Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

harikasın!Allah o günleri banada göstersin inşallah...

Günaydın canlarım, güzellerim,

Herkese çokkk güzel, mutlu, sağlıklı, enerjik, bol motivasyonlu ve tabi ki bolll eksili bir hafta olsun inşallah.

Geçmişi tabi ki okuyamadım henüz, 3 günde tam 55 sayfa olmuş, fırsat bulursam okuyacağım ama önce raporumu vereyim. :)

Çok yorucu ama güzel bir tatildi
(ama böyle yapamadım valla, ordan oraya ordan oraya, ilk defa tura katıldım ben, helak oldum ya)

Ben 3 gün turda, götürdüğüm krebimi, kekimi ama 1 gün yetti, ilk gün teknede hamsi tava ve salata vardı, aç kaldım. Herkes yedi ben baktım, sonra teknenin içinde ayran sordum görevli balık olduğu için ayran satmadıklarını söyledi, yüzüm hangi şekli aldıysa, size kendi peynirimden vereyim dedi, dolaptan çıkardı, minicik bir peynire bu kadar sevineceğim hiç aklıma gelmezdi.

Bu arada yanıma polonez hindi jambon almıştım acıktıkça otobüste falan tıkınırım diye ama açamadım bile kokacak diye, çöpe attım sonunda da.:2:

Akşam yoğurtlu mezelerden, zeytinyağlı yemeklerden yedim. Ertesi gün öğle yemeğinde balık yedim neyse ki, akşam da ödül öğünümü yapayım dedim ama pek yiyemedim kızlar. Otel açık büfeydi, rosto aldım, zeytinyağlı tabağı, tatlı ve meyve ama çoğu kaldı, olsun gözüm doydu en azından

Dün de öğlen ev yemekleri yapan bir yere götürdüler ama hepsi yağlıydı ve ben yine aç kaldım tabi :)) yanıma aldığım 2 dilim tam buğday ekmeği arası light peynirin yarısını yedim. Akşam da tabi saat 23.30 da tekirdağ köfte, biraz yağlıydı ve saat çok geçti ama ölmekten iyidir dedim yedim.

Akşam yemeklerinde zeytinyağlıları yedim mecburen, bu sabah tartıya çıktığımda 58,8 dim ama olsun, gece yediğim yemeğin etkisi vardır, yoldandır, ödemdendir diyelim.

Ama hepinizi çok özledim canlarım, dediğim gibi geçmişi okuyamadım henüz, hepiniz iyi misiniz?

Hay maşallahhh. 38 de giyersin inşallahhhhhhhhhhhhh..

ayyyy amin amiinnnn,giyicem inşallah yaaa çok hırslandım
aslında bana kalsa ben 42 ile değiştirecektim ama burda arkadaşlar 40 da olur falan diye ığğnnn ığğğnnnn gazı verdiler,ben de almışım gazı anlaşılan hemencik 40'larını aldım.valla güzel de durdu,ohhh iyi yapmışım vallahi daha çok motive oldum

canımmm benim hoşgeldinnn,ohhh sefan olsun Allah içine sindirsin
turlar yorucu olur ama eğlencelidir de beee,otobüste şarkılar türküler falan grupça şeyleri seviyorum ben
yemeklerin de gayet güzelmiş.tebrik ederim arkadaşım güçlendirmede olmana rağmen o hamsi tavayı yememeni de ayakta alkışlıyorum valla ben olsam belki de yerdim,ne de olsa protein diye ihihihihih

harikasın!Allah o günleri banada göstersin inşallah...

gösterir kuzum gösterir,inan bana hiç birşey hayal değilmiş yaaa ben artık 44'leri zorlayıp 46 bedenlere girer olmuştum.kendime yazık etmişim resmen.şu an genç kız gibi oldum yeniden yahuuu

asıl birazdan sizle başka bişey paylaşıcam,benim için önemli ama şimdi aynı anda işe bakmam gerek sanırım yemekten sonra paylaşabilirim ama çatlıyorum

he hee işte yeni gıcır gıcır tickerim

65 i görmeden tekrar deiştirmiicemmm

15 temmuzda en yakın arkadaşımın düğünü var 15 günde 65 olurmuyumm acaba

Günaydin Cankuslarim!!!

