Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ya Love canim su nar cayi ise yaramadi dedin beni bitirdin yaa. simdi karar kara düsünüyorum.
burda 200 gr i 7.5 euro falanmis da . sally almis eczaneden. aliyimmi almiyim mi yaa :26:

Bedenim benimle dalga geciyor ya!!

Dün Mini Etek geldi 38 Beden ´Kardesim 38 Beden almis ki önce bi beden kücül sonra bi beden daha düseriz diye cuk diye olmadi mi etek simdiden

Cok moralim bozuldu gidip 36 alip asicam.....asmak icin etek alan tek aptal benmiyim acaba:26:

ya Love canim su nar cayi ise yaramadi dedin beni bitirdin yaa. simdi karar kara düsünüyorum.
burda 200 gr i 7.5 euro falanmis da . sally almis eczaneden. aliyimmi almiyim mi yaa :26:

cnm ama bak orda söyle bi parantez acmıstım..orda dioki yesilcay içmeye alıskın we duraklama yasamamıs olanlarda bi fayda göstermeyebilir dio..ee ben hem hiç duraklamadım gram gramda olsa werdim,,bide ztn yeşilçay içebiliorum..o nedenle bende etki etmemiş olabilir..ama sizlerde etki edeceğini düşünüorum..burda olsan ben aldım bide hepsinden 100 gram werirdim cnm walla sana..ben bidaha yapmam heralde bosuna ztn

Eki Görüntüle 455011

kızlar tatlandırıcımı aldım. sizinkide bunun aynısımı. 23 tl ye aldım. fiyatı nasıll...

evet kuzum benimkide aynı,ben ilkini 30 ikincisini 25 tl'ye aldım,kazık yemişim yahuu

canıımmmm doğum günün kutlu olsun,bol eksilerle nice mutlu senelere sevdiklerinle ve bizimle birlikteeee

eveeettt,o resmi bekliyoruz bebek

kocama diyeyimde beraber bizde callana başlayalım :78::78::78: :127:

ahahahahaha uleeen benim kocam yok nolcek şimdi,şu yapışkan eski sevgiliye mi sulansam bendee ahahahaha çok gülüyorum şu an resmen içim katıldı

eeeee dukaniçe ben de o kadar pelvis yapıp zevkten çıldırsam ben de sırıtarak sızarımmm
bende de nerdeeeee sabahlara kadar koyun sayıyorum uyucam diyee sırıtarak sımayalı ohooooo

Azgın 30 yaş üstü hatunlar klubune döndük....

kocama diyeyimde beraber bizde callana başlayalım :78::78::78: :127:

Ebr Şallı kocasıyla ne zaman plates yapmaya başlasa hiç bitiremezmiş programı. Mantıklı yani eşle yapmakkk. Sonuçta harcanan kalori önemlii :) Aslında dukan bide bu işe el atsa. Herkes mutlu olsa, hayat bayram olsa....

:)

kızlar motiwasyon amaçlı koyuorum az önce çekildiğim fotolarıı ama sizlerde ekleseniz hiçç fena olmucak artk yaniiii bu kotu shopping fest indirimi oldugu için Kotondan 35 tlye aldım,,bide gece elbisesi aldım yawru agzı cok güsel hemde 20 tlyeee imkanı olanlar bi Koton.a ugrasın derim

Walla denedim beğendim. Beni callen e bağlayan şey oldu resmen. Sonrada duş alıp kremlenip giyiyorum yıllarca ceyiz diye aldığım saten dantel ne bulursam. Annem uyuz oluyor bu duruma ama. Eski meski idare edecez artık. Bende bi eskileri dürteyim bu gecee. Gerçi ben her an aşık olabilriimm. çıkar kokusu bir kaç günee :)

tüh tüh tüh 41 kere maşallah. bakalım ben girebilecek miyim 36 beden eski elbiselerimin içine, hepsi çook güzeldi. ben bi zamanlar 47 kiloydum da şimdi 69.5

pişşşt yawwruuum bu nee yaaaa,cillop oldun sennn ufff diyorum ya hele sağdaki resimde çok daha net belli resmen incenik kalmışsın,harikasın kuzu bravooo yaa,hastalıktı ameliyattı bütün bunlara rağmen vazgeçmedin mücadelenden işte sonuç ortada
ay izmir de de o fiyata mıdır ki yaaa,ben de somon rengi hani bu yışın modası olan renk var ya ondan yada yavru ağzı elbise istiyordum aslında buldum tam istediğim gibi bi tane ama 170 tl,hiiiç de veremem o kadar para şimciikk,ben o parayla ne etler,ne balıklar,ne tavuklar alırım

vayyy süper,havada aşkk kokusu var desene yaaa ohhh yaşasın senin callan boşa gitmeyecek darısı başıma tez vakitte inşallahh,hadi hep beraber amiin deyin kızlarrr

