benim

sevndim canım wcye çıktığına bi kaç üst üste yaparsan belki daha bi cırcır olursun:KK1::KK1:bu seferde ishal için silah veririm:KK1::KK1::KK1:

ooh masallaah canim benim....ben vallahi ödemler gidince anladim hemen farkettim kendimde de:KK16:

canim benim insallah gecer sen kac gün atak yaptinki böyle oldun

canimmmm hicbirseyden korkmam haftasonundan korktugum kadar:KK1:

canim benim ya gider insallah bünyen sana oyun oynuyor...ama gidecek o hic stres yapma sen stres yaptikca o katila katila gülüp daha cok tutuyor kilolari gideceksiniz de sen o kilocuklara

canimmmm amaaan olsun nolcek sen bir kac gün hic birsey yemedin okadarcik olur:KK39:
sevndim canım wcye çıktığına bi kaç üst üste yaparsan belki daha bi cırcır olursun:KK1::KK1:bu seferde ishal için silah veririm:KK1::KK1::KK1:

tabiiiikiii hangi arkadasimizdi bilmiyorum amam onun dedigi gibi....türkiyenin en fit dügünü olacak

Masallah Masallah canim benim ya eskilerde benimkiside öyleydi simdi dukanla ne olacak acep....söylemesi ayip :KK70: 16 yasimda 93 kiloydum buralara kadar geldim ama cocukken daha cabuk veriliyor

masallah masallah Allahim 38 i nasip eder insallaah

canim benim masallah insallah bende güclendirmeye gecerimde bu kadar iradeli olurum :KK1:

manken edasiyla salinsaydin söyle o dügünün tozunu attirsaydin bi güzel:KK16:

dogru diyorsun tatliskom....persembe kokteyl var zaten... öncesi ve sonrasi 2 gün Protein yapicam

hadi insallah o 400gr da acaba su mudur....

seviyorum hepinizi rahatladim biraz persembeden korkuyorum ama:KK17:

yoook asla istemem ve bi düsündümde ömrüm boyunca hergün tartildim ilk kez 4-5 gün sabit kaldim hic gram oynamadan buda bir basari sonucta degilmi?:KK16:

evet kuzuum işte yaa bak sen de farkındasın.ben de yıllardır her tartıldığımda gitgide yükselişe geçtim,bırak kilo vermeyi aynı kiloda kalmaya bile dua ederdim.şimdi böyle birden verince kiloları şımardık mı ne ? 3-5 gün kilomuz sabit kalsa hemen somurtuyoruz,moralimiz bozuluyor.oysa ne kadar doğru söylüyorsun yerimizde saymaya bile dua ederdik şundan birkaç ay önce :21:
onun için hiç öyle aman bir güzel yiyeyim vücudu şoka sokayım falan diye düşünme.bak bende de görüyorsunuz işte,kitlenip kalıyor hatta +lar çıkıyor sonra birden hooppp gidiyorlar,bunlar geçici süreçler.hareketliliği arttırmak lazım bence duraksamaları en iyi bu kırıyor,bol su,bol spor :KK8::KK8:

Sen regl olamadığın için tamamen sabrının sınırına geldin. İnşallah proteinden sonra farkedecek canım, sonra beyaz, yeşil falan diye devam edersin ama eli mecbur gidecekler.

Kestanem şekerim, nasılsın? Herkes seni çok merak etti burda, hoşgeldin, iyi ki geldin. Afiyet bal olsun. :KK56:

Valla başka söylenecek bişey yok. :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Fıstığım, sen de bir tatil yaptın demek, önce kimle gittin onu söyle bakalım :KK9:

Afiyet bal olsun fıstığım, kaçamak da yapmamışsın bravo. O boyla 40 beden giymek de harika olsa gerek.:nazar::nazar::nazar:

Yaaaa bu arada çok merak ettim o paylaşacağın şeyi, hadi çabuk gellll :emir_bebek::emir_bebek:

Hoşbuldum canım, e yap bakalım, zor oluyor tabi her gün sebzeye alışınca ama yapacak bişey yok, aslında ben de bugün protein yapıyorum çaktırmadan, oteldeki zeytinyağlılardan dolayı. Bugün ve perşembe protein var bende de.:)) Salıncaklarımı gönderirim sana canım, bana da ömürcüm yollamıştı kulakları çınlasın.