Ya ben neden böyle oldum Atakta 3 kilo vererek 74 oldum...seyirin 2. günü 74,4 oldum suan seyirin 7. gün ve hala 74,4 bünyem kendiliginden güclendirmeye gecti sanirim kizlar ne yapsam yoksa korkmayayim aynen kacamaksiz devammi edeyim...yoksa bir sok a mi ihtiyacim var:26:

2 kilo bir bacaktan, 2 kilo öbür bacaktan, 3 kilo göbekten toplam 7 kilo gitmiş
7 kilo daha az taşıyorum her gün
Nasıl enerjik olmayayım

civan perçemi gerçekten çok işe yarıyo ama tadını hiç sorma:44:

onu söleyen bendim cnm evet bende işe yaradı ama kestanenin dediği gibi tadını hiçççç sormayınn..eger içebilirseniz iki günde sonuc aldım ben,,deneyin sizde

ekimcim hosgeldın..ben dün havuzda kacamak yaptım sımdı onun cezası protein gunu yapıorum bide sen bu salıncakta sallanan seyı nasıl yaptın yaa bende istiorum cok guselmişşş..ama ifadelerde yyok o

medesacım madem bu kdr motive oldun bi foto cekte ekle baride bugün,,bizde görüp olalımmm,,olmassss mıı

Son düzenleme:

AAAAA ben çok merak ederim ama. İNŞALLAH callene eşl,k edecek bir süprizdir bu :)
Ay darısı başımaaaa.
Bu arada ben oğlanla buluşamadım cumartesi akşam. Bizim düğün varmış paşa paşa gittim. En topuklusundan giyinince akrabalar falan wowwww oldular..Uzuzn ince gibi geldim heralde onlara. HAhaha bizim diet boy uzatıyor.

Oğlan biraz alındı tabi ama sonra açıkladım. Hem o hissediyormuş çok güzel olacakmış hayat bana gece öle mesaj atmış. Ahh dedim bide ben hissetsemmm.

7 gunde 3 kilo hiç kötü deil..daha dur yeni başlamıssın ne soku..ztn seyirde kilolar gram gram gidior ataktaki kdr hızlı gitmior..sorun yok.aynen normal duzende dewam et..korkucak bişi yok..

çok iyi gelmiştir tatil..keşke bide aç kalmasaydın:))

heyooooo sağol cınım sayende artık benim de bir ticker ım vaar :)
Rica ederim
kızlar geldim en zor sınava, sinemaya gidicem akşam ama ya patlamış mısır nolcek? acaba evde patlamış et mi yapıp götürsem yaw yok mu duklamış mısır tarifi falan hiç yolu yok bunun di mi
Duklamış mısır hahahaa Hiç güleceğim yoktu yaaa, süper hahaha
teşekkür ederim güzel dilekleriniz için ,2 buçuk haftalık bir evliliğim var,dediğiniz gibi olur inşallah geçer bu sıkıntılar
Canım bunlar gerçekler.. Ohoo!! Biz balayında bile kavga ettik 2,5 haftalık evliyken boşanmayı bile düşünmüşümdür heralde Böyle insana afaganlar basıyo!! Kavgalar olunca falan "Ben bu adamla nasıl bir ömür geçircem" dersin daha da afaganlar basar... Duvarlar üstüne üstüne gelir.. Onu niye oraya koydun diye kavga çıkar mesela :) Öyle yani.. Çıkıyoo :)) Ay hala da çıkıyo, sorma
Yeni bir şeye başlamış olmanın stresi onlar.. Rahat olmaya çalış canım.. Zamanla alışacaksınız birbirinize.. Sevgi varsa gerisi gelir.. Tabi tek taraflı olmaz ama.. Oturup konuşmadan da hiç bir sorun çözülmez... Üzme kendini sakın Ailenden de yardım isteyebilirsin bence ama.. Onlar hepimizden daha deneyimli.. Biz onların yanında ne biliriz ki.. Her zaman bizim yanımızdalar onlar, unutma

Yaaa!! İşte beterin beteri var diye sevin diyorum sana Bari senin kilo verememenin sebebi varmış.. Benimki öyle keyfii.. Vermiyo da vermiyo!! Takıldım kaldım.. Ben de şaşırtmayı deniyorum şimdi işte.. Bakalım şaşıracak mı..? :44:
ya kızlar kilo bildirim günü ne zaman benide listeye yazın nolur
Perşembe günü.. Perşembe günü bildir sen, eklerim