Hahahaha Uyurgezerlikle ne alak yaa
Valla canım ben hayranlıkla bakmıyorum. Kim olsa böyle yapardı gibi geliyo. İçimden öyle gediği için öyle davranıyom yani ne biliyim :) Ben zaten etçil olduğum için.. Sorun yok yani Zaten ramazana kadar motivasyonum var Ayrıca hala şişman görüyorum kendimi.. 34 beden olsam keşke.. Nefret ediyorum kilodan!!!! Iyyy!!

Hoşgeldin..
Perşembe günü bir daha bekleriz bildirimini

...........hatunolar bikaç günlük aradan snra döndüm aranıza.durumlar fena değil.diyeti hiç bozmadım.baştan sona geçmişi okumakla meşgulüm...öpücükler
Hoşgeldin canım Sevindim geldiğineeee

Ben de bugünlerde çok tatlandırıc kullanıyorum :S Offf

Aferin sanaaa Ama aç kalmak da çok iyi değil hee Bilerek aç kalma sakın Ve de sen de hoşgeldiiiin..

Yahu bu yulaf kepeğiyle yulaf unu çok fark eder mi?? Ben yulaf kepeği bulamadım sizler hangi marketlerde buldunuz?? Bu arada ben istanbuldayım...
Hayırlı olsun, hoşgeldin Migros'da Doğalsan marka var.. Ve de internette.. yulaf unu başkaaa.

Yemek aralarında sebze yememen daha iyi.. Peynir ye, yoğurt ye, süt iç... Sebze yersen proteini geçebilir gün içindeki miktarı.
Hoşgeldiiinn! Tebrikleeerr Sana da başarılar..

tüh tüh tüh 41 kere maşallah. bakalım ben girebilecek miyim 36 beden eski elbiselerimin içine, hepsi çook güzeldi. ben bi zamanlar 47 kiloydum da şimdi 69.5

ben başladıgımda 65,6 kg.daydım..yanı senden 4 kg azdım sadece..o nedenle yapamaman için hiçbi engel yok kurallara uydugun sürece

Kizlar ya siz alin iyi olursa bende alirim ben evlenicem para biriktirmem gerekiyor

valla bende sally i bekliyorum bakalim onda ise yarayacak mi onu kobay yaptim

medesaaa kiz cadi , yerim seni yaa . kiz bosver ona sulancagina yalniz kal daa iyi. cildirtir gene seni iki güne.

tesekkür ederim canim dogum günüm icin. amin insallah allah herkesin gönlüne göre versin.

wowwww islikkkkkkk islikkkkkkkk.. süper olmusun canim yaa.

ben eskiden koton dan giiyinirdim zayifkene. 2 senedir TR ye hic bi gidisimde önünden bilene gecmedim. halbukisi cok güzel seyler var. insallah bu gidisimde ohhh alirim bir sürü bir sürü

elbisede iyiymis hee 20 tl ye gözünü sevdigimin türkiye si :2:

hadi bakalim hayirli haberlerle insallah

cok tsk ederm cnmmmmmmm...bence shopping fest kapsamında hepsinde indirim wardır,,imkanın warsa şansını dene

cok tşk ederim cnmmmm..tabi normalde 20 tl deil ama shopping fest kapsamında ellerinde kalanı bitirmeye calısıolar sanırım,,ondan indirimde

Erkek arkadaşından ayrılmıştın di mi canım sen de. Oh ohhh!! Süründür onuu Hatırladım ben onu şimdiiii Hiç bi tarafına bakma da görsün!!
Hoşgeldin. kolay gelsin... Kibriti kutuyu unut Ye işte istediğin kadar.. Kirazı da unut ama yiyeceksen 2 tane falan ye. Sadece "2 tane" yani. Kapişşş :))

yüzümde ve karnımda erime olduğu kesin.çok az farkla giremediğim pantalonuma giriyorum.yüzüm patates gibi şişti indi şimdi. aman su bile olsa veriyoruz işte böylelikle iyice gaza gelmiş oluyorum
Suyu yağı napıcanız yaa gidiyo işte Kss gitmiyo sonuçta. Gerisinin ne önemi var yahuu. Önünde sonunda yağ da gidecek işte :))
Sen de hoşgeldin.. Zaten ilk verilen kilolar motive amaçlı :)) En büyük mutluluk kaynağı işte... Daha ne olsun..
Ay arkadaşım bu ne panik yaa Çok şaşırdım he bu haline :)) Sevinmen gerekirken panik misin Zayıfladığın için şaşkınlıktan olmasın Kastan falan gitmiyoo Sakin ol ve keyfini çıkaaarr Bu akdar çok paniksen, doktora gidebilirsin
Yumurta evet.. Baya bi çok :) Neden bu kadar çok yiyorsun.. Başka alternatifler yaratamaz mısın yemek için..? Her gün bu kadar çok yumurta yeme.. ama daha önemlisi az yiyorsun bence sen :44: Düzgün bir öğle yemeği ye.. Acıkınca değil yani, saatli falan.. Kıymanın da yağ oranını hesaplamak zor olduğu için.. Her acıktığında kıyma yeme bence.. Hem de yumurtayla..
Hahahha Böööö!!!! yüz biiizzz

croiselle dogum gunun kutlu olsun. nice mutlu yıllarra.cok tesekkür ederim sizlereya cidden. biiri bana biisklet kalca ve baseni eritmez dedi.bende bian hevesim kacmişti. cunki yalniz basina yuruyuse cıkamiyorum. birde dediign spor turu nasıl birsey. üst tarfaim inceldi baya. basen kalca konuusnda erimişitr belkide ama dahasi gelmeli:))) bakicam dediigne sen yinede bana yardim et ben sana nasil istersen öle dua edim:)))

birde dediign alt kıısmlar olan diyeti kitapta okudum ama naisl olucak tam anlamadim. suan sebze+ proteindeyim. bunu degişitşrip onamı gecsem siz prof dukancılar olrak ne düşünürsünüz:))

bırde kek yapicam onn için takita tablet tatlandiirci kulanıcam ve vanilya aroması burda hic biyerde yok onun rom aldim gerek olur belki başka tariflere:)

Son düzenleme:
Bir kaç ay önce denedim ataktan sonraya geçemedim ne yazık ki =) atak evresinide bir hafta yaptım ve 3 kilo vermiştim zaten.. 5-6 kilo vermek istiyordum olumluydu sonuç benim açımdan ama atağın son günü marketten gözüme çarpan o baklavalar yüzünden diğer evrelere geçemedim =) şimdi tekrar başlamak gibi bi niyetim var ama ben bu diyette çok aç kalmıştım ve şuan çok yoğun spor yapıyorum günde 3 saate yakın acaba dayanabilirmiyim:44:bi zararı olur mu:26:

kizlar bu dukan isi biliyor yaaa...ben hayatimad colayi cok sevmezdim ama suan 3 gündür ara ögün olarak diyim cola iciyorum zero 200ml bütün günlük tatli istegimi karsiliyor sanirim
Benimkini hiç karşılamıyor yaaa Yetmiyor bana.. Bana kalsa su yerine kola içerim ben.. Hele bu sıcaklarda... günde 3 kutu içsem bile kesmiyo o zero, tatlı isteğimi falan...
dely sen nie bize kızan diyosun biz kızçe değilmiyiz. ben mı yanlıs bılıommm
E çocuk demeeekkk. Kız erkek farketmez.. Öylesine diyorum yani dukancan da diyorum.. O da erkek ismi gibi ne var ahhahaha Ne fark eder sanki yaa hahaha
günaydın kızlarrrrr..
bugunde -600 gr verdiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmm tey tey teyyyy
tickerımlan aynı oldum valla billa..
Ayrıca da süper tebrikleeerrr İnşallah devamı da hızla gelir maşallaahhh
Ay yumurtada mı yok. Mutfağa girince direk elim yumurtaya gidiyor. Çaya bile katacağız yakında. Gıt gıt gıdakkkkkkkkkkkkkkkkk
Hahahahahha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…