İpekim wooow lara sevindim :) bi de ne oldu ben yokken ya, bu oğlan kim, okuyacağım ama 50 sayfa var ve birikmiş işlerim, yeni bir aday mı bu:44:

Evet canım, ama acemiliğime geldi biraz da, ilk tur deneyimim olduğu için, sonrakinde daha donanımlı olurum. Bir de vaktim yoktu stok yapamamıştım kendime, o yüzden zorlandım ama herşey tecrübe işte. :))

aman be kuzuuum tek gecelik bodrum kaçamağı işte ama valla gittik bara falan sabah kadar şişe şişe votkalar çerezler falan filan,ben yine light kola+rom aromasıyla kafayı buldum :KK34:
hehehehehe bilmiyorlar ki ben doğuştan sarhoşum zaten,extradan bişey içmeme gerek kalmıyor :KK9::KK9:
bu arada arkadaş grubumla gittim kuzum,yani ex ile değil ama o kudurdu.kimlerle gittiğimi bilmiyor.paranoyakça neler kurduysa kafasında yine ağlamaya başladı koca bebek :KK22:
dur cnm şimciiiik yazıcam merak edilen konuyu da,öpüyorum...

Bugün atakta ilk günüm kızlar
Sabah 1 yumurta ve 1 kaşık yulaf kepeği ve az sütle omlet yaptım söylemesi ayıp harika olmuştu :KK56:yanınada 1 dilim peynir ve 2 dilim hindi füme :KK56:
Öğle şimdi yiyorum tavuk gögsünden sinitzel teflon tavada yağsız yapınca iyi oluyor , 1 kase yogurt ve 1 kaşık yulaf kepeği

ay medesa nası güldüm:) kahkaha attım resmen.bi arkadaşıma sormuştum o ne kız öyle totoyu kolla gbi dio:KK9: okudum nette de vitamin mi ne anlamadım dukan önermiş.siz bilionuzdr die soriim dedim:))

cnm bende onu merak edip arastırmıstım ilk diyete basladıgımda.yag yakıormus sanırım ama genelde sporla öneriolar.ben spor yapmadıgım için denemedim..cokta acıkcası bu tarz şeyleri bilmeden etmeden kullanmama taraftarıyım..ama sende istersen arastır,,kullanıp faydasını görmüş birini bulursan bizle paylas :KK1: ben o zmn facedede kullanıp,,memnun kaldım diyen hiç okumamıstım..

Evetttt kızlarrrrrr,şimdi geldik merakla beklenen konuya.
Belgelerimi topladım önüme hazırım En Büyük TÜRKİYE
Cuma akşamı sporda doktor kontrolüme gitmiştim ancak yoğunluktan sizlerle paylaşamadım,şimdi paylaşayım dedim çünkü sizi de ilgilendirirebilecek bazı şeyler var diye düşünüyorum.

şimdi ben 13.04.2012'de spora başladığımda 87.1 kiloymuşum bunun %42'si yağdı.
dağılımı : 36.580 kilosu yağ 50.520 kilosu kas
ve en korkutucu olanı hatta beni en çok üzen belki de vücut yaşımdı,kaç olduğunu tahmin bile edemezsiniz 59 :KK19:
düşünsenize ben 32-33 yaşındayım ama vücuttaki yağ,organların yağlanması ıvır zıvır sebeplerle vücut yaşım ninem yaşındaydı yani ekimcim üzülme ilk başladığımda ben senden oldukça daha yaşlıymışım,buraların en yaşlısı yani :KK34:

sonra günler geçti yaklaşık 1 ay sonraki sonuçlar 16.05.2012 ; kilo 81.9. bir ayda 5.2 kilo vermişim ve bunun 5 kilosu yağdan,sadece 200 gramı kastan gitmiş.doktorun gözleri ahanda böyle olmuştu :KK53::KK53: tebrklerini koydu bana.
bu kilonun % 38.6'sı yağdı. yağ oranı 31.610 kg,kas oranı ise 50.290 olarak değişmişti.