Keşke yemek yeseymişsin canım hihihihi Senin bu yediklerin benim ara öğünlerim hahah

merhabalar. kızlar dun kızımın dogum gunu vardi .ve ben kabaht işleidm. 1 saate yakinda yuruyus yaptim üstüne .seyir evresinden simdi ataga gerimi dönmem gerek .birde su ekmegi naisl yapiyordunuz? birde keki tencerede naisl pişiyorsunuz ? insallah kilo almamya(

vücudun su tuttuğu için oluyo böyle...ama düzeliyo bi süre snra merak etme canım

Aynen devam et, birden vereceksin. Acelen varsa, tartıda da görmek istiyorsan sonucu 2 protein yap. Ama yapsan da yapmasan da yağların eriyor. Tartıda sana kilo gibi görünen şey sebze günlerinin ödemi

canım benimmm huuuu bi sakin ol bakeeem,olur arada öyle şeyler de o şok mok ne demek oluyor yahuu daha kaç gün oldu başlayalı,verdiklerini de geri alıp daha büyük bir şok yaşamak istemezsin sanırım

canım benim yaaa nolur yanlış anlamayın sanki kasıtlı eklemiyormuşum gibi,ben de çok istiyorum.aslında geçen hafta bile resim çektirmiştim ama dedim yaaa bu işyeri bilgisayralarımızdan öyle resim mesim ekleyemiyoruz.yani benim sanırım bir haftasonu bu konuya bir çözüm getirmem lazım.kusura bakmayın nolur. belki p.be nöbette halletmeye çalışırım

ahahahahahahaa deli bozuk seniiiii keşke keşkee valla offff ne iyi olurdu valla
ama yok öyle bişey değil,doktor kontrolüne gittim de sporda.onla ilgili

kızlar köy sütü geldi. piştikten sonra kaymagını alip öle yogurt yapsam yagsiz yogurt olurmu sizce ? atak devresini kacamaklardan sonra kac gun yapmalıyız bişi sölemediniz

düğününe çağrcanmı bizi kk dukaniçeleri olarak

tabiiiikiii hangi arkadasimizdi bilmiyorum amam onun dedigi gibi....türkiyenin en fit dügünü olacak

Masallah Masallah canim benim ya eskilerde benimkiside öyleydi simdi dukanla ne olacak acep....söylemesi ayip 16 yasimda 93 kiloydum buralara kadar geldim ama cocukken daha cabuk veriliyor

masallah masallah Allahim 38 i nasip eder insallaah

canim benim masallah insallah bende güclendirmeye gecerimde bu kadar iradeli olurum

manken edasiyla salinsaydin söyle o dügünün tozunu attirsaydin bi güzel
7 gunde 3 kilo hiç kötü deil..daha dur yeni başlamıssın ne soku..ztn seyirde kilolar gram gram gidior ataktaki kdr hızlı gitmior..sorun yok.aynen normal duzende dewam et..korkucak bişi yok..
dogru diyorsun tatliskom....persembe kokteyl var zaten... öncesi ve sonrasi 2 gün Protein yapicam
vücudun su tuttuğu için oluyo böyle...ama düzeliyo bi süre snra merak etme canım
hadi insallah o 400gr da acaba su mudur....
Aynen devam et, birden vereceksin. Acelen varsa, tartıda da görmek istiyorsan sonucu 2 protein yap. Ama yapsan da yapmasan da yağların eriyor. Tartıda sana kilo gibi görünen şey sebze günlerinin ödemi

seviyorum hepinizi rahatladim biraz persembeden korkuyorum ama

canım benimmm huuuu bi sakin ol bakeeem,olur arada öyle şeyler de o şok mok ne demek oluyor yahuu daha kaç gün oldu başlayalı,verdiklerini de geri alıp daha büyük bir şok yaşamak istemezsin sanırım
yoook asla istemem ve bi düsündümde ömrüm boyunca hergün tartildim ilk kez 4-5 gün sabit kaldim hic gram oynamadan buda bir basari sonucta degilmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…