Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

croseille dedigin callanetics nasıl bir sporarastirdim amma vidosuna ulamasamdım yardımcı olurmuusn bana teskkür ederim saygilar...

Bu diyette aç kalmamalısın, yanlış yapmışsın, kitabı daha dikkatli incelemeni tavsiye ederim.

Kızlar 2 gündür ayaklarım üşüyo bu sıcakta bi de 3. günüm bugün atakta hala büyük tuvaletime çıkamadım..Şişkinlikte yok ama:26::26::26:

hehehehehe içine doğdu heralde arkadaşım,2 gündür var ya nasıl delirtti beni.
ben de az önce msj attım hem kendin hem de çevrendekiler için bir an önce psikiyatra gitsen iyi olacak diyee
azcık da o delirsin dimiii amaa

işyerimin yakınında var,çıkınca bakıcam hemen,sağol kuzu

selam kızlaaar,

ben yine bir danışmanlık hizmeti alıcam sizden izninizle. şimdi kafama yatmayan bişi var bu diyetle ilgili, saf protein sınırsız ve bunun içine yağsız dana biftek, derisi hariç tavuk etinin her yeri, yağlı balıklar dahil her türlü balık. şimdi bu saydıklarımda en az %10 yağ var (yağsız da olsa dana biftek, tavuk but, uskumru gibi yağlı balıklar...) fakat süt ürünlerine gelince neden tamamen yağsız şeylere inmeye çalışıyoruz yani mesela ben bütün gün sadece et yesem ve süt ürünü yemesem hep %10 civarında yağ almış olacağım. ama tam yağlı yoğurdun yağ oranı %5 mesela ya da pınar light labnede %9 yağ var neden bunları yememeye çalışıyoruz? neden neden? ben sıfır yağlı yoğurdu falan hiç sevmiyorum yaaaa

hahahaa
beter olsun psikolojik deli bunların hepsiiii

:)

canim önce youtube dan bi bak

Callanetics 10 Years Younger in 10 Hours - YouTube

bu ilk video nun tanitimi. evde yapabilecegin ve hayatin boyunca hic calistirmadigin kaslari calistiracagin icin cok kisa zamanda incelme saglayacagin bir spor. gayet yavas sakin ve de bale hareketlerini andiran hareketler. ilk basladiginda 21 gün yapiyorsun araliksiz. sonrasinda zaten ögrendikce arastirir diger videolara gecersin.

bu topik den de ayrintili inceleyebilirsin. daha cok yardimci olurlar sana . oradakilerede sor.

http://www.kadinlarkulubu.com/spor-gorsel-paylasim/204096-callanetics-egzersizleri.html

video yu youtube dan izle bakalim sana göre mi. bir kac hareketi denemeye calis. eger kararliysan diyetcenter diye bir site var oraya yaz callanetics 10 years younger in 10 hours adi. ordan indirmen lazim bir saatlik bir video.

tesekkür ederim dogum günüm icin

canim bence bu diyet 3 saatlik sporu kaldirmaz cok cok yorgun düsersin. ama benim fikrim . belki aramizda daha iyi bilenler vardir. eger fazla kilon yoksa zaten spor la ve yediklerine dikkat ederek verirsin. ama deli gibi hamur , börek, baklava yiyip 3 saat spor yaparsan sadece kilo almayi önlemis olursun.

Hahaha Estağfurullah :)) En güzel motivasyon Ben de istiyom ben dee..

............pelvis mi zevkten çıldırmak mı noluyooo laa anaaam tutmayın beni gidiyoooruuummm callan yapıcam beennnn

Ahahahaha Koparttın kız beniii

Yok yoookk!!! Kopartınızzz hihihihi
Ayyyy!!! Ne güüzzzzlll!!! Aşk aşşkkkk :103:
Vaayyyyy!!! Çok inceeee Ben de istereeeemmmm!!

Ne güzel cevap vermişsin yaaa!!

Hadi herkes buzlu suyunu içsinnnnnnn.

inanmıyorum sana yaaaa,şu an bunu okurken elimde koca bir bardak içi buz dolu suyum vardı

canım olayın mantığı şu,ne kadar az yağ aşırsan vücudunuza o kadar iyi.balık yağı zaten hap olarak bile satılıyor biliyorsundur,zihne faydası çok.ama mesela %10 yağlı peynir yiyeceğine %4 yağlı peyniri tercih edersen 2.den daha az yağ alırsın dimi
%10 yağlıyı da yiyebilirsin tabiki ama vücuda daha fazla yağ almış olursun.
aslında kilo vermede en önemli şey yağdan mı kastan mı kaybettiğiniz.yani tartıda kaç gördüğün değil onun nerden gittiği önemli.
mesela aynı kiloda aynı görüntüde 2 insan düşün,ikisi de 10 kilo vermiş olsun.biri 3 kilo yağdan,7 kilo su ve kastan kaybetsin,diğeri ise 3 kilo su ve kas ama 7 kilo yağ kaybetsin.işte ikisi de aynı kiloyu verdiği halde 2.si daha fazla yağ kaybettiği için daha zayıf ve sıkı görünecektir.anlatabildim mi kuzum
işte bu yüzden tercih yapacağında mümkün oldukça düşük oranda yağ içeren ürünleri seçmelisin.
mesela bizim normalde günde bilmem kaçta bir kaşık zeytinyağı mı ne hakkımız var ya ben onu daha hiç ama hiç kullanmadım yani baksana ne oranda izinli olduğundan bile haberim yok.yada diyor ya ekmek,kek,krep yaparken tavaya 1-2 damla yağ döküp peçeteyle fazlasını alın diye,onu da şimdiye kadar hiç ama hiç yapmadım
onun yerine yağlı kağıt kullanıyorum ben eğer fırında ve yapışacak bişeyse.
ama tavada yaptığım şeylerde ne yağlı kağıt ne yağ falan hiç ama hiç kullanmıyorum.önemli olan fazla yağlarımızı atmamız

teşekkürler canım cevabın için ,evet kavitasyon tek başına işe yaramıyormuş ,mezoterapiyle kombine olunca çok iyi sonuç veriyormuş

Bu diyette aç kalmamalısın, yanlış yapmışsın, kitabı daha dikkatli incelemeni tavsiye ederim.

teşekkür ederim cevaplar için..kitap başucu kitabım gibi bir şey oldu =) inceliyorum sürekli ama belki de vardır yanlış yaptığım bir şeyler çünkü kendimi çok aç ve halsiz hissediyordum ki ozaman sporda yapmıyordum :44: sporun saatini düşürebilirim belki çünkü gerçekten 1 haftada bile güzel kilo vermiştim

Canıımmm Benim evliliğim de 1 seneyi yeni geçti.. ve inan canım, cicim ayı diye bir şey yok!! Benim 2 tane cicim günüm vardı, nikah ve düğün günlerim Yani herkes adına konuşamasam da, bu genelde böyle.. En çok kavga edilen yıl, ilk yılmış. Ben yaşadım yani, biliyorum. En azından ilk yılı biliyorum, daha sonra öyle çok kavga olmaz inşallah :) Sonrasında asıl cicim ayları, cicim yılları başlıyor
Ev arkadaşı bile olsa kavga ediyor insan, annesiyle babasıyla kavga ediyor.. Aynı evin içinde bir adamla, özellikle daha önce ev paylaşımınız falan olmadıysa; bu sevdiğin, aşık olduğun biri bile olsa, yaşamak çok zor!! Birbirinize daha yeni yeni alışıyorsunuz yani.. Birbirinizi ne kadar tanıdığınızı da düşünseniz, ki mesela eşimle 6 yıllık bir beraberliğimiz vardı, o insanı yeniden tanımaya başlıyorsun aynı evin içinde. Alışmak ne senin için ne de onun için kolay.. ama eğer ciddi başka sorunlarınız yoksa, inan aylar geçtikçe o kavgalar azalıyor Nişanlıyken de öyleydik.. Ben senle nasıl evlencem yaa, dedim durdum adama... İnsanı deli ediyodu :) Hala da deli ediyor ara ara o ayrı Daha dün akşam deli etti.. Ama dediğim gibi eğer gerçekten ikinizin sevgisini etkileyecek sorunlar değilse bunlar, biraz o değişecek biraz sen.. Orta yolu bulmaya çalışacaksınız.. Hayat kolay mı ki evlilik kolay olsun...
Nasıl sıkıntılarınız var bilmiyorum ama, eğer çok ciddi sıkıntıların varsa, hayırlısı olsun inşallah.. eğer telafi edilebilecek şeylerse, 1 sene sabretmeye çalış en azından canım.. İnşallah her şey düzelir!! Sakın koyverme kendini.. Allah yardımcınız olsun.. Her şey dilediğiniz gibi olsun... He olmayacaksa da; her şeyden çok sen önemlisin, unutma sakın

Son düzenleme:

aynen

Diğer yıllar tartışmamanın azalması da insanların birbirine alışmasından kaynaklanıyo zaten

Son düzenleme:

çok teşekkürler canım benim değerli bilgiler için. walla burası cidden süper acayip motive ediyo insanı her daim kalabalık ayrıca :) çok sevdim ben sizi yaa. diyorum ki yine yağı az şeyler yemeye çalışcam dediğin gibi ama hiç sevmediğim şeyleri de zorla yemicem diyetin sürdürülebilir olması bakımından. belki azcık daha yavaş veririm ama olsun diyetler işkence olmasın artık. şimdiye kadar o kadar çok diyete başlayıp bıraktım ki artık başarısız olmak istemiyorum. yaa bi de uzman tv de dukan diyetiyle ilgili güyya bilgi veren ama genelde elinden geldiğince zor ve kötü yanlarını vurgulamaya çalışan diyetisyen bayana da gıcık oldum söylemeden geçemicem. efendim neymiş hızlı kilo verirmişsin ama bu kiloları geri almamak için hayat boyu dukan diyeti hayatının bir yerinde duracakmış. yaw salakçım sanki senin yaptığın diyetten sonra almamak için napcaz deyince ne diyosun? "sağlıklı yeme alışkanlıklarını yaşam tarzı haline getirmemiz gerek vız vız da vız vız" aynı şey değil sanki. bi de yok efendim diyet kişiye özel olmalıymış, kişinin yeme alışkanlıkları, hayat stili, fiziksel özellikleri falan dikkate alınmalıymış; böyle populer diyetler kişiye özel olmuyomuş. yaw 10 tane diyetisyene gittim bak kardeşim günde 6-7 öğün yemek benim yaşam tarzıma uymuyo bilmemne deyince aaaaaaa olaaaazzz en az 6 öğün mutlaka. yaa dukancım ne diyo 3 öğününü atlamamak şartıyla yeme sıklığını kendin belirle diyo, bundan güzel kişiye özel diyet olur mu. bi seferinde arkadaşımın biriyle aynı diyetisyene gidiyodum (arkadaşım erkek benden çok daha fazla kilolu ve daha uzun) bi baktım bana verdiği listeyle ona verdiği liste aynı. pöhhh kimi kandırıyo bunlar kişiye özel diyet veriyoruz diye herkese çok benzer kalıpları verip kalorilerini sayıp yolluyolar. artık klasik diyetisyenler böğğğ geldi çok afedersiniz. ayy çok dolmuşum bu konuda paylaşmak istedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…