son kontrolüm 28.06.2012 kilom 77.8.bu toplam kilonun % 32.7'si yağ. toplam yağ oranı 25.440 kiloya düşmüş,buna rağmen kas oranım artmış 52.,360 olmuş :KK76::KK76:
veeeeee vücut yaşım 59'dan 36'ya düşmüş :KK23::KK23:
buna inanılmaz sevindim,gerçek yaşıma yaklaştım.bir dahaki gitttiğimde 27 görücem inşallah :KK9:

şimdi size asıl söyleyeceğim ilginç durum şu.doktor bana bu ay 4.1 kilo vermişsin bunun 6.1'i yağ dedi :KK53:
ben de adama salak muamelesi yaptım.o nasıl oluyor yaa toplam 4.1 kilo vermişsem nasıl 6.1 kilo yağ vermiş olabilirim ki dedim.
adam tartıda görünen her zaman gerçek değil yani o sadece ağırlığının ne durumda olduğunu gösteriyor.ama sen 6.1 kilo yağ kaybetmişsin,bunun yanında 2 kilo kas kazanmışsın.bu sebeple 4.1 vermiş görünüyorsun dedi.
ben buna açıkçası çok sevindim.yani 2 kilo kas almayıp _ 6.1 görsem bu da güzel olurdu ama en azından 2 kilo kas kazanmışım:KK34:

söylemek istediğim şu ki tartıda az _ gören + gören falan arkadaşlarım üzülmeyin.yani tartı o anki ağırlığımızı gösteriyor ama yağ/kas oranlarımız da kaybedilen kilo kadar önemli.yani ben 15 kilo kas kaybedip hiç yağ kaybetmesem sarkık pörsük bişeye dönüşürdüm heralde.bu sonuç beni sevindirdi,2 ayda 10 kilo vermişim resmen.:KK16:
ayrıca şuna da dikkatinizi çekmek isterim ki cuma günkü kontrolde 77.8 idim ama birkaç gündür 77.1'im.
yani 700 gram daha margarin attım vücudumdan ohohohhh :21:
ben size boşuna demiyorum kilo kilo margarin kaybediyoruz diye.demekki arada görünen o artılar bizi korkutmamalı,onlar su fazlası,ödem,regl falan gibi faktörlerden kaynaklanıyor :KK9:

Bugün atakta ilk günüm kızlar
Sabah 1 yumurta ve 1 kaşık yulaf kepeği ve az sütle omlet yaptım söylemesi ayıp harika olmuştu :KK56:yanınada 1 dilim peynir ve 2 dilim hindi füme :KK56:
Öğle şimdi yiyorum tavuk gögsünden sinitzel teflon tavada yağsız yapınca iyi oluyor , 1 kase yogurt ve 1 kaşık yulaf kepeği

cnm ataktasın ama 2 kasık yulaf kepeği yazmıssın
atakta 1.5 kasık yulaf kepeği hakkımız war

:KK9::KK9: haayatta üst üste yapmam....alisir bu sefer zaten tembel bagirsaklarim:2:
evet kuzuum işte yaa bak sen de farkındasın.ben de yıllardır her tartıldığımda gitgide yükselişe geçtim,bırak kilo vermeyi aynı kiloda kalmaya bile dua ederdim.şimdi böyle birden verince kiloları şımardık mı ne ? 3-5 gün kilomuz sabit kalsa hemen somurtuyoruz,moralimiz bozuluyor.oysa ne kadar doğru söylüyorsun yerimizde saymaya bile dua ederdik şundan birkaç ay önce :21:
onun için hiç öyle aman bir güzel yiyeyim vücudu şoka sokayım falan diye düşünme.bak bende de görüyorsunuz işte,kitlenip kalıyor hatta +lar çıkıyor sonra birden hooppp gidiyorlar,bunlar geçici süreçler.hareketliliği arttırmak lazım bence duraksamaları en iyi bu kırıyor,bol su,bol spor :KK8::KK8:
aynen medesacim ya cok simardim biliyorum ama ramazana kadar 70 olasim var 69,9 olsam dahada süper olabilebilir:KK8::KK8::KK8: cok mu uctum?

canim benim insallah gecer sen kac gün atak yaptinki böyle oldun

7. günüm atakta bugün
canimmmm alinti yapmadan yazmissin ama bana bu sanirim:KK9: üzerime aliniyorum hemen....4 gün atak yaptim sen bugün son atak gününmü yoksa devammi cok olmus sanki:26:
o ne laa ?? kutu kola gibin bişey mi :KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Günaydın canım sana kızamıyorum artık.afiyet olsun ne diiimm :KK34:
nasıl verdikçe motive oluyorsak vermedikçe de motivasyonun düşmesi normal.
ama gel gör ki pes eder gibi ucunu kaçırırcasına yemeni de istemezdim.sıkıcı,yorucu bir süreç.hele senin için iyice zorlu oldu,regl durumu da olunca insan dayanamayabiliyor.sıkma canını kuzucan,yap işte artık şu yumruk harekatı,beyaz gün falanları.şimdi yapmıcan da me zaman yapıcan zaten.inşallah ç.ok güzel sonuçlar alabilirsin :KK16:....
Günaydın canım.. Bilerek yedim ama; pes ettiğim için değil. Küçük kaçamaklar yapsam vücudu şaşırtma falan olmazdı o.. O zaman almıyorum da vermiyorum da.. Takıldıkça takılıyo.. Ben de normal normal yedim ki, diyeti bıraktığımı sansın diye.. ama bakalım sanacak mı :KK31: yoksa benim vücut akıllı mı :S İnşallah kanmıştır :KK59: Yani yoksa yemeye dayanamamak değil de, takılmaya dayanamamak benim ki :KK43: Şimdi bu yürüyüşlerle falan, gerçek bir yumruk yapıcam bakalım.. İnşallah etkili olur.. Saol canım :KK54:

kızlar cumartesi işten erken çıktım 11'de,ondan sonra bastık gittik Bodrum'a :21:
.............
heee bu arada hani hatırlayın 2 hafta önce bodrum dönüşü söke outletten 44 beden pantolonlar almıştım da bol gelmişti ya,ben dün dönüşte onları değiştirdim veeeee şu an 40 beden pantolonum üstümdeyken size sesleniyorummmm :KK24::KK76::KK52:
Ne mutlu sanaaa :124::124: daha incelerine de gir inşallah :))

canım sende bılıyorsunkı yağ degıl bunlar. bende 4 kıloyu hemen verdım bılıyorsun .senınde aynısı olmus ıste. verırsın bunu. bi iki gun form çaylarından ıc cırcır ol bak balon gıbı sonersın. su bunlar suuu.. bıde burda bırı cıvanperçemı adet sokturdu falan yazmıstı sende bı dene ne kaybedersın. belkı gelır senınde kırmızıların.. bak bana tatıl kılolarımı verdım kaldıgım yerde yıne kaldım. ctesı sabah -200 de cıkmıstım bugun +300 olarak dondu bana. şimdi önemlı olan burdan sonra vermeyı basarmam. ve ben yapıcam bu ısı. kımse yuzume soylemıyor ama arkamdan soyluyorlarmıs nasıl zayıfladı dıye. bende bana soylemeyene dukan yaptıgımı soylemıyorum. zayıfladıgımı bana soylesınler motıve olayım bende onlara ödül olarak sırrımı vereyım dımı ama. sır ama ne sır. bılmeyen yok :KK9::KK9::KK9:
İnşallah sen de bu azminle kavuşacaksın canım istediğin kiloya :KK9::KK9: Çok saol :KK54: Evet biliyorum yağ değil.. Zaten denemek için bilerek yaptım.. İnşallah benim de senin gibi hemen gidiverirler de, sonra da şu kaplumbağam takıldığı kilonun da altına düşer.. :105::97: Seninki de inşallah kaldığı yerden iner yaaa! Niye şaşırmıyo bizim bu vücutlaaarr :97: Takıldığın yerden kurtulmak için ne yaaprsan bana da söyleee... :KK31:

.......canim benim ya gider insallah bünyen sana oyun oynuyor...ama gidecek o hic stres yapma sen stres yaptikca o katila katila gülüp daha cok tutuyor kilolari gideceksiniz de sen o kilocuklara
.......
Saol canım.. :KK43: evet sanırım zaten ben stresten de kaybediyorum. Veremicem veremicem diye düşünmekten, veremiyorum..:KK31: Bu düşünce gücü de hayırlı bir şeylerde işe yaramaz hee :S :)

günaayydddııınnnnn
1 aydır 71 den gram oynamamıştım
son 7 günde 70.300 dümm
ama bugün -800 gördüm baskülde 69.500!!!
ALLAHIMM 6 ile başlayan bi rakam gördüm sonunda..
ama tuhaf bi vücudum var vermio vermio sonra çoşuyooo!!!
tickerimi da deiştirmeyi hakettimmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Günaydın.. İnşallah yine takılmaazz!! Farkılı bir şey yaptın mııı? :44:

1 HAFTADIR 69 a sabitlendim bugün tekrar atağa başladım bakalım işe yarayacakmı?
1 haftalık duraklamada hemen tekrar atağa başlamasan daha iyi.. Kitapta duraklama 2 haftayı bulduğunda çözüm aramamız gerektiği yazıyor. Hemen atak yaparsan elindeki silahları çabuk tüketmiş olursun. Bir daha böyle bir durum olduğunda, atak da işe yaramaz o zaman.. Bence biraz daha beklemelisin..

Günaydın canlarım, güzellerim,
Herkese çokkk güzel, mutlu, sağlıklı, enerjik, bol motivasyonlu ve tabi ki bolll eksili bir hafta olsun inşallah. :KK16::KK16:
Geçmişi tabi ki okuyamadım henüz, 3 günde tam 55 sayfa olmuş, fırsat bulursam okuyacağım ama önce raporumu vereyim. :)
Çok yorucu ama güzel bir tatildi
treeswing.gif
(ama böyle yapamadım valla, ordan oraya ordan oraya, ilk defa tura katıldım ben, helak oldum ya:KK1:)............
Hoşgeldin canım :)) Özlettin yine kendini.. :KK54: İnşallah moralin yerine gelmiştir.. Biraz sıkılıyordun gitmeden.. :KK54:
............
Saol canım desteğine.. :85: Evet :KK43: Ben de, bir de böyle deneyeyim dedim.. Daha uzatacaktım ama içim el vermedi.. Yedim yedim yine de içim rahat yiyemedim zaten.. 2 gün ara yeter dedim.. İnşallah yeterince şaşırır bu vücut :26: Zaten bedenim değişmedi tabi ki, hala 38 beden pantolonlarımı giyiyorum.. Şu şişlik gitsin de, sonra da daha fazlası gitsin.. Onu istiyorum.. Şimdi bu 4 gün tatlandırıcıdır, zerodur, sakızdır, sınırlı izinlidir.. Yok efendim normal yoğurt falan.. hiç bir şey yok.. Tamamen saf protein ve yağsız ürünler.. Bakalım 58,5'ten daha aşağıya düşebilecek miyim.. :44: Dediğin gibi sonra beyaz, yeşil gitcem :)
Bu beyaz günde somon yenmemeliymiş galiba.. Bilgisi olan var mıı :44:

Son düzenleme:
cnm bende onu merak edip arastırmıstım ilk diyete basladıgımda.yag yakıormus sanırım ama genelde sporla öneriolar.ben spor yapmadıgım için denemedim..cokta acıkcası bu tarz şeyleri bilmeden etmeden kullanmama taraftarıyım..ama sende istersen arastır,,kullanıp faydasını görmüş birini bulursan bizle paylas :KK1: ben o zmn facedede kullanıp,,memnun kaldım diyen hiç okumamıstım..

ayy kilo vermemi hızandırırmı acaba ya:KK43:( off birazn önce gtsinler istiyorum...bni yorumlara falan bakiim bari netten faceimde yok.sitelerdekine bakarım olmazsa ucuz bişide değildi bide alırım bi işe yaramaz of anam of :18:

ay medesa nası güldüm:) kahkaha attım resmen.bi arkadaşıma sormuştum o ne kız öyle totoyu kolla gbi dio:KK9: okudum nette de vitamin mi ne anlamadım dukan önermiş.siz bilionuzdr die soriim dedim:))

ahahahahaha bak şimcik bende çok güldüm ama arkadaşınınki de doğru bir benzetme olmuş ona da benziyor hanii yani ahahaha :KK1::KK1:
canım sporla birlikte kullanılan birşeyse sormak istediğin l-carnitin öneriliyor genelde.
ben netten çok araştırdım.bu sadece sporla beraber kullanılan bir ilaç.ben denedim de.yarım kapsül içiyorsun şurup gibi bişey,işte o da metabolizmanı hızlandırıyormuş.normalde yarım saat spordan sonra yağ yakımına başlıyorsan,bu onu öne çekiyor ve 15-20 dakikadan sonra yağ yalmaya başlkıyorsun,ayrıca yorulmuyorsun daha çok spor yapabiliyorsun deniyor.
benim gitttiğim salonda da satılıyor,hocamla da görüştüm.tabiki önerdi,sonuçta para kazanıyor.denemek için bir tane hüpplettim ama bana ekstra bişey kattığını hissetmedim.yani ne normaldekinden daha fazla ter attım,ne de normaldekinden fazla enerjiye kavuştum.
bende almaktan vazgeçtim.gerçi herkesin yapısı farklı tabi.ben normal vitamin yada enerji içeceği de içsem bana hiç bir artı kattıklarını hiseetmiyorum.bu sebeple de hiç vitamin falan kullanmıyorum.eğer almak istiyorsan iyi araştır,mümkünse dene öyle al.çünkü az buz para da değil bunlar,boşa para saçma ihtiyacını karşılamayacaksa bence :KK34:

Günaydın canım.. Bilerek yedim ama; pes ettiğim için değil. Küçük kaçamaklar yapsam vücudu şaşırtma falan olmazdı o.. O zaman almıyorum da vermiyorum da.. Takıldıkça takılıyo.. Ben de normal normal yedim ki, diyeti bıraktığımı sansın diye.. ama bakalım sanacak mı :KK31: yoksa benim vücut akıllı mı :S İnşallah kanmıştır :KK59: Yani yoksa yemeye dayanamamak değil de, takılmaya dayanamamak benim ki :KK43: Şimdi bu yürüyüşlerle falan, gerçek bir yumuruk yapıcam bakalım.. İnşallah etkili olur.. Saol canım :KK54:

Ne mutlu sanaaa :124::124: daha incelerine de gir inşallah :))

İnşallah sen de bu azminle kavuşacaksın canım istediğin kiloya :KK9::KK9: Çok saol :KK54: Evet biliyorum yağ değil.. Zaten denemek için bilerek yaptım.. İnşallah benim de senin gibi hemen gidiverirler de, sonra da şu kaplumbağam takıldığı kilonun da altına düşer.. :105::97: Seninki de inşallah kaldığı yerden iner yaaa! Niye şaşırmıyo bizim bu vücutlaaarr :97: Takıldığın yerden kurtulmak için ne yaaprsan bana da söyleee... :KK31:

Saol canım.. :KK43: evet sanırım zaten ben stresten de kaybediyorum. Veremicem veremicem diye düşünmekten, veremiyorum..:KK31: Bu düşünce gücü de hayırlı bir şeylerde işe yaramaz hee :S :)

Günaydın.. İnşallah yine takılmaazz!! Farkılı bir şey yaptın mııı? :44:

1 haftalık duraklamada hemen tekrar atağa başlamasan daha iyi.. Kitapta duraklama 2 haftayı bulduğunda çözüm aramamız gerektiği yazıyor. Hemen atak yaparsan elindeki silahları çabuk tüketmiş olursun. Bir daha böyle bir durum olduğunda, atak da işe yaramaz o zaman.. Bence biraz daha beklemelisin..

Hoşgeldin canım :)) Özlettin yine kendini.. :KK54: İnşallah moralin yerine gelmiştir.. Biraz sıkılıyordun gitmeden.. :KK54:

Saol canım desteğine.. :85: Evet :KK43: Ben de, bir de böyle deneyeyim dedim.. Daha uzatacaktım ama içim el vermedi.. Yedim yedim yine de içim rahat yiyemedim zaten.. 2 gün ara yeter dedim.. İnşallah yeterince şaşırır bu vücut :26: Zaten bedenim değişmedi tabi ki, hala 38 beden pantolonlarımı giyiyorum.. Şu şişlik gitsin de, sonra da daha fazlası gitsin.. Onu istiyorum.. Şimdi bu 4 gün tatlandırıcıdır, zerodur, sakızdır, sınırlı izinlidir.. Yok efendim normal yoğurt falan.. hiç bir şey yok.. Tamamen saf protein ve yağsız ürünler.. Bakalım 58,5'ten daha aşağıya düşebilecek miyim.. :44: Dediğin gibi sonra beyaz, yeşil gitcem :)
Bu beyaz günde somon yenmemeliymiş galiba.. Bilgisi olan var mıı :44:

somon yenmeyecek diye bişey hatırlamıyorum ben,beyaz et ve herşeyin beyazı yenecek işte.
somon sonuçta balık yani beyaz et sayılır,pembe diye farklı mı düşünmeliyiz onu,hiç sanmıyorum yaaa.ben beyaz günde somon yenmez diye bişey hatırlamıyorum ama araştırıcam senin için dur 1 dk

canım diyor ki özellikle somon,ton balığı,sardalya ve açık deniz balıkları yerine beyaz balıklar tercih edilmeliymiş :KK50:
pekiiiii sen de levrek,çipura falan yesen olmaz mı :KK34:

Cuma akşamı sporda doktor kontrolüme gitmiştim ancak yoğunluktan sizlerle paylaşamadım,şimdi paylaşayım dedim çünkü sizi de ilgilendirirebilecek bazı şeyler var diye düşünüyorum.

ve en korkutucu olanı hatta beni en çok üzen belki de vücut yaşımdı,kaç olduğunu tahmin bile edemezsiniz 59 :KK19:
düşünsenize ben 32-33 yaşındayım ama vücuttaki yağ,organların yağlanması ıvır zıvır sebeplerle vücut yaşım ninem yaşındaydı yani ekimcim üzülme ilk başladığımda ben senden oldukça daha yaşlıymışım,buraların en yaşlısı yani :KK34:

sonra günler geçti yaklaşık 1 ay sonraki sonuçlar 16.05.2012 ; kilo 81.9. bir ayda 5.2 kilo vermişim ve bunun 5 kilosu yağdan,sadece 200 gramı kastan gitmiş.doktorun gözleri ahanda böyle olmuştu :KK53::KK53: tebrklerini koydu bana.
bu kilonun % 38.6'sı yağdı. yağ oranı 31.610 kg,kas oranı ise 50.290 olarak değişmişti.

son kontrolüm 28.06.2012 kilom 77.8.bu toplam kilonun % 32.7'si yağ. toplam yağ oranı 25.440 kiloya düşmüş,buna rağmen kas oranım artmış 52.,360 olmuş :KK76::KK76:
buna inanılmaz sevindim,gerçek yaşıma yaklaştım.bir dahaki gitttiğimde 27 görücem inşallah :KK9:

şimdi size asıl söyleyeceğim ilginç durum şu.doktor bana bu ay 4.1 kilo vermişsin bunun 6.1'i yağ dedi :KK53:
ben de adama salak muamelesi yaptım.o nasıl oluyor yaa toplam 4.1 kilo vermişsem nasıl 6.1 kilo yağ vermiş olabilirim ki dedim.
adam tartıda görünen her zaman gerçek değil yani o sadece ağırlığının ne durumda olduğunu gösteriyor.ama sen 6.1 kilo yağ kaybetmişsin,bunun yanında 2 kilo kas kazanmışsın.bu sebeple 4.1 vermiş görünüyorsun dedi.
ben buna açıkçası çok sevindim.yani 2 kilo kas almayıp _ 6.1 görsem bu da güzel olurdu ama en azından 2 kilo kas kazanmışım:KK34:

söylemek istediğim şu ki tartıda az _ gören + gören falan arkadaşlarım üzülmeyin.yani tartı o anki ağırlığımızı gösteriyor ama yağ/kas oranlarımız da kaybedilen kilo kadar önemli.yani ben 15 kilo kas kaybedip hiç yağ kaybetmesem sarkık pörsük bişeye dönüşürdüm heralde.bu sonuç beni sevindirdi,2 ayda 10 kilo vermişim resmen.:KK16:
ayrıca şuna da dikkatinizi çekmek isterim ki cuma günkü kontrolde 77.8 idim ama birkaç gündür 77.1'im.
ben size boşuna demiyorum kilo kilo margarin kaybediyoruz diye.demekki arada görünen o artılar bizi korkutmamalı,onlar su fazlası,ödem,regl falan gibi faktörlerden kaynaklanıyor :KK9:

Canım benim, çok sevindim, :nazar::nazar::nazar: ama yine beni en yaşlı yaptın anlaşılan :KK1:ama ben kaçtım acaba, 80 falanımdır herhalde kilolar gitmeden.:KK9:

Ama sonuçlar gerçekten inanılmaz, yağını çalıştırıp çalıştırıp kasa çevirmişsin ya senden korkulur gerçekten.:KK1::emir_bebek::emir_bebek: sen bidahaki sefere ne 27 si 18 lik olursun eminim ben.
:KK16::KK16:
Ben de tiroidim için endokrinoloğa gitmiştim 6 ay kadar önce, görmek istemediğimden biyerlere sokmuştum, haftaya da ben gideyim bakayım 80 lerden 60 lara gelmişimdir belki. :KK55::KK55:

aa kızlar bişey sorcam şu gotukola denen şey nası bişey

Kutu kola mı Gojy bery mi dedin, ben de sıkacak mermi kalmadı, atamıyorum :KK9:

aman be kuzuuum tek gecelik bodrum kaçamağı işte ama valla gittik bara falan sabah kadar şişe şişe votkalar çerezler falan filan,ben yine light kola+rom aromasıyla kafayı buldum :KK34:
hehehehehe bilmiyorlar ki ben doğuştan sarhoşum zaten,extradan bişey içmeme gerek kalmıyor :KK9::KK9:
bu arada arkadaş grubumla gittim kuzum,yani ex ile değil ama o kudurdu.kimlerle gittiğimi bilmiyor.paranoyakça neler kurduysa kafasında yine ağlamaya başladı koca bebek :KK22:
dur cnm şimciiiik yazıcam merak edilen konuyu da,öpüyorum...

Ohh yarasın canım benim, iyi yapmışsın. :KK8:

Ben de merak edilen diyince yeni biri var sandıydım ama bu ondan daha iyi bişeymiş. :emir_bebek:

Öğrenirsen bana da söyle, yukarda salladım biraz ben. :KK1:

MEDESAAAAAAA inanilmaz mutlu oldum inanilmaaaz derecede inanamazsin kendim genclesmisim gibi canim benim....ama suda bi gercek hani su sebeptende sevindim simdi sen bize gaz verdin arkadasimmmm süpersin:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

medesa canım adına çok sevindim tebrikler canım

harikasın sen spor yapıomusun canım ben henüz yapmıyorum da acaba kas artımının nedeni bumudur sendeki

yaşında küçülmüş kız bu gidişle cıtır olcen demektir süpersin genç ve güzel arkadaşımm

bu arada ben cuma günü 78.2 olmuştum hala orada takılıyım kuzum perşembeye kadar bi 600 gram verebilsem süper olucak